İsrail'i Boykot Ediyoruz...

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

Hatta Dünyadaki Bir Çok Olayın Sebebi Yahudilerdir Bkz.14 Yüzyılda Avrupada Görülen( Kara ölüm) veba almanyada baslamıstır daha o zamandan durumdan suphelenen Yetkililer İçme kuyularına atılmak uzere icinde veba mikrobu bulunan 20 cuval yakalamıslar ve Ikı tane yahudı banker, bolşevik ihtilalini yapanların listesini gözden geçirin iki rus hariç hepsi yahudidir,ayrıyetten hitlere silah sanayisi saglayan kişilerde ingilterede yasayan yahudı bankerlerdır,alman hava kuvvetlerının kurucusda onlardır,gamalı haç ın gercek anlamı yahudi-nazi işbirliğidir Hitler sadece bir kuklaydı tıpkı stalin gibi,almanya ve doğu blokundaki ülkeler ingiltere ve amerikadaki yahudilerin işlerini bozuyorlardı işte bu yuzden hitler mucizevi bir sekılde 1933 iktidara geldi ve işlerini bozuyor diye kendi vatandaslarını katlettirdiler,Savasları tamamen ekonomık cıkar dolayısıyla cıkarttılar ,Pearl Harbor Amerıkanın savasa gırmesı sadece bır kurbandı butun donanmayı oraya demırleten Roosvelt,buna karsı cıkan ıkı denız amıralını gorevınden almıstır 3000 ınsan tamamen bır komplo ya kurban gıtmıstır ,Amerıkanın su an unlu olan Patriot(vatansever)füzelerinin temel calısmaları Almanların V1,V2fuzelerıne dayanmaktadır ,bugun dunyanın her tarafını ısgal etmıs olan mcdonalds zincirlerı de tamamen calıntıdır ,ılk hamburger 1945 yılında almanyayı savunan askerlere daha sıcak ve doyurucu olması ıcın uretılmıstır ve ılk hamburger domuz etındendır,bunlar sadece bır kac ornek daha bunlar gıbı bınlercesı var sız dusunun adamlar nasıl orumcek agı gıbı sarıp ınsanları bez bebeklerımıs gıbı yok edebılıyorlar :x :007
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

ayrıca ikinci dünya savasında öldürülen yahudilerin çoğunun o bölgede yaşayan polonyalılarla birleşemeye başladıgını belirtmek gerek. yani bozulmakta olan bir ırk kurtuldu orada. dünyanın yahudilere bakış açısı değişti tabii ki de.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

evet mesela 70 lerde sovyetlerden kacan tam 500.000 uzerınde rus var bunların hepsı yahudi rolu oynayıp kacmıslar.
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

nası yani? damalı haç nasi-yahudi ortak yapımı mı?
peki ölenler kimdi? yakıt olarak kullanılan insanlar kimdi? sabun yapılanlar? savaş devam ederken çalıştırılan bittiğinde öldürülen insanlar kimdi?
everybody knows what the blues is all about ;
it's a pain you can't live with
it's a woman you can't live without...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

2.dünya savaşında eziyete maruz kalan yahudiler bugün aynı şeyi müslümanlara yapıyor..böyle hayvanlara gereken neyse yapılmalı!
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

v00d00 yazdı:nası yani? damalı haç nasi-yahudi ortak yapımı mı?
peki ölenler kimdi? yakıt olarak kullanılan insanlar kimdi? sabun yapılanlar? savaş devam ederken çalıştırılan bittiğinde öldürülen insanlar kimdi?
diğer yahudilere göre "soylu kanı" bozan yahudiler. bakın ikinci dünya savaşı zamanında amerikada o kadar yahudi vardı. kim sesini çıkard onlardan hangisi çıkardı? sahip oldukları varlıklarla dünyadaki dengeleri anında değiştirebilme gücüne sahip kişilerden bahsediyoruz. zaten bugünkü siyonistlerin çoğu hitlere olan teşekkürlerini her seferinde dile getirir. bugün yahudi ırkı hitlere çok şey borçlu.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

ve bir de sunu düşünün. yahudilerin dünyanın her yerinde. birlikte yaşamadıkları ırk var mı? amerikadalar, brezilyadalar, polonyadalar, türkiyedeler her yerdeler. sinsice dalarlar toplumlara. onlasrı taklit ederler ve her türlü kötülüğün sebebidirler. Kuranda lanetli ırk olarak bahsedilir. Dünyanın en milliyetçi toplumudur. Çevrenizdeki yahudilerden kurtulun.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

