Terörle Mücadele

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

nitsilif yazdı:terör , sadece yasal olmayan kişilerin yaptığı birşey değil

ya bazı devletler kendileriyle nasıl mücadele edecek

Resmi terörizm'in başı israiL
nitsilif tersten oku filistin anladın sen anladın..

Ne yazikki israille savunma sanayi konusunda alışverişlerimiz var adamlar satıyor bize helikopter uçak tank içine koysalar bir cip uzaktan kumanda ile işimizi bitirirler ..
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

ya artık pkk felan kalmadı son olayları nı yaptılar bitti şuan dağlarda 2 3 bin pkk lı var bunaları tsk bilerek öldürmüo sırf kendini gündemde tutmak için..pkklıların gözü burda deil musul ve kerkük tabi bize etkileri oldu ama artık hiç bi etkileri olcağını sanmıorum ırak olayında bişi söleyemem izlicez göreceğiz :D

Kullanıcı avatarı
head_of_hair
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen head_of_hair »

falla o tur vakaların ınsanların olmasının tek sebebıde devlet !! bu kadar basıt
.............:::::::::kalbin hıçbır mantıga sıgmayan ayrı bı mantıgı vardır :::::::.................

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

http://www.fromisraeltolebanon.org

birileri israili durdurmalı artık..
everybody knows what the blues is all about ;
it's a pain you can't live with
it's a woman you can't live without...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

murti yazdı:ya artık pkk felan kalmadı son olayları nı yaptılar bitti şuan dağlarda 2 3 bin pkk lı var bunaları tsk bilerek öldürmüo sırf kendini gündemde tutmak için..pkklıların gözü burda deil musul ve kerkük tabi bize etkileri oldu ama artık hiç bi etkileri olcağını sanmıorum ırak olayında bişi söleyemem izlicez göreceğiz :D
nasıl kalmadı ya bunların kökünü kazımadan bunların biteceği yok zaten
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Amerika'nın Ortadoğu Hayali!

Mesaj gönderen KoRn_eR »

ABD'li emekli albay Ralph Peters, bölgede sınırların yeniden çizilmesi için çağrı yaptı. Buna göre Türkiye'nin doğusu Özgür Kürdistan'a bırakılacak
Resim

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

17’nci gün, Lübnan’da 600 ölü ...
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

bloodline666 yazdı:
murti yazdı:ya artık pkk felan kalmadı son olayları nı yaptılar bitti şuan dağlarda 2 3 bin pkk lı var bunaları tsk bilerek öldürmüo sırf kendini gündemde tutmak için..pkklıların gözü burda deil musul ve kerkük tabi bize etkileri oldu ama artık hiç bi etkileri olcağını sanmıorum ırak olayında bişi söleyemem izlicez göreceğiz :D
pkk kalmadı ondan hala bombalar patlıyor,Dogu'da bir suru sehitler veriliyor...AKP temizledi hepsini degil mi?ordaki guvenlik guclerinide uzaylılar olduruyor zaten...sıcaktandır sıcaktan...hey Allahım...
sleeping with the earth my dying bride

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: Amerika'nın Ortadoğu Hayali!

Mesaj gönderen ters999 »

KoRn_eR yazdı:ABD'li emekli albay Ralph Peters, bölgede sınırların yeniden çizilmesi için çağrı yaptı. Buna göre Türkiye'nin doğusu Özgür Kürdistan'a bırakılacak
Resim
sen ne diyosun ya??Türkiye Cumhuriyeti bölünmez..bunu aklından çıkarma tamam mı??ne dediğini duy!ABD işine ne geliyosa onu yapıyo zaten bazı beyni yıkanmış kürtler de ABD'nin elma şekerlerinin üstüne atlayıp kendi insanlıklarını da satıyolar ve bunun farkında degiller.

