İsrail'i Boykot Ediyoruz...

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Yahudilerin gerçek amacı dünyayı ele geçirmek.Ama öncelikle FIRATTAN,SÜVEYŞ KANALINA KADAR OLAN YERİ ELE GEÇİRMEK gerek.Çünkü Tevrat böyle emrediyor. Dikkat edin sınırları bizim topraklarımızdan geçiyor.Şu veya bu şekilde,o veya başka ülke ülkemizi mutlaka istila edecektir.Ama bu vatan ALLAH'ın izniyle asla bir işgal görmeyecektir.Bu yüzden düşmanlarımızı iyi analiz etmeliyiz.İnşallah biz yanılıyoruzdur.
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

zaten dolardakı $ dunyayı saran yılan anlamına gelıyor amacları doları dunya parası yapmaktı ve basardılar darphanelerde dıledıklerınce dolar basıp dunya ekonomısını ve dengelerı ele gecırmeye basardılar sımdı de tum dunyanın gozlerı onunde dunya devletı planlarını gerceklestırmeye basladılar...
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

ben birde bu turkiyede dolar olayını anlamıyorum...ev alacaksın bilmem kac bin dolar...evi alan turk,evi satan turk,evin alınıp satıldıgı ulke turkiye,ne doları o zaman kardesim?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

vadedilmiş topraklar bizim sınırlarımızdan geçiyor.yiyorsa buraya ilerlesinler.büyük konuşmak gibi olmasın ama herşeyimi bırakır sınırlara koşarım.

Kullanıcı avatarı
Canb3RK
Üye
Üye

Mesaj gönderen Canb3RK »

Yazık ,

Tanrım,
Bütün günahlarımı bağışla,
İşgal altındayım
Yo hayır .. daha buraya gelmediler
ama beynimi işgal ettiler

Ambargo diye birşey yarattılar Tanrım,
Tüm fabrikalar ellerinde..
Dediklerini yapmazsak nimetlerinden mahrum kalıyoruz..
Tanrım,
Tüm günahlarımı bağışla
onlar buraya geldiklerinde
dünyada yaşanmamış bir barbarlık yaşatacağım..
barbarım ben Tanrım..
tüm günahlarımı bağışla
Tüm günahlarımı...
" Askerdeyken , İsrail - Türkiye , savaşırsa , ki öyle olmasını umut ediyorum , vucüdumdaki son damlaya kadar , köpek soyunun kasaplığını yapacağım"...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

gerçek bir dünya savaşı bekliyor bizleri

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

dinci anlatıyodu..
müslümanlara karşı tüm batıl dinlerin mensuplarından oluşan ordularla bi savaş açılacakmış.bu savaşta isa yeryüzüne inicekmiş ve müslüman ordularını yöneticekmiş.müslüman orduları bu savaşta zafer kazanıcak, tüm dünya müslüman olucak ve dünya 500 yıl sürücek bi altın çağ yaşıycakmış...
ne kadar doğru bilinmez...ama müslüman düşmanlığı her geçen gün artıyo
everybody knows what the blues is all about ;
it's a pain you can't live with
it's a woman you can't live without...

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

v00d00 yazdı:dinci anlatıyodu..
müslümanlara karşı tüm batıl dinlerin mensuplarından oluşan ordularla bi savaş açılacakmış.bu savaşta isa yeryüzüne inicekmiş ve müslüman ordularını yöneticekmiş.müslüman orduları bu savaşta zafer kazanıcak, tüm dünya müslüman olucak ve dünya 500 yıl sürücek bi altın çağ yaşıycakmış...
ne kadar doğru bilinmez...ama müslüman düşmanlığı her geçen gün artıyo

Hz. İsa'nın yeryüzüne inmesi söz konusu degil.. Sözüm ona bazı dinler arası diyaloğ masalcıları bunu öne sürüyor.

1.Kuran Hz.İsanın ölümü konusunda ne diyor?

Kuran hz.isanın çarmıha gerilerek öldürüldüğünü kabul etmemektedir.Nisa 156-158'e göre onu çarmıha gerdiğini söyleyen yahudiler ,kesin bir bilgiye değil,bir sanıya dayanmaktadırlar.yani kendileri de çarmıha gerdikleri kişinin isa olduğundan emin değillerdir.

Yahudiler kalabalık ve curcuna içinde birisini çarmıha gerdiler.ama bu Kuran'a göre hz.isa değildi.