r1g0r yazdı:ve bir de sunu düşünün. yahudilerin dünyanın her yerinde. birlikte yaşamadıkları ırk var mı? amerikadalar, brezilyadalar, polonyadalar, türkiyedeler her yerdeler. sinsice dalarlar toplumlara. onlasrı taklit ederler ve her türlü kötülüğün sebebidirler. Kuranda lanetli ırk olarak bahsedilir. Dünyanın en milliyetçi toplumudur. Çevrenizdeki yahudilerden kurtulun.
haklı olduğun noktalar fazla..

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

wolfali yazdı:
r1g0r yazdı:ve bir de sunu düşünün. yahudilerin dünyanın her yerinde. birlikte yaşamadıkları ırk var mı? amerikadalar, brezilyadalar, polonyadalar, türkiyedeler her yerdeler. sinsice dalarlar toplumlara. onlasrı taklit ederler ve her türlü kötülüğün sebebidirler. Kuranda lanetli ırk olarak bahsedilir. Dünyanın en milliyetçi toplumudur. Çevrenizdeki yahudilerden kurtulun.
yahudilerden kurtulalım mı yani?

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

evet farkında olmadan bize çok fazla zarar veriyorlar ama farkına varamıyoruz..

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Resim
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

v00d00 yazdı:
wolfali yazdı:
yahudilerden kurtulalım mı yani?
yok o kadarda değil fakat israilden ve yabancı ülkelerde lobi faaliyetleri yürüten yahudilerden kurtulalım!

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

yasanan tam bi rezalet ve tüm bu olanlara cümletten seyirci kalıyoruz...
neden mi?
cünkü emir büyük yerden !

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

harikasınız arkadaşalar israil bir katliam yapıyor bizde mi katliama başlayalım yani nasıl kurtulun diyorsuunuz bunlardan kurtulmanın yolu nedir bir anlatsanız bunu savunanlar :006
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

bence katliam yapabileceklerinden, onları öldürebileceklerinden değil, bu laf hoşlarına gittiğinden yazıyolar "kurtulmak"...

bence bilinçlenmek daha güzel bi çözüm.ve birleşmek...
doğuda örneğin!! insanlar, 30000 kişiyi öldüren, bebek katili apoyu ve onun örgütünü seviyolar...o örgütün ülküsünü kendi ülküleri sayıyolar.ama örgütte, apo da, onu savunanlar da bunların hepsinin israilin oyunları olduğunu anlayamıyolar...
vadedilmiş topraklar...
radikal dinci yahudiler!!!
yavaş yavaş topraklarımızı israilli zenginler almaya başladı...eğer bilinçlenmezsek, doğu halkını bilinçlendirmez ve birleşmezsek yakında doğu topraklarımız yeni bir filistin gibi olucak.ne olduğunu anlayamadan israilli olucaklar...ve aynı acıları bizim insanlarımızda yaşayacaklar...
bizimse (herzamanki gibi) sadece "kınamak" gelicek elimizden...

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bloodline666 yazdı:
r1g0r yazdı:yahudi ırkı dünya için tehlikedir. çevrenizdeki yahudileri yokedin.
nerden cıkarttın bunu şimdi hakkaten abartmayalım o kadar arkadaşımız var
Ey iman edenler, Yahudi ve Hıristiyanları dostlar (veliler) edinmeyin; onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden onları kim dost edinirse, kuşkusuz onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna hidayet vermez.
" Maide suresi 51. "

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Burhan_abi yazdı:
bloodline666 yazdı:
Ey iman edenler, Yahudi ve Hıristiyanları dostlar (veliler) edinmeyin; onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden onları kim dost edinirse, kuşkusuz onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna hidayet vermez.
" Maide suresi 51. "
ne kadar suclu olurlarsa olsun bi ulkenin butun vatandaslarını hatta bi dinin butun mensuplarını genelleyici, asagılayıcı seyler soylenmemelidir
eger boyle ırkcı soylemlerle hareket edilirse hic kimsenin ne hitlerden ne de israilden farkı kalmaz
bi ulke hata yapmıs olabilir ama butun insanlarına hakaret edilemez ya da dıslanılamaz

