İsrail'i Boykot Ediyoruz...

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

isaril daðdan gelip baðdakini kovan derler ayný öyle bir ülke hitlerin aklýný seviyim dagýttý perperiþan eti bunlarý ama yinede siyasi oyunlarla 1950 lerde sýgýnacak bir yer buldular þimdi de kendilerine kucak açan onlarýn yaralarýný saran filistine ürdüne kuweyte hatta suriyeyi hem siyasi hem de askeri opyunlarla iktidarsýzlýða sürüklemeye çalýþýyolar boykota sonsuz destek

Kullanıcı avatarı
_AnGeLiCa_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _AnGeLiCa_ »

evet etmeliyiz de zaten... yaşamayı sonuna kadar hak eden küçücük çocukların bombalaraltında ölmelerine neden olan.. ülke çıkarlarını iğrençlikle sağlayan.. barış kelimesinden yoksun yöneticilerine bildiğim tüm küfürleri saymak istediğim ülke...

ewet boykot etmeliyizama burda konusup nefret ediyoruz savaşa hayır yazıları ile değil sadece.. israile silah olarak geri dönecek malları almamalıyız en basta...

ve unutmayın ki listelerinde bizimde ülkemiz var.. ve çocuklar en cok yaşamayı hak edenler filistinde...
öl ve ruhun kanalizasyon kokulu çürüklerden arınsın

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

CHP Manisa milletvekili israil'e tam destek veriyor :!: "3çocuk öldüyse ne olacak" cinsinden laflar ediyor :!: başımızdakilere bak yha..
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
HERARES
Üye
Üye

Mesaj gönderen HERARES »

her zaman barış,aşk ve özgürlük kardeşim :013

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

artýk haberleri bile izleyemiorum katliamý görmemek için :(

Kullanıcı avatarı
Canb3RK
Üye
Üye

Mason

Mesaj gönderen Canb3RK »

Evet arkadaşlar masonluk nasıl ilerliyor , nasıl ele geçiriyor dünyayı yavaş yavaş görüyoruz şimdi size iki pps izlemenizi tavsiye edeceğim

ilk önce : http://www.cerkesbirligi.org/birlesikkafkasya/dolar.pps bunu dikkatlice izliyoruz

Daha sonra : http://www.cerkesbirligi.org/birlesikka ... sonlar.ppt bunu dikkatlice izliyoruz ve gerçeği buluyoruz hepimizin biliği gerçeğin ispatını yani ve ayrıca aşağıdaki fotolarıda dikkatlice incelemenizi tavsiye ediyorum ;

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

http://www.birlesikkafkasya.com/portal/ ... opic&t=296 'den alıntıdır....

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

HERARES yazdı:,aþk ve özgürlük:013
zaten savaþlarýn asýl nedeni bu aþk diðilmi toprak aþký para aþký petrol aþký daha fazla özgürlik aþký

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

evlerin içine küçücük bir bomba atarak, çoluk çocuk ne varsa yakan ve yok eden bir zamanların soykırılmışlarının torunları olanların soykırdıkları ... dehşet fotoğrafların sahipleri... insanın dünyanın en vahşi yaratığı olduğuna dair en büyük kanıt... hiç bir politik karar, kültürel duruş, semitik ya da antisemitik söylem, amerika yanlısı ya da düşmanı... hiç bir kimsenin, hiç bir ideolojinin, hiç bir söylemin karşılayamayacağı bir koku bırakıyorlar... insan olmaktan utandırıyorlar aslında... belki de ömürlük kinlerini, suçlu olmayanlardan çıkarıyorlar... her ne olursa olsun korkutucu... evrim filan yok işte, evrilememiş vahşileriz diye ağlatabilen bir gerçek...

bugün biyerde okudum ablam ya da abim her kimse çok güzel yazmış sizle paylaşmak istedim.özellikle soykırılmışlarının torunları olanların soykırdıkları ... [/b]dehşet fotoğrafların sahipleri... tamlaması herşeyi anlatmaya yetiyo bence bir zamanlar bütün dünyanın acıdığı yahudiler şimdi bütün dünyanın lanet okuduğu insan müsvettelerinin dedeleri.insanın aklı almıyo

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: Mason

Mesaj gönderen Papi »

Canb3RK yazdı:Evet arkadaşlar masonluk nasıl ilerliyor , nasıl ele geçiriyor dünyayı yavaş yavaş görüyoruz şimdi size iki pps izlemenizi tavsiye edeceğim

ilk önce : http://www.cerkesbirligi.org/birlesikkafkasya/dolar.pps bunu dikkatlice izliyoruz

Daha sonra : http://www.cerkesbirligi.org/birlesikka ... sonlar.ppt bunu dikkatlice izliyoruz ve gerçeği buluyoruz hepimizin biliği gerçeğin ispatını yani ve ayrıca aşağıdaki fotolarıda dikkatlice incelemenizi tavsiye ediyorum ;

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

http://www.birlesikkafkasya.com/portal/ ... opic&t=296 'den alıntıdır....

maillerde dolaşıyordu bu.şaşırmıştım..
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PUNKY_SPuTniK »

onlar kendi kendilerini boykot etsinler..
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!
www.mahlukat.com punk webzine

Kullanıcı avatarı
Canb3RK
Üye
Üye

Mesaj gönderen Canb3RK »

Sessizken,

Bir ses gelir çok yükseklerden...

sonra cehennem sesleri yankılanır

ateşlerin içinden,

ateşte yanan

hala yaşıyorken,

cehennem ızdırabı üstünde

sana lanet ederken...

lanetin elçisi

gerçekten lanetlenmişken

tüfeğinden çıkan bir kurşun bir ruhu özgür bırakır ,

3 çocuğu öksüz bırakırken...

nerdesin?

ordamı...

oralarda bir kalbin varmı ?

israil...

topraklar sayende taze kana kavuştu,

taze kanda doyan toprak üstüne lanet kusacak

israil...

insanken

senin gibi insanları tanırken,

nefret ettim kendimden

sen bile insan olmuşken

ben hiç olmadım

israil...