2.o halde hz.isa öldü veya öldürüldü?

Kuran bu soruya cevap vermemektedir.ancak Kuran'da hz. isa nın öldüğü belirtilmiştir.Ali İmran 55.ayette Cenab-ı Hak: Ey İsa , hiç kuşkusuz ben seni öldüreceğim, ve seni bana yükselteceğim'' (ayrıca bakın:Maide 117)

bu ayette geçen canını alacağım anlamına gelen ''müteviffike'' kelimesi,hristiyan geleneklerinin etkisiyle başka anlamlara çekilmiş ve hz.isanın öldürülmeden önce yani bedeniyle göklere yükseldiği söylenmiştir.Kuran böyle bir şey demiyor.Kuran hz.isa nın çarmıha gerilmediğini söylüyor.

ancak Hz.isanın çarmıha gerilmemiş olması onun bedeniyle göklere çıktığı anlamına gelmez.böyle bir şey Kuran ın kabullerine ve sünnetullah ilkelerine aykırıdır.hz. isayı başkaları öldürmemiş,Allah onu kendi eceliyle vefat ettirmiştir.Kuran ın söylediği budur.Allah onun bedenini değil ruhunu yükseltmiştir.

Bedenle göğe yükselme hikayesi bereberinde bir sürü batıl inanışı getirmiştir.Hz.isa tekrar yeryüzüne inecek,mehdi sıfatı iledünyayı düzene koyacak.....vs..Bunların hiçbirinin Kuran dan onay alması mümkün değildir.bu konuda öne sürülen ve bir kısmı hadis diye sunulan sözlerin hiçbirine islam vahiyleri açısından doğru gözüyle bakılmaz.bunların hepsi hristiyanlığın tekfir(redemption:bir kişinin insanlığın günahlarına kefalet olsun diye ölmesi veya öldürülmesi) ve mehdilik inancının islam litaretürüne sızmasıyla vucut bulmuş beyanlardır.

İşte bu beyanlar Kuran ın dinine sokulan bir yalandır. bu yalanın islamın başına açtığı belayı dünyanın her tarafında içimiz kan ağlıyarak seyrediyoruz.dünyanın her tarafında fanatük hiristiyanlar şunları söyler:'' sizin peygamberiniz Muhammed iyi bir insandı,hizmetleri de olmuştur.ama onun bütün görevi gelecek zaman mesihinin hizmetinde bir hazırlayıcı olmaktı.Nitekim sizin inanç sisteminiz bunu açıkça kabul etmekte ve İsa mesihin geleceğini söylemektedir.Siz neden resmi inancınıza ters düşerek Muhammedin son peygamber olduğunu ilan ediyorsunuz?''

bu hurafe sahte kutsalcılıktan medet umanların Allah'ın temiz ve güzel dininin başına açtıkları sıkıntılardan sadece bir tanesidir....

3.mehdilik Kuran'da yok mudur?

hayır Kuran'da mehdilik yoktur.bu inanış yahudilikten gelişmiş olup,hristiyanlığa geçmiş,daha sonra da islama sıçramıştır.

o halde arkadaşlar,lütfen bu yazıyı okuyanlar kafalarını koyup şöyle bir düşünsünler.lütfen kendi dinimize,kendi peygamberimize hakaret etmeyelim.

Kuran apaçık bağırıyor:''hz. Muhammed dünyaya gelecek olan son peygamberdir'' diye.durum böyleyken Kuran'a ters düşen uydurma bir kaç hadise kanıp kendi kendimize ihanet etmeyelim...

ELbette dinin kaynakları arasına Peygamberimiz ve O'nun sözleri de var.ama unutmayalım ki peygambeirimiz asla Kuran İle çelişecek bir söz söylemez..

bu konu hakkındaki hadisler uydurmadır inanmayalım...

'' Hz.Muhammedin ölümünden sonra hrisityan kültüründen islam litaretürüne geçen hikayelerden biri de Hz.isanın ölmediği göğe çıkarıldığı ,kıyamet kopmadan önce gelip şamdaki bir minareden yere ineceği'' şeklindeki anlatımdır.bu hikayeyle hristiyan mitolojisi islamlaştırılarak,müslümanların inançları arasına sokulmuştur.Öyle ki,bu saçma hikayeye inanmayanlar küfürle itham edilebilmektedirler.Basit düşünceli insanlar bu efsaneye inanarak Hz.muhammedin büyüklüğüne destek verdiklerini sanmışlardır.Güya hz. isa Allah'tan Hz.muhammede ümmet olmanın şerefine ermeyi istemiştir.Bu ise hayatta sağ kalıp tekrar geri gelerek onun ümmetine müezzinlik etmekle gerçekleşecektir.''

