Türkiye'nin en büyük sorunu?

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

masonlar ve muhalefet...ha bide YÖK...ayrıca hukuk ve adalet ta oturamaması.. da diyebiliriz..

Kullanıcı avatarı
pistoff
Üye
Üye

Mesaj gönderen pistoff »

hükümet
YeNiDeN DoĞuP GeLSeM...

I_know
Üye
Üye

Mesaj gönderen I_know »

BU ÜLKEDE__bi heykeltraşla bi tıp öörencisi aynı sınava girio!!!.. En başından beri biz öörenciler at yarışında gibi oradan oraya koşturuluyoruz...BU ÜLKEDE 8 yıl eğitim PARASIZ ''lafta'' !!!!!bu ülkenin yarısı okuma yazma bilmiyor __bu ülkenin en büyük sorunu eğitim__
BU ÜLKEDE insanların yarısından çoğu AÇ..bi ekmeğe muhtaçken kalanı önüne geleni beğenmeyip çöpe atıyor!!!!! __bu ülkenin en büyük sorunu gelir dağılımındaki eşitsizlik__
BU ÜLKEDE insanlar tedavi olmak için para ödüyor!!! __bu ülkenin en büyük sorunu SAĞLIK HİZMETLERİ__
__bu ülkenin en büyük sorunu 'PARAN YOKSA GEBER GİT' zihniyeti__
__bu ülkenin en büyük sorunu SAVAŞI destekleyen gerici zihniyet__
__bu ülkenin en büyük sorunu eğitilmemiş İNSANLAR..ama onların suçu ne suçlu onları eğitmeyenler..eğitimi götüremeyenler__
__bu ülkenin en büyük sorunu baştakiler__
__bu ülkenin en büyük sorunu balık tutmaı öğretmek yerine insanlara balık verenler__
__bu ülkenin en büyük sorunu dükkanının adını havalı olsun diye dükkanının adını ingilizceye çevirenler__
__bu ülkenin enbüyük sorunu karı kıza görmemiş gibi bakanlar__
__bu ülkenin en büyük sorunu olduğu zannedilen ama olmayan insanlık__
__bu ülkenin en büyük sorunu yönetenler...yönetilenler..seçenler..seçilenler..bu ülkeyi bu hale getirenler__
__HERŞEY SORUN HERKES SUÇLU__
BU ÜÜLKENİN ENBÜYÜK SORUNU **BU ÜLKEDİR** :016 :016 :016
tak etti canıma bu maskeLi baLo bu maskeLi baLo ve onun sahte yüzLeri . .

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

"I_know"a katiliorm.
eğitim fln traş hepsi.meslek lisesi okumuş adam kendi bolumune zor girio!nasi iş bu??
sağlikta ole!bi hastahanede nasi elektrikler gidebilirki!!!zaten elektrk,su fln meselesi ayri..
bu ülkede herşey sorun!!

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

su an türkiye nin durumu cok kötü...ugrasmiyacak seyler ile ugrasiyo.. AB köpekleri ve Kibris, Ermenistan sorunlari ile ugrasacagina...alköl din ben ne bilim ne ile ugrasiyo.....

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

diKeN yazdı:EĞİTİM
+sonsuz diyorum...
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

