bu bir haykırışş!!!

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Geniş düşünen arkadaşlara teşekkürler...Bunlara karşı geniş düşünüp,geniş düşünen bir toplum olup,önce cahillik yenilmeli,sonra insanlara bir devlete sahip oldukları hatırlatılmalı,en son olarakta insanlara dünyadaki en güzel şeyin insan olduğu öğretilmelidir,bu yörüngede herşeyin düzelebileceğini düşünüyorum...

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

Mehzk yazdı:Geniş düşünen arkadaşlara teşekkürler...Bunlara karşı geniş düşünüp,geniş düşünen bir toplum olup,önce cahillik yenilmeli,sonra insanlara bir devlete sahip oldukları hatırlatılmalı,en son olarakta insanlara dünyadaki en güzel şeyin insan olduğu öğretilmelidir,bu yörüngede herşeyin düzelebileceğini düşünüyorum...
ve tüm bnları yapmak içn biyerden baslamalı caba harcamalıyız
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

herhangi_biri yazdı:
Mehzk yazdı:Geniş düşünen arkadaşlara teşekkürler...Bunlara karşı geniş düşünüp,geniş düşünen bir toplum olup,önce cahillik yenilmeli,sonra insanlara bir devlete sahip oldukları hatırlatılmalı,en son olarakta insanlara dünyadaki en güzel şeyin insan olduğu öğretilmelidir,bu yörüngede herşeyin düzelebileceğini düşünüyorum...
bence de
rocktr hesabı oluşturulsa yada bi şirketler bütünüyle anlaşılsa böyle tık başına bilmem ne şirketi ırağa 1 ytl gönderse..??? olmaz mı??

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

A_SeX_PisToL yazdı:
herhangi_biri yazdı:
bence de
rocktr hesabı oluşturulsa yada bi şirketler bütünüyle anlaşılsa böyle tık başına bilmem ne şirketi ırağa 1 ytl gönderse..??? olmaz mı??
bnce cok da güsell olur ama modetörler ve site shbnin bu konula birz ilglnmesi lzm bncee

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

herhangi_biri yazdı:
A_SeX_PisToL yazdı:
herhangi_biri yazdı:ve tüm bnları yapmak içn biyerden baslamalı caba harcamalıyız
bence de
bnce cok da güsell olur ama modetörler ve site shbnin bu konula birz ilglnmesi lzm bncee
Tabi bu gibi başlangıçlar olabilir ama geniş kitlelere yayılabilecek gelişme yaratabilmek için M.Kemal ATATÜRK gibi hatta gibi olmasada ileri görüşlü bir lider lazım...Bizim uğraşlarımız bir kibritin ormanı yakma ihtimali kadar olabilir...Ya orman tamamen kül olur,ya da biz sönüp gideriz...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

herhangi_biri yazdı:
A_SeX_PisToL yazdı:
herhangi_biri yazdı:ve tüm bnları yapmak içn biyerden baslamalı caba harcamalıyız
bence de
bu kurum bence bir rock sitesinin gerceklestirecegi bir durum degil...tamam toplanır ama ulastırmada sorun olur...bu yuzden topluca denizfeneri gibi kurumlara gereken bagıs yapılıp,daha profosyonelce paranın ulasması saglanabilir...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mehzk yazdı:
herhangi_biri yazdı:
A_SeX_PisToL yazdı: bence de
Tabi bu gibi başlangıçlar olabilir ama geniş kitlelere yayılabilecek gelişme yaratabilmek için M.Kemal ATATÜRK gibi hatta gibi olmasada ileri görüşlü bir lider lazım...Bizim uğraşlarımız bir kibritin ormanı yakma ihtimali kadar olabilir...Ya orman tamamen kül olur,ya da biz sönüp gideriz...
bizim ugraşlarmızı bukdr kücümseme ne malum bzim aramızdn da bi M.Kemal cıkablir bellkiii hem bzm yollayacgmz parala belkii bi cocuk ii olur, bi ac doyar, vs vs bnce ne sönecek nede yakacak ama ama corbada ii bi yönde tuzumuz olack

