İsrail'i Boykot Ediyoruz...

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Aramizda Yahudi, Museviler ve hatta baska dinlere mensup insanlarin bulundugunu lütfen ve lütfen unutmayin.

Yazdiginiz mesajlardan bazilari rahatsiz edici olabilir*. O nedenle daha dikkatli olmaya, savas icin burada "hayir" derken yeni savaslara yol açmamaniz dilegiyle.

* konu ile ilgili olarak kisi veya kisilere uyari mesaji gönderilmistir.

Kullanıcı avatarı
maestro_
Üye
Üye

Mesaj gönderen maestro_ »

İsrail kuruluşundan bu yana terör devletiydi ve hepte öyle kalacak umarım İSRAİL in bu gidişine yine SİYONİST olmayan İsrail liler son verebilir...
__KİVUNİM__

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

omarylmz yazdı:
layne yazdı:
omarylmz yazdı:allah allaah nedense başlıga cwp yazanların cogunun 4-5msjı. ve bir o kadar gariptir başlıgı acan arkadas uye olmuş baslıgı açmış ve gitmiş. anlayan anladı :006
ben anlamayanlardanım anacım :010
boşuna gezdirmişim bunca yıldır yanımda seni. bunu bile anlıyamıosun :P ya provakasyon die bişey vardır ha bi de provakatörler vardır. anladın sen bu sefer
aynen...

sacmasapan..israili boykott ediyoruz?? beyniniz mi kireclendi.. allahim yarabbim.. butun dunya onlarin elinde olsa bile, siz ellerine verirseniz onlarda alir..

Kullanıcı avatarı
maestro_
Üye
Üye

Mesaj gönderen maestro_ »

karpuz_agaci yazdı:
omarylmz yazdı:
layne yazdı: ben anlamayanlardanım anacım :010
boşuna gezdirmişim bunca yıldır yanımda seni. bunu bile anlıyamıosun :P ya provakasyon die bişey vardır ha bi de provakatörler vardır. anladın sen bu sefer
aynen...

sacmasapan..israili boykott ediyoruz?? beyniniz mi kireclendi.. allahim yarabbim.. butun dunya onlarin elinde olsa bile, siz ellerine verirseniz onlarda alir..

Walla aynen gündelik hayatta modernizm çarkının içine bakacak olursak
yaptığımız davranışlar İsrail askelerinin yaptıklarından pekte bir farkı yok bence neyse umarım Filistinliler İsrail lilerle yani siyonist olmayanlarla bir çözüm bulabilirler...
__KİVUNİM__

Kullanıcı avatarı
lanetdusler
Üye
Üye

Mesaj gönderen lanetdusler »

ya bırakınn bu ayaklarıı neyle boykot ediyonuz dönüp dönüp israil ve amerikan mallarını alıonuz nası boykot ediionuzz boykot sözde olmamalı arkadaslar
boykottt elinizdeki amerikan ve sirail herno b..ksa onları yakın yırtıınn boykot buna denir boykot sadece bir kişi hallinde olmaz kitle halinde olurr...

Kullanıcı avatarı
lanetdusler
Üye
Üye

içtiğiniz her cocola her mcdonalds ve amerikan sigaraları ve daha sayamadığımız müslüman kardeşlirimizn ölmesine yardımcı oluoruzz

adamların ekmeğine yağ sürüyoruz resmen

Kullanıcı avatarı
lanetdusler
Üye
Üye

içtiğiniz her cocola her mcdonalds ve amerikan sigaraları ve daha sayamadığımız müslüman kardeşlirimizn ölmesine yardımcı oluoruzz

adamların ekmeğine yağ sürüyoruz resmen

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

sigara ve cola içmiyorum. mc donalds'ada gitmiyorum.ne kadar İSRAİL'li varsa ecdadının ta .mına KOYİM!!
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
MaWeRa
Üye
Üye

Mesaj gönderen MaWeRa »

arkadaşlar israil bi devlet diil..devlet diip bi devletmiş gibi konuşmayalım...;)
if to love means to burn then we are the ashen notes of LOVE maqam...

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

kindmonster yazdı:sigara ve cola içmiyorum. mc donalds'ada gitmiyorum.ne kadar İSRAİL'li varsa ecdadının ta .mına KOYİM!!
ben zaten sigara ve kola içmiyorum.mc donalds a da katılıyorum.ama israil li vatandaşlara sataşmanın anlamı yok.bir devlet bünyesindeki herkesi suçlamak bize yakışmaz.tabi aldıkları kararlar doğrultusunda yönetime küfür etmen doğal :P

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

Edmond yazdı:
kindmonster yazdı:sigara ve cola içmiyorum. mc donalds'ada gitmiyorum.ne kadar İSRAİL'li varsa ecdadının ta .mına KOYİM!!
ben zaten sigara ve kola içmiyorum.mc donalds a da katılıyorum.ama israil li vatandaşlara sataşmanın anlamı yok.bir devlet bünyesindeki herkesi suçlamak bize yakışmaz.tabi aldıkları kararlar doğrultusunda yönetime küfür etmen doğal :P
İsrailli vatandaşların çocuklarına Filistin e atılacak bombaların üstüne sevgi sözcükleri yazdırdıklarını unutmayalım o zaman...

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

toplumsal bi bilince ulaşamadan bu tarz boykotlar pek bi işe yaramayabilir...bi iki kişinin boykotu pek ses getirmez tıpkı fransayı sözde ermeni soykırımıyla ilgili çıkardığı yasada olduğu gibi..kitlelere ulaşılmalı ayrıca hükümet desteği de gerekli..ama bizim hükümet zaten işbirlikçi olunca..neyse şu kitabı okumanızı tavsiye ediorm israillilerin ne mal olduklarını resmen açıklıyo..kitabın ilginç tarafı bunu bir cia ajanı anlatıyo..

Sonuncu Dünya Düzeni_Bir CIA Ajanının Kaleminden Yahudi Ütopyası. Robert H. Williams.

Kullanıcı avatarı
-PaNiC-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -PaNiC- »

bncede toplumsal bı bılınc sart ıcımısdeler markaların ısaraıle gıtıgını herkes bastıra bastıra soluo ama tam olrak almamak ıcın urasan kısı sayısı cok az maılerde dolasıo bı suru resım ısraılın bombaladıgı cocuklar vb altlarındada koca koca markalr ama butun marketlerde yerlerını almıslar herkesın elındeler sıra bısede gelebılır o zmnda daya daya kulanıcakmıyıs ...

black_34
Üye
Üye

Mesaj gönderen black_34 »

bende katılıyorum!!!!!