başınızdan geçen en igrenç-komik-salak olaylar

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
-rocker-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -rocker- »

pua.. :001 :-d
şebnem ferah!..dün,bugün,yarın ..ölümüne tek aşkımsınn şebommm..!!! <3

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Mesaj gönderen keremo83 »

ünivdeyken bitirme ödevi olarak okula radyo istasyonu kurduk kısa mesafe anten takmak için çatısına çıktık arkadaşla fırsat bu fırsat işedik damına çok iyiydi yaaaaaa çok sıkılmıştık okul hayatından offffff şimdi keşke yine okul olsa acaba işyerinin çatısınamı çıkmalıyım?

Kullanıcı avatarı
-rocker-
Üye
Üye

bnce sen tuvaletten şaşma :-D

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Mesaj gönderen keremo83 »

-rocker- yazdı:bnce sen tuvaletten şaşma :-D
valla sıkılıyo insan be hep aynı hedef hep aynı hedef :P

Kullanıcı avatarı
-rocker-
Üye
Üye

:-d

Kullanıcı avatarı
rocker_cll
Üye
Üye

Mesaj gönderen rocker_cll »

bi gn büshükümle [kankim olur kendisi]cevahire gtmştk..cevahirin açlmasınada daha bi 15 dk filn var...bi bktık yan kapıdan birleri girio bisde girelim dedik kapıdan...x-rayden filn geçrdk çantaları snra güvenlik bise sizde personel misnz diye sordu biss tabi hönk die kaldıık..:Dmeğer 15 dk önceden personel giriş yapıomuş... bisde sazanlığımızın kurbanı oldk:D

Kullanıcı avatarı
rocker_cll
Üye
Üye

bi gn büshükümle [kankim olur kendisi]cevahire gtmştk..cevahirin açlmasınada daha bi 15 dk filn var...bi bktık yan kapıdan birleri girio bisde girelim dedik kapıdan...x-rayden filn geçrdk çantaları snra güvenlik bise sizde personel misnz diye sordu biss tabi hönk die kaldıık..:Dmeğer 15 dk önceden personel giriş yapıomuş... bisde sazanlığımızın kurbanı oldk.. :-D

Kullanıcı avatarı
rocker_cll
Üye
Üye

bi gn büshükümle [kankim olur kendisi]cevahire gtmştk..cevahirin açlmasınada daha bi 15 dk filn var...bi bktık yan kapıdan birleri girio bisde girelim dedik kapıdan...x-rayden filn geçrdk çantaları snra güvenlik bise sizde personel misnz diye sordu biss tabi hönk die kaldıık.. :-D meğer 15 dk önceden personel giriş yapıomuş... bisde sazanlığımızın kurbanı oldk..

Kullanıcı avatarı
-rocker-
Üye
Üye

he valla yha..ne resil olmştk aq :-D yoh valla bi daa sazanlık..olmassa kefallik deneris.. :P

Kullanıcı avatarı
rocker_cll
Üye
Üye

bi daha hep zamnında cevahire gideriss di mii kanki:-D

Kullanıcı avatarı
-rocker-
Üye
Üye

bana uyar kanka..:P

Kullanıcı avatarı
maleficia
Üye
Üye

Mesaj gönderen maleficia »

en büyük dumurum az önce gerçekleşti; ''dumur'' başlıklı bi konu açmıştım, meğer aynı içerikten bi yer varmış,hatta orası şu an yazdığım yer oluyo!!!! tabii benim dumur da çöpe gönderilmiş bu arada.....( bundan sonra benle konuşmayan olursa hiç gücenmem haklısınız der eğerim boynumu naapimmm)
4s

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

maleficia yazdı:en büyük dumurum az önce gerçekleşti; ''dumur'' başlıklı bi konu açmıştım, meğer aynı içerikten bi yer varmış,hatta orası şu an yazdığım yer oluyo!!!! tabii benim dumur da çöpe gönderilmiş bu arada.....( bundan sonra benle konuşmayan olursa hiç gücenmem haklısınız der eğerim boynumu naapimmm)
aynı icerikten bi baslık daha actın diye sana neden cephe alınsın ki?olur bole bole seyler :006

Kullanıcı avatarı
maleficia
Üye
Üye

öyle deme yaff cidden çok kötü hissettim: çöp tenekesindeydi yaaa açtığım konu..... benim yerime koy kendiniiiiii!!
4s

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

olurmu ya çok ayıp bi aynı başlık daha açmak çok çok ayıp :O:P
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Abartmayın, konudan sapmayın...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

çok hoşlandığım çocuğun en yakın arkı benden hoşlanıyo...çocukta sanırım hoşlnıyo ama sürekli kendini çekyo....ya bu ne iğrenç salak bi olaydır...komik diemicm hiç eğlenmyorum çünkü:(((
biri bana ağaçtan düşen birini bulsun lütfen:(((
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
damdam
Üye
Üye