"Canberk Apiş"
http://www.blogcu.com/zihinbirligi/864714/ 'den alıntıdır....

motorhead
Üye
Üye

Mesaj gönderen motorhead »

KahRolsun Faşizm....!

<Resim

Kullanıcı avatarı
tyrael
Üye
Üye

Mesaj gönderen tyrael »

motorhead yazdı:KahRolsun Faşizm....!

<Resim
ne kadar boykot fılan yapsanızda bı care yok israilin arkasında amerika var ve bm de guclu devletlerın veto hakkı var bu yuzdende israile bi yaptırım söz konusu olamıyo biz ne kadar boykot fılan yapsakta.israil ne zmn ABD isterse ozmn durur.Güclüler daima kuralları koyar...
кαяαиℓıктα gσя∂υgυи ѕєу вıℓıимєzℓıктıя

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

motorhead yazdı:KahRolsun Faşizm....!

<Resim
Bende kahrolsum emperyalizm diyorum neden mi ? Sloganlarımızı bile artık ingilizce yazıyoruz gönderdiğin resimdeki gibi ...

Her neyse olayı propagandaya çevirmeden devam edin !
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

barı bıseyı boykot edeceksınız turkce yazın... artı cogu ınsanın barıs ısaretı olarak tanımladıgı ısaret yahudılerın degıstırılıp cogaltılan kutsal kıtaplarında (tevrat ve zebur)mevcut ozellıkle kabbala bolumunu okumanızı tavsıye ederım ...
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Resim
Resim
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
4eksi1esittir3
Üye
Üye

Re: İsrail'i Boykot Ediyoruz...

Mesaj gönderen 4eksi1esittir3 »

Canb3RK yazdı:Arkadaşlar ,

Kana susamış iğrenç ülkesiyle,

Hergün kan akıtan şerefsiz askeriyle

ve işin içine çocuklarıda katıp "Sevgiyle ölün " dedirttirecek kadar Tüm insanlarıyla İSRAİL'i Boykot Ediyorum ,
sonuna kadar arkandym ... :x
lal la la la la la

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

israilin saldýrýlarý sonucu hayatýný kaybeden lübnanlý cocugun babasý çocugunun organlarýný israilli çocuklara baðýþladý...... ( Bu gercek haber basýndan )

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

yahudiler uzak dursun benden.. yahudi aşıkları da...

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

topunun canı cehenneme 8)

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

fromhelllll yazdı:israilin saldırıları sonucu hayatını kaybeden lübnanlı cocugun babası çocugunun organlarını israilli çocuklara bağışladı...... ( Bu gercek haber basından )
yazık...yanlış insanlara gitmiş o organlar..bunların çocukları da psikopat, tüm hepsinin beynini yıkamışlar!! resimler görmüştüm "israilli .....(piç)ten lübnanlı çocuklara sevgilerle..." gibi şeyler yazıyolardı bombaların başlıklarının üzreine israilli çocuklar...

israil bence yok edilmeli.israil diye bi devlet olmamalı...yahudiler bence devlet kurmamalılar...
çünkü onların dinleri tehlikeli...dolaylı yoldan kendileri de...
everybody knows what the blues is all about ;
it's a pain you can't live with
it's a woman you can't live without...

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

israilli cocukları suclamaktansa onlara nefreti, dusmanlıgı asılayan ailelerini suclamayı ogrenmek lazım..
o fuzelerin ustune yazı yazan cocuklar en fazla 8-9 yasındaydı o yastaki cocuk bilmez dusmanlıgı, hatta olumu bile bilmez...
bence cocuklara bunu ogreten, beynini yıkayan igrenc insanlara kin tutmak lazım, kucucuk bi cocuga degil..

ayrıca gecen gun bi gazetede kose yazısında lubnanlı bi cocugun olmeden onceki son sozunun "cocuklari kucuk kursunla oldururler degil mi anne" oldugunu okudum.. asıl katliamın kanıtı iste budur bence

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

dunyanın bu kadar cıkar dunyası olması asıl beni uzen...hadi israil hatalı,cani,katil,o dunya deviyim diye gecinen 8 ulkeden birinde mi insaf yok?birimi dur diyemiyorum?koca dunyada bu zulmu durdurmaya gucu yetecek tek bir devlet bile mi yok?guldurmeyin beni..cıkar ugruna yapılan bu pislikten tum dunya insanlıgı adına ben utanıyorum...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

-microsoft word programını açın
-Wingdings yazı tipini seçin
-büyük harflerle Q33NR yazın

oradaki simgeler şuna işaret ediyor:

uçak-ikiz kuleler-ölüm-israil

Q33NR de sallama bi şey değil saldırıyı yapan uçağın uçuş numarası''imiş.

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Edmond yazdı:-microsoft word programını açın
-Wingdings yazı tipini seçin
-büyük harflerle Q33NR yazın

oradaki simgeler şuna işaret ediyor:

uçak-ikiz kuleler-ölüm-israil

Q33NR de sallama bi şey değil saldırıyı yapan uçağın uçuş numarası''imiş.
ayrıca saldırılar bush iktidara geldikten yakın zaman sonra yapıldı ama ilginctir ki bush bi silah sirketinin gizli ortagıdır ve bu olaydan sonra cogu ulke silahlanmaya gitti