Gündem

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

bush a layık görülen ve maalesef hedefin tutturulamadığı güle güle öpcüğü yine de güzel oldu =D
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

dev!l_O_ yazdı:bush a layık görülen ve maalesef hedefin tutturulamadığı güle güle öpcüğü yine de güzel oldu =D
ayakkabıyı atana 15 yıla kadar hapis isteniyor adam pişman olmuştur ama iş işten geçti sanırım
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

para cezasına falan çevrilmiyomuymuş acaba? oluyosa o parayı ödemeye hazır bi çok insan var=D
el cezireden bi adamla konştu geçnlerde okan bayülgen işte o adam anlattı bu ayakkabıyı fırlatana bi sürü iş teklifi gelmiş hatta daha kabul etmedn parayı hesabına yatıranlar olmuş=D

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dev!l_O_ yazdı:para cezasına falan çevrilmiyomuymuş acaba? oluyosa o parayı ödemeye hazır bi çok insan var=D
el cezireden bi adamla konştu geçnlerde okan bayülgen işte o adam anlattı bu ayakkabıyı fırlatana bi sürü iş teklifi gelmiş hatta daha kabul etmedn parayı hesabına yatıranlar olmuş=D

bir arap şeyhi sanırım bilmem kaç milyon dolatr para vermiş o ayakkabılara delirmiş bu millet
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Hapis yatacaktır hatta büyük ihtimalle işkence de görecektir ancak şu bir gerçek ki kendisi bir sembol olarak kalacak.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bugün gördüm haberlerde pişman değilim diyodu =D

bende o tayyip e yapcam bi daa gelsin okula ama ben pok atcam kafasına pislik adam.

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Hanımlar baylar nasılsınız ? Nasıl gidiyor hayat herkes siteden uzak kaldı hayat mücaelesi koşuşturma sonunda .. Bu Seslenişimi duyan arkadaslara selam olsun ..

Kendinize iyi bakın ..
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:Hapis yatacaktır hatta büyük ihtimalle işkence de görecektir ancak şu bir gerçek ki kendisi bir sembol olarak kalacak.
yok bence bir yere kadar bir zaman sonra unutulacaktır

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

israil vurmaya devam ediyor dünya yine görmezden geliyor sadece türkiye birşeyler yapmaya çalışıyor yada yaparmış gibi görünmek istiyor

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

bloodline666 yazdı:israil vurmaya devam ediyor dünya yine görmezden geliyor sadece türkiye birşeyler yapmaya çalışıyor yada yaparmış gibi görünmek istiyor
bnce kimse yardım etmiyecek,o yüzden ALLAH yardımcıları olsun.
dont speak..

Kullanıcı avatarı
berkbesym
Üye
Üye

Mesaj gönderen berkbesym »

ergenekon da kızıştı iyice
içte,dışta olaylar durmak bilmiyor..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

İçlerinde 9 subayında bulunduğu bazı kişiler ergenekon davasıyla ilişkileri olduğu gerekçesiyle gözaltına alındılar
Ayrıca Onursal Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu’nun da bulunduğu birçok kişinin evleri arandı
Artık olaylar iyice büyümeye başlandı sanırım gözaltına alınmayan bri biz kaldık bakalım bizi ne zaman alacaklar

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Bu ergenekon'da da neler oluyor öyle ya.Yakında Cumhurbaşkanlarını falan da toplarlarsa hiç şaşırmam.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:Bu ergenekon'da da neler oluyor öyle ya.Yakında Cumhurbaşkanlarını falan da toplarlarsa hiç şaşırmam.

sıra zaten onlara geliyor birde biz kaldık sanırım ne dersin ayrıca adamlar köstebek gibiymiş ya heryerden brişey çıkıyor silahlara bak ordu gibi adamlar

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dün koministler eylem yaptı filistin için bugünde dinciler toplanmıştı dua okuyolardı=S toplu halde=S meydanda=S

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hamas halan ateşkese yanaşmıyor çok ilginç adamlar teker teker öldürecek onları ama onları halan direniyor savaşa devam