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

ters999 yazdı:
KoRn_eR yazdı:ABD'li emekli albay Ralph Peters, bölgede sınırların yeniden çizilmesi için çağrı yaptı. Buna göre Türkiye'nin doğusu Özgür Kürdistan'a bırakılacak
Resim
sen ne diyosun ya??Türkiye Cumhuriyeti bölünmez..bunu aklından çıkarma tamam mı??ne dediğini duy!ABD işine ne geliyosa onu yapıyo zaten bazı beyni yıkanmış kürtler de ABD'nin elma şekerlerinin üstüne atlayıp kendi insanlıklarını da satıyolar ve bunun farkında degiller.
abd nin zaten israili kullanarak yeni bi orta dogu haritası cizme planları oldugu zaten konusuluyor ama bence de olabilecek bisey degil.. turkiye ve iran gibi koklu devletler topraklarını sanıldıgı kadar kolay bırakamazlar.. bu ulke kolay kazanılmadı

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

şehit cenazelerimizn arkasında annelerimizi yavrularımız görünce çok içim burkuluo :( ağlamamak için kendimi zor tutuorum artık dinsin bu gözyaşları başka ülkelrin boş vaadlerini beklemeyelim harekete geçsinler artık yaaa
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

veronique yazdı:
ters999 yazdı:
abd nin zaten israili kullanarak yeni bi orta dogu haritası cizme planları oldugu zaten konusuluyor ama bence de olabilecek bisey degil.. turkiye ve iran gibi koklu devletler topraklarını sanıldıgı kadar kolay bırakamazlar.. bu ulke kolay kazanılmadı
evet ve zaten o harita yıllardın var,o harita kurdistanın meshur kendi bagımsız devletlerinin hayalinin haritası...yani adamların turkiye'den kopartmayı planladıkları yerler buralar oralar...

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

niyeyse hep biz düşünüyoruz ama bi faydası olmuyo..faydası olcaklar anca k.çlarını havalandırıyo.... :023

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

jonnathan yazdı:
veronique yazdı:
ters999 yazdı: sen ne diyosun ya??Türkiye Cumhuriyeti bölünmez..bunu aklından çıkarma tamam mı??ne dediğini duy!ABD işine ne geliyosa onu yapıyo zaten bazı beyni yıkanmış kürtler de ABD'nin elma şekerlerinin üstüne atlayıp kendi insanlıklarını da satıyolar ve bunun farkında degiller.
evet ve zaten o harita yıllardın var,o harita kurdistanın meshur kendi bagımsız devletlerinin hayalinin haritası...yani adamların turkiye'den kopartmayı planladıkları yerler buralar oralar...
aslında o tam olarak kürtlerin hayali diil...

aslında o harita dolaylı yollardan israilin hayali...vadedilmiş topraklar...tevrat...radikal dinci yahudiler...ismi "tanrıyı yenen" anlamına gelen bir ülke...
everybody knows what the blues is all about ;
it's a pain you can't live with
it's a woman you can't live without...

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

elimizdeki her seyi almak..bu heralde istedikleri..kolay kazanılmadı hic bir sey ama..bu ulke bir kac serefsize bırakılmaz..onlar bizim ulkemizden bahsederken serefsizlerin ulkesi diyorlarya..asıl serefsizlik yasadıgın,ekmegini yedigin topraga yaptıgın kopekliktir..Atatürk her seyi onceden gordugu gibi bunu da gormus..bundan 70yıl once kurtlerin bizim basımıza ne kadar buyuk bir bela olacagını farketmis..keske bir 10yıl daha yasasaydı da bize bunları yasatmasaydı..hala ondan bir seyler bekliyoruz yazık..bize verdikleri yetmiyor..hala onun kurdukları onun saglam temeli bizi ayakta tutan..bu kadar ic ve dıs tehlikeye ragmen ayakta kalamazdı baska bir devlet..bunları bilmek o yuce insanın yaptıklarını gormek,okumak ve bir kac serefsizin cıkıp havlaması,ısırması..ulkemizde savas yok su an guyya ama her gun sehit haberleri..yıkılan bir kac ocak..aglayan anneler geride kalanlar cocuklar..ve hala o bir kac serefsiz utanmadan harita ciziyor bir de..ve biz, biz degil aslında bizi yoneten kuklalar sınır otesi operasyon bile yaptırmıyorlar..

