Ata'mıza büyük saygısızlık!!!

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

stan yazdı:
trabrock yazdı:bu kadar aptalca bi kararı alabildiler ya
videoyu hazılayanların ekmeğine yağ sürmekten başka bişey değil bu sanki bize göstermek için yaptılar o videoyu dünya görecek biz göremicez bu ve benzerlerini kimse de tepki vermicek
offff offf türkiyem offffffff
+11111111
jonnathan yazdı:Youtube'a erişimin engellemesinin nedeni tamamen hukuki. Tum hakaret iceren videoların kaldırılması icin boyle bir karar alınıp, youtube'a bildirilmesi gerekiyormus. Yani bir kac gunluk bir kesinti diyebiliriz. En azından Milliyet oyle idda ediyor...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

jonnathan yazdı:
stan yazdı:
trabrock yazdı:bu kadar aptalca bi kararı alabildiler ya
videoyu hazılayanların ekmeğine yağ sürmekten başka bişey değil bu sanki bize göstermek için yaptılar o videoyu dünya görecek biz göremicez bu ve benzerlerini kimse de tepki vermicek
+11111111
jonnathan yazdı:Youtube'a erişimin engellemesinin nedeni tamamen hukuki. Tum hakaret iceren videoların kaldırılması icin boyle bir karar alınıp, youtube'a bildirilmesi gerekiyormus. Yani bir kac gunluk bir kesinti diyebiliriz. En azından Milliyet oyle idda ediyor...
tek bir olaya karşı alınan karar değil bu bana göre..yani bütün hakaret içeren videoların kaldırılması üzerine ve kapatılma olayını da ben tamamen mantıklı ve haklı görüyorum
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

ya kapatılma yok ki...sadece bizlerin siteye girişi engellendi olay bu...yani kaba tabiriyle youtube'a giren çıkan yok!
http://ysseulb.deviantart.com/
http://ballroomdancer.azbuz.com

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

www.dailymotion.com danda izleyebilirsiniz videoları..tabe türk videoları yok ama ecnebi rock videoları mevcut...

Kullanıcı avatarı
_RockMania_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _RockMania_ »

o videoları bizim izleyip izleyemememiz bişeyi değiştirmez önemli olan Türk olmayanların şuan izleyebiliyor olmaları madem bi iş yapıcaksınız youtube daki tüm sakıncalı videoları yasaklayın ve devamında eklenmesini engelleyin o zaman helal olsun derim... bu şekilde bir engellemenin hiç bir mantığı yok !!!
"Kendime Rağmen Durmam Basar Giderim" Sen "İster Yaşa, İster Sön"..... <<<GaNaMos>>> ...

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

bunun nedeni insanların fazla özgür olmaları!!!! her seyin oldugu gibi özgürlüğünde fazlası zararlıdır.örnek 1-a da oldugu gibi.
Kendimi buz gibi çok sert zannederdim
Meger ne kolaymisim hemen eriyiverdim

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

ya belki çok duyarsız falan diyiceksiniz ama bunun duyarsızlıkla ilgisi yok. K aldıki bu konularda normalde çok tepkiliyimdir ancak bu adamlar bundan sorumlu diil yani site ahalisi bundan mesul tutulmamalı bunun için yapanlara tepki gösterilmeli. sonuçta orası çok büyük çaplı bi site ve ordan o videoları indirme yöntemide var bilen biliyo. bu başkalarına mâl edilmemeli diye düşünüyorum ben. hem sonra madem bi tepki gösterildi neden 1 gün sürdü bu? çok karşı çıktıysa telekom buna sağlam bi yasak koysaydı şöle uzun süreli, dikkat çekseydi bari...
neyse çok konuştum hadi kolay gele...
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
kikirik
Üye
Üye

Mesaj gönderen kikirik »

trabrock yazdı:bu kadar aptalca bi kararý alabildiler ya
videoyu hazýlayanlarýn ekmeðine yað sürmekten baþka biþey deðil bu sanki bize göstermek için yaptýlar o videoyu dünya görecek biz göremicez bu ve benzerlerini kimse de tepki vermicek
Aynen kimsenin tepki vermemesi için mi yapýldý bu...Diyorum ya bu durumun önemi bazý kiþilerce kavranamadýðý sürece bu tür þeyler daha çok devam eder......Bunu ortadan kaldýracak bi çözüm bulunmalý.....Durumun önemi anlaþýlýr inþallh... :007

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

ben kapatma olayından büyük memnuniyet duydum...birdaha böyle saygısız hiç bir video yayınlanmıcakmış...biz okdr mail attık ama ikincikere tekrar kondu o video...kapatılmadan sonra birdaha böle şeylerin yayınlnmıycğıyla ilgili açıklama yaptılar
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

lonly yazdı:ben kapatma olayından büyük memnuniyet duydum...birdaha böyle saygısız hiç bir video yayınlanmıcakmış...biz okdr mail attık ama ikincikere tekrar kondu o video...kapatılmadan sonra birdaha böle şeylerin yayınlnmıycğıyla ilgili açıklama yaptılar
ben de çok sevindim aslında. bu videoları gönderenin amacı belli, peki yayınlayan kurumun etik değerlerden haberi yok mu. youtube yetkililerinin gelen videoları yayınlamadan önce kontrol edip herhangi bir sakıncasının olup olmadığını düşünmeleri gerekli. özellikle böyle hassas konularda dikkatli olmaları gerekliydi. sonuçta youtube da bu işten yara alacak. bir anda yüz binlerce Türk internet kullanıcısını kaybetmiş olacak. bu onlar için de kayıptır.
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
elfekz
Üye
Üye

Mesaj gönderen elfekz »

http://www.youtubeprotesto.com/ youtube i protesto var herkes katılmalı toplam imza 1.000.000 u geçmeli duyarlı olmalıyız

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Pardonda youtube'u neden protesto ediyorsunuz?

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

böyle şerefsizce bir video'yu binlerce eleştiri maili almalarına rağmen yayınlamaktaki ısrarlarından dolayı...
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Benim mail attıklarım birgün sonra kalktı. Bilindiği üzre youtube'da video kontrol sistemi yok. İsteyen istediği videoyu koyabiliyor ancak daha sonra şikayet gelmesi halinde kaldırılıyor.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

ilk video'nun kaldırılmasına sözüm yok.fakat 2. attığı video 250 bin'i aşkın eleştiri mailine rağmen yayınlandı..taa ki youtube yasaklanana kadar.bu karardan sonra yayından kaldırıldı. yada ben öyle biliyorum.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

jonnathan yazdı:Benim mail attıklarım birgün sonra kalktı. Bilindiği üzre youtube'da video kontrol sistemi yok. İsteyen istediği videoyu koyabiliyor ancak daha sonra şikayet gelmesi halinde kaldırılıyor.
bence isteyen istediği vıdeo yu koyamamalı. mutlaka bı gozlem mekanizması olmalı ben var diye biliyodum..
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

elfekz yazdı:http://www.youtubeprotesto.com/ youtube i protesto var herkes katılmalı toplam imza 1.000.000 u geçmeli duyarlı olmalıyız
imzamızı attık,başkalarına da attırcaz inşallah
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

wolfali yazdı:ilk video'nun kaldırılmasına sözüm yok.fakat 2. attığı video 250 bin'i aşkın eleştiri mailine rağmen yayınlandı..taa ki youtube yasaklanana kadar.bu karardan sonra yayından kaldırıldı. yada ben öyle biliyorum.
2 tane video için attım, ikiside kalktı. Olay başlayalı adam gibi 1 hafta olmadı. Duyarlılık süreleri bence yeterince hızlı. Zaten kapatılma olayı, videonun dağılmasına karşı bir önlemdi.

Vampiria katılıyorum, ama günde binlerce video geldiğini düşünürsek baya zor bu denetleme sistemi. O yüzden bu denetim işini üyeler yapıyor. Ne kadar sağlıklı tartışılır.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

artık youtube girilebiliyo.. yasak kalkmış.. ayrıca bu ayaklanmaya sebeb kişinin hiç videosu bulunmamakta artık!!
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Video'yu ekleyen kişiye 301. maddeden dava açılmış.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Ya şu "youtube yasaklandı", "youtube kapatıldı" cümleleri cidden ağır yanlış oluyordu youtube a bişi olmadı ki arkadaşlar biz yasaklandık daha doğrusu yasaklanmıştık.. Böyle olmamalıydı, sorumlu kişiye dava açılması daha doğru bir davranış olmuş ...
http://ysseulb.deviantart.com/
http://ballroomdancer.azbuz.com

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bu video'yu ekleyen kişinin bilgileri mail olarak dolanıyor etrafta..ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyeceğim..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

nası yane??.. ne gibi??
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

first name : kostas

surname : papafloratos

a ress :

ethnıkıs antıstaseos 0
55 kalamarıa
the alonıkı
greece

telepho +30 23 0 43499

böyle bir mail dolanıyor ortalıkta..doğru-yanlış bilemem..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hmm.. ilginç..