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

İsrail'in faşist rejimini Türkiye ve İran kırar ama gelgelelim biz ABD'nin bir kuklası olma yolunda önemli adımlar attık hatta adı söylenmesede -olduk-..İran'da durumlar biraz daha değişik.Dünya soykırımı izliyor.Camiler,kiliseler,hastaneler bombalanıyor.Hemde kullanımı yasak ahtapot bombalarıyla!
Bana kim diyebilirki insanlık çok "gelişti" ? Dünyanın ilk evrelerinden beri insan insanı kırıyor,yok ediyor,paramparça ediyor.Eskiden taşla sopaylaydı.Şimdi ise son teknolojik silahlar..Evet her yönden çok gelişmişiz "insan" olarak..Dayan FİLİSTİN !
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

dev!l_O_ yazdı:dün koministler eylem yaptı filistin için bugünde dinciler toplanmıştı dua okuyolardı=S toplu halde=S meydanda=S
Hiç kimse çocuklar, kadınlar ve yaşlıların savaşta ölmesini istemez.Bu yüzden herkes aynı fikir etrafında toplanmış durumda.
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

dev!l_O_ yazdı:dün koministler eylem yaptı filistin için bugünde dinciler toplanmıştı dua okuyolardı=S toplu halde=S meydanda=S
"kominist" değil "Komünist" diye yazılır.(neyse).
Ayrıca gerçekten "insan" niteliği taşıyan herkes bazı konularda hemfikir olabilir.Gayet doğaldır.Olması gereken budur.Ama kahrolsun İsrail demekle,okuyup üflemekle işgal sona ermez.Yaptırım şart.Şahsen ben ne yapmalıyım diye hergün düşünüyorum.Düşündükçe haliyle kafayı yiyorum..Bişey yapmalı lan.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
Luthienn
Üye
Üye

Mesaj gönderen Luthienn »

Şimdi İsrail bombalarıyla yaralanmış, hastane koridorlarında acısının dindirilmesini bekleyen çocuklar var ya...
Hani ekranlarda gördüğümüz ve metanetlerine şaştığımız küçücük çocuklar var ya...
Onların yaşadıkları Gazze yıllardır işgal altındaydı ve bir yıldır da ambargo uygulanıyordu. Ekmek yoktu, fırınlar elektrik kesintisi yüzünden çalışmakta zorlanıyordu. Hastaneler yatak çarşafı ve perdelerini sargı bezi olarak kullanmaya başlamıştı .
Ve çoktan yaşama arzularını yitirmiş o çocuklar ağır ağır ölüyorlardı...

Ve bu süreçte kimsenin gıkı çıkmadı.. Ne zamanki İsrail ruhen öldürdüğü çocukları bedenen öldürmeye başladı, o zaman herkes ayaklandı.. Yahu bir senedir neredeydiniz? Filistinliler ağır ağır ölürken niçin kimse elini taşın altına sokmadı? Şimdi 'kahrolsun İsrail, kahrolsun yahudiler, dayan filistin' sloganları atmak kendi vicdanını temize çekme hareketi değilse nedir?

İşin en kötü kısmı, olay 'İsrail devletini kınamaktan-lanetlemekten' çıktı, açık seçik yahudi düşmanlığı-ırkçılığı yapılmaya başlandı.. Hem adamların işlediği insanlık suçunu lanetle, hem de kendin ırkçılık-kafatasçılık yaparak başka bir insanlık suçuna imza at.. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu?

Birde; her yerde görüyorum Filistin'e yardım adı altında bağışlar toplanıyor.. Sakın ola kanıp, para mara vermeyiniz.. Tüm sınırlar kapatılmış durumda.. Birleşmiş milletler bile bölgeye yardım götüremezken, bu para toplayanların yardım götürmesi imkansızdır..

Not: Bu başlığa yazan kimse üzerine alınmasın, bir zihniyetin çarpıklığını dillendirmek için yazdım bunları, aman yani..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Çoğunluğu sarıklı, sakallı basketboldan bir haber seyircilerin protestolarından, attıgı yabancı maddelerden dolayı güvenliği yetersiz bularak Turk Telekom maçında sahaya çıkmayan İsrail takımı Bnei Hasharon'u FIBA 20-0 hükmen mağlup ilan etti. Maça giriş ücretsizdi bunu da hatırlatmakta yarar var. Fıkra gibi.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

israil gün geçtikçe biraz daha ilerliyor içeri kesimlere yakında filistinin bütün kentlerinde israil askerlerinin görebiliriz

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Adamların emperyalizmine yıllarca ses çıkarma,elde ettikleri o gelirle zaten belli olan amaçlarını yapmaya başlayınca ayaklan...Olmuyor böyle...
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sadece birkaç adamla çıktılar yola ama koskoca devlet oldular şimdide neler yapıyorlar

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Bugün Hrant Dink'in 2. ölüm yıldönümü. O günden bu güne bir arpa boyu yol alınamaması ne kadar acı.