I_know yazdı:BU ÜLKEDE__bi heykeltraşla bi tıp öörencisi aynı sınava girio!!!.. En başından beri biz öörenciler at yarışında gibi oradan oraya koşturuluyoruz...BU ÜLKEDE 8 yıl eğitim PARASIZ ''lafta'' !!!!!bu ülkenin yarısı okuma yazma bilmiyor __bu ülkenin en büyük sorunu eğitim__
BU ÜLKEDE insanların yarısından çoğu AÇ..bi ekmeğe muhtaçken kalanı önüne geleni beğenmeyip çöpe atıyor!!!!! __bu ülkenin en büyük sorunu gelir dağılımındaki eşitsizlik__
BU ÜLKEDE insanlar tedavi olmak için para ödüyor!!! __bu ülkenin en büyük sorunu SAĞLIK HİZMETLERİ__
__bu ülkenin en büyük sorunu 'PARAN YOKSA GEBER GİT' zihniyeti__
__bu ülkenin en büyük sorunu SAVAŞI destekleyen gerici zihniyet__
__bu ülkenin en büyük sorunu eğitilmemiş İNSANLAR..ama onların suçu ne suçlu onları eğitmeyenler..eğitimi götüremeyenler__
__bu ülkenin en büyük sorunu baştakiler__
__bu ülkenin en büyük sorunu balık tutmaı öğretmek yerine insanlara balık verenler__
__bu ülkenin en büyük sorunu dükkanının adını havalı olsun diye dükkanının adını ingilizceye çevirenler__
__bu ülkenin enbüyük sorunu karı kıza görmemiş gibi bakanlar__
__bu ülkenin en büyük sorunu olduğu zannedilen ama olmayan insanlık__
__bu ülkenin en büyük sorunu yönetenler...yönetilenler..seçenler..seçilenler..bu ülkeyi bu hale getirenler__
__HERŞEY SORUN HERKES SUÇLU__
BU ÜÜLKENİN ENBÜYÜK SORUNU **BU ÜLKEDİR** :016 :016 :016
+ sonsuz....
eğitim almamış insanlar.. eğitim haklarını ellerindn alanlar.. ve herşeye para gözüyle bakanlr... para hırsı yüzünden insanlıı unutanlar.....
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
golt
Üye
Üye

Mesaj gönderen golt »

PARA PARAAAAAAAA.....
"Dün sabaha karşı kendimle konuştum.Ben hep kendime çıkan bir yokuştum.
Yokuşun başında bir düşman vardı.Onu vurmaya gittim kendimle vuruştum"

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

eğitim sisteminin köklü bir şekilde değişmesi gerekiyo
bi de insanların torpilsiz iş yapabilme bilincini kazanması lazım
torpil yapanların da tabi
ama nerdeeee
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

trabrock yazdı:eğitim sisteminin köklü bir şekilde değişmesi gerekiyo
bi de insanların torpilsiz iş yapabilme bilincini kazanması lazım
torpil yapanların da tabi
ama nerdeeee
+bsrüü torpil olaynıı uyuzz oluorumm ztn :x
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

egolarını öğrenciler üzerinde tatmin etmeye çalışan öğretmenler diyorum ben
umut doğurmak için, hayatla seviştim

_blindside
Üye
Üye

Mesaj gönderen _blindside »

benim için büyük sorun ama türkiyenşin geneli için bakarsak öok daha önemlileri var.

türkiyenin sorunu hatalı para politikaları ve sanayileşememe

Kullanıcı avatarı
DaRk_SebNeM
Üye
Üye

Mesaj gönderen DaRk_SebNeM »

vallah tr sorunu cok saysan bitmez para desen borcta bogulicaklar okul sistem berbat fakirlik cok ve hele politika yanlis kisilerin ellerindeeeeeeeeeee
camurmu sürmek istiyorsun baskalarin duygularina önce senin ElLeRin kirlenicek

_blindside
Üye
Üye

Mesaj gönderen _blindside »

yok aslında iyi de. kur politikasında bahsettim ben. şimdi kuru aşşa çektiler iyice. kur aşşa inince dış alım arttı. sonuç olarak büyüyen, ekonomik manada gelişme gösteren ama üuretemeyen ve sanayileşemeyen bi ülke olduk. o yuzden hala istihdam sorunu var ama bunları aşıcagımıza inannıyorum.

Kullanıcı avatarı
KING__
Üye
Üye

Mesaj gönderen KING__ »

yanlış düşünüyosunuz türkiye daha yeni kurulmuş sayılır tabiki sorunları olacaktır her ükenin var sorunları gelişmiş devletlere baktıgımızda en az 500 sene once kurulmustur inceleyin.sorun cıkmasını istemiyorsanız söyle olur oda kominizm devleti olarak sadece devletıne calışacaksın bence ozman cçok güclü oluruz ayrıca sovyetler birligini bir hatırlayalım
hayat dert hayat sıkıntı hayatta herşeyden nefret ediyorsan ölümü yada kıyameti bekliyorsan hiç durma ölümüde kıyametide nefretin yaratacak

Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

Mesaj gönderen furiouswish »

bence türkiyenin en büyük sorunu:kaçkçılık dolandırıcılık ,karaborsacılık yapan vs vs ve mafya olan insanların açtığı sorunların türk meselesine dönüşmesi ve bu sorunların devletin ve zavallı halkın üstüne yıkılması....avrupa tabiki türklere güvenmez bend eolsam bende güvenmem önce onalrın güveninni baştan kazanmalıyız bence ki avrupa birliğine girme sürecimiz yakınlaşsın..,

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

sıkma canını furiouswish,nede olsa "gereksiz" mesajlar silinecek ve tekrarı halinde sorumlularıyla ilgilenilecektir...ilgin icin tesekurler...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ya bence türkiyenn bu aralar en büyük sorunu.. güneş tutulması yaşayacak olması..... acaba sonradan yine bi deprem meydana gelirmi ya....??.. güneş tutlmasıyla ilgili olan fay hattı tam ankara yanından gaçiooo!!.... sizce noolcak bu olay yaa...??? :(
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

angel_of_the_hell yazdı:ya bence türkiyenn bu aralar en büyük sorunu.. güneş tutulması yaşayacak olması..... acaba sonradan yine bi deprem meydana gelirmi ya....??.. güneş tutlmasıyla ilgili olan fay hattı tam ankara yanından gaçiooo!!.... sizce noolcak bu olay yaa...??? :(
takma bu kadar ya tesdüftür önceki depremler (teselli edeyim biraz) :010
valla büyük depremlerden 2 kez yaşamış birisi olarak çok zor anlar olduğunu belirteyim
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

türkiyenin en büyük sorunlarından birisidee kumanda elinde olanlarınn hakimiyeti sadece kumandnın veridii gücee bağlamalrıı..hakim olurlar tabii kumandaa onda çünkülüü neese gelinim sen anla filan demedim yine...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

trabrock yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:ya bence türkiyenn bu aralar en büyük sorunu.. güneş tutulması yaşayacak olması..... acaba sonradan yine bi deprem meydana gelirmi ya....??.. güneş tutlmasıyla ilgili olan fay hattı tam ankara yanından gaçiooo!!.... sizce noolcak bu olay yaa...??? :(
takma bu kadar ya tesdüftür önceki depremler (teselli edeyim biraz) :010
valla büyük depremlerden 2 kez yaşamış birisi olarak çok zor anlar olduğunu belirteyim
ya... bende yaşadım... ondan korkuorum ztn.. tesellin içinde çok saol.. :006
yoq yoq herkes işine baqsaa ne güneş tutulur nede fay hattı kırılır encılcımmm gelinim sen anla filan demedimm farkındasın demi encılcımm :006
tmm msj alındı.. ama yinede bu deprem olayını düşünmek lazım...!!
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

seviyorum bu konuyu,ciddi bir konu ve muzikle icice...
bu konuyla en iyisini rashit demis sanırsam....
"bir yere varılmaz bu bos kafalarla...."
ulkemizdede bu tarz insanlar cok oldugu icin-bkz. politika- normal...

Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

Mesaj gönderen furiouswish »

Rock_N yazdı:ancıl ben yazıorum ama silinioo sitede problem olsa gereq yoqsa neden silinsin demi ama... :006
konuda bi virüs oluştu galiba rock_n cim sen sallama boşver.türkiyenin en büyük sorunu boyundan,başından büyük işlerle uğraşmamız .....

Kullanıcı avatarı
DaRk_SebNeM
Üye
Üye

Mesaj gönderen DaRk_SebNeM »

katiliyorum sana[/quote]
camurmu sürmek istiyorsun baskalarin duygularina önce senin ElLeRin kirlenicek

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

furiouswish yazdı:
Rock_N yazdı:ancıl ben yazıorum ama silinioo sitede problem olsa gereq yoqsa neden silinsin demi ama... :006
konuda bi virüs oluştu galiba rock_n cim sen sallama boşver.türkiyenin en büyük sorunu boyundan,başından büyük işlerle uğraşmamız .....
evet konuyla alakasız mesajları silme virusu...hatta biraz daha devam etmesi durumunda konuda gidecek...abartmayın bence...