Mesaj gönderen damdam »

ya daha bugün başıma geldi..biz üç saftirik arkadaş okulun orda bi yerde (23 nisan çalışmasından dönüyoruz) bi arabanın arkasında durduk attık yere çantaları üstüne oturduk bi süre sonra baktık yoruluyoruz bağdaş kurduk her gelen geçen bize tip tip bakıyo tabi bi tane adam para vereyim mi dedi bi grup liseli kendini bilmez geldi onlar da para verelim mi dedi hatta bi tanesi yanımıza oturup ben de dilencem dedi ve gene yanımızdan geçen iki çocuk da su verelim mi falan dedi sonra geri dönüp tekrar verelim mi dedi ben de aşağı kalır mıyım laf atıp duruyorum tabi arkadaşlardan biri herkes de espiri yapmaya çalışıyo dedi sonra o ayağa kalktı ve de tpkı dilenci gibi duruyoruz gerçekten dedi :D biz de tabi hemen toparlanıp ordan sıvıştık :D:D :-D
Yanıyor zaman... Yansıdı yüzüm bir an... kıpkırmızı sularda... Bu ben miyim?.. Ağlıyor şehirler... yanıyorken nehirler... Kıpkırmızı sularda yüzen ben miyim?..

Kullanıcı avatarı
_eVrEn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _eVrEn_ »

birgün arkadaslarla buluscaz bn biraz erken gittim kafeye bekliorm bekliorm bunlar gelmior..bnm tlf tamircide kolumdada saat yk kaldım ölee saatide merak ediorm kime sorcamda bilmiorm neysee dedim bari bir kahve alıyıım saatide soruyum snrada kalkıyım garsonu cagırdım..
+bana bir kahve bir tane saat dedim.. :oops:
adam yüzüme bön bön bakıp efendim dedi bn tekrar aynı seyi söledimm yaa sonra gorsonda ordan hanfendiye bir saat birde kahve dedii yaaa rezilliktii ck utanmıstımm snra tabi bnm amacımın saati ögrenmek oldugunu acıkladım ama garsonlar bol bol gülmüslerdii bana... :cry:

Kullanıcı avatarı
Sixx
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sixx »

arkadaşa bi espri yapmıştım, hani şu soğuk salak espriler olur ya. onlardan birini söyledim, bu da çok fena güldü. o şiddetle burnundan uçan cisim de tshirtüme yapıştı. çok boktan iğrenç bişi :) şeklen de öyleydi.
Long Live Rockn Roll

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

Mehzk yazdı:Ne acıdır! Yediler bizi...
Bugün sabah 10 gibi kampüse gitmek üzere dolmuşa(midibüs-ısuzu) bindim,genelde her saat kalabalık olan dolmuş fazla kalabalık değildi,arka 4 lü koltukta boş yer gördüm ve cam kenarına oturdum...Arka 4 lüde ben hariç bir kişi daha vardı;kız diğer cam kenarında oturuyordu,dolayısıyla aramızda 2 koltuk boş yer kalmıştı...Yaklaşık bir 5 dakika sonra durakta 50 yaş üzeri bir çift bindi,bayan bildiğimiz teyze-anne , eşarplı falan, eşi ise amca-dayı diyebileceğimiz hafif kır saçlı muhtemelen eşinden 4-5 yaş büyük,bıyıklı bir adamdı...Tabi arka 4 lüde boş yer olunca bunlar ortamıza oturdular...Biraz sonra konuşmaya başladılar:
Bay: Kabul et ne olcak...
bayan : Bnm kocaman oğullarım var onlara sormadan cevap vermem,
Bay: Benim şuşu yerdeki evime taşınırız, daha olmazsa şuşu yerdeki ne falan filan..
Bayan: Onları bilemem ben, oğluma sorcam falan fişman...
Bizde kızla ister istemez bu acayip konuşanın kulak konuğu olduk,adam bayanı aynen ayartmaya çalışıyordu,konuşma gittikçe eğlenceli olmaya başlamıştı:
Bay: Evlenelim 3 ay bnm İzmirdeki evimde kalalım,sana şurayı gezdirecem...
Bayan suskun dinliyordu...
Bi' ara diğer taraftaki kız teyzeyi uyaracak gibi oldu,daha sonra vazgeçti sanırım...
Bu böyle 20 dakika falan sürdü,ta ki: Durakta 3 çocuk binene kadar...
Elemanlar sanırım 24-25 yaşlarındalardı ve kampüse gideceklerdi...
Baktım oturacak yer olmadığından arka tarafa geldiklerini düşünüyordum...Sonra.:
Çocuklardan biri "hocam nasılsınız?" dedi ortaya doğru:
Ben kıza söylediğini zannederken sanırım kızda bana söylediklerini düşünüyordu çünkü o bana ben ona bakıyordum...
Derken çiften önce bayan konuştu: İyiyim Emre sen nasılsın?
Emre(cocuklardan biri):Tskler hocam...
Dedi ve diğer arkadaşlarının yanına gitti.
O andan sonra çift(zannettiğimiz bay ve bayan) bir süre suskun kaldı.
Ben tamamen şoktayım,ne onlara bakabiliyorum,ne de konuşamıyorum, konuşucam fakat konuşsam onları dinlediğimi anlamaları beni küçük düşürebileceğini düşündüm.(Neden böyle düşündüm bilmiyorum)
Bu arada diğer cam kenarındaki kız ağzı açık kalmış sağa sola bakıyordu,galiba o da benim gibi kafasında çelişkileri parlatıyordu...
Bir süre sonra bay ve bayan tekrar konuşmaya başladılar; Bazı kişileri değerlendiriyorlardı, Oğuz şöyle yaptı ama şöyle yapmalıydı, duymadığım terimler konuşuyorlardı,galiba yarısı İngilizce yarısıda Eski Türkçeydi(tahminime göre)...Derken yaklaşık 10 dakika sonra kampüse varmayı başartık ve hep beraber kız,bay-bayan ve en son ben indim.Bayan yüzüme bakım gülümsüyordu, öfkem geçmemişti, hiçbir tepki vermeden yürüdüm gittim.
Anladığım 2 side kurttu, tiyatro hocası falandılar herhalde...Neden böyle birşey yaptıkları hakkında aklıma cok sey geldi fakat tam olarak su diyemiyorum,okursanız neden böyle yaptıkları hakkında görüşlerinizi yazarsanız sevinirim..
55 dakika süren bu kampüs yolculuğu bana ve galiba diğer cam kenarındaki kıza zehir olmuştu... :(
bunu yeni gördüm bence eğlenceli kişiliklermiş.
buna benzer bi olayda benim başıma gelmişti o baya deliydi ama.