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

veronique yazdı:
Burhan_abi yazdı:
bloodline666 yazdı: nerden cıkarttın bunu şimdi hakkaten abartmayalım o kadar arkadaşımız var
" Maide suresi 51. "
ne kadar suclu olurlarsa olsun bi ulkenin butun vatandaslarını hatta bi dinin butun mensuplarını genelleyici, asagılayıcı seyler soylenmemelidir
eger boyle ırkcı soylemlerle hareket edilirse hic kimsenin ne hitlerden ne de israilden farkı kalmaz
bi ulke hata yapmıs olabilir ama butun insanlarına hakaret edilemez ya da dıslanılamaz
Ben üzerime düşen görevi yaptın .. Kuran-ı Kerim den bu konu ile ilgili sureyi yazdım.. Gerisi sizin vicdanınıza ve inancınıza kalmıstır..

Allah, sizin düşmanlarınızı daha iyi bilendir; bir veli (en güvenilir bir dost) olarak Allah yeter, bir yardımcı olarak da Allah yeter. " Nisa 45 "

Kullanıcı avatarı
dmnlik
Üye
Üye

Mesaj gönderen dmnlik »

ateskesın altındanda baska bısıler cıkcak dıe bı dusunce var bende ıns. bole olmas....
sımdı ıkı sehır arasında mekık dokuyorum...

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

dmnlik yazdı:ateskesın altındanda baska bısıler cıkcak dıe bı dusunce var bende ıns. bole olmas....
israil savası amerikanın ona sagladıgı ya da kendi sahip oldugu silahları denemek icin cıkardı diye bi dedikodu var, gercek midir bilmiyorum ama ilk kez bu savasta kullanılan kimyasal silahlar her ne kadar saklanmaya calısılsa bile dikkat cekiyor

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

veronique yazdı:
dmnlik yazdı:ateskesın altındanda baska bısıler cıkcak dıe bı dusunce var bende ıns. bole olmas....
israil savası amerikanın ona sagladıgı ya da kendi sahip oldugu silahları denemek icin cıkardı diye bi dedikodu var, gercek midir bilmiyorum ama ilk kez bu savasta kullanılan kimyasal silahlar her ne kadar saklanmaya calısılsa bile dikkat cekiyor
eskiden kendi deniyordu şimdi demke israili buldu ve müslümanlar üzerinde deniyor bunu bilmiyordum iyi oldu
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

skmişim israili. yanık gibi duran ama kaşı saçı sağlam duran cesetleri herkes gördü. hatta buraya resim koymak isterdim ama ağır kaçabilir biraz. bakmak isteyen yukarıda verdiğim linke baksın.

Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

Mesaj gönderen erbuzeth »

umarım biter :x
.:Erbuw:.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Burhan_abi yazdı:
bloodline666 yazdı:
" Maide suresi 51. "
ben bu sozlerin kur'an'da gectigine inanmıyorum,rastlamadım,inanmakta istemiyorum...islam'ın insanları kardesce yasamaya yonelttigi bir gercekken boyle ayrımcı sozlerin olması bana gore celiski...ayrıca bunu yazarakta forumda ayrımcılık yapılmasını kınıyorum...bu forumda herkes musluman olmak zorunda ya da herkesin tum dostları musluman olmak zorunda degil...lise hayatım boyunca bir cok musevi ve hristiyan sınıf arkadasım ve hocam oldu,dahası hayatımda en yakın oldugum arkadasım hristiyan...eger bu beni dinden cıkartıyorsa ben musluman degilim!ancak ben bu sozlerin carpıtıldıgına inanıyorum ve inancıma gore yasamaya devam ediyorum...bu mesajdan bir uyarıda cıkabilir...tepkinizi saygılı olarak belirtin arkadaslar...bu hassas bir konudur ve kurunun yanında yası yakmanıza izin vermem,veremem....o kimyasalları atan Türkiye'de yasayan azınlık museviler degil,İsrail yonetimi ve ordusudur...Bu savas yuzunden tum israilliler katildir demek,tum kurtler PKK'lıdır demekten farksızdır...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

jonnathan yazdı:o kimyasalları atan Türkiye'de yasayan azınlık museviler degil,İsrail yonetimi ve ordusudur...Bu savas yuzunden tum israilliler katildir demek,tum kurtler PKK'lıdır demekten farksızdır...
bu konuda haklısın.müslüman olmayan yabancıların "her müslümanı terörist sanması" gibi oldu bu..
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.