Gündem

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

youtube a sanırım dns lerden girilmeyi de yasakladılar.Bu kadar zeki olabilecekleri aklıma gelmedi benim de doğrusu. http://www.ktunnel.com/ den flan girilebilir.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

selenn
Üye
Üye

Mesaj gönderen selenn »

KoRn_eR yazdı:youtube a sanırım dns lerden girilmeyi de yasakladılar.Bu kadar zeki olabilecekleri aklıma gelmedi benim de doğrusu. http://www.ktunnel.com/ den flan girilebilir.
ooo iyi, herseye bi care (:
bakalm bu scmalik nkdr sürecek..

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan soruşturmada, internet kullanıcılarının “LimeWire” isimli programı kullanarak korsan müzik indirdikleri ve yine bu parçaları başkalarının alabilmeleri için kullanıma açtıkları tespit edildi.

Polis tarafından IP numaralarından önce bağlantı için kullandıkları telefon numaraları daha sonra da adresleri belirlenen korsan müzik dinleyen 112 kişi, gözaltına alındı.

Savcılık kararı ile bu kişilerin bilgisayarlarına incelenmek üzere el kondu. İfadeleri alınan korsan müzik dinleyicilerinin yaptıklarının suç olduğunu bilmediklerini söyledikleri belirtildi. Bilgisayarında korsan müzik parçaları bulunan A.K. (27) ifadesinde, “Birkaç kez sitelerden şarkı indirmiştim. Ancak bunların kullanıma açıldığından ve başkalarının bilgisayarıma girmesine izin verdiğimden haberim yoktu” dedi.
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

ölümden döndüm ben bugün!
öğle paydosunda, tramvay çarptı ardından taksiye uçtum.

:|

işyerindeyim ama hala şoktayım.
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

we hala yaşıyosun :ohmy geçmiş olsun cnm :005
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

evet ilginç yanı hiç bişey olmaması.
psikolojik olarak berbat gerçi.
sağolasın... :cry:
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

simsiyah_85 yazdı:ölümden döndüm ben bugün!
öğle paydosunda, tramvay çarptı ardından taksiye uçtum.

:|

işyerindeyim ama hala şoktayım.
geçmiş olsun dikkatli ol biraz lütfen tramvay çarpması normal bişey deil :|
dont speak..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Mehzk yazdı:Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan soruşturmada, internet kullanıcılarının “LimeWire” isimli programı kullanarak korsan müzik indirdikleri ve yine bu parçaları başkalarının alabilmeleri için kullanıma açtıkları tespit edildi.

Polis tarafından IP numaralarından önce bağlantı için kullandıkları telefon numaraları daha sonra da adresleri belirlenen korsan müzik dinleyen 112 kişi, gözaltına alındı.

Savcılık kararı ile bu kişilerin bilgisayarlarına incelenmek üzere el kondu. İfadeleri alınan korsan müzik dinleyicilerinin yaptıklarının suç olduğunu bilmediklerini söyledikleri belirtildi. Bilgisayarında korsan müzik parçaları bulunan A.K. (27) ifadesinde, “Birkaç kez sitelerden şarkı indirmiştim. Ancak bunların kullanıma açıldığından ve başkalarının bilgisayarıma girmesine izin verdiğimden haberim yoktu” dedi.
Bununla bu şekilde başa çıkabileceklerini sanmıyorum...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

aynen milyonlarca kişi bu programı kullanıo 27 kişi anca ...
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Sanırım direkt "Limewire" e karşı yapılmış bir operasyon değil. Yeni çıkan bir albüm sahibinin MU-YAP'a şikayeti üzerine parçaların bulunduğu pc ler tespit edilip , kullanıcılar gözaltına alınmış olabilir... Biri gelip pc mize kursa indirse demek piyango bizede cıkabilirmiş gibi birşey olmalı...
Bu arada YouTube açılmış galiba... :)
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Aç kapa cocuk oyuncagı oldu he nedir bu yaz internetinde icne ettiler ..
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

Dün akşam kanalları dolaşırken Kanal 1'de, Fatih Altaylı'nın programına takıldım. Emine Şenlikoğlu adlı şahsiyet bir şeyler diyordu.. Dinleyeyim dedim, dinlemez olaydım..
"Laiklik belası fahişeliğe zorlar"
"Laiklik belası ülkeye girdi ne yazık ki"
biçiminde bir kaç cümlesini duyduktan sonra bu kadını televizyona çıkaran insanın aklından şüphe eder oldum. Bir şeyler söylüyor, sonra kendiyle çelişiyor. Köşeye sıkışınca da banane ondan deyiveriyor.. İran'ı övüyor, onu kötülüyor, bunu kötülüyor, dönüp dolaşıp "benim inancıma kimse karışamaz" deyip türbana getiriyor konuyu.. Aman yani olamaz böyle bir şey, dedim ama sonra kendime güldüm.. Emine Şenlikoğlu bu tabi, ne beklenirdi ki...
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

