UFO'lar

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

mars verdiğim basit bir örnekti sadece ama çok istersen senin için de samanyoluna götürsün seni diyebilirim..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

geçen gün bizim alttaki velet sapanla ufo vurduğunu idda ediyordu..ne kadar doğru bilemiyorum artık.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

bigün bizi alıp götürceklerini düşünmüyo değilim bazen :)

Kullanıcı avatarı
HeLLy
Üye
Üye

Mesaj gönderen HeLLy »

ben inanmıorum beni bu dünyadan alıp götürdükleri zaman inanıcam (duyun beni uzaylı kardeşlerim:P)
hayalete benzer, hayaletlerden de herkes bahseder...

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

ölücem toprak olucam topraktan suya sudan bitkiye karışcam o bitkiyi uzaylılar incelemek için memleketlerine götürecekler ve bende uzaylı olacağım.

Kullanıcı avatarı
starLight_
Üye
Üye

Mesaj gönderen starLight_ »

r1g0r yazdı:benim uzaylı arkadaslarım var
benim de gezegenim vaa.götüriim sizi isterseniz_?* (:
><   skeLeton.?* (x

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Herkesin bildiği yada bilmediği gibi UFO denen olay saçmalıktan ibaret.
Gerçi kanıtla derseniz kanıtlayamam.Varsa siz kanıtlayın kardeşim.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
isimsiz_adam
Üye
Üye

Mesaj gönderen isimsiz_adam »

bence olabilir..çünkü evrende yaşayan tek canlılar niye biz olalım ki?başkaları da vardır..ufolarda olabiir..
... # ~ * [ _BillY_ ]* ~ # ...

www.bloodzilla.com

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

isimsiz_adam yazdı:bence olabilir..çünkü evrende yaşayan tek canlılar niye biz olalım ki?başkaları da vardır..ufolarda olabiir..
olabilir de, olmayabilir de.Böyle boş, asılısız, sadece ihtimallere dayalı şeyler hakkında düşünmek bile tamamen vakit kaybıdır.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Birde başka boyutta yaşayan canlılara ciddi anlamda tapan ( dünya dışı varlıklar olabilir tabi) tiplerde mevcut dünyada.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

black_34
Üye
Üye

Mesaj gönderen black_34 »

dünya bir gezegen ve biz o gezegenin şartlarına uygun yapıda varolan varlıklar isekk neden başka gezegenlerin şartlarına uygun olan varlıklar olmasınki hep bunu düşünmüşümdür!!!

Kullanıcı avatarı
NreaLnunreaL
Üye
Üye

Mesaj gönderen NreaLnunreaL »

213 yazdı:Herkesin bildiği yada bilmediği gibi UFO denen olay saçmalıktan ibaret.
Gerçi kanıtla derseniz kanıtlayamam.Varsa siz kanıtlayın kardeşim.
Yoksa kanıtlarsın.. varsa da tabi :) Bilmediğin şey hakkında var-yok demek yanlış. Gerçi ben de bilmiyorum.

Ama geçen yaz Çeşme'de çok ilginç bir olay geldi başıma. Gece geç saatlerde ay'ın güzel bi fotosunu yakalamaya çalışıyordm. Baya bi foto çektikten sonra ertesi gün güzellerini ayıklarken fotoların birinde farkettiğim, ay'ın iç içe geçmiş 2 halka vardı. Önce dedim uzaktaki bi sokak lambası falandır. Ama sonra resimleri çektiğim yere gittiğimde aslında resmi, yerleşim yeriye alakası olmayan bir yerin üzerinde yakaladığımı gördüm. UFO demiyorum ama isteyene resmi gönderebilirim :)

Bu tip resimleri Tübitak alıyor ve incelemeler yapıyor. Göndermeyi düşündüm ama GORA'daki gibi satmayı düşünmedim de değil :-D
eskidim ben..
paslandım.. kollarımın birinde naftalin kokusu
diğerinde tan yeri korkusu.
şimdi içimde,
tan yerinin ağarışından kaçan bir yarasa duygusu!

http://nrealnunreal.blogspot.com/

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

Dünya dışında bir gezegene ayak uydurmuş canlılar olabileceğini düşünüyorum. Ufo mu dersiniz, başka bişey mi artık her neyse, vardır herhalde.
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.

Kullanıcı avatarı
NreaLnunreaL
Üye
Üye

(U)nidentified (F)lying (O)bjects yerine biz uzaylı diyelim en iyisi, anlamını bilmeden herkes UFO diyip durmasın 8)
eskidim ben..
şimdi içimde,

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

Ufo'nun kısaltma olduğunu bilmiyordum valla sağolasın :)

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

yalnız değiliz..
in the hopes of creating a horrible zombie..

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

NreaLnunreaL yazdı:(U)nidentified (F)lying (O)bjects yerine biz uzaylı diyelim en iyisi, anlamını bilmeden herkes UFO diyip durmasın 8)
tanımlanamayan uçan nesneler TUN anlicanız, UFO deil :-D ayrıca biliyor musunz rivayete göre türkiye de bor minerali çok fazla oluundan ufo lar geceleri bizden bor çalıyorlarmış.uzay gemilerinin dayanıklığı ve yakıt ihtiyacı için laugh
1 yıl oldu mu bilmiyorum ama show tv haberlerinde görmüştüm.bi adam da sadece uzaylı maketlerinin faln bulunduğu müzesine gerçek bir uzaylının geldiğini iddia etmişti.hatta ve hatta türkçe olarak müze sahibine de bi not bırakmış. :-D ne kadar doğruysa artık. [

Kullanıcı avatarı
NreaLnunreaL
Üye
Üye

dead_or_alive yazdı:
NreaLnunreaL yazdı:(U)nidentified (F)lying (O)bjects yerine biz uzaylı diyelim en iyisi, anlamını bilmeden herkes UFO diyip durmasın 8)
tanımlanamayan uçan nesneler TUN anlicanız, UFO deil :-D ayrıca biliyor musunz rivayete göre türkiye de bor minerali çok fazla oluundan ufo lar geceleri bizden bor çalıyorlarmış.uzay gemilerinin dayanıklığı ve yakıt ihtiyacı için laugh
1 yıl oldu mu bilmiyorum ama show tv haberlerinde görmüştüm.bi adam da sadece uzaylı maketlerinin faln bulunduğu müzesine gerçek bir uzaylının geldiğini iddia etmişti.hatta ve hatta türkçe olarak müze sahibine de bi not bırakmış. ne kadar doğruysa artık. [
yarıldım lan laugh . Show Tv yakında "arkadaşımız .. olay yerinde" dediği zaman, uzay mekiğinden falan bağlanırsa şaşmayın. Ne kadar salak haberler veriyorlar. Defne Samyeli yakışmıyor oraya :023
eskidim ben..
şimdi içimde,