Kullanıcı avatarı
Giuseppe
Üye
Üye

Mesaj gönderen Giuseppe »

benimki bayaaa kötü ya...otobüsteyim yukarıya tutunuyorum,parmağımın yanında lastik gibi bişit hissettim arkadaşla muhabbet ederken dalmışım onna oynuyorum...yanıma bi döndüm adam tip tip bakıyo meğer parmaıymış...!bana bi bakşı warki! kendimi gay gibi hissettim
#Oyun bitince şah da ,piyon da aynı kutuya konur#

Kullanıcı avatarı
maleficia
Üye
Üye

sanırım ben başıma abzürt şeyler gelsin diye doğdum;hemmen anlatıyorum.. bi kaç gün önce dersten eve geldim gelir gelmez hemen sevgili hamster'im çeyrek'in yanına gittim uyuyodu. agucuk bugucuk sesler çıkararak uyandırdum neyse kendine geldi ama tek gözü açık olduğu halde diğeri açılmıyodu hayvana bişe olmuş gözü çıkmış tanrım olamaaazzzz çığlıkları atıyorum bi yandan da bunu yapabilecek tek kişi olan kardeşime sövüyorum(allahtan o anda evde yok yoksa parçalardımm).... neyse kaptım hayvanı,yan apartmana yaklaşık 3 ay evvel taşınan tıp öğrencisine gittimm,ağlıyorum nassı hemde.... neyse oğlan baktı baktı.uzuuuuun uzuuuuuuun baktı. sonra beni içeri çağırdı,kapının girişinde bekliyorum hemen tuvaletin kapısını açtı musluktan eline biraz su alıp hayvanın yüzünü yıkadı bi iki kere yavaşça sildi veeeeeeeeeeeeeeeee işte sevgili çeyreğin gözüüüü.! meğersem çapak olmuş! tabi sonrasında salya sümük ağlayan benim de o muslukta yüzümü yıkamam gerekti!

---- oğlana ne mi oldu? çok samimiyiz inanın:)
4s

Kullanıcı avatarı
-PaNiC-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -PaNiC- »

kopek fuarındaydık babmlarla her trfımda kopkeler vardı benım arkmda erkk bı kopek onumde dısı kopek onun onundede bı erkk kopek vardı kopekler bı anda benı skstrdılar hvlamaya basladılar shblerı sor tutuodu ben gerı cekılmeye ve aglamaya basladım dengemı kaybettım dustum :S gosumu bı actım kafamın ustunde kopek ben cıglık attım cohkk kotuydu alahtn kucuktum :D:D

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

tramvayimi beklerken yanimda bankin üzerindeki bi yasli kadin oldugu yerde isemeye basladigi, hatta biraz poposunu oynattiki daha kolay iseyebilsin diye.
ben sok oldugum icin, kadina agizim acik baktim o da bana gülümsedi. kendimi gercekten kamera sakasinda felan sandim. sükürler olsun o an da tramvay geldi ve ben kactim...iiiiy...