başınızdan geçen en igrenç-komik-salak olaylar

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

bende bikere tramvaydan düştüm :-D tam sondurağa gelmiş ama yavaşlamadı bende dedmki heralde bu daha gider yürümym diye gideceğm yern önnde atladım :-D bir iki üç büyük adım snrasında saolsun simitçi yakaldı :-D
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

bugün asitli bi solusyonu pipetle çekerken yuttum...dilimde koca bi yarık var...asidin tadı iğrençti...arkadaşların üstüne ağzımdakini püskürtmem komikti...mililitre çizgisini gözümden kaçırmam ise büyük salaklıktı

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

küçükken toprak yermişim (demir eksikliği vakası) annem saksıların üstlerini kapatmış hep folyoyla.. ertesi gün ayakkabıların altındaki topraklara sarmışım kazıya kazıya onları yemeye kalkmışım.. saksılar açılmış tabi..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

kozmik_peri yazdı:küçükken toprak yermişim (demir eksikliği vakası) annem saksıların üstlerini kapatmış hep folyoyla.. ertesi gün ayakkabıların altındaki topraklara sarmışım kazıya kazıya onları yemeye kalkmışım.. saksılar açılmış tabi..
herşey tamam da ayakkabı altını nasıl yapabildin kuzum yani nasıl bi varlıksın sen :D Sana burdan koca bi oha gönderiorm :D
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

angelssmile yazdı:
kozmik_peri yazdı:küçükken toprak yermişim (demir eksikliği vakası) annem saksıların üstlerini kapatmış hep folyoyla.. ertesi gün ayakkabıların altındaki topraklara sarmışım kazıya kazıya onları yemeye kalkmışım.. saksılar açılmış tabi..
herşey tamam da ayakkabı altını nasıl yapabildin kuzum yani nasıl bi varlıksın sen :D Sana burdan koca bi oha gönderiorm :D
çok midesizmişim ben zaten kuzum her bulduğunu yemeye çalışan :D bu bendeki konuları araştırma azmi ordan gelmekte zaten bilirsin sen :P
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

kozmik_peri yazdı:küçükken toprak yermişim (demir eksikliği vakası).
aynen yaa. ben de küçükken bol bol yerdim. yağmur yağdıktan sonra hala toprak çok lezzetli geliyor ama tabi yemiyorum :)
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.

Kullanıcı avatarı
pokisilik
Üye
Üye

Mesaj gönderen pokisilik »

en komik olayım 7 yasındayken komsumuzun kızını seviyodum(benden 8 yas büyük) ve beraber tatile gitmiştik takı karanlık sokakta yanlız yürürken birden önümüze maskeli bir yaratık atlayana kadar tabı bende hemen komsumun kızının üstüne zıpladım cok berbat bi andı hatırladıkca hala utaanıyorumm en garibimee gidende salak gibi kızı gece vakti karanlık sokağa sokusumdu kıza erkeklik taslıcazya sonra gördük olanları orası ayrı bi mevzu:D

Kullanıcı avatarı
nepse
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nepse »

dershaneye giderken 10 arkadaş fln otobüste hayvanca güldüümüz ve gürültü yaptıımız için önce bütün otobüs sakinlerinden azar işitip sonra atılmamızdı... off çok kötüydü ya =)
kötüleri sevdik

Kullanıcı avatarı
The Invisible
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen The Invisible »

en iğrenci içip de herkesin olduu bi ortamda kusmam olsa gerek.. kndime baya bi kızıorum:/ son kızısımdan beri basıma gelmedi neyseki..

