Sözde Başbakan,Bir İT,30.000 Şehit!

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Sözde Başbakan,Bir İT,30.000 Şehit!

Mesaj gönderen wolfali »

Türkiye Cumhuriyeti başbakanı 'Sayın' recep tayyip erdoğan'ın bundan 7 yıl önce bir radyo programında ki cümleleri;
-Sayın öcalan
-Sayın öcalan 'aldığı kellelerin' hesabını veriyor.

yorumsuz.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AWB7xVI7bRA[/youtube]
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Bu adam utanmadan hala Atatürk'ün adını agzına alıyor ya.. soyleyecek soz bulamıyorum

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

asla benimmm cumhurbaşkanımm olamazzz asla benim,asla laik,Atatürkçü,Cumhuriyetci bi Milleti temsil edemezzz yapısında yokkk,bünyesi kaldıramazzz
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

eğer kazara birgün kürdistan devleti kurulursa orada çok da güzel cumhurbaşkanlığı yapabilir erdoğan...
bunu başbakan yapan,yaptıran dünyadan bi haber insanlara da yazıklar olsun.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

ülkemizi böyle insancıkların yönettiğine inanamıyorum
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

bende böle insanlara oyverenle aynı dili konuştuğumu,aynı toprak üzerinde yaşadığıma inanmakta zorlukk çekiorummm

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

eger demokrasiyle yonetiliosan ve turkiyede yasıyosan, bu gibi adamlara katlandın, katlanıyosun, katlanıcaksın...bu adamı buraya getirende halk yani bizizdir!!!burda kızıcak solenicek bisey yok halk kendisini bunun yonetmesini istemistir o da yonetmektedir...

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

goqhan yazdı:eger demokrasiyle yonetiliosan