AB denilen kuruma Türkiye girmeli mi??

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Doomah
Üye
Üye

Mesaj gönderen Doomah »

goqhan yazdı:ben turk olmaktan gurur duyan bi insanda diilim!ırkcı veya milliyetcide diliim.fakat biz turkiye cumhuriyetinin gencleri ve gelecegiysek veya bi ferdiysek bu topralardan ve bu cumhuriyetten kacmak yerine sahip cıkmalıyız.

Nasıl yani?
I cant live anymore..

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

ben nasıı yanisini sana ozel msjla yollim bu balıgıda kaltetmis olmayalım istersen

seyytan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen seyytan »

Girmesin AB birligine yaaa.. giripte ne yapacak...Boyle iyii aslında...Baksaniza bir cok sey istiyorlar...Bence hic gerek yok...

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

ab in alt yapısı kültür yozlasmasından ibaret . biz bize sahip cıkalım tek basımıza ayakta duralım ..

sunu da kimse unutmasın ki : TÜRK ÜN TÜRK DEN BASKA DOSTU YOK !
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

kesinlikle girmemeli cunku avrupanin gelismisliginden en az 100 sene uzaktadir. hemi ab turkiyeyi tam uye olarak kabul etmeyi hic dusunmuyor ve sanki bi bal yalatip yine cekiliyor (tam deyimi bulamadim, maalesef). turkiye de (zaten kalmamis) ozgurlugunu kaybediyor BUYUK ORTA DOGU PROJESINI dusunurseniz... parca parca halde "turkiye" nin ab ye girmesinin zaten anlami olmaz

Kullanıcı avatarı
damdam
Üye
Üye

Mesaj gönderen damdam »

girmemeli...zaten onların da bizi umursadıkları yok biz bi tarafımızı yırtıp duruyoruz... ab sömürgesinden başka bişe olmayız girersek..
Yanıyor zaman... Yansıdı yüzüm bir an... kıpkırmızı sularda... Bu ben miyim?.. Ağlıyor şehirler... yanıyorken nehirler... Kıpkırmızı sularda yüzen ben miyim?..

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

karpuz_agaci yazdı:kesinlikle girmemeli cunku avrupanin gelismisliginden en az 100 sene uzaktadir.

bu ne demek _? sanki biz cok ilkeliz de onların arasına yakışmazmışız gibi bi anlam cıkıo.
belki öle demek istemedin ama öle anlasılıo burdan bakınca.
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

lastgasp yazdı:
karpuz_agaci yazdı:kesinlikle girmemeli cunku avrupanin gelismisliginden en az 100 sene uzaktadir.

bu ne demek _? sanki biz cok ilkeliz de onların arasına yakışmazmışız gibi bi anlam cıkıo.
belki öle demek istemedin ama öle anlasılıo burdan bakınca.
tam olarak onlarin arasina yakismayiz demek istemedi ama gercekki onlar bizden gelismisdir. ve biz onlara katliarak tek kendimize zarar ederiz, cunku onlar bizim gelismemizi zaten istemiyorlar. geliseceksen kendi cabanla.. ab ye girince (ve bu hic olmayakcaktir, ve boyle iyidir) hersey halolmuyor.

seyytan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen seyytan »

Girmesin AB ye girse ne degisecekki? Aynı tas aynı hamam

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Bu kaldırımlarla almazlar bizi 8)
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

ya ne diye girelim adamlarla ne gibi bi ortak noktamıs var ki ne ekonomik ne dini ne siyasii.ne bu kendini avrupa birliğine kabul ettirme hevesi anlamadım gitti..yok uyum paketleri yok bilmemneler..daha çoookkk uyum paketi hazırlarıs bis.
girmesin türkiye ABye falan..allaala ya.adamlar abye alcak die bisi her istediklerini yaptırcaklar sanırım..yuhannass yani! :007 bence mesela bi de siyasetçilerimisin havada döner taklalar atmalarını şart koşsunlar da en azından bis de eğlenmiş olurus :-D
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

bugun bi gazetede okudugum yazıyı sizlere aktarmak isterim.
adamların size yaklasımını karsılık siz onların yanında nekadar kalmak istersiniz yorumu sizlere bırakıorum...

TURKİYE AB'NİN METRESİ!!!
Fıransız bir diplomat ''turkiye, ab'nin metresi ab, onu ne kaybetmek ne de evlenmek istiyor''

Kullanıcı avatarı
violent
Üye
Üye

Mesaj gönderen violent »

ben asla gırmek ıstemıyorum AB adı altında ATATÜRK 'ün sevr anlasmasında kabul etmedıgı tanımadıgı maddelerı bıze suanda kabul ettırmeye uygulatmaya calısıyorlar ve saolsunlar basımızdakılerde cok gusel AB+ABD kuklası oluyor bu konuda halka danısan yok zaten .. ://

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

karpuz_agaci yazdı:kesinlikle girmemeli cunku avrupanin gelismisliginden en az 100 sene uzaktadir. hemi ab turkiyeyi tam uye olarak kabul etmeyi hic dusunmuyor ve sanki bi bal yalatip yine cekiliyor (tam deyimi bulamadim, maalesef). turkiye de (zaten kalmamis) ozgurlugunu kaybediyor BUYUK ORTA DOGU PROJESINI dusunurseniz... parca parca halde "turkiye" nin ab ye girmesinin zaten anlami olmaz
doğru,daha avrupa ülkeleri kadar 'medenileşmedik'.daha bizde homoluk,gaylik kavramları yeni yerlesiyor..daha sokak ortasında erkek erkeğe öpüsenleri görememekteyiz ülkemizde..daha yolda yaralı bir insan yatarken kayıtsız kalamıyor bizim milletimiz..daha milletimizin yarısı sex,içki,uyusturucu üçgeninden uzak..daha bu ülkede evlilik öncesi cinsellik hos karsılanmıyor..
bu misyonları tamamladıktan sonra artık bizde bir 'avrupalıyız'.ama 100 seneye gerek yok..gitgide yozlaşıyoruz,100 sene almaz bunlar..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

marenastrum
Üye
Üye

Mesaj gönderen marenastrum »

bence girmemeliyiz.daha şimdiden bukdar ödün veriyoruz kendimizden yarı abd yarı ab paylaştırmışlar ülkeyi.bide girersek tam köle oluruz artık.ben geçmişte bizi düşmn gören pis avrupalılarla aynı birlikte olmak istemem şahsen.ben inanıyorum bu ülke gerçekten iyi yerlere gelebilir ama herkes(özellikle yöneticilerimiz)kendilerine düşen görevleri yerine getirirse....

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Mesaj gönderen keremo83 »

Ya avrupa ya gidenler bilirler avrupa dediğimiz sey öyle dışarıdan göründüğü gibi müthiş bir dişli sistemi değil onlardada derin boşluklar var toplumda sınıf ayrımı hat safada inanılmaz dejenerasyon var.Medeniyet beşiği denen fransa bile zone lara ayrılmış durumda merkezi kısımlarda yalnızca elit kesim yaşıyo diğer bölgeler komple zencilerden olusuyo ve inanın 2. sınıflar.Bence biz biraz ezik yetiştirildik Türk işte yapar abi li cümleleri fazla kurduk kendimize olan güvenimizi yitirdik oysa yüzyıllarca hükmettik bu topluluğa. Önerim su arkadaşlar artık Türklüğümüzü aşşağılayıcı cümleler kurmayalım dilimiz alışmasın buna artık,en azından kendine güvenen gelecek nesillerin yetişmesi için!sonuç olarak bu milletin bunu artık eskisi kadar istemediğini biliyorum ve bende HAYIR diyorum.

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

ab ye türkiye değil benim kafam girsin..

Kullanıcı avatarı
uplife
Üye
Üye

Mesaj gönderen uplife »

ab'ye girmek demek kaynakları, ülkeyi alın rahatça kullanın sömürün demektir..(gerçi şu anda da kullanılıyoruz ama..) ülkenin gelişmesi için böyle bi birliğe girmeye, zaten yozlaşmış kültürü de tamamen yok etmeye gerek yoktur..