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

tamam da son peygamber derken bidaha dünyaya kimsenin gelmiyeceğinin kastedildiği ne malum? ya soruyorum.böyle şeyler ilgimi çeker...

yani isa zaten daha önce gelmiş bi peygamberdi.başka peygamber olmıycak anlamında söylenmiş olamaz mı?
peki kuranı bu kadar çok biliyosun...bu altın çağ nedir bana anlatır mısın?

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

v00d00 yazdı:tamam da son peygamber derken bidaha dünyaya kimsenin gelmiyeceğinin kastedildiği ne malum? ya soruyorum.böyle şeyler ilgimi çeker...

yani isa zaten daha önce gelmiş bi peygamberdi.başka peygamber olmıycak anlamında söylenmiş olamaz mı?
peki kuranı bu kadar çok biliyosun...bu altın çağ nedir bana anlatır mısın?
Dünya üzerindeki tüm toplumlar binlerce yıldır, ileriki bir tarihte kavuşacakları mükemmelliyeti beklemişlerdir. Ve bu farklı kültürler bu dönem için farklı isimlerde kullanmışlardır.En çok kullanılan tabir ise "Altın Çağ" olmuştur. Kur'an-ı Kerim'de ki kıyamet kavramıda bu yönde görülebilir. Zaten kıyamet kelimesi "kıyam etmek" yani "ayağa kalkış" manasını taşımaktadır. Bunu mükemmelliğe ulaşma olarakta algılayabiliriz. Bu "çağ" kavramının neden oluştuğunu aslında anlamak çok zor değil. Dünya'nın geçmişi sayısız felaketle doludur. Bu felaketlerde pekçok medeniyet ardında iz bile bırakmadan yok olmuştur. Bunlardan en ünlüsü artık efsaneye dönüşmüş olan "Atlantis"'tir.

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Resim

İsrailli Çocuk: Babam dedi ki: Siz Arablar kötü terörist hayvanlarısınız!!

Filistinli Çocuk: Babam bana hiç bir şey demedi, babamı sizinkiler Öldürmüş!!

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

çok kötü fotolar yavv :(
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

ya daa yenı dogmus bebekler bıle ölüyo adamlar da hıc umrunda olmadan öldürmeye devam ediyo...
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Papi yazdı:
çok kötü fotolar yavv :(
çok kötü ve gerçek

Kullanıcı avatarı
rockngirll
Üye
Üye

Mesaj gönderen rockngirll »

ALLAH'IM YÜCE RABBİM topunun belasını wersin

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

İsrail için bir cümle!

İlk cümle benden..

Allah Belanı versin ..

Kullanıcı avatarı
lie_earth
Üye
Üye

Mesaj gönderen lie_earth »

taam o zmn bnde boykot edioruum :010
yaaff bi ara bikaç marka adý dolanýodu ortalýkta boykot ürünleri die bilen warsa bi yazsýn da boykotun bi anlamaý olsun :010 :010 :010

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

yahudi ırkı dünya için tehlikedir. çevrenizdeki yahudileri yokedin.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

r1g0r yazdı:yahudi ırkı dünya için tehlikedir. çevrenizdeki yahudileri yokedin.
abartmayalım...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

nerden cıkarttın bunu şimdi hakkaten abartmayalım o kadar arkadaşımız var
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

bloodline666 yazdı:
nerden cıkarttın bunu şimdi hakkaten abartmayalım o kadar arkadaşımız var
valla ya bu ne?

yahudilerin tehlikeli olduklarına ben de inanıyorum.ama yoketmek saçmalık!!
sen bi insanı yoketmekten söz ediyosun ya!!! bunun sözü bile edilmemeli bence...
savaş herzaman son çare olmalı...bazen ben de düşünüyorum.belki hitler bişiy biliyodu da öldüryodu diye.ama sonra kızıyorum kendime.bu saçmalık, cidden saçmalık..

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

farkında mısın son çare dediğiniz savaş çooktan başladı.

11 eylülde yapılan neydi?? terör mü? hahaha terör savaşın günümüz sokaklarına sıçramış hali.. savaş çoktan başladı.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

dünyadaki çoğu savaşın sebebi yahudilerdir..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...