İsrail'i Boykot Ediyoruz...

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
Canb3RK
Üye
Üye

İsrail'i Boykot Ediyoruz...

Mesaj gönderen Canb3RK »

Arkadaşlar ,

Kana susamış iğrenç ülkesiyle,

Hergün kan akıtan şerefsiz askeriyle

ve işin içine çocuklarıda katıp "Sevgiyle ölün " dedirttirecek kadar Tüm insanlarıyla İSRAİL'i Boykot Ediyorum ,

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Bu boykata bende canı gönülden katılıyorum ..

Filistin halkının mücadelesi özgürlük mücadelesidir .. Biz kendi kendimizi yönetelim diyorlar kimsenin himayesine girmeyelim diyorlar .. Ve çok onurlu bir mücadele sergiliyorlar .. Aynı şekilde ırak halkıda ..

Tüm insanlıkta bu ayıbı izliyor ..

İmzamda da belirtigim gibi Rüzgar eken fırtına biçer, fırtına da yakında geliyor diyor İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedi Necad artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak .. Ortodoguda taşlar yerinden oynayacak ...

Tüm Yüregim ve dualarım Filistinde,Lübnanda,Irakta...
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
desperateengel
Üye
Üye

Mesaj gönderen desperateengel »

evet arkadaşlar bizde boykota katılalım israil ordusunu destekleyen firmaların mallarını almayalım festivallerine gitmeyelim.... insanlık onuru hiçe sayılan sömürülen acı çeken yurtlarından edilen insanlar için... savaşa son vermek için...

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen omarylmz »

tum kalbimle destekliyorum ve boykot icin elimden geleni yapmaya çalısacagım.

criticize
Üye
Üye

Mesaj gönderen criticize »

bi özet geçmek gerekirse:elden bişi gelmez
karşıyaka alsancak vapuru

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

şimdi iki tane harita gördüm internette sinirlerim tepelendi :007
http://www.armedforcesjournal.com/2006/06/1833899 sağda bi harita var şuanki halimiz.sonra da nexte bakın..adamlar alini kolunu sallaya sallaya satın alıyo ruslar,yunanlar,kürtler..ev,arsa derken topraklarımızı ele geçiriyolar..eskiden savaşlar oluyodu şimdi de hükümetimiz,türk halkının seçtiği sevgili hükümetimiz satıyo topraklarımızı..biz de ööle malmal oturuyoruz işte :(

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

http://www.mp3x3.net/efendi/turkiye/Movie1.html

öncedende yazmıştm bu siteyi..
türkiye'de gidecek yavaş yavaş..

filistin, lübnan, ırak..hepsi için dualarım :(
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

Zamanında (1948) yılında amerıkadakı locaların kendılerıne gore onurlarını kurtarmak ıcın masum ınsanların topraklarını calıp ısraıl ı kurdular ve sımdı de tum arap ulkelerını ıcıne surukleyecek savas planını uygulamaya basladılar ... askerı hedefler olarak masum ınsanları goren bu soysuz kopeklerı lanetlıyorum..elımden gelseydı hepsını teker teker oldurup mezarlarına ıserdım...
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

insanlýk ayýbý..

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

tamam edelim o zaman...ediyorummmm...ettim! israil='boykot'

Kullanıcı avatarı
starock18
Üye
Üye

slm

Mesaj gönderen starock18 »

katılıyorum

Kullanıcı avatarı
JORROOO
Üye
Üye
İletişim:

kahrolsun abd emperyalizmi!!!

Mesaj gönderen JORROOO »

elden birşeyler gelir arkadaşlar!!burda durup birbirimize ortak düşüncelerimizi açıklayacagımıza dışarı çıkıp sesimizi heryerde duyurmamız lazım!!!abd ve israil karşıtı eylemlere can gönülden katılmalı emperyalist hareketleri kınamalıyızz!!!!herkesin dünyada kardeşçe,eşit ve hür yaşaması adına birşeyler yapmalıyız!!!katil abd ortadoğudan defol sesleri hergeçen gün yükseldikçe,bilincimizde o kadar artacaktır!!!!emperyalizme karşı boyun eğmeyelim,barış,kardeşlik,eşitlik kawramları için bizlerde sawaşalım!!!!! :x katil abd ortadoğudan defolllll!!!!!!enbüyük terorist abd dir unutmayalım!!!!

Kullanıcı avatarı
elfekz
Üye
Üye

Mesaj gönderen elfekz »

bence onların urunlerini almayarak işe baslayabılırız mesela converse, coca cola almayalım (ve coca cola dan kazanılan paranın %30 u israil askerlerıne yardım olarak gonderılıyormus) mc donald's a artık gıtmeyelım daha bıldıgımız urunlerı yazalım ve artık onları kesınlıkle kullanmayalım

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

ya büssürü büyücü falan toplayıp hitleri diriltelim..sora soylarını kurutana kadar kimse karışmasın :)

Kullanıcı avatarı
herastratus
Üye
Üye

Mesaj gönderen herastratus »

elfekz yazdı:bence onlarýn urunlerini almayarak iþe baslayabýlýrýz mesela converse, coca cola almayalým (ve coca cola dan kazanýlan paranýn %30 u israil askerlerýne yardým olarak gonderýlýyormus) mc donald's a artýk gýtmeyelým daha býldýgýmýz urunlerý yazalým ve artýk onlarý kesýnlýkle kullanmayalým
peki biliyor musun ki mc donald's artýk bir türk malý? her þeyi ile... isim haklarý zartý zurtu.

cocacola'nýn bize türkiye'de üretilenleri geliyor. amerika'dan ithal etmiyoruz. coca cola'yý türkiye'de satýn almazsak o fabrikada çalýþan türk iþçilere ne olacak?

