Bitmeyen Roman...

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Bitmeyen Roman...

Mesaj gönderen Trimpot »

1- kullanicinin arka arkaya mesaj yazmasi,
2- özellikle bu baslik altinda geyik yapilmasi, (yapildigi takdirde moderatörler tarafindan o kisinin uyarilmasi, mesajinin silinmesi)
3- bir üstteki mesaji alinti olarak cevaplamaniz yasaktir, günahtir.

"Bir hikaye, bir roman tadinda yaziyoruz klavyemiz vasitasiyla. Cümleler sere serpe uzanirken karsimizda; aklimizda yitip giden güzel günler geçiyor..."
En son Trimpot tarafından 06 Ağu 2006 01:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Mutsuzdu evde bir dakika daha duramazdı sigarası çakmagını aldı odasına son kez bakıp kapıyı yavasca kapadı ...
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

Bu sehırde daha fazla duramazdı gıtmek zorunda hıssedıyordu kendını.
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

artık buralar ona dar gelmeye başladı.başka yerlerde mutlu olmak istiyordu..
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

O`nunla her gün karşılaşacağını bile bile kalamazdı daha fazla bu şehirde...duyduğu bu utançla daha fazla onunla aynı havayı soluyamazdı...

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

bilmediği yönlere savurdu kendini.dar sokaklar onu boğuyordu.hızlı adımlarla o evden ve izlerinden uzaklaşmaya başladı...

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

ağaçlardan savrulan yapraklar gibi nereye gittiğini bilmeden yürüyordu kaldırımlarda..çizgilere basmadan yürüme oyunu oynuyordu belki de daha fazla düşünmemek için kafasını dağıtmaya çalışıyodu..

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

ama herşeye rağmen aklına O geliyordu..
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

bir türlü kafasından atamıyordu onu. çok kötü canını yakmıştı acilen birşeylerle meşgul olması gerekiyordu...
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

degısık yollar aramaya basladı.....unutmak ıcın.
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

elini cebine attı.biraz bozukluk ve sigarası vardı.pakette üç dört dal kalmıştı.bir harekette ağzına bir sigara attı.rüzgarlı havada çakmağını ateşlemeye çalıştı.bir iki deneme sonra ,derin bir nefes çekti...

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

eski bir evin önünde durdu. kapidan birisi o'na "gel gel" der gibisinden eliyle isaret ederek yanina çagirdi.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

düşündü..şaşırmıştı ve o eve doğru ilerledi..

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

zaten yabancı olduğu sokakta tedirgin fakat meraklı bir şekilde kapının önünde buldu kendini.içten içe bir değişiklik bekleyen gözleri yabancıya dikildi...

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

ona 'ey yolcu nerden gelir nereye gidersin?' diye sordu

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

yolcu olduğunu da nereden bilmişti?!!sanırım onu gören herkes bir yerlere gitmek istediğinin farkına varırdı.derin bir nefes sonrası;
-nereden geldiğimi sorma,ben bilmek istemem orayı,pişmanım oradan geldiğime.'meraklı ihtiyar kapıyı daha da açarak genç adama;
-saat dört olmak üzere.çay saati.buyurmaz mısın''diyerek genç adamı içeri davet eder.elini sırtına vurarak''anlatacak bir şeylerin var gibi''diyerek içeri geçerler...

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen _hasonowic_ »

gitmeliydi gidiyordu

ve

gitti....

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

aklında hiçbirşey yoktu..yaptığı tek şey öylece adımını içeri atmaktı...biraz şaşırmız bir hali vardı..yaşadıkları hiç de kolay şeyler değillerdi..

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

koridoru takip ederek salona vardılar.yabancı ona balkonda beklemesini söyledi.yaşlı adam evin içinde ilerlerken ,genç adam balkona geçti.balkonda, ahşap sandalyeler ve masa vardı.bir de Cambridge te çok nadir görülen güneşi engellemek için konulmuş bir şemsiye. balkonun korkukuluklarına yaslanan genç inanılmaz güzel çınar ve meşe ağaçlarını seyre daldı.tam o sırada elindeki fincanlar ve demlikle yaşlı adam içeri girdi;
-otursana ''dedi gence.genç adam kendine en yakın sandalyeyi geri çekip oturdu.yaşlı adam bir yandan çayı fincanlara doldururken kendinden bahsetmeye başladı...

criticize
Üye
Üye

Mesaj gönderen criticize »

fincan şıngırtılarına "evlat bende senin gibiydim" tümcesi karıştı
küçük ve çekik gözlerini kısarak başını ufka doğru çevirip "işte tamda güneş böyle bulutların arkasına saklanmıştı ki; O gün O'nu düşünerek kendimi yollara vurdum" diyerek devam etti sözüne
karşıyaka alsancak vapuru

Kullanıcı avatarı
_AnGeLiCa_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _AnGeLiCa_ »

ev sahibi yaşlı anlatmaya dewam ederken adam artık onu dinleyemiyordu... gözleri sabitlenmiş yaşadığı acıyı duyumsuyordu... ve bu acıyı yaşamış ne ilk nede son insan olacağını anladı... fakat başkalarının da başına gelmiş yada gelebilecek olması düşüncesi rahatlamasını sağlamadı.. yine üstüne gelmeye başlamıştı yaşanmışlıkları..
öl ve ruhun kanalizasyon kokulu çürüklerden arınsın

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

genç adam zaten pek konuşkan değildi.yaşlı adamda yalnızlıktan olsa gerek karşındaki gence hayat hikayesini anlatmaya başladı.genç adam hala oralı olamıyordu.çayını bitirdi.gitmek için izin istedi ve ayağa kalktı.yaşlı adam ,daha yeni geldiğini ve biraz daha kalmasını istedi.daha kendini bile tanıtmamıştı.bu tatlı insanı kırmak hoşuna gitmezdi.tekrar yerine oturdu.''anlat'' dedi yaşlı adam.adın nedir,ne iş yaparsın,evli misin?ardarda gelen sorulardan sonra genç adam bir iç çekerek cevaplamaya başladı...

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

evini terketmek zorunda kaldıgını cocuklarını cok ozledıgını soyledı yaslı adama .adam cok uzulmustu.onuda karısı terketmıstı adamın cektıgı acıyı cok ıyı bılıyordu.genc adam yaslı adamı gecmısıne göturmustu.. severek evlenmıslerdı her ıkısıde mutlu bı yuvaları vardı ama bu yuva dagılmıstı dagılmak zorunda bırakılmıstı..
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
histeri
Üye
Üye

Mesaj gönderen histeri »

genç adam herşeyi geride bırakarak aşkın onu çektiği dipsiz karanlığa doğru yavaş yavaş yol alıyordu bazen geride bıraktıklarını bazende yaşayacağını sandığı mutluluğun umarsızca gittigının farkına vardı.
hayat bir hayalperest için en büyük cehennem

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

belki daha ii olacaktı onun için belkide daha kötü...hayat risklerle doludur.ama bazı rısklerı goze almalıydı...hayatta ilerlemeliydi...
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....