Kullanıcı avatarı
elisirg
Üye
Üye

Mesaj gönderen elisirg »

Dolmusa bineceğim değil mi, biraz geçmiş ama başkasını beklemye razı olmuşum,dolmuşçu duruyor alacak arabaya,koşmak gerek değil mi, hiç koşamam dedim sıcak, topallaya topallya yüürüdüm, binerken de ayağımı tututum, niye koşmadın dercesine bakışlara cevap hehe :oops:
Bir gün çarşıya ineceğim,siteden çıkmak için yürüyorum bir evin önünde bir kadın bir çocuk tutuyor,arabaya biniyor kişiler, ben de içimden beni de alın diyorum, kadın konusuyor seni de götürelim mi diye ben de kibarlık olsun diye yok zahmet etmeyin diye bağırıyorum,tam yaklaştım anladım ki kadın bana değil, çocuğa bağırıyormuş;anında telefonu çıkarıp konusuyormus numarası yaptım gülmekten ölüyorum ama :P :-D
kristalize

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

ben şuan eskerdeim soracım nizamiye görevlisiyim her gelen geçen komutana esker slmı fln veriom habire komutanım komutanım diom artık babamla konuşurken bile ona komutanım diom
bi keresinde bi akşam beni aradı nassın oğlum dio bende saol komutanım falan dedim sora güldük falan nese muhabbete devam ettik kapatırken oğlum kendine ii bak dediinde de emredersiniz komutanım diyerek telefonu kapatmıştım :D
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

benim şu an saçlaım uzun kurstan eve dönmek için otobüse bindim yaşlı bi çifin karşısına oturdum amca böle yaptı gitarı kastederek çalıomusn dedi evet dedim snr dedi televzyona çıksana o havuç gibi :-D sonra teyze dediki o erkek değil kız o dedi amca hayr erkek teyze hayr kız die tartışmya bşladılar ben en sonnda teyze erkeğim yaptım amca yaa gördünmü dedi yarıldm orda ama otobüsün tamamına rezil olduğum andı o çok kötüydü :-D
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D

Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen doacan »

en son olan olay şudur:

sıcak bi yaz günü,a noktasından b noktasına hareket halindeykene,sıcağında etkisiyle benim önümde oturan orta yaşlı 1 teyze minibüste tam kafasının üstündeki camı açmaya uğraşmaktadır.bi olmaz ,ikinci deneme de başarısız.ayakta duran ve cama bi hayli uzak olan orta yaşlı adam,oturan orta yaşlı teyzeye yardım etmek ister.ama kendisi yapamamaktadır,sadece uzaktan komuta vermeye çalışışmaktadır.o.o.y.t 'nin yanındaki ,oturan kişi ise farklı bi boyuttadır.hikayemin hiç bi kısmında da olaya dahil değildir(aslında yazmaya gerek de yok ama kafalarda soru işareti kalmasın)bütün gözler
bana odaklanır.olayı çözebilecek kahraman adayı nihayet bulunmuştur.ama daha önceki
tecrübelerimden bildiğim kadarıyla siz camı açmaya ne kadar niyetliyseniz doğru orantılı olark camda bir o kadar açılmamaya niyetlidir.neyse ben de bu bakışlardan gazımı alarak--tamam ben açıyım---gibilerinden,gayet kendinden emin bir replikle yerimde kalktım ve camı açmak için merakllı gözler eşliğinde...1.deeneme başarısız 2. deneme başarısız(sinirler gergin,insanlarda kuşku ifadesi)3.deneme...
akabinde a.d.o.y.a ---tmm genç açılmıyosa boşver---(hay becereksiz ,madem aamıyacaksın ne demeye kalktın).bense camla inatlaşmaya devam...hayır zor da olsa muhakkak açıp,karizmayı resetlememek gerek havasındayım.sonunda nerden geldiği belli olmayan isimsiz kahramanımız,benim gevşettiğim ve neredeyse açmayı başardığım lanet olası camı tek bir estetik hareketle açar ve aynı hızlılık,cesaret,kazanmanın dayanılmaz hafifliği içinde geldiği yere geri döner.artı kbi kahramandır o.bense ya aslında ben açardım gibisinden bi hareket ve iç geçirmeyle
yerime geri dönerim.içimde değişik duygular kabarmış ve harmanlanmıştır.zaten en kısa zamanda kısık bir sesle--müsait bi y....--(cümle bile tamamlanmadan zaten ,tam olark cümle de değil eksiltili bi cümle yani bi fiili bile yok müsait bi yerde..ne)diyerek
olay mahalinden uzaklaşırken,arkamda kızgın bakışlar ve ufak çaplı mağlubiyetler bırakırım.......

