aileniz

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
yeniuye
Üye
Üye

Mesaj gönderen yeniuye »

yauw hala aklım hayalim almıo o yazılan kötü şeylere yaa... bi arkadaş yukarda çok güsel dile getirmiş durumu "ergenlik sancılarıyla bos konusmak cok kolaymıs..bunu son 1yılda anladım ben.." demiş... çok güsel açıklamış durumu bence...

insanlar ölüor bu kaçınılmaz bi gerçek... onlarsızda olucak, ama hiç olmassa onlar varken onlarsız gibi yaşamaktan daha iyi olacağı kesindir... babam hep derki: "biz babamızı incitmemek kalbini kırmamak için,bize kızdığında haklıysak bile ona cvp vermesdik.. yarın bi gün onu kaybedince içimizde uhte kalmasın die"... der...

biz şimdiki nesil olarak bukadar hassas olamadığımızı düşünüorum.. saygı çercevesi şimdiki zamana göre boyutta değiştirdi... şahsen ben babama yeri geldiğinde bağırada biliorum ve bu cürretin nerden geldiğini bilmeden :( biz eskiler kadar hassas olamasakta, azda olsa onlar için bişiler yapmamız hem gurur verici hemde huzur verici oluor... kim ailesinden biriyle tartışıp kendini sokağa attığında huzurlu olabilior... ama iyi bi davranış, sıcak bi öpüşten sonra nasıl oluyor yüreklerimiz....

ahhh ahhh şimdi ne desek boş... yarın onları kaybedince anlıcaz...

:( :( :( :(
kimi yanında arıyorsann, önce içinde bulajaksın...

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

yeniuye yazdı:"ailem yaa... onları çok seviyorum... ablam annem babam yeğenlerim..."
burda bazı arkaşların yazılarını okudum,okurken utandım yaa... :( insan ailesini sevmesmi yaa, dielimki haklı sevmio ve bunu burda nasıl sölüye bilior... offf valla acayip oldum yaaa... arkdaşlar böle budalaca düşünlere sahip olmayın yaa... her nekadar ailelerimzle anlaşamadığımız şeyler olsada,onlar bitane yaa,, sevgili, arkadaş, eş dost bunların 2. olur ama ailenin ikincisi olamaz... ailesini sevemeyen arkdaşlara tavsiyem, gece başlarını yastıklarına koydukarında,(ağır ama) ertsi sabah aileden birinin cenazesinin evden çıkcağanı bi düşünsünler.. o zamanı yaşatsınlar kafalarında, fazla değil 30 dk. sürdürsünler bu kötü hayali...yılan olmamak lazım.... büyükte konuşmamak lazım.. allah herkese akıl fikir versin ve şaşırtmasın....
zaten babam ve oğlumun o kadar insanı ağlatmasının sebebi de buydu bi an için öldüğünü düşünüyosun ve gözyaşları boşalıyo
ve ergenlikte saçma sapan artislikler yapıp aileye karşı davranışlarda herkesten nefret ediyorum tripleri çok yersiz
onlar olmasa kiminiz var bu hayatta size sonuna kadar sımsıkı sarılacak!!!
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

babamla hergün düzenli olarak atışsak da,annem'in manita takıntısından bunalsam da onları hiçbirşeye değişmem bu dünya'da..

gençlik artistlikleriyle ailesine düşman olan insanlar da harbi maldır.ilerde anlarlar kıymetini ailelerinin ama geç olur..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
yeniuye
Üye
Üye

Mesaj gönderen yeniuye »

trabrock ve wolfali :wink:
kimi yanında arıyorsann, önce içinde bulajaksın...

Kullanıcı avatarı
fixxer
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

Mesaj gönderen fixxer »

3 tane yeğenim başta olmak üzere sonra babam ve 3 tane ablam için canımı veririm gerisi yalan...
Hayatı Ciddiye Alan O Salaklardan Değilim Bugün Gülerim Yarın Gülerim Ben Hep Gülerim... Gelin Hep Birlikte Gülelim!!!

Kullanıcı avatarı
bonheur
Üye
Üye

Mesaj gönderen bonheur »

hayatýmda var olan en deðerli þeyler...
!ucuzluk pazarý! gel vatandaþ burasý ucuzluk pazarý herþey ucuz burada.. 5 kuruþa aþk satýlýyor.. saygý 2 kuruþ oldu.. tamam ablacým gitme sana beleþ olsun.. gel vatandaþ aþk yok satýlýyor..!

Kullanıcı avatarı
asemez
Üye
Üye

Mesaj gönderen asemez »

wala bana amcalarım hatta mahalelim ökkeş dio (hain evlat ökkeş)...düşünün halimi:)

Kullanıcı avatarı
-PaNiC-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -PaNiC- »

cohk sevıorum aılemdekı herkesı sevmesemde onlar ebnım annem ve babam saygı duymm lasım

Kullanıcı avatarı
NreaLnunreaL
Üye
Üye

Mesaj gönderen NreaLnunreaL »

yanlarında olamadığımda, gerçekten üzüldüğüm yegane şey: "ailem"..

buna büyüme diyorlardı eskiden..
eskidim ben..
paslandım.. kollarımın birinde naftalin kokusu
diğerinde tan yeri korkusu.
şimdi içimde,
tan yerinin ağarışından kaçan bir yarasa duygusu!

http://nrealnunreal.blogspot.com/

Hodopark
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Hodopark »

Özel Ve yerini Kimsenin Tutamıyacağız Kişler..

Hodopark
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Hodopark »

..

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

bazen gıcık olsalarda ii insanlar :D hiç bişeye değişilmez cidden..

Kullanıcı avatarı
theko_oks
Üye
Üye

Mesaj gönderen theko_oks »

aaanneeemmmm bbbbaaabbbaaammm gereçekten ne onalrla oluo nede onlarsızz

Kullanıcı avatarı
NreaLnunreaL
Üye
Üye

Mesaj gönderen NreaLnunreaL »

theko_oks yazdı:aaanneeemmmm bbbbaaabbbaaammm gereçekten ne onalrla oluo nede onlarsızz
onlar sana sorsalar ne cevap verirdin merak ediyorum :010
eskidim ben..
paslandım.. kollarımın birinde naftalin kokusu
diğerinde tan yeri korkusu.
şimdi içimde,
tan yerinin ağarışından kaçan bir yarasa duygusu!

http://nrealnunreal.blogspot.com/

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

trabrock yazdı:
yeniuye yazdı:"ailem yaa... onları çok seviyorum... ablam annem babam yeğenlerim..."
burda bazı arkaşların yazılarını okudum,okurken utandım yaa... :( insan ailesini sevmesmi yaa, dielimki haklı sevmio ve bunu burda nasıl sölüye bilior... offf valla acayip oldum yaaa... arkdaşlar böle budalaca düşünlere sahip olmayın yaa... her nekadar ailelerimzle anlaşamadığımız şeyler olsada,onlar bitane yaa,, sevgili, arkadaş, eş dost bunların 2. olur ama ailenin ikincisi olamaz... ailesini sevemeyen arkdaşlara tavsiyem, gece başlarını yastıklarına koydukarında,(ağır ama) ertsi sabah aileden birinin cenazesinin evden çıkcağanı bi düşünsünler.. o zamanı yaşatsınlar kafalarında, fazla değil 30 dk. sürdürsünler bu kötü hayali...yılan olmamak lazım.... büyükte konuşmamak lazım.. allah herkese akıl fikir versin ve şaşırtmasın....
zaten babam ve oğlumun o kadar insanı ağlatmasının sebebi de buydu bi an için öldüğünü düşünüyosun ve gözyaşları boşalıyo
ve ergenlikte saçma sapan artislikler yapıp aileye karşı davranışlarda herkesten nefret ediyorum tripleri çok yersiz
onlar olmasa kiminiz var bu hayatta size sonuna kadar sımsıkı sarılacak!!!
ve onlardan birisi yok artık babacım :020
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
rose
Üye
Üye

Mesaj gönderen rose »

annem ve babam için yaşıyorum onları mutlu etmek için elimden geleni yapıcam. en zor zamanımda sadece onlar yanımdaydı kardeşlerim bile yoktu.

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

babam için bişey diyemem ama annem beni herdaim ezen insan...

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 26 Tem 2008 20:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

canım ailem herseyim benım bazen sızden nefret edıyorum keskeolmasanız desem bıle onları o kadar cok sevıyorum kı ...
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

catlak + catlak = karpuz_ agaci = catlak²

fark ediyorumda.. matematige aykiri :-D olsa olsa 2* catlak olur ya..neeeeeyse..coktan bozdum..

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

rahibe_teresa yazdı:ne onlarla.. ne de onlarsız.... :010
sonuna kadar :-D ama hep onlarla olmayı nasp etisn Allah hepimizede

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

bazennn çokk sinirliniyorumm onlaraa ama sonuççtaa anne baba yanii

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Hani konuşulurya annenin anneannesi,dedesi falan "söyle yaparlardı","şöyle huyları vardı" gibi.Halbuki en fazla 50 yıl önce yaşamışlardır,şuan toprak olmuşlardır,onlarında bir ailesi,bir yuvaları vardı,şimdi ise o yuvaları kapandı,ve bizde onlar gibi olacağız yıllar sonra,onlar o zaman hepten unutulacak,biraz şanslı isek belki biz hatırlanırız,sonuç olarak;zaman bi hayli hızlı akıp geçiyor,ailemizle olan birlikteliğimizin değerini bilmeliyiz(iyi veya kötü durumlar dahil).Evde bir ben birde valideciğim kaldık,düşününce önümüzdeki 1 saat,1 gün,1 ay,1 yıl ne getirir kimse bilemez,annemle su değerli anları yaşadığım için herzaman alttan almayı boynumun borcu bilmesini öğrendim...
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...