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

jonnathan yazdı:
herhangi_biri yazdı:
A_SeX_PisToL yazdı: bence de
bu kurum bence bir rock sitesinin gerceklestirecegi bir durum degil...tamam toplanır ama ulastırmada sorun olur...bu yuzden topluca denizfeneri gibi kurumlara gereken bagıs yapılıp,daha profosyonelce paranın ulasması saglanabilir...
bende katılırım ama deniz fenerinin güvenli bi şekilde gerçekten parayı oraya gönderdiğini nerden bileceğiz..yardım yaptık içimiz rahat diyebilmemiz için gerçekten yardıma muhtaç insanların eline geçmesini garanti etmek lazım..
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya bence bi rock müzik sitesinden çıkması da baya bi anlamlı olur...
ne biliim insanların özellikle yetişkinlerin burdaki gençlere bakış açıları değişir böylece..satanist olmadığımızı falan görürler..ya ne biliyim harbiden ulaştırmada güçlük çekilebilir de oraya yardım için kurulan vakıf tipi örgütlerle anlaşılsa...yani dediğim gibi zamanında ntvnin sitesinde vardı galiba bi sürü marka vardı sponsor tıkladığının her marka 1 ytl gönderiyordu afrikaya aynısını ırak için yapamaz mıyız? kızılaya veririz, onlar da ilaç götürüyolar..ona güvenemeyiz buna güvenemeyiz demeyelim bence..yani biraz güven lazımbu işler için (deniz feneri olmasın bence..)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

deniz feneri benim aklıma ilk gelendi ondan oyle bir isim attım ortaya...bence birazcık arastıralım,gercekten guvenebilecegimiz bir kurulus bulalım...deniz feneri ne kadar guvenilir ben arastırmadım ama arastırıcam...para toplamak kolay ama onu ırak'a ulastırmak zor...sonucta zarfın icine koyup yollayacak halimiz yok..bu konuda cozum onerisi olan varsa guzel olabilir...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

para toplama işi gerçekten güzel olur.eminim pek çoğumuz buna canı gönülden destek verir.buradaki pürüzün para toplama değilde,ulaştırma olduğu ortada.
şimdi ilk önce şunun bilincinde olmalıyız.burdan oraya göndereceğimiz yardımın kime nasıl ne şartlarda yaradığını,marjinal faydasının ne kadar olduğunu hiç birimizin göremeyeceği gerçeğidir.hangi yardım kuruluşunun şerefsizlik yapıp yapmayacağını bilemeyiz.burada güvenebileceğimiz kuruluşları tespit etmek önemli.türk kızılayı,greenpeace,unicef,oxfam,ifrc gibi sağlam kuruluşlara güvenebiliriz.ya da buradan bir heyet oluşturup toplanan yardımı direk teslim ederiz.tabi bu da epey zor bir iş.gerçekten bu işe katılmak isteyen gönüllülerin çoğunluğuna bağlı bir olay.
aranızda bu tip yardım kuruluşlarına üye olan arkadaşlar vardır elbet.onlar daha teferruatlı bilgiye sahiptirler.

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Gercekten boyle bir yardım yapılacaksa bu gibi vakıfları araştırmak lazım...Arkadasın dediği gibi bilgili arkadasların yardımını bekliyoruz...

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bnde arastırıorm insllh gereken duyarlılıgı görürüz ve yardmlarımız ulaşır...cnkü bunlara cok ihtiyacları oldgunu bliyorz hepimiz...

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Para toplayın benle beraber yollayın Irak'a ...
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

unicef aslında çok işe yarar...
bence ünicefle görüşmeliyiz
istanbulda bunların türkiye genel merkezi falan vardır herhal..ya da ankarada mıdır acep?

