bu kadarı da olmaz!!!!

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

hi_fi_girl yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
veronique yazdı:bu kadın zaten yakalandıgında bile bu icguduye sahip olamayacak kadar kendinden gecmis bi haldeymis.. insan kor kutuk sarhos gezerse bi sure sonra bu tip duygularını kaybediyor tabi
zehir zıkkım içsin gerizekalı... ya anlamıorum cidden anlamıorum çocuğu olan biri böle davaranmaz yaa herşeyine dikkat etmeli biraz kendini kısıtlamalı!

yaw arkadasım ne diyorsun sen kadın o.... nesine dikkat edicek??? o yolun yolcusu dikkat etmek bi tarafa kendi çocuğunu mahvetmiş daha ne tartışıyoruz ki... ciddi atak geçircem şimdi sinirden.. bunlara insan deniyor!! bana insan demesim ozaman kimse!!!
biliorum o kadının o.. olduğunu, ama sorsan derki çocuum için! başka meslek yok yaa... :008
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

hi_fi_girl yazdı:o herifleri içerde fazla yaşatmazlar... nasıl bi sapıklıktır ya 1,5 yaşında bi bebek yaaa cehenneme bile layık değiller :007
hiç sanmıyorum ben onları türk hukuku korur kollar bi bok olmaz onlara.hakedenler ceza çekmez bu ülkede haketmeyenler çeker.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

baddua yazdı:
hi_fi_girl yazdı:o herifleri içerde fazla yaşatmazlar... nasıl bi sapıklıktır ya 1,5 yaşında bi bebek yaaa cehenneme bile layık değiller :007
hiç sanmıyorum ben onları türk hukuku korur kollar bi bok olmaz onlara.hakedenler ceza çekmez bu ülkede haketmeyenler çeker.
türkiye'de yüz kızartıcı suçtan içeri girip de çıkan adam sayısı çok azdır.
betterman.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

bu bir toplum sorunu. baştakilerle elbette doğrudan ilgisi yok.. milletçe kokuşmuşluğa gidişimizin göstergesi.

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

layne yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
layne yazdı: olayın türkiye ile alakası yok. bu tamamen bir içgüdü, annelik içgüdüsünden bu kadın yoksunmuş. dünyanın herhangi bir yerinde de bu içgüdüden yoksun olan ve bunu başka yollarla kanıtlayan başka kadınlar elbette var. türkiye'de olayın cezai boyutu komik olacaktır.
Türkiye de yaşıyorum, Türk'üm ama şuan bi ülkemize bakınca savunulucak pek bi yanı olduğunu sanmıyorum..
herşey almış başını gidio... bu olayların bu hale gelmesinde herşeyin başımızdakilerden tutun yasalara kadar bi çok etkisi var...

keşek ne mutlu Türk'üm diyene, diyebilieceğim bi zamanda yaşıyo olsaydım...
şu an baştakileri ben de günahım kadar sevmem ancak bu tarz olayların baştakilerle alakası yok bence. dediğim gibi, türkiye'de diğer ülkelerden farklı olacak olay cezanın oralara göre çok az olacak olmasıdır.
bu ne ilk ne son ve ben bu ülkede devamlı bunların yaşanmasına izin verildiği için soğudum ve üzülerek tekrar diyebilirm ki hala utanıyorum... bişeyler düzelmeye başlarsa belki düşünceleirm değişir ama şuan için üzgünüm...
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

layne yazdı:
baddua yazdı:
emin misin hergün görüyoruz hırsızlık.gasp.kapkaç gibi suçlar yüz kızartıcı deilmi.çünkü ben hergün bu suçları işleyen kişilerin aftan yaralanıp tekrar suç işlediğini görüyorum gazetelerde televizyonlarda.bu ne oluyo

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

baddua yazdı:
layne yazdı:
baddua yazdı: hiç sanmıyorum ben onları türk hukuku korur kollar bi bok olmaz onlara.hakedenler ceza çekmez bu ülkede haketmeyenler çeker.
emin misin hergün görüyoruz hırsızlık.gasp.kapkaç gibi suçlar yüz kızartıcı deilmi.çünkü ben hergün bu suçları işleyen kişilerin aftan yaralanıp tekrar suç işlediğini görüyorum gazetelerde televizyonlarda.bu ne oluyo
bence bekle ve gör.
betterman.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

baddua>>>>>>>>>>>
tecavüz tarzı şeyler den içeri girenler pek çıkmıyo arkadasım
en kötü ihtimalle kendilerini asıyolar!!!! asıyolar yani!!!

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

hi_fi_girl yazdı:baddua>>>>>>>>>>>
keşke öyle olsa ben yanlış düşünüyo olsam.

Kullanıcı avatarı
vera
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vera »

simsiyah_85 yazdı:
layne yazdı:
simsiyah_85 yazdı: hayvanlar bile yavruları için canını feda eder, önce yavrularını düşünür yavrularının karınlarını doyurur vs... hayvan bile bunu yaparken!

lanet olsun ki burası türkiye...
kim ne derse desin ben bu insanlarla aynı ülkede yaşadığım için vatanımdan utanıyorum! yazık...
olayın türkiye ile alakası yok. bu tamamen bir içgüdü, annelik içgüdüsünden bu kadın yoksunmuş. dünyanın herhangi bir yerinde de bu içgüdüden yoksun olan ve bunu başka yollarla kanıtlayan başka kadınlar elbette var. türkiye'de olayın cezai boyutu komik olacaktır.
Türkiye de yaşıyorum, Türk'üm ama şuan bi ülkemize bakınca savunulucak pek bi yanı olduğunu sanmıyorum..
herşey almış başını gidio... bu olayların bu hale gelmesinde herşeyin başımızdakilerden tutun yasalara kadar bi çok etkisi var...

sonuna kadar sana hak veriyorum...ya bizim ülkemizde neden ağır cezalar yok... hangi ülkeydi şimdi aklıma gelmedi ya orda hırsızlık yapanın hangi elliyle hırsızlık yapıyorlarsa o elini kesiyorlar.. tecavüz edenleri tüm halkın gözünün önünde idam ediyorlar hatta bunu canlı olarak yayınlamışlardı hatırlayan vardır belki ... bizdeyse 1 bilemedin 2 ay sonra çıkarıyorlar o kişilerde hemen yaptıkları işe kaldıkları yerden devam ediyorlar ya bence ilk önce bu verilecek cezaların ağırlaştırılması lazım..hatta idam cezası bile verilsin bu ve bunun gibi suçlar işliyenlere...
bir fısıltıya hapsettim, içimin tüm çığlıklarını....

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

baddua yazdı:
keşke öyle olsa ben yanlış düşünüyo olsam.
bikaç haftaya kadar haberleri gelir..

ne kadar fena bişi ... normal bir olay gibi söylüyorum 3 tane hastalıklı beynin öleceğini.. normal bişi gibi.. insanlık suçundan ve ölümden bahsediyorum !!!!!

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

vera yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
layne yazdı: olayın türkiye ile alakası yok. bu tamamen bir içgüdü, annelik içgüdüsünden bu kadın yoksunmuş. dünyanın herhangi bir yerinde de bu içgüdüden yoksun olan ve bunu başka yollarla kanıtlayan başka kadınlar elbette var. türkiye'de olayın cezai boyutu komik olacaktır.

sonuna kadar sana hak veriyorum...ya bizim ülkemizde neden ağır cezalar yok... hangi ülkeydi şimdi aklıma gelmedi ya orda hırsızlık yapanın hangi elliyle hırsızlık yapıyorlarsa o elini kesiyorlar.. tecavüz edenleri tüm halkın gözünün önünde idam ediyorlar hatta bunu canlı olarak yayınlamışlardı hatırlayan vardır belki ... bizdeyse 1 bilemedin 2 ay sonra çıkarıyorlar o kişilerde hemen yaptıkları işe kaldıkları yerden devam ediyorlar ya bence ilk önce bu verilecek cezaların ağırlaştırılması lazım..hatta idam cezası bile verilsin bu ve bunun gibi suçlar işliyenlere...
o senin söylediklerin islam rejiminde oluyor arkadaşım. arabistan dır büyük ihtimalle

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tecavüz olayı düşünce suçudur ve düşünce suçunu af, affetmedi kimse yarralanamdı
ölüdürmek olayında ise birsürü kişi yararlandı aftan...

ama tecavüz suçunu işleyip ardından o kişileri katledenlen hem tecavüzcü hemde katiller yararlandı adam öldürmek te af edildiği için şuan aramız da yani şuan hepimiz aynı şeyden bahsedioruz aslında...

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bir de ne var biliyomusunuz??? şuanda bu olayı tartışıyoruz. yarın bu

olayla ilgili bir saat konuacağız. ertesi günse unutacağız...

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

simsiyah_85 yazdı:
tecavüz olayı düşünce suçudur ve düşünce suçunu af, affetmedi kimse yarralanamdı

ama tecavüz suçunu işleyip ardından o kişileri katledenlen hem tecavüzcü hemde katiller yararlandı adam öldürmek te af edildiği için şuan aramız da yani şuan hepimiz aynı şeyden bahsedioruz aslında...
pardon tecavüz suçu düşünce suçu mu dedin yanlış mı okudum????

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hi_fi_girl yazdı:
simsiyah_85 yazdı:

evet bu ülkede böyle geçiyo

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

simsiyah_85 yazdı:
hi_fi_girl yazdı:
simsiyah_85 yazdı: tecavüz olayı düşünce suçudur ve düşünce suçunu af, affetmedi kimse yarralanamdı

araştırmam lazım bi sn..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hi_fi_girl yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
hi_fi_girl yazdı: pardon tecavüz suçu düşünce suçu mu dedin yanlış mı okudum????
araştırmam lazım bi sn..
bana da haber ver sonra olurmu
benim taa o zamanlar katıldığım tartışmalarda(ecevit dönemi af zamanı) bu şekilde öğretildi anlatıldı o zamanlar yaşımız baya da küçüktü ama bu olayları bilen hata baya bayaa derinden bilen ve büyük insnalardı yanlış olduğunu pek sanmıyorum

Kullanıcı avatarı
vera
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vera »

İşkence gördüğü, hastane raporunda tecavüze uğradığı haberiyle kamuoyunu ayağa kaldıran, üzüntüye boğan 17 aylık N.N.B.'nin annesi F.B. avukatının bir üst mahkemeye yaptığı itiraz sonucu tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı..
yazıklar olsun onu savunan avukatada böyle adaletede... :x

belliydi böyle olacağı... :023
En son vera tarafından 02 Kas 2006 13:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
bir fısıltıya hapsettim, içimin tüm çığlıklarını....

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

işte bu da adaletmiş, yargıymış, hukukmuş.. peh!
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

ben haberi ilk duyduğumda inanmadım olamaz dedim böle bişe
bugün manşete taşımışlar gördüm iğrendim..
dont speak..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

iğrenilmicek gibi değil ki...

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

rezil kadın yaaa!!!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

o herifleri içerde öldürenlerin arasında olmayı gerçekten çok isterdim..

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

çocuğun heryeri mosmordu..