dans çeşitleri...

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

vaga_bond yazdı:tango yapmak isterim ben
seeeeeeeeeevdim bir genç kadını aaaaaaaaaansam onun adını
yada
papatya gibisin beyaz ve ince eziliyor kalbim seni görünce (repertuar geniş :-D ) :drug
ay o şarkıları söyleme de ne söylersen söyle...Son zamanlarda okulda sürekli onlar çalışıyor benim içim bayıldı az birazcık :P :P
http://ysseulb.deviantart.com/
http://ballroomdancer.azbuz.com

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

yha bn hep tango-vals vs. öörenmek istiodum hatta kasımda başlıcaktım doktor yasakladı :cry:
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

rahibe_teresa yazdı:yha bn hep tango-vals vs. öörenmek istiodum hatta kasımda başlıcaktım doktor yasakladı :cry:
neden ki merak ettim bak simdi? ne dans etmene mani olacak kadar önemli olan hastalıgın peki :(

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

malayki_koma yazdı:
rahibe_teresa yazdı:yha bn hep tango-vals vs. öörenmek istiodum hatta kasımda başlıcaktım doktor yasakladı :cry:
neden ki merak ettim bak simdi? ne dans etmene mani olacak kadar önemli olan hastalıgın peki :(
71 x 53 mm büyüklüünde bi yumurtalık kisti insanın bi saatten fasla yürümesini ve dans etmesini yasaklaabilior..
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

rahibe_teresa yazdı:
malayki_koma yazdı:
71 x 53 mm büyüklüünde bi yumurtalık kisti insanın bi saatten fasla yürümesini ve dans etmesini yasaklaabilior..
üzüldüm adına :(

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

malayki_koma yazdı:
rahibe_teresa yazdı:
malayki_koma yazdı: neden ki merak ettim bak simdi? ne dans etmene mani olacak kadar önemli olan hastalıgın peki :(
üzüldüm adına :(
çırakcıgım üstesnden gelir
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

cha cha derim bişi dmem :010
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ben şu hoppidi hoppidi edilen dansdan istiyom.. hani şu pussycat dolls taşları varya onlar gibi olanından (gerçi onlar aşmış artık.. her gördüümde bnm bile salyalarım akıo walla..).. popçu yada RnBcilerin yaptığı dansdan diyim.. ama tangoda acaip güzel.. onu da kocamla birlkte ööreniriz artık.. :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
kimimben
Üye
Üye

Mesaj gönderen kimimben »

pasodoble öğrenmek istiorum yaa.süper

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

pasodoble bayağı zordur...felsegesini anlamak, yaşayarak yapmak gerekir...Bazı dansları görsel hafızanız yatkınsa, hemen kapabiliyorsanız ve ritm duygunuz varsa ii kötü kıvırabilirsiniz ama pasodoble de sadece kapmak ve doğru yapmak yetmiyor...o dansı öyle gösteren o ruh... o ruhu katmakta epey bir zor...Ben şu an öğreniyorum mesela ama latin dansları çalıştıktan sonra senelerce adapte olması çok zor gelıyor, çünkü latin danslarında sürekli kendini rahat bırakmayı, esnekliği ve kıvraklığı öğreniyorsun, sonra pasodobleye gelince hadii unut hepsini sert, dimdik ve kesin ol...gerçekten zorluyor ama çok hoş bir dans...
http://ysseulb.deviantart.com/
http://ballroomdancer.azbuz.com

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU