Gündem

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

houseofholy' e katılmakla beraber bir de şunu söylemek istiyorum: Halkın aldığı kararları doğru bulmamak halka laf atmak değildir. AKP iktidarda 2. dönemini yaşıyor ve ben bunca zamana kadar AKP'nin çalışmalarında kayda değer bir şey görmedim. Bu durumda kendi çapımdaki düşüncem halkın doğru tercih yapmadığı yönündedir. Ve de referandumun dayatılmasındaki amacın halka söz hakkı tanımak olduğunu hiç sanmadığım için, halkın bu oyuna alet edilmesine karşı olduğum için referandumdan evet oyu çıkmasını istemiyorum. Halkımız bilinçsiz. Bu su götürmez bir gerçek malesef. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden çok önce halka "kim cumhurbaşkanı olsun?" diye sorulduğunda çoğu kişi "farketmez" dedi. Bu mu doğru karar mantığı? Şimdi de halkımıza cumhurbaşkanı seçme görevi verilmeye çalışılıyor.. Bu durumda, cumhurbaşkanlığı seçimine bu kadar kayıtsız kalan halka bu görev verilmeli mi? Bence hayır.. Bilinçli, gündemi sürekli takip eden, neyin ne olduğunu bilen bir halkımız olsaydı tamam ama bu durumda halka bu görevin verilmesine karşıyım.. Zaten RTE de bu halkın bu durumunun farkında.. Yoksa kendini tehlikeye atacak bir şey yapmaz. Halktan istifade edilmeye çalışılıyor ötesi yok..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
nepse
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nepse »

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nin İran sınırındaki kesiminde PKK'lı bir grup teröristle güvenlik güçleri arasındaki dün gece çıkan ve sabah saatlerine kadar devam eden çatışmada ilk gelen bilgilere göre 12 asker şehit oldu, 14 asker de yaralandı.

Yüksekova'ya 50 kilometre uzaklıktaki İran sınırındaki Dağlıca Beldesi yakınlarında dün gece operasyon yapan Yüksekova 21'inci Sınır Jandarma Taktik Tugay Komutanlığı'na bağlı Komando Taburu'ndaki askerler bir grup teröristle karşılaştı. Güvenlik güçlerinin `dur' ihtarına teröristlerin ateşle karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı.

İlk belirlemelere göre teröristlerin açtığı ilk ateşle aralarında bir uzman çavuşun da bulunduğu 12 asker şehit oldu. Sabah saatlerine kadar devam eden çatışmada yaralanan 14 asker, Yüksekova'da hastaneye kaldırıldı

YÜREK DAYANMAZ BUNA! !!!pkk ya HAYIR!!!
kötüleri sevdik

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

yine.. lanet olsun!! :x
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen omarylmz »

15e cıkmış sanırım şehit sayısı :( kanı bozuk itler
the dreams in which im dying are the best ive ever had

Kullanıcı avatarı
nepse
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nepse »

daha diğer şehitlerimizin toprağı kurumadan bi 15 şehit daha verdik köklerini kurutucaklar askerlerimiz güveniyorum ben. allah yardımcısı olsun bütün askerlerimizin... =(
kötüleri sevdik

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

az evel ürkütücü bi ses eşleğinde garip bi savaş uçağı geçti tepemizden.. :wacko
gerçekten tehlikenin farkındamıyız acaba!? :(
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
nepse
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nepse »

şehit sayısı 16 olmuş başımız sağolsun :(
kötüleri sevdik

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yeter ya yeter :(

Kullanıcı avatarı
nepse
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nepse »

insan dicek söz bulamıyor nasıl iş bu ya !!!kahrolsun pkk!!!
kötüleri sevdik

Kullanıcı avatarı
nepse
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nepse »

17 olmuş :(
kötüleri sevdik

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

arkadaşlar bir minibüs dolusu insan son kurbanları oldu..

döşedikleri mayın içi çok sayıda insan dolu münibüs geçeriken patlmış..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

şerefsizler yine yapacaklarını yapmışlar 17 şehidimiz ve bir o kadar da masum insanı öldürmüşler birde onları savunan bu ülkede kardeş bildiğimiz insanlar var ki bu forumda da vardır hepsinin allah belasını versin
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

17 askerimizin şehit olduğu Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde bir yolcu minibüsün geçişi sırasında mayın patlatıldı.
Kesin olmayan bilgilere göre 2'si ağır olmak üzere 14 sivil yaralı...

http://www9.gazetevatan.com/haberdetay. ... tegoryid=1

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Sağ duyu, barış, kardeşlik, birlik beraberlik bilmem ne cart curt....
Türk'ün Türk'ten başka dostu yok.Kimseyle kardeş olamayız biz.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

23 terorist öldürüldü.

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sky türk
osman pamukoğlu

izleyin dinleyin derim.

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

artık bu terörün arkasındakilere destek olanlaraa gereken cevap verilmedir ama bunu yapacak cesareti gösterece siyasi otorite yokturrr ne yazıkki %47 oy alarak gelsede!!!! örnekk: Geçen haftalarda 12 şehit verdiğimiz saldıran sora Tayyibin dediği;''bu olayı amerika ziyaretinde Bushla görüşeceğim'' dediktenn soraa hiçbişeyy olmaz bence hedef bellidr 1-pkk 2-barzani 3-bunlara yol veren büyükk mütefikimz ABD. Derhal gereken cevaplar verilmedir Eğer tam bağımsız bi ülkemiz varsaa yoksa daha çokk canımız yanarr hep biz ağlarızz :(
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Hala neyi bekliyorlar?
Kaç şehit daha vermeliyiz?
Mecliste, tuvaletlerde aptes alınması konusu tartışılıyor, Hakkari'de askerimiz can veriyor.. Bir yanlışlık yok mu bu işte?
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Bu it'leri yaşadığı inleri,mağaraları,dağları kan gölüne çevirmeden bu iş bitmez..
Türkiye'nin silahlı gücünün bunu yapacak kat kat gücü vardır tabi siyasi bir otorite olduğu sürece.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Gerçekten iç acıtan bir haber. Ne yapılacak bilinmez ama daha fazla zaman kaybedilmemeli. Buarada şu operasyon işide iyice sulandırıldı. Bu işler bu kadar basına açık, zaman kaybederek yapılmaz ki.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Ben de bu olayın basına malzeme yapılması konusunda şikayetçiyim. Yakında operasyon planını falan da açıklayacaklar diye korkuyorum.. Hani, "işte bu konudaki çalışmalarımız" şeklinde..
Lasciate mi cantare

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Hürriyet açıkladı zaten.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Hürriyet'i takip etmediğim için bilmiyordum... Ama şaşırmadım.. Bu kadar da saçmalık olmaz diyesim geliyor ama diyemiyorum..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

adamlaraa bi davetiye göndermediğimiz kaldı gelioruz die bu saatten sora ne kdr faydalı olacağıda şüpheli zatenn bizi beklicek halleri yoktur yerlerini boşaltmışlarıd bile.Zaten basındada çarşaf çarsaf verdilerr operasyon senaryolarını nelerin nerelere yapılacığını saolsunlarr haber alma özgürlüğü varya teröristinde hakkı tabi !!!

burarada an itibariyle genelkurmayın son açıklması ölü terörist sayısı 32 yükselmişş;devamını beklioruzz...
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Şimdi evimizin önünden 150 - 200 kişi civarı insan geçti ellerinde bayraklar lanet okuyorlar pkk'ya, şehitlere rahmet diliyorlar.Ne hale düştük Allahım.

Devletin yapamadığını millet yapmaya kalkarsa gerçekten sonuç kötü olacak.
When you're pushed, killing's as easy as breathing