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

A_SeX_PisToL yazdı:unicef aslında çok işe yarar...
bence ünicefle görüşmeliyiz
istanbulda bunların türkiye genehttp://www.rocktr.com/modules.php?name=Forums& ... &p=159731l merkezi falan vardır herhal..ya da ankarada mıdır acep?
http://www.unicef.org/
http://www.unicef.org/infobycountry/Turkey.html

aslında rocktr buluşmalarından birinde bu konunun üstüne gidilebilir.merkezi ya istanbul da ya ankara dadır.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

rocktr olarak seve seve desteklerim...

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

UNICEF Türkiye Temsilciliği
Birlik Mahalllesi,
2. Cadde, No. 11,
06610 Çankaya,
Ankara,
Türkiye

Telefon: +90 (0) 312 454 1000 Faks: +90 (0) 312 496 1461
Eposta: UNICEF Türkiye Temsilciliği.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

maalesef hala böle şeyler var

Resim

bu savaşlar hiçbir zman bitmedi, btieceğini de sanmıyorum

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

yhaa foto cok iirenc yhaa bu nası bi zihniet nası bi cehalet rezalet tek kelimelee :007

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

JORROOO yazdı:ARKADASLAR IRAKTAKI DURUMLARLA URASIRKEN DE LÜTFEN AFRIKADA KI AÇ,SUSUZ,FAKIR HALKIN ÇEKTIKLERINI UNUTMAYALIM!!!!ONLAR ICIN DUALAR EDELIM,HEPIMIZ ADEMIN TORUNLARIYIZ!!!BUSH HARIÇÇÇÇ!!
zaten afrika için bisürü şey yapılıyo live8 konserleri falan zengn ülkeler yardım falan... afrika için zate nbi çalışma war yıllardır!!
ama bi filistin olsun bi ırak olsun bunlar için yapılna şeyy yok yapılablnlrde amatör düzeydedr!!
şu coca cola olayı ! arkadaşlar COCA COLA İÇMEMEMKLE BİTMİYO BU İŞLER!!! klişe oldu artık!!..
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

dev!l_O_ yazdı:
JORROOO yazdı:ARKADASLAR IRAKTAKI DURUMLARLA URASIRKEN DE LÜTFEN AFRIKADA KI AÇ,SUSUZ,FAKIR HALKIN ÇEKTIKLERINI UNUTMAYALIM!!!!ONLAR ICIN DUALAR EDELIM,HEPIMIZ ADEMIN TORUNLARIYIZ!!!BUSH HARIÇÇÇÇ!!
zaten afrika için bisürü şey yapılıyo live8 konserleri falan zengn ülkeler yardım falan... afrika için zate nbi çalışma war yıllardır!!
ama bi filistin olsun bi ırak olsun bunlar için yapılna şeyy yok yapılablnlrde amatör düzeydedr!!
şu coca cola olayı ! arkadaşlar COCA COLA İÇMEMEMKLE BİTMİYO BU İŞLER!!! klişe oldu artık!!..
+10

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yok yok..afrika için o verilen sözler lafta kaldı..live8 hala mail yolluyo sözlerini tutmaları için liderlere baskı yapın..şu yazıyı bilmem nereye yollayın diye...

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

tel live8 değl afrika için yapılan şeyler!ha bazıları belki büyük devltleri göstemelk yağtığı şeyler olablr bu afrika orda aids konlarnda ws ama hiç olamzsa yine bişiler war orayla ilgili yapılan dimi ama doğu için yapılan bşi yokk okdar nese yaa...
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Bu Bahreyndeki Dubai deki zengin müslümanlar ne yapacaklarını şaşırıyorlar,kimsenin imanı hakkında birşey söylemek iyi değildir ama diplerinde afrikada milyonlarca aç çocuk varken bu ne gerizekalılık,bu ne iman,bu ne fani dünya sevgisi...Adam gümüş kaplama araba yapmış bana laf söylemek düşmez aslında ama bende müslümanım onlarda müslüman eğer biz burada onların tahminnen milyarda biri kadar gelirimiz varken yardım düşünüyoruz onlar nasıl bir düşünceye sahip anlamak güç doğrusu...