"AN"lar...

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

"AN"lar...

Mesaj gönderen kozmik_peri »

insanlar geçmişi düşünüp iyi yada kötü olayları hatırlayarak hayıflanıyolar sürekli.. yada gelecek için o kadar çok çalışıyolar ki gelecekte de "gelecek" için çalışıcaklarının ve bunun bi sonunun olmadığının farkında olmadan yapıyolar bunu.. arada bugünümüz şimdimiz "an"ımız kayboluyo farketmesek de.. bence hayatı yaşanılır hatta hissedilir kılan anlardır.. hatırladıklarınızın en çarpıcısı anlarda yaşadıklarınız yada düşündüklerinizdir.. ufak kararlarınız anlıktır ama birleştiklerinde büyük bi yeri kapladıklarını farketmezsiniz çoğu zaman..
sadece merak benimkisi siz ne düşünüyosunuz bu konuda? yada hatırladıklırınız neler anlar konusunda? ben mesela bi insanı ilk gördüğüm anı unutmam genelde.. :010
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

geleceğe çok önem veren biriyim. çok fazla plan yapıyorum. nerdeyse hepsini de gerçekleştiriyorum. ilersi için birşeyler düşünmek gerektiğine inanıyorum ama bir yandan da yaşadığımız anın değerini de bilmek lazım. ben bunu dengelediğime inanıyorum. 20 yaşına gelmişim, 3. sınıftayım, okul bitecek... her ne kadar 1. sınıftan beri çalışıyor olsam da okulun bitmesiyle daha da bir "iş kadını" havasına bürünmem gerekecek. yapacağım iş ağır ciddiyet gerektirmese de yine de yaşayışımı değiştirecek.
madem gencim, tadını niye çıkarmayayım. bu düşünceyi o kadar benimsemişim ki çocukluğunuzda.. diye bir topice de yazmıştım. hala ip atlarım, yakan top oynarım, tek kale maç yaparım, su savaşı yaparım, birdirbir oynarım, kantinde masa, sandalye üzerine çıkıp şarkı söylerim, dans ederim... bu "an" lar yaşadığımı hissettirir bana. kim ne düşünür hiç aklıma getirmeden istediğimi yaparım. çocukluğumu hatırlatırlar bana. o anları kaybetmemek adına... bunları yaparken heyecanımı hala kaybetmemişsem o anları da kaybetmemişim demektir...

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

aynı yaşta bi daha olmucaz
o yüzden bu yaşta ne yapmak gerekiyosa yapmalı bence
yaşanan anın kıymeti bilinmeli
daha sonra yaşlandığında keşke dememek için yapılmalı istenenler
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
KaRaMaRTi
Üye
Üye

Mesaj gönderen KaRaMaRTi »

Hangimiz, ileride çocuklarımıza anlatılmaya değecek anlar, anılar bıraktık?

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

KaRaMaRTi yazdı:Hangimiz, ileride çocuklarımıza anlatılmaya değecek anlar, anılar bıraktık?
şahsen çocuk sahibi olmak istemiorum...ama olurda kazayla aradan bi tane çıkarsa,anlatıcaım o kadar çok anım varki....ee babadan bööle gördük olm :-D
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

KaRaMaRTi yazdı:Hangimiz, ileride çocuklarımıza anlatılmaya değecek anlar, anılar bıraktık?
ben başarılıyım bu konuda. :010

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

Lysippe yazdı:
ben başarılıyım bu konuda. :010
ewt ewt çocuklarım anlatıcaııım enwayii çeşitt...çokk fazla sayıdaaa piçiliklerim varrr :-D :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

hade lannnn :-D manyakksınn haaa olm senn çocukalrını düşünemiommmm :003
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

system_ yazdı:hade lannnn :-D manyakksınn haaa olm senn çocukalrını düşünemiommmm :003
düşünme sateeeenn banaaa baq yeterrrrrr çünküüüü benimm aynıım olceeeq..!! ufakken alcaııım ilkk şeyy erkekseee playboy dergisiii...kızsaaa onu annesi düşünsüün :-D

örnek1: oğllluum şu karşıdaki ablanınn eteini kaldırr bakalımm altında n varmış n renkmişşş bakalımmm :-D :-D

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ne kötü niyetlisiniz siz kuzum ya :-D bazen babamın askerlik anılarını dinlemek bile sırf o anlarda hissettiklerini anlayabilmek adına iyi oluyo mesela :010
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
Tale_of_Comet
Üye
Üye

Mesaj gönderen Tale_of_Comet »

elbet herkesin anlatabilecei anıları vardır. ille anı olması için hayat kurtarmak gerekmio. ama bence önemli olan o anıları taze tutmak ve aynı zmnda da yaşadıımız günün farkında olmak..
There are three golden rules if you want to be a first-class public speaker:

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

maalesef *an*larımı değerlendiremiorum!!... çnkü bulunduum ortam sayesinde sadece gelecee endekslenmiş bulunmaktayım!!.. varsa yoksa gelecek!!... 2 senedr bu bööle... bu 2 seneden önce gayet iidim.. hakkaten *an*ımı yaşıodum yane... şimdide kndimi huzurlu hissedipte *an*ıma yöneldiim zmnlar oluo... ama yüzdeye vurursak... maalesef lafı bile olmazz... :cry: ..... *an*larım... sizi özledimm... :020
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