bitsin artık daha fazla turk askeri olmesin..yuzyıl bir tane daha dahi dogursun ve onu bize versin..gecen yuzyılda oldugu gibi..!
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:
bloodline666 yazdı:
pkk kalmadı ondan hala bombalar patlıyor,Dogu'da bir suru sehitler veriliyor...AKP temizledi hepsini degil mi?ordaki guvenlik guclerinide uzaylılar olduruyor zaten...sıcaktandır sıcaktan...hey Allahım...

bana mı yazdın sen bunları modum yok yani bende onların hepsinin öldürülmesi gerekliliğini söyledim zaten :006
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

bloodline666 yazdı:
jonnathan yazdı:
bloodline666 yazdı: nasıl kalmadı ya bunların kökünü kazımadan bunların biteceği yok zaten

bana mı yazdın sen bunları modum yok yani bende onların hepsinin öldürülmesi gerekliliğini söyledim zaten :006
yok ya teror olmadıgını iddaa edenlere...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Bingöl (AA)- Bingöl'ün Genç ilçesi kırsalında terör örgütü PKK üyelerinin döşediği mayının patlaması sonucu 1 çocuğun öldüğü, 3 çocuğun yaralandığı bildirildi.

Genç ilçesine bağlı Ferdi beldesi kırsalında, terör örgütü PKK üyelerince araziye döşenen mayının patlaması sonucu, kimlikleri henüz belirlenemeyen 1 çocuk öldü, 3 çocuk yaralandı.

Yaralı çocuklar, askeri helikopterle Bingöl Devlet Hastanesine kaldırıldı.

lübnandaki filistindeki katliamı dünyaya yaymak amacında olna insanlar birazda buradaki hergün verdiğimiz şehitlemizle hergün ölen onca masum insanlarımızı dünyaya duyursun

Kullanıcı avatarı
fixxer
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

Mesaj gönderen fixxer »

mayısta vatan borcumu ödicem sokaklar ilgilendirmiyor beni pek fazla ahhh ahhh en büyük hayalim askerliği Jandarma İstihbarat ve Terörle Mücadele (JİTEM) olarak yapmak :)
Hayatı Ciddiye Alan O Salaklardan Değilim Bugün Gülerim Yarın Gülerim Ben Hep Gülerim... Gelin Hep Birlikte Gülelim!!!

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

bu ülkenin askerine kurşun atan mutlaka o kurşunu birgün yicektir . terörle mücadele için masaya oturmak gibi bir düşünce nasıl olur anlamıyorum . barzani açıklama yapıyor eger seçimleri akp kazanırsa masaya oturruz diyor sen kimsin ki Türkiye Cumhuriyeti ile masaya oturacaksın . Milliyetçiler kazanırsa masaya oturmayız diyor bu nedir biliyormusunuz kürt halkının oylarının akp ye akmasıdır şu an hükümette 23 tane bakan var bildigim kadarı ile ve bu bakanlardan yarısından çogu kürt neden tabiki kürt halkının oylarını almak için . oyumun rengi seçim için belli bile .
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
lanetdusler
Üye
Üye

Mesaj gönderen lanetdusler »

ne dersek diyelim bi şey yapamıyoruz
Danimarka vb gibi ülkeler yardım ettiği sürece bunlara dahada bişey yapamıcaz
en iyiisii saldıralım üstlerine ülkemizi kaybetmektense en iyisi bu

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

teröristin kafasına sıkacak bir kurşunum olmasada sıktıracak bir oyum var
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

issirganotununissirmiyani yazdı:teröristin kafasına sıkacak bir kurşunum olmasada sıktıracak bir oyum var
+1

Kullanıcı avatarı
fixxer
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

Mesaj gönderen fixxer »

issirganotununissirmiyani yazdı:teröristin kafasına sıkacak bir kurşunum olmasada sıktıracak bir oyum var
siyaset kurşun sıkmıyor boş laf safsata sıkıyor
Hayatı Ciddiye Alan O Salaklardan Değilim Bugün Gülerim Yarın Gülerim Ben Hep Gülerim... Gelin Hep Birlikte Gülelim!!!

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

terörle mücadeleyi engelleme mücadelesi içinde olan ve bahsettiğimiz düğmelere devamlı basan kişilere basmak lazım önce!!!