whatsername yazdı:Dün akşam kanalları dolaşırken Kanal 1'de, Fatih Altaylı'nın programına takıldım. Emine Şenlikoğlu adlı şahsiyet bir şeyler diyordu.. Dinleyeyim dedim, dinlemez olaydım..
"Laiklik belası fahişeliğe zorlar"
"Laiklik belası ülkeye girdi ne yazık ki"
biçiminde bir kaç cümlesini duyduktan sonra bu kadını televizyona çıkaran insanın aklından şüphe eder oldum. Bir şeyler söylüyor, sonra kendiyle çelişiyor. Köşeye sıkışınca da banane ondan deyiveriyor.. İran'ı övüyor, onu kötülüyor, bunu kötülüyor, dönüp dolaşıp "benim inancıma kimse karışamaz" deyip türbana getiriyor konuyu.. Aman yani olamaz böyle bir şey, dedim ama sonra kendime güldüm.. Emine Şenlikoğlu bu tabi, ne beklenirdi ki...
izledim ben sonuna kadar.o kadınla iligili bi yorum yapmıycam!ama fatih altaylı nre salak salak sorular sordu hep fahişelik üzerine yöneldi ,sinir oluyorum o adama.
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

artık bu tür programları ve bu düşünceleri savunanları daha cok duyup bunlara sinir olacaksınız bu ülkede düşünçe özgürlüğü var bilmiyormusun herkes istediğini savunur ve istediğini söyler ama şöyle birşey var bu düşünçe özgürlüğünüde cıkaran bizler bunlara hiç sinir olmamalıyız çünkü bunları biz çıkardık şimdi çekiyoruz
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

üniversitelerde türban yasağı kalktı.. kadın özgürleşti.. benim anlamadığım, kadının "özgürleştirilmeye" çalışıldığı bir toplumda dar pantolon giymek (ki haberlerdeki dar kriteri ayrı bir olaydır), piercing takmak tecavüzde hafifletici neden olurken, gece belirli bir saatten sonra kadının sokakta dolaşması tam bir çılgınlık olarak düşünülürken, neden kadının tek taraflı "özgürleştiği" ve bunların göz ardı edildiği..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

olay maalesef bir güç gösterisi yıllardır. kadın özgürlüğü üzerine siyaset yapan erkeklerle dolu ortalık.
betterman.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

işte bu düşünce özgürlüğü yapanlar ceksin biz neden cekiyoruz diyeceğim ama bu ülkede herkes cekiyor bir saçmalık yapıldı mı
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Youtup olayı yılan hikayesi oldu simdide izmir sulh kapatmıs diye bir haber okudum cnbce de ama suan acık :) Valla cocuk oyuncagı yaptılar yaw sıkıyorsa o kadar güclüyseniz komple kaldırtın videoları senin ülkendekiler izlemesin tüm dünya izlesin bu kadar aptalca seyler olurmu yaw :D

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Nerde olay orda meraklı insanlar adeta sigorta ekpertizleri mübarek abi kafadan 100 Ytl lik masraf var yada kaportacıya git iki çekiç vursun bişi olmas..

İşte bu zihniyetin sonucunda bugünki fisek imalathanesi patlamasında 8 kişi mefta olmustur..

gecmis olsun.. Aksama hepsinin teker teker acılı hayat hikayelerini dinleriz..
En son Sadeceucnokta tarafından 31 Oca 2008 18:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

20 kişiye cıktı şimdi dinledim ve giderekte artıyor ayrıca 100 kişide yaralı var dinlemezsen böyle olur adam gibi söylemişsin zamanında kaç defa kapatmışsın ama oradaki çalışanlar anlamıyor şehrin göceğinde oluyor bu iş ruhsatsız bir mekanda kapatmalara rağmen adam tekrar tekrar açılıyor bu iş bu geçen senelerde oldu orada da 6 kişi öldu biri cocuk olmak üzere demekki belediyede de suç var kişilerde de suç var denetim yok ama bizimde bu iş yerlerini bildirmemiz yada bu iş yerlerini açanlar biraz daha merkezden dışarıya kurması lazım

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

HAK ETTİKLERİ NOTU VEREMEYEBİLİRİZ

Türban kararının üniversitelerdeki barış ortamını zedeleyeceğini öne süren Mesut Parlak, "Bu gerginlik bizi bile etkileyecek. Belki hiç hakkımız olmadığı halde, türbanlı bir öğrenciye, cumhuriyet ilkelerinin kıyafetlerine aykırı diye hak ettiği notu vermeyeceğiz" şeklinde konuştu.

İstanbul Üniversitesi (İÜ) Rektörü Mesut Parlak

"Türbanlı öğrencilere ders vermem"

CNN Türk'te yayınlanan BeşN birK programına konuk olan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ufuk Yiğitsubay, türbanlı öğrencilere ders vermeyeceğini açıkladı.

Sinirim tepeme zıpladı neyse.. Gün ola harman ola .. Herkes hesabını verecek bunların.. Türkiye uyanıyor artık ! ! !

hell_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen hell_queen »

türban nedir ya? bizim bildiğimiz anadolu usulü bir başörütüsü geçirilir kafaya.türban resmen bir siyasi sembol.
laikliği bozmak için türkiyeyi batırmak için elinden geleni yapıyorlar.
ben de olsam türbanlı öğrenciye ders vermem asla.
Müzik Tanrının Sesidir

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

durum giderek kötüleşiyor hakkaten derslerede de az kaldı bakalaım haftaya neler olucak bizim ünide

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

elveda rumeli de bir bağlama şekli var. benim gerçekten hoşuma gidiyor. benim ailem de o şekilde bağlarlardı. ama kesinlikle bağlamalısın gibi bir kural yok tabi. adamın ümüğünü sıkarlar :)

hell_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen hell_queen »

istanbul üniversitesnde çok büyük olaylar çıkacak bu kesindir..sağcılar solcular karıştıracak okulu ve artık türbanlı öğrenciler açık olan bayanlara baskı yapacak yine kavga olucak vs vs.. çok kötü şeyler olucak harbiden
Müzik Tanrının Sesidir