Burçlara inanan var mı?

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
nlpy
Üye
Üye

Mesaj gönderen nlpy »

evet inanıyorum ama gazetedekilere dğiill tamamen saçma ve sapan oluoo çünkü..alakasız şeyler oluooo...Ama astrolojinin insanlar üzerinde büyük etkisi olduğuna son derece inanıyorum :013
"Müziği enstürman değil siz yaparsınız"

Kullanıcı avatarı
lp_ilknur
Üye
Üye

Mesaj gönderen lp_ilknur »

bna pek inandırıcı gelmio nedense?? 8) bir burç hakkında özellikler yazıolar şimdi o burçtaki insanların hepsi aynı özelliklere mi sahipp saçma gelioo! astroloji yi takip etmediğmden fazla bşi bilmiorum
kaybedeceğini bildiğin her şeyin kıymetini bil !!

Kullanıcı avatarı
vera
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vera »

inanmıyorum inananlarada gülüyorum... :-D kendini bu burçlara çok kaptıran arkadaşlarım var... ya şimdi burcunda yarın öleceksin yazsa inanacak kişiler tanıyorum... :-D :P
bir fısıltıya hapsettim, içimin tüm çığlıklarını....

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

bır kere o yarın öleceksın yazanlar burc değil fal oluyor=) burç ile falı karıstırmayalım=) fal vs falan fılan boş iş=) ama burc o değil burc senın dogdugun zamana göre kişilik özellıklerındır o okuduklarınızda burclara göre yazılmıs hurafeler =) karısmasın;)

Kullanıcı avatarı
vera
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vera »

ysseulb yazdı:bır kere o yarın öleceksın yazanlar burc değil fal oluyor=) burç ile falı karıstırmayalım=) fal vs falan fılan boş iş=) ama burc o değil burc senın dogdugun zamana göre kişilik özellıklerındır o okuduklarınızda burclara göre yazılmıs hurafeler =) karısmasın;)
burcla falı karıştırmıyorum cnm arkadaşım bazı gazetelerde burç kısmında çok kötü bi hastalığa yakalanaksız yazıyor bunudamı ben yanlış anlıyorum...bende misal olarak öleceksiz yazsa inanacaklar dedim...
bir fısıltıya hapsettim, içimin tüm çığlıklarını....

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

ya işte bend eonu dıyorum orası burç kısmı değil aslında fal kısmı gunluk falınız =) o sacma diyorum bende evet ama burçlara inanıyor musunuz dıyınce onları kasdetmıyor dıyorum=) hani koç burcu acayip inatçı bır karaktere sahıptır vs derlerya onlar burc =) insanları kişilik özellıklerıne göre sınıflandırmanın bir yolu sadece senın inanmadıgın aslında fallar olmasın=)

bak mesela bir günlük falda; cok buyk bır hastalık ya da kaz agecıreceksınız der ama
bir burç tanımıda: koç burcları genellıkle baş bölgelerınden sakatlanırlar der

bunun gibi;)

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen st_anger_07 »

ben bi ara acaip ilgilendim ya üniversite yıllarında.Ama yıldızlar insanları etkilemez İnsanlar Yıldızları etkiler sen eger siyahla beyaz ışığı yakıştıramıyorsan yıldızın ne anlamı varki

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Orası öyle tabiki..yıldızlarla tek ilgim gecelerı gökyuzunu seyredıp kaymalarını izlemek hepsi bu=)

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bence en güzeli.Hafif klasik müzik acacan bitane saracan yavastan düsünceye dalacaksın.Zaten o zaman burca ihtiyacın olmuyo ileriyi görebiliyosun.Ne pişmanlıklarını Nede başkaları için attığın imzayı hepsini yıldızlarla çiziyorsun.Hatta gülen gözlerin bile senin yaşadıklarının onda biri kadarını yaşamış olmasını dilersin ama asla olmaz.

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

morjan yazdı:başak burcuyum....tüm özellikleri tutmuo....
"hiç bir özelliği tutmuyor" daha doru olur ve bu bir anlatım bozukluğudurr

imza
çoookkkk bilmişş

kingsoftherock
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kingsoftherock »

yengec ın ozelıgıını bılen varmı acaba _? :002
bir zamanlar akmar pasajının onunde bira parası topluyan kızlar sımdı..bagdat caddesının tiky kızları oldular.