Kullanıcı avatarı
elfekz
Üye
Üye

Mesaj gönderen elfekz »

mc donald's ı bılmıyodum ama coca cola alınca kazanılan para yıne amerikaya gıdıyo ve sen coca cola hakkında boyle dusunuyosun ama tamamı turk olan fabrıkaların cogu batıyo (ozellikli kagıt ve deterjan)mesela lily (tamamı turk) adlı bı kagıt fabrıkası batmak uzereydı ve o fabrıkanın işçileri aylarca bedava calısıp fabrıkayı kurtarmaya calıstılar ben bunu haberlerde gordum bıze yardım edın dıyolardı onu gordugumde annemede soyledım artık onu kullanıyoruz peki o fabrıka batsaydı onun işçileri ne olcaktı daha bunun gıbı kac fabrıka daha vardır artık bılmıyorum

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

allah allaah nedense başlıga cwp yazanların cogunun 4-5msjı. ve bir o kadar gariptir başlıgı acan arkadas uye olmuş baslıgı açmış ve gitmiş. anlayan anladı :006
the dreams in which im dying are the best ive ever had

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

omarylmz yazdı:allah allaah nedense başlıga cwp yazanların cogunun 4-5msjı. ve bir o kadar gariptir başlıgı acan arkadas uye olmuş baslıgı açmış ve gitmiş. anlayan anladı :006
ben anlamayanlardanım anacım :010
betterman.

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

layne yazdı:
omarylmz yazdı:allah allaah nedense başlıga cwp yazanların cogunun 4-5msjı. ve bir o kadar gariptir başlıgı acan arkadas uye olmuş baslıgı açmış ve gitmiş. anlayan anladı :006
ben anlamayanlardanım anacım :010
boşuna gezdirmişim bunca yıldır yanımda seni. bunu bile anlıyamıosun :P ya provakasyon die bişey vardır ha bi de provakatörler vardır. anladın sen bu sefer
the dreams in which im dying are the best ive ever had

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

coca cola olayı biraz daha arastırılmalı bence...sonucta buyuk ihtimalle bir turk sirketi uzun bir sureligini isim hakkını ve uretme iznini almıstır ve parasını coktan odemistir,israile gidende gitmistir...coca cola'nın amerikada'ki merkezinin burda 1 ytlye satılan kutu koladan para kazandıgını sanmıyorum...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Eniştem coca-cola da çalışıyor.Eğer coca-cola olmasaydı eniştem olmazdı bunu biliyorum ben.Bunun gibi binlerce örnek vardır eminim.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

http://www.milliyet.com.tr/2006/08/01/son/sondun17.asp

böyle bi habar okudum.şaşırdım :016
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

internet üzerinden savaşın desteklenmesi için kampanyalar yaptıklarını bılıyordum.... bu iş daha da büyüyecek gıbıme gelıyo yanı iki ülke ile sınırlı kalmıyacak... lanet olsun hepsine...
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Mesaj gönderen dumanaddict »

Burhan_abi yazdı:Bu boykata bende canı gönülden katılıyorum ..

Filistin halkının mücadelesi özgürlük mücadelesidir .. Biz kendi kendimizi yönetelim diyorlar kimsenin himayesine girmeyelim diyorlar .. Ve çok onurlu bir mücadele sergiliyorlar .. Aynı şekilde ırak halkıda ..

Tüm insanlıkta bu ayıbı izliyor ..

İmzamda da belirtigim gibi Rüzgar eken fırtına biçer, fırtına da yakında geliyor diyor İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedi Necad artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak .. Ortodoguda taşlar yerinden oynayacak ...

Tüm Yüregim ve dualarım Filistinde,Lübnanda,Irakta...
çok haklısın burhan abi ! evet rüzgar eken fırtına biçecek! her gün televizyonda,ölen çocukları görmek bilmek ve bir şey yapmamak çok acı veriyor insana..İNSAN'a tabii kii...insan olmayanı görüyoruz!işte bu yüzden hayvanları da daha çok seviyorum...
dualarım onlarla...

www.onlar.net
Rock bir müzik türü değil, bir hayat tarzıdır!

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

O görüntüleri gördükten sonra bunları yapanların birer insan birer şahıs olduklarına inanamıyor...

İnsan bile insanlığından utanıyor..

Çaresizliğinden utanıyor...
All mankind loves a lover.