çok abartılı olmuş bea..can sıkıntısı işte

Kullanıcı avatarı
eraser3131
Üye
Üye

Mesaj gönderen eraser3131 »

ama süpermiş:D

Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen doacan »

eraser3131 yazdı:ama süpermiş:D
teşekkürler

Kullanıcı avatarı
dilosh_
Üye
Üye

Mesaj gönderen dilosh_ »

8.sınıftaydm resmidersinde oturduğum sıra yamuktu arkada karbon kağıdı istedi üşengecim ya kalkıp wermedim sorada yan yan kayıom yok hala yetşemiom bida olmadı bida derken kıçımın üstüne bi yapıştım bi baktım eteğim belimde heme eteğimi düzelttim ama gülmekten bayılcaz arkadaşla tam o sırada düşerken önümdeki arkadaşta gördü gülmekten kıpkırmızı olmuştum

bikerede bu benden karbon kağıdını istiyen arkadaşla okulun bahçesinde gezios ben elinden tutum çekiom yürü die bi dk dedi ayakkabısın bağlıo tam bağladı ben kalkmadan çektim o tamamıyla kalktığında ağaca çarpmış bi waziyetteydi ya çok komikti amaa

DRAKA
Üye
Üye

Mesaj gönderen DRAKA »

COK KOMIKTI TRIMPOT BENI LAPTOPUYLA TAKAS ETMEYE KALKISMISTI:D ahaha cok mutsuzum bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!
it's not the end just begining!

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

pardus yazdı:benim şu an saçlaım uzun kurstan eve dönmek için otobüse bindim yaşlı bi çifin karşısına oturdum amca böle yaptı gitarı kastederek çalıomusn dedi evet dedim snr dedi televzyona çıksana o havuç gibi :-D sonra teyze dediki o erkek değil kız o dedi amca hayr erkek teyze hayr kız die tartışmya bşladılar ben en sonnda teyze erkeğim yaptım amca yaa gördünmü dedi yarıldm orda ama otobüsün tamamına rezil olduğum andı o çok kötüydü :-D
yarıldım yaa :-D çok rakınroll bi olay :002 :-D
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.

selenn
Üye
Üye

Mesaj gönderen selenn »

uzun zaman önce, kayit oldugum bi sitenin kurucusuna, tanisirken, sen o siteye nezamandir üyesin? diye sorusum..
evet, senelerdir utancini yasiyorum..
bilen biliyor..
gülmesinler

sevgiler saygilar :D

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

başımdan geçen en büyük igrenç-komik-salak olay aşık olmaktı sanırım.
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

erasmustan döndüğüm ilk günlerdi... ordayken kimse türkçe bilmediği için sağa sola laf atmaya alışmıştım. istanbulda arkadaşımla otobüse bindiğimde karşılıklı koltuklarda oturan bir kadının gözünün içine baka baka ayy kokonaya bak dedim arkadaşıma gayet normal bir ses tonunda. nerde olduğum geç danketti. indik ilk durakta. :oops:

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

bu gerçekten salakçaydı..evden dışarı bile çıkmadığımdan derse bile gitmiorum.bu yüzden zaman kavramını yitirmiş durumdayız benm de uzun bi aradan sonra iddaa yapıcağım tuttu ama ben bi gün önceki maçları yapmışım adama rezil oldum çok fena=(( bundan sonra saate tarihe bakıcam normal insanlar gibi hayatın monoton akışına geri dönücem =DD
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..