Görmeye / Duymaya tahammül edemiyorum

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
asemez
Üye
Üye

Mesaj gönderen asemez »

lütfen... böle şeyler demeyelim.... çenenin altında yada üstünde olduğunu bilemeyiz:D!! şimdi yasal olarak çene altında giyer(miş)..seni mahkemeye virir wallaha..benden annem bi kakar aldık.. böle saçmaca programlar çıktımıydı hemmen tv. kapanıo..tabiki böyle güsel tartışmalar için de geçerli lahn heç mi işi yok bu hükumetin kişinin inançlarına karışıyo!!??....bide inanç kişiseldir Allah ile kul arasındadır diolar..sen bunu kitleselleştirirsen biri sevap yaptımı sanada mı yazılacak:D anlamıyorum yanii..dünyada cari açıkta rekor kırmış bbi ülkede yaşıyoruzz bunlara problem bulmak yerine inançları tartışıyoruz.. inanç ytartışmaya açılmazki zaten!!...böle şeyler yazmam bie bu konuyla alakadar olduğumu gösteriyo ...lane olsun!!:@

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

o zaman bence sen sabahleyin hiç açma televizyonu yada bir müzük kanalının birini aç bütün gün o kalsın çünkü nereye baksam sabahleyin bu programlarla dolu ve bunları izleyenleride var ya ilginç hakkaten
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
morsitans
Üye
Üye

Mesaj gönderen morsitans »

Ya ülkemizde 'türban sorunu' var dediler. zart zurt. manşet yaptılar konuyu. Askerlerimiz k.ırakta şehir olurken onların haberlerini bi geriye atıp ondan önce türban haberlerini koymaya bşladılar ki haber yapılcak hiçbişey yoktu. Halk huzursuz dediler .hangi halk? bazı yerlerde gerginlik olabilr belki ama genel olark baktıımda ben sokakta hiç türban yüzündn yşanan tatsız bişeye rastlamadım. Ki kimse kimsenin giydiğine inancına fln da karışamaz ama türban eğitim kurumlarına sokulmamalı çnkü bugün ünvrsitelerde serbest olnca yarn 'bn bu yaşıma kdr çıkarmadım çalışırken de takçam' dicekler ve kamuda da serbest kalck. İçinde çok okuma aşkı olan varsa mesleği ve geleceği için bi zahmet çıkarıversin ki örtünmek dinimizce zorunlu tutulmuş bişey de diil! Türbanın eğitim kurumlarında serbst brakılmasını savunan zihnietlere karşıyım sonçlarını göremiolar bnce.Hrhangi bi artniyet olmadan sdece inançları gereği türban takan öğrenciler diil bu olayı bu kdr büyütnler. işin içnde çok farklı olaylar var lütfen türban tkanlar alet olmasın bu oyuna!

Ayrıca söylmedn gçemicem dha türbanın ne dmk olduunu bilmicek kdr küçük olan çcklarını örtünmek zorunda bırakan ailelerden de iğreniorum desem ağır bi laf etmiş olmam!
The beginning of the end*.

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen st_anger_07 »

sorf rreklamina tahamul edemiyorum

Kullanıcı avatarı
lauranthalasa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lauranthalasa »

onun yeni birine asik oldugunu gormeye,duymaya,bilmeye tahammul edemem...Allahtan simdilik boyle bisey yok ve umarim ben bu durumu atlatana kadar uzunca bi sure olmazz :(