Rock_N yazdı:
system_ yazdı:hade lannnn manyakksınn haaa olm senn çocukalrını düşünemiommmm :003
düşünme sateeeenn banaaa baq yeterrrrrr çünküüüü benimm aynıım olceeeq..!! ufakken alcaııım ilkk şeyy erkekseee playboy dergisiii...kızsaaa onu annesi düşünsüün

örnek1: oğllluum şu karşıdaki ablanınn eteini kaldırr bakalımm altında n varmış n renkmişşş bakalımmm :-D :-D
Zekisin renk heee güzelll öğrenelim ileriyi ona göre yani...hımm :023
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

Dumurdan dumra koştuğum bi an var. Lise 2 . sınıfta , ders arasındayız, kafayı yemişiz abidik gubidik sınavlardan (fm) ben de hocanın birine sinirliydim . Bi yandan bişeyler yazıyorum aceleyle (ödev galiba) bi yandan da ana avrat düz gidiyorum hocaya , tam o sırada müdür yardımcısı Raif bey girdi elleri ceplerinde , girdiği gibi beni duyunca " Oo aferin aferin" dedi çıktı sınıftan.. Ben ve 2 arkadaşım şokta :D Başıma çok kötü şeyler de gelebilirdi :))
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

destinyofrock yazdı:
Rock_N yazdı:
system_ yazdı:hade lannnn manyakksınn haaa olm senn çocukalrını düşünemiommmm :003
düşünme sateeeenn banaaa baq yeterrrrrr çünküüüü benimm aynıım olceeeq..!! ufakken alcaııım ilkk şeyy erkekseee playboy dergisiii...kızsaaa onu annesi düşünsüün

Zekisin renk heee güzelll öğrenelim ileriyi ona göre yani...hımm :023
ya ben şeyy ık mıkk ıııı yanii...kendim için istiosam namerdiiiimm çocuuuk görsüüüün gözü gönlüü açılsın dieee sadecee :-D

_blindside
Üye
Üye

Mesaj gönderen _blindside »

an benim anım.

bu da foruma son mesajım.

elveda arkadaslar....

:021

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

:x
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

Mesaj gönderen furiouswish »

_blindside yazdı:an benim anım.

bu da foruma son mesajım.

elveda arkadaslar....

:021

benimde foruma bu son msjım... an bu andır artık. bu siteye takılanların çoğu özgün değil, burası müzik sitesi değil sanki dostluk çetesi sitesi olmuş admin ve moddan özür dilerim ama herşeyin bkunu çıkardı bloodyhead.kişisel meselesini buraya taşıyıp show girl lük yaptı benim tadım kaçtı herşeyden. bloodyhead ve arkadaşları bu sitenin kalitesini düşürüyo bence....olan oldu ama bu siteye hala saygı duyuyorum... bu nedenle bi daha yorum yapmıycam... bu sitede özgün olan bi kaç insan adına elveda arkadaşlar.... :021

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

:006
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

insanlar dostluk kuruyolar burda evet ve birbirlerini desteklemeleri normaldir bu can sıkıcı olabilir yada olmaz ama böyledir.. bi sitenin insanlarının hepsinin mükemmel olmasını bekleyemezsin zaten kaldı ki senin özgünlük ve kalite anlayışın nedir ki bu şekilde yargılayabiliyosun? isim verip olanları başlıkta anlatmakla bi anlamda sen de kendi showunu yapmıo musun yada.. sessizlik bazen en büyük tepkidir..
tam olarak ne olup bitiyo bilmiyorum aslında sakin de bi yazı olmuş furiouswishinki ama başlığı dağıtmamalı bence..
mesela insanların bu anlık kararları değiştiricek çok şeyi gibi :010

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

kozmik_peri yazdı:insanlar dostluk kuruyolar burda evet ve birbirlerini desteklemeleri normaldir bu can sıkıcı olabilir yada olmaz ama böyledir.. bi sitenin insanlarının hepsinin mükemmel olmasını bekleyemezsin zaten kaldı ki senin özgünlük ve kalite anlayışın nedir ki bu şekilde yargılayabiliyosun? isim verip olanları başlıkta anlatmakla bi anlamda sen de kendi showunu yapmıo musun yada.. sessizlik bazen en büyük tepkidir..
tam olarak ne olup bitiyo bilmiyorum aslında sakin de bi yazı olmuş furiouswishinki ama başlığı dağıtmamalı bence..
mesela insanların bu anlık kararları değiştiricek çok şeyi gibi :010
Üyeliğini sildirmiş olduğunu bildiğin halde hala neden cvp yazıorsun onu anlamadım. Kendi düşüncelerini söylemiş sonuna da güle güle demiş. Yani uzatmanın bi alemi yok..

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

cvp hakkı doğuyo çünkü söylediklerine burda olsada olmasa da ben söylicemi söyledim gittim yapınca insanlar, diğerleri suçlandıklarıyla kalıyolar.. iyi eyw sustum bişey bildiğim de yok dediğim de yok tadı tuzu kalmadı başlığın da zaten.. kimseyle konusmanın da iyice dağıtmanın da alemi yok artık.. bu da son mesajım bu konu hakkında.

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

ben insanları gördüğüm anları,ve de bana ilan-ı aşk edilen anları hiç unutmam ki bu ilanı-aşk her gün oluyo :P :-D
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ya ben istemion *an* fln yaa..... bitsin şu *an*lar....!!!...
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

benim her saniyem şu bahsi geçen anlardan :013
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!