Bitmeyen Roman...

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
-PaNiC-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -PaNiC- »

rachel hyr dıe bagrdı fernando olmek ıcın caba hrcıyordu ama kdr buna ızın vermıordu rachel ıcerı gırdı..

Kullanıcı avatarı
siyakoce
Üye
Üye

Mesaj gönderen siyakoce »

içeri girer girmez birbirlerine sarıldılar.ve koşarak şehir merkezinde dolaşmaya başladılar.bütün olaylardan çığlıklar atarak kurtulmayı deniyolardı.tam başarılı olucaklardı kiiii....o da ne?! :016

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

önlerinde siyah bir limuzin keskin bir fren sesiyle durmuş içinden de iki adam çıkmıştı.. apar topar arabaya bindirdiler rachel ve fernandoyu.. esas adam ağzında purosu gözlerinde kötü bir parıltıyla onlara bakmaktaydı.. "elaine" dedi ve bir kahkaha attı..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

o anda heryeri bi sesszlik kaplamış ve sadece esas adamın sert kahaksı duyulmaktaydı rachel ve fernandoyu büyük bir korku kaplmıştı ve ne yapacaklrını bilemiyorlardı
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D

Kullanıcı avatarı
nightmare_8
Üye
Üye

Mesaj gönderen nightmare_8 »

esas adam purosundan bır nefes daha aldı...duman cigerlerıne dogru ılerlerken rachel ve fernando bırbırlerıne baktılar..hiç bu kadar çaresiz kalmamışlardı...o sırada esas adam purosnu bıtırdı ve onlara dogru bır adım attı
Günaydn gece yarisi ewe geliorm,gün benden bikti nasil onun olablrm?

Kullanıcı avatarı
theko_oks
Üye
Üye

Mesaj gönderen theko_oks »

bu sohbet onu derinlere götürmüştü. birara daldı gökyüzüne doğru baktı ve öylece kaldı.bu dalgınlığı yüzüne düşen bir damla bozdu.hava kararmış,bulutlar ağlamaya başlamıştı.

Kullanıcı avatarı
duman_fender
Üye
Üye

Mesaj gönderen duman_fender »

ve oda bulutlara uydu sonra gözünden süzülen iki damla yaşla akıttı içindeki kirlenmişliği suratındaki karaları yıkadı gözyaslarıyla durmadı ilerledi...

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

yine gece olmuştu siyah limanlarından kurtulmak istiyordu hep gri gemiler gelirdi limanına ama o hep bi beyaz gemi bekliyordu...
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

bi gemi geldi oda griydi yine hayalleri yıkıldı çok üzlmüştü aniden ilerde bi parlaklık gördü bu parıltı denizden geliyordu evet bu bir gemi ışığydı ve bir heycan bastı onu beklicekti bu gemi gride olsa beklicekti bir kaç saat daha bekledi ve gemi limana yanaştı. buna kendide çok şaşırdı çnkü gemi beyazdı bu o bekledği gemiydi onun mutluluğu onun aydınlğydı bu gemi sevnçten kendini denize atacaktı ve birdn onu gördü gözleri parladı ufak bir tebessüm olştu dudaklarında ona koşup sarılmak geldi ama yapamadı geçmişin acıını unutamammştı...

(ağlcam şimdi harbiden ben dygulandım neyuse ben devam edemedm devam...)
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D

Kullanıcı avatarı
nightmare_8
Üye
Üye

Mesaj gönderen nightmare_8 »

evet acıyı unutamamıstı ama bu acının içten içe onu mutlu ettıgını, artık takıntı haline geldıgını iyi biliyordu ne yaparsa yapsın hiç bir sey eskisi gibi olmcktı...cocuklugunu özlemişti..buruktu bogaznın dugumlendıgını hıssettı,yalnızlıgıyla burunburuna geldı, nefesi onu sarıp sarmalamıstı...
Günaydn gece yarisi ewe geliorm,gün benden bikti nasil onun olablrm?

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

nefesini bi anlık verdi ve bi anda farklı bi dünyadaydı artık,hayllerinin ve isteklerinin onun elinde olmadıgının farkına varacağı bi yerdeydi...sağona baktı ve o gizemli birisi ile yüz yüze gelmişti...
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

yutkundu , cesaretini toplamaya çalıştı... konuşamadı bi an sadece gözlerine baktı ve öylece kaldı.. sanki donup kalmıştı, artık kendi kontrolünde değildi ruhu... gözkapakları ağırlaştı.

gözünü açtığında küçük bi odadan oluşna bi evdeydi, ev küçük ama hayatı kolaylaştırmaya yönelik her türlü lükse sahip ancak tahtadan yapılmış bi evdi..

bi an nerde olduğunu, orda ne aradığını düşündü. etrafta kimseyi göremeyince ayağa kalkıo dışarı çıkmaya karar verdi. önce biraz sendeledi, baaşı döndü. sonra kapıya doğru bi adım attı. tam o esnada "uyandın mı?" dedi samimi bi ses.bu sesi tanıyor olmalıydı. gözlerini yummadan önceki ses değil miydi?

"biz de uyanmanı bekliyorduk. uzun zaman oldu burda uyanmayalı, özlemişsindir" dedi içten ses.

ama bi gariplik vardı. bu evi, burayıhiç hatırlamıoyrdu. nerdeydi ve bu kadın neden bahsediyordu. aklı allak bullak olmuştu.
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

Rachel duraksadı. "Sen de kimsin?" dedi sonra. "Buraya neden getirdiniz beni? Peki ya Fernando, o nerede?"
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

fernando gitmişti ama fernandonun küçük kardeşi bernando sanches burdaydı...

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

Rachel, Bernando'yu görünce ona koştu sarıldı. "Oh Bernie çok şükür hayattasın. Senin burda ne işin var? Fernando nerede biliyor musun, nereye gitti?" diye telaşla sordu.
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Bernie hemen cevap verir; Kafam dağılsın diye biraz içeyim dedim,ramazan ayı nedeniyle çoğu pub ve meyhane kapalıydı,bende nerde demlenirim diye düşünüyordum,tam yürürken ocakbaşı restoranta rastladım.Hemen içeri girdim arkası arkasıya 5 votka+bira yaptım ama nafile.Aklım hayalim almıyor.Fernando hala kayıp.Belediyeden anonsmu yaptırsak?
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

Fernando hastahanenin kapısının önünde duruyordu. Adım atmakla atmamak arasında kararsız.. Aklına Rachel'ın bu duruma ne kadar üzüleceği de geliyordu ama onu da kendisiyle birlikte sürükleyemezdi buraya. Bir yandan da ona destek olacak bir sevginin eksikliğini hissetmekteydi. Karmakarışık, kararsız bir ruh haliyle içeriye daldı birden hızlı adımlarla.
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

Hastahanenin o soğuk ve ilaç kokan atmosferinden etkilenmişti Fernando. Korkuyordu belki de... Hastalığıyla yüzleşmekten, kendisine neler olabileceğini görmekten korkuyordu. Ve Rachel... Rachel ne yapıyordu acaba? Ona haber vermesi gerekiyordu ama bu durumda olmazdı. Onu arayamazdı. Belki de bundan sonra hiç aramamalıydı. Rachel'dan uzaklaşmalıydı şimdilik. Sonunun ne olacağını bilmiyordu çünkü. Rachel'ı daha fazla üzemezdi...

-Doktor Bey sizi bekliyor Bay Fernando

Fernando düşüncelerinden bir anda kopuvermişti hemşirenin seslenmesiyle... Yerinden usulca kalktı, doktorun odasına girdi kapıyı kapadı...

-Hoşgeldiniz Bay Fernando. Sizinle ciddi bir şey konuşmak durumundayım. Ne yazık ki...

...
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

en can alıcı yerinde kalmış yahu.. ne sıksam acaba.. :D

-Hoşgeldiniz Bay Fernando. Sizinle ciddi bir şey konuşmak durumundayım. Ne yazık ki...

organlarınızın çoğu anlaşılmayacak bi şekilde iflasın eşiğine gelmiş.. sizi gözetim altında tutmak zorundayız.. operasyonu ne kadar kaldırabilrsiniz emin diilim.. size bi oda ayarladık..

hemşire içeri girer.. "odanız hazır bay fernando.." ikisi birlikte odaya giderler.. fernando şoka bile girmeyecek şekilde ruhsuzlaşmıştı birden.. hemşirenin sesi onu tekrar düşüncelere iter.."hbr vermemizi istediğiniz birileri varmı bay fernando??.." ne cevap vermeliydi acaba.. hbr vermelerini istediği, hatta kendisinin arayıp sesini duymak istediği biri vardı aslında.. evetmi demeliydi hayırmı..??

...
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

yine evet demeyi başaramadı hayata dair saçmalıklara uğraşıyordu hastalığı onu çok etkilememişti hep derdi '' yapılması gerekiyorsa bir iş en süperinden olur her şeyi yaparım,iki güne akşamları dışarı çıkar hayatımı yaşarım hayatımda bir dakikayı bile eğlenmeden geçirirsem kaygılanırım hep ama artık diyemiyordu hastane köşesinde son gününü sessizce bekliyordu...
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
nepse
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nepse »

beklemek ona çok zor geliyordu çünkü sürekli düşünüyordu...düşünceleri onu boğuyordu. şunları düşünüyordu durmaksızın : ......
kötüleri sevdik

selenn
Üye
Üye

Mesaj gönderen selenn »

"Ona haber vermelimiydim?"
Ona haber vermenin o an önemli olup olmadigini düsünüyordu..
Zor günler onu bekliyordu cünki..
Onu teselli edecek biri gerekiyordu..
Böylece telefonu aldi ve O nun numarasini cevirdi...

Kullanıcı avatarı
bLiNd_
Üye
Üye

Mesaj gönderen bLiNd_ »

Telefonu açan sesin "onun sesi" olmaması, hayal kırıklığı yarattı..
Planladığı tüm konuşma da boşuna gitmişti ki şimdi..

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

teyzesi quarina marina idi,annesinin sesini duymak istiyordu fakat teyzesi annesinin burda olmadığını söyledi,çiftlikte idi birşeyler ekip biçiyordu,çok yaşlı olmasına rağmen çok çalışıyordu,çocuklarıda onun gibiydi fernando ve bernando çok çalışmışlardı hep...ne yazık ki fernando artık ölüm döşeğindeydi..ne annesinin nede kardeşinin sesini duymuştu ve telefonu kapattı...sağ tarafına dönerek tanrım! dedi ve uyudu ardından derin rüyalara dalmıştı rüyasında babasını tevez fernanchez i görmüştü;

Kullanıcı avatarı
bLiNd_
Üye
Üye

Mesaj gönderen bLiNd_ »

babası ona dogru hiddetle bakıyor, bagırıp cagırıyordu..
kolunu tuttu fernando'nun.. fernando irkildi.. ve uyandı..