Sarhoş Olmak

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
HeLLy
Üye
Üye

Mesaj gönderen HeLLy »

içmeyi çok seviyorum ama içince nedense çok durgunlaşıorum bazende tam tersi oluo azıtıorum :/ psikolojik galiba.çift kişiliimmi var ne :oops: ama bara gittimizde :003 :015 :014 :002
hayalete benzer, hayaletlerden de herkes bahseder...

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

dun akşamdan sonra uzun bir süre içki içecegimi zannetmiyorum.. ıgrenctı bı yandan sıcak bı yandan bas donmesı bı yandan zaten bozuk olan sınırlerım daha da bozuldu . demekkı her zaman her ortamda ıcılmıyomus. en azından bana gore oyle.
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
luin
Üye
Üye

Mesaj gönderen luin »

cok iyi oluyuom müslüm bile rock söylüyo gibi geliyo

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

30 tane bira 10 tane şarap içsemde (bayağı bi abartı oldu ama ) ancak çakırkeyif olabiliyorum..
Bir kere deneme yaptım., 22 tane bira içtim sapasağlam ayakta duruyodum ama param bitmişti.(bayağı bi halt yemişim gibi anlatıyorum burda ha)
Son sözüm; alkol olayını abartmayın kardeşim.Mis gibi güzel güzel için tatlı muhabbetinizi yapın.
Ayrıca alkol çoğu insana sahte bir cesaret veriyor.Bu olaya çok uyuz oluyorum.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

213 yazdı:30 tane bira 10 tane şarap içsemde (bayağı bi abartı oldu ama ) ancak çakırkeyif olabiliyorum..
Bir kere deneme yaptım., 22 tane bira içtim sapasağlam ayakta duruyodum ama param bitmişti.(bayağı bi halt yemişim gibi anlatıyorum burda ha)
Son sözüm; alkol olayını abartmayın kardeşim.Mis gibi güzel güzel için tatlı muhabbetinizi yapın.
Bende sana çüş diyorum.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

aleyküm çüş
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

213 yazdı:30 tane bira 10 tane şarap içsemde (bayağı bi abartı oldu ama ) ancak çakırkeyif olabiliyorum..
fazla attmışsın 22 bira olayını :-D bnde daha sarhoş olma moduna tam erişemedim ama merak ediyorum tam olarak nasıl bişi olduğunu ama 22 tane içsem olduğum yerden kalkamam heralde :010

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Atmıyorum.İstersen deneme yapabiliriz.En az içen hesabı öder.Tekirdağ'da yaşamak sağlam içmekten geçer :) (şaka tabi)

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

213 yazdı:Atmıyorum.İstersen deneme yapabiliriz.En az içen hesabı öder.Tekirdağ'da yaşamak sağlam içmekten geçer :) (şaka tabi)
ben kendime güvenmiyorum zaten :010 ama 22 tane cidden şaka gibi :010
normal kutu bira heralde...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Hadi reklam yapayım:) İzmir fabrikası çıkışlı şişe Efes Pilsen
Ben 1 buçuk kasa bira içen bir adam bile gördüm.Gözlerim yerinden fırladı:) Tekirdağ alkolizmden kırılıyor.Yetkililere duyurulur:)

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

ya zaten direk sarhoş olcam diye başladınmı olamıyosun..
olmaman bi zamanda azıcık içsen bile olabilirsin,psikolojik birazda (:
in the hopes of creating a horrible zombie..

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

ortam önemli bence.. eğer eğlendirik bi durum söz konusuysa bikaç birada kendimi kaybedebilirim ama öyle bi köşedeysem ne kadar içsem de bi değişiklik olmuyo.. bi de sorumluluk duygusu var panik anında çok insanın birden ayıldığını gördüm :)
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

black_34
Üye
Üye

Mesaj gönderen black_34 »

içinden geldiği gibi konuşma özgürlüğüdür bazen bnm için :-D sonuçta o an kendinde değilsindir ve sölediklerin bunun ardına saklanır..belkide söleyemediklerinn :oops:

motorhead
Üye
Üye

Mesaj gönderen motorhead »

özgüven :D
i dont know why but i hate this fucking life

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

motorhead yazdı:özgüven :D
bence tam tersi.. sarhoş olmanın arkasına sığınıp ayıkken yapamadıklarını yapmak özgüven değildir.. özgüveni olan insan yapacağını ayıkken yapar
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

pişmanlık duyuyorsanız zaten sarhosken yaptıklarınızdan bi sorun var demektir.. manik depresif olmak gibi; manik halinde yaptıklarından depresif halinde utanç duymak..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

bazen iyi bazen kötü..2 gün önce çok sevdiğim bi insan sarhoşluğunun kurbanı oldu..

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen no_fear_15 »

ablam bir sarhoş yüzünden öldü
SENİ SEWİYORUM diyenin sewgisinden şüphe et çünkü ask sessiz sewgi dilsizdir

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

no_fear_15 yazdı:ablam bir sarhoş yüzünden öldü
başın sağolsun..'içki her kötülüğün anasıdır.' sözüne böyle acı durumlarda katılıyorum.
insan içki içen herkesten nefret eder böyle bir durumda,haklıdırda.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

Alkollü her şeyden nefret ederim.
Bu yaz gaza gelip tonikli kokteyl içtim. İğrençti. Ertesi gün votkalısını içtim. Yine iğrençti. Önceden de bira,şarap vs dahil neredeyse hepsini denemişimdir ve hepsinin birbirinden berbat olduğuna kendim şahit oldum. İyi ki hepsinden tatmışım, kimsenin bana bu konuda tavsiye vermesine ihtiyaç duymuyorum şu an, özgür irademle hepsinden nefret ettim.
Arkadaşlar gerçekten, hiçbir duygunun sahtesi güzel değil. Kendim hiç sarhoş olacak kadar içmedim, ama içen yakınlarım var ve o kadar zavallı gözüküyorlar ki sarhoşken, tanımlayacak sözcük bulamıyorum.
ablam bir sarhoş yüzünden öldü
başın sağolsun, nasıl bir duygu olduğunu biliyorum.
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

Sarhoş olmak bir yana alkol kötüdür erken yaşta adamı öldürür.Hiç içmeyenlere asla içirtmem yanımda ne alkol ne sigara.Ama gel gör ki kendim kendi yaşıt ve cinsiyetlerime göre işte kesh budur denilecek kadar feci içiciyim.Ama hiçbir zaman bir gencin karşısında ya da içmeyen bi arkadaşımın yanında içmem ki hem rahatsız olmasın,hem de canı çekmesin diye.

O yüzden kimseninde içip kendine zarar vermesini hiç istemem.İçmeyin yeni başlayanlarada lütfen içirtmeyin ne alkol,ne sigara,ne de nargile.
Eğer içeceksenizde kendi adınıza için,başkalarına gösteriş olsun diye ve ertesi gün ben sarhoş oldum demek için değil.

Hep içenleride bırakın ne halleri varsa görsünler (bu lafıda kendime attım sanırım ) :)
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

Rita yazdı:Sarhoş olmak bir yana alkol kötüdür erken yaşta adamı öldürür.Hiç içmeyenlere asla içirtmem yanımda ne alkol ne sigara.Ama gel gör ki kendim kendi yaşıt ve cinsiyetlerime göre işte kesh budur denilecek kadar feci içiciyim.Ama hiçbir zaman bir gencin karşısında ya da içmeyen bi arkadaşımın yanında içmem ki hem rahatsız olmasın,hem de canı çekmesin diye.

O yüzden kimseninde içip kendine zarar vermesini hiç istemem.İçmeyin yeni başlayanlarada lütfen içirtmeyin ne alkol,ne sigara,ne de nargile.
Eğer içeceksenizde kendi adınıza için,başkalarına gösteriş olsun diye ve ertesi gün ben sarhoş oldum demek için değil.

Hep içenleride bırakın ne halleri varsa görsünler (bu lafıda kendime attım sanırım ) :)
güzel bi düşnce saygyla eğiliyorum içki her kötülüğn anası ama içmeyi bilmek gerekiyo arkdşlrm yanmda kaçkere srhş oldu kndine getrmek zor oluo ama sırf özndiklerinden içiolar ve ertesi gün ben ne biçim sarhoş oldum dimi hasan ya anltsana şunlara diolar üzlüyorm onlar için :( bende bi ara canm sıkıldğnda içmştim sevglmden ayrldğm sıralrda ama bi faydasnn olmadığını hiç bişeyi unttrmdığını görnce kendimden tiksinir oldum :oops: :(

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Sayabileceğim nedenlerim çok.Kısa bir cümleyle : İçkiden neftret ediyorum
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
nepse
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nepse »

hiç sarhoş olmadım :-D :oops:

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

etrafına zarar vermediğin sürece seninle yaratıcı arasındaki bi mesele... uzun süredir içmiyorum... umarım içecek kadar kafam bozulmaz!!!!