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

kingsoftherock yazdı:yengec ın ozelıgıını bılen varmı acaba _? :002
en duygusal burc, kıskanc,alıngan,hassas,sadık.... hayal gücü geniş , calışkan, düzen düşkünü, vs vs vs vs

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

dead_or_alive yazdı:
morjan yazdı:başak burcuyum....tüm özellikleri tutmuo....
"hiç bir özelliği tutmuyor" daha doru olur ve bu bir anlatım bozukluğudurr

imza
çoookkkk bilmişş
yoo bazı özellikleri tutuyor ama tum özellikleri tutmuyor demeye calısmıs bence..
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

ben de tipik bi yay ım . özelliklerine bakılırsa.. ve inanırım ayrıca burçlara, ama günlük burç yorumları çok sallama geliyo bana, hiç tutturamadılar daha yaa :-D
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

ikizler burcuyum.. kimse burcun ne demiyo ikizler burcumusun sen diyo okadar taşıyom yani özelliklerini aama ilgilenmem o ayrı konu..

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

zaten sabah gazetesinin astroloji bölümünde akrep için yazanlar posta gazetesinde yengeç için yazıyo gibi bişey bence günlük yorumların tamamı saçmalık hedefleri büyük sonucta.Tutmaması zor.Ancak çeşitli insan karakteri olduguna inanırm bilmiyorum burçlara göre 12 çeşit yada daha fazlası yani mutlaka herkesin ayrı bi yapısı var ama kalıplaşmış insan tiplerinin olduguna eminim.MEsela isyankarlar, korkaklar, yada duygusallar ne biliyim duygusuzlar, paraya tapanlar, yada görmüş geçirmiş havasında insanlar gibi bunları yıldızlarmı belirliyor pek...Bilmiyorum

Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen doacan »

var

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

ben inanmıyorum..gazetelerde açıyorum burç sayfalarını bugün iyi bir haber alcaksınız yazıyor..o gün bir sınavımın zayıf olduğu haberini alıyorum :P

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

yaa belki çoğu alınacak ama inananlar bana hep aptal geliorr :oops: bu ve buna benzer şeylere inananlar.

.bi sihirbazlık gösterileri hoşuma gider o kadarr..
En son dead_or_alive tarafından 30 Kas 2006 23:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

ya bu burçlara inanmak değil...insanların çeşitli karakterlerle yaratıldıklarına inanıyor musunuz peki? yani her insan değişik karakterlerde dimi...kimi agresif, kimi duygusal, kimi sert, kimi hareketli, kim tembel vs vs? bunlara inanıyorsanız burçları da bu şekilde, karakter özellıklerinin sınıflandırılması olarak bakın her birine bir ad verilmiş...böyle düşünürseniz....inanıp inanmamak olarak ele almazsınız...tekrar yineliyorum, hala inanmam ben öyle sacma seylere diyenler için: burç ile fal ayrı şeylerdir ...sizin inanmadıgınız fallar :010

ps: şimdi biri kesin bunun üzerine gelip yaaa inanmam ben öyle seylere; bakıyorum gazeteler, yazıyor şöyle olacak böyle olacak diye hiç olmuyor sacmalık bunlar dicek beni de forumun tımarhane bölümüne kapatacaklar sonra =)

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

zaten söyledigim seyde seninkiyle aynı.Her insanın degisik karakteri oldugu kesin zaten ancak kalıplasmıs tipler var iste agresif asabi yada isyankar mutlu üzgün yada ne bilyim tembeli var üşengeci var.Meraklısı azimlisi gibi belirli tipler var.Bence ayrım burda.Burda ayrılan fark bunu astroloji belirler diyenler yada belirlemez diyenler.Bi ara cok meraklı oldugum icic kafamda binlerce soru işaretiyle dolaşıyorum zaten o yüzden sizden yorum bekliyorum

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

valla ben akrep burcuyum.burcumun özelliklerini taşıyorum zaten.hergün astroloji.com'dan okuyorum. :013
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya diyorum master abiyle nası boyle guzel anlasıyoruz diyordum bende simdi ogrendim sebebini bende akrep burcuyum

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

Aslında burçlar insanların saf olmasından doğdu. Biri ortaya attı kanımca ve insanlar baktı 22 Haziran- 22 Temmuz arası yengeç ben 10 temmuzda doğdum Yengecim ve Yengec burcunun özelliklerini taşıo olmam lazım die baktı baktı o özellikler kendinde yoksa da yarattı uyguladı bi süre sonra kendi attığı yalanlara körü körüne inanmaya başladı yada çevresinden gelen aa sen tam burcunun özelliklerini taşıosun bak yengecsin çok duygusalsın fln demeleriyle kişi iyice inanmaya başladı bu duruma bence burç die birşey yok inanmıyorum ha dinimiz bu konuda ne diyorsa tam net bilmiyorum ama en doğrusunu o söylüyordur...
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

masterloves yazdı:valla ben akrep burcuyum.burcumun özelliklerini taşıyorum zaten.hergün astroloji.com'dan okuyorum. :013
yorumcu.com da iyi be.yılların deneyimi var.bir zamanlar orada astroklüp vardı.hey gidi günler hey..:)