bu kadarı da olmaz!!!!

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

Her Zaman soylemısımdır cehennem baya buyuk bı yer olacak dıye...
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

ayh bizim evde hala konuşuluorr yaa.. :(

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

ya ben bnu okuyunca cok kötü oldum..bi insan nasıl yapabilir böle bişeyi aklım almıyo ya..hiçbişe demiyorum..

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

simsiyah_85 yazdı:
hi_fi_girl yazdı:
simsiyah_85 yazdı: evet bu ülkede böyle geçiyo
araştırmam lazım bi sn..
bana da haber ver sonra olurmu
benim taa o zamanlar katıldığım tartışmalarda(ecevit dönemi af zamanı) bu şekilde öğretildi anlatıldı o zamanlar yaşımız baya da küçüktü ama bu olayları bilen hata baya bayaa derinden bilen ve büyük insnalardı yanlış olduğunu pek sanmıyorum
tecavüz düşünce suçu değildir.dediğin olay doğru ama tecavüz düşünce suçu değil.
bu adamların müebbetten aşağı ceza alacaklarını sanmıyorum,ama tabi içerde halleri ne olur onu bilemem.inşallah tez zamanda geberirler.

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

annabel_lee yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
hi_fi_girl yazdı: araştırmam lazım bi sn..
benim taa o zamanlar katıldığım tartışmalarda(ecevit dönemi af zamanı) bu şekilde öğretildi anlatıldı o zamanlar yaşımız baya da küçüktü ama bu olayları bilen hata baya bayaa derinden bilen ve büyük insnalardı yanlış olduğunu pek sanmıyorum
tecavüz düşünce suçu değildir.dediğin olay doğru ama tecavüz düşünce suçu değil.
bu adamların müebbetten aşağı ceza alacaklarını sanmıyorum,ama tabi içerde halleri ne olur onu bilemem.inşallah tez zamanda geberirler.
peki anneye herhangi bi suc yuklenebiliniyor mu?

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

annabel_lee yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
hi_fi_girl yazdı: araştırmam lazım bi sn..
benimde kafama takılmıştı aydınlatığın için saol.
ama çok eminim bu şekilde bi konuşma olmuştu ordan aklımda kaldı neyse zaten öenmli olan da olayın nasıl adlandırıldığı değil önemli olan yaşanan gerçekler... ve gerçekler pek iç acı değildi ozamanda ve halada.. ve giderek daha kötüye gidio
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

rica ederim.
annenin çocuğunu koruma ve gözetme yükümlülüğü var.eğer haberi yoksa,yapabileceği bir şey yoksa ceza almaz ama haberi varmış sanırım bu kadının,ceza alması gerekiyor.

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

annabel_lee yazdı:rica ederim.
annenin çocuğunu koruma ve gözetme yükümlülüğü var.eğer haberi yoksa,yapabileceği bir şey yoksa ceza almaz ama haberi varmış sanırım bu kadının,ceza alması gerekiyor.
serbest bırakılmış, tutuksuz yargılanıomuş...
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

sonra sövünce günah..
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

toprak kabul etmiycek bu kadını ...

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

simsiyah_85 yazdı:
annabel_lee yazdı:rica ederim.
serbest bırakılmış, tutuksuz yargılanıomuş...
haberi olduğuna dair yeterli delil yoksa serbest bırakmaktan başka bir yolu yok.öyle olmuştur muhtemelen.

Kullanıcı avatarı
rojdil
Üye
Üye

Kesinlikle İnsanlık dışı!

Mesaj gönderen rojdil »

Bu haber benide çok etkiledi.Bu konuyu gercekten insanlığa sığmayan birşey.Yazarken bile geriliyorum.Haberi izlediğim gün gece yatamadım.İnsanların bu kadar çığrından cıkması inanılmaz!
En kötüsüde bu insanlara kanunda yeterli yaptırım yapılmaması.Bu da bizim ülkemizim ayıbı işte...

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

[/quote]peki anneye herhangi bi suc yuklenebiliniyor mu?[/quote]

ben o haberi izledim yuh dedim yanasıl yaptılar bunu die..meriş galiba anneye 3 aydan başlayıp hapis cezası vericekler galiba..
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
vera
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vera »

serbest bırakıldı kadın... :x
bir fısıltıya hapsettim, içimin tüm çığlıklarını....

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

vera yazdı:serbest bırakıldı kadın... :x

nasıl bırakılır yahu dün 3 aydan başlıcak diolardı..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

murti yazdı:
şaka mı bu yaa? aydan mı bahsediolar ya! ne ayı yıldan başlanımalı....

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

simsiyah_85 yazdı:
murti yazdı:

sen onu dionda vera ne dio bak serbest bıraktılar dio!.daha dün 3 aydan başlıcak diolardı ama yahu..

Kullanıcı avatarı
vera
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vera »

murti yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
murti yazdı: nasıl bırakılır yahu dün 3 aydan başlıcak diolardı..

sen onu dionda vera ne dio bak serbest bıraktılar dio!.daha dün 3 aydan başlıcak diolardı ama yahu..
valalhi ben habertürk tv nin yalancısıyım öğle dediler orda... hatta itiraz edenler olmuş geçen seferde kadın 3 çocuğuna işkence uygulamış sonrada devlete teslim etmiş...böyle birini nasıl bırakırsınız demişler bu sözler üzerine bide bi psikolok konuştu o kadının tedavi görmesi gerekiyor zaten serbest bırakılması iyi olmuş dedi...
En son vera tarafından 03 Kas 2006 14:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
bir fısıltıya hapsettim, içimin tüm çığlıklarını....

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

kadın tutuksuz yargılanacak diye biliyorum. yani yargılama süreci devam ediyor.
betterman.

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

murti yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
murti yazdı: nasıl bırakılır yahu dün 3 aydan başlıcak diolardı..
biliyorum bende dedim hatta bi kaç mesaj önce serbest bırakıldığından haberim var ama tutuksuz yargılanıo
fakat ceza en az 3 ay dan başlamamalı en az 3yıl deseler bu bile az kalır buna şaşırdım gerçi doğru burası türkiye 3 ay bile verirler o potansiyel var bizim yasalarımızda malesef...

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

simsiyah_85 yazdı:
murti yazdı:
simsiyah_85 yazdı: şaka mı bu yaa? aydan mı bahsediolar ya! ne ayı yıldan başlanımalı....
biliyorum bende dedim hatta bi kaç mesaj önce serbest bırakıldığından haberim var ama tutuksuz yargılanıo
fakat ceza en az 3 ay dan başlamamalı en az 3yıl deseler bu bile az kalır buna şaşırdım gerçi doğru burası türkiye 3 ay bile verirler o potansiyel var bizim yasalarımızda malesef...
valla 3 yıl 3 ay felan diozda o kadın psiko ya hapisahanedede bişiler yapar o.en işisi psikolojik tedavi olabilir..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

murti yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
murti yazdı:sen onu dionda vera ne dio bak serbest bıraktılar dio!.daha dün 3 aydan başlıcak diolardı ama yahu..
valla 3 yıl 3 ay felan diozda o kadın psiko ya hapisahanedede bişiler yapar o.en işisi psikolojik tedavi olabilir..
haklısında ama şu var deli dediğimiz insanlar aslında bizden akıllı...
o kadın bugüne kadar hayatı dilediği gibi özgürce yaşadı ve şimdi yaptığı pislikleirn önüne ruh halim bozuk yada psikolojik sorunlarım var diceek bu şekilde savunma yapıcak yada yaptırıcak.
yapılan cidden iğrenç bi şey hiç bi savunma onu haklı çıkaramaz ki bence cezasını çekmeli...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

layne yazdı:kadın tutuksuz yargılanacak diye biliyorum. yani yargılama süreci devam ediyor.
5 ytl agır para cezası verirler en fazla...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

simsiyah_85 yazdı:
murti yazdı:
simsiyah_85 yazdı: biliyorum bende dedim hatta bi kaç mesaj önce serbest bırakıldığından haberim var ama tutuksuz yargılanıo
haklısında ama şu var deli dediğimiz insanlar aslında bizden akıllı...
o kadın bugüne kadar hayatı dilediği gibi özgürce yaşadı ve şimdi yaptığı pislikleirn önüne ruh halim bozuk yada psikolojik sorunlarım var diceek bu şekilde savunma yapıcak yada yaptırıcak.
yapılan cidden iğrenç bi şey hiç bi savunma onu haklı çıkaramaz ki bence cezasını çekmeli...

öle diosunda tmm dedik bu hapisanede yatmadı deiliyim deyip kurtuldu bu sefer onu deliler hastenesinde yatıracaklar ne farkı varki hapisaneden ..ya ne bilim ne yaparlarsa yapsınlar valla adalet diozda kanunlar hiç de adil deil...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

murti yazdı:öle diosunda tmm dedik bu hapisanede yatmadı deiliyim deyip kurtuldu bu sefer onu deliler hastenesinde yatıracaklar ne farkı varki hapisaneden ..ya ne bilim ne yaparlarsa yapsınlar valla adalet diozda kanunlar hiç de adil deil...
bizim bu sorunları yaşamamızın nedeni cezaların bu kadar gülünç olması...
kimse bi suç işlemekten korkmuyo ki bu kadar hafif cezalar söz konusuyken...