Sarhoş Olmak

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
The Invisible
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen The Invisible »

sarhoş olup herşeye gülesiim vaar.. içmek istioruuummmmm..

haykolik_cansu
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen haykolik_cansu »

ne güzeli mükemmel bnde cok sewerim calarken içmeyi:)
bitti dertler bindi tasa ben kurbanım haykoma!!!!!!!!hayfan olmaktan gurur duyuyorum çünkü ayrıcaktır:):)

Kullanıcı avatarı
pokisilik
Üye
Üye

Mesaj gönderen pokisilik »

içmek guzeldir ama içmeyi bilenler için

Kullanıcı avatarı
rockella
Üye
Üye

Mesaj gönderen rockella »

bayılıyorum içmeye... :014
içmede işin b.kunu çıkarınca ertesi gün kendi kendime bi daha içmiycem diyorum herdafasında ama alışmış kudurmuştan beter oluyo :010
gerçi ben sağlam içerim kolay kolay sarhoş olmam(herkes böyle söyler gerçi ama..)
kara kanatlı melek oldum;kutsandı kötülüklerim=)

Kullanıcı avatarı
jollyrocks
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen jollyrocks »

Sarhosluk;......
Gevezeliğimi 1o kat arttıran bir olgu!:)
The Jolly

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

ulan honiyle icer gibileri uzak duramiyo benden...

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

içmek sevdıgım kısıler sevdıgımortam ve sevdıgım muzık oldugu zaman yaptıgım bışi.. delıcesıne sepultura -rooots blody rootsu soylemem neden olan benı delı gıbı gulduren bır sey sarhosluk .. sarhos olmayı sevıyorum cunku hıcbızaman ısın b.kunu cıkartmıyorum.
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
chakow
Üye
Üye

Mesaj gönderen chakow »

bazen güzeldir..aslında en iyisi dostlarınla oturdugun bi masada cakır keyif dedigimiz durumda sohbet etmektir.. muhabbetin en keyiflisi o zaman olur bence.. kimi insan biraz daha cesur olmak istediginde icer ama genelde durum daha kötüye gider..
..ertesi gün okula gittiginde neden herkesin sana garip garip baktıgını ya da en yakın dostunun neden seninle konusmadıgını anlayamzsın 2-3 haftalıgını hesap olarak bıraktıysan gece barda...sarhosken ölümüne kavga edip sonra agzın burnun kan icinde uyuyakalıp bikac saat sonra uyandıgında kavga ettigin adamla birbirine yaslanıp eve kadar sallana sallana yürürsün.. ya da yakın bi arkadasınla mahallenin en islek caddesine sırt üstü uzanırsın gece yarısı ve en unutulmaz sohbetlerinden birini yaparsın.. yokus asagı anlamsızca kkosarken önüne cıkan duvarı fark edemezsin bazen... ya da ne caldıgını bilmeden calarsın gitrarını ama en cok da o zaman zevk alırsın calmaktan.. balkonda bilmem kacıncı biranı yudumlarken sadece on saat uzakta olan yanına gitmek icin cırpındıgın ama bi türlü gidemedigin güzel bi kızı düsünürsün,o gece ne akdar sarhos olsan da uyuyamazsın... güzeldir bazen sarhos olmak...
..,,where i lay my head is home,,..

Kullanıcı avatarı
kkkkk
Üye
Üye

Mesaj gönderen kkkkk »

sarhoş olmak ii dir :015 güzeldir mükemmel dir bi noktaya kadar :003 aynı zamanda ihtiyaçtır :014

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

ihtiyaç olarak düşünmüorumda,insanın kendisini max. rahatlıkta hissettiği nokta diyim :)
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen st_anger_07 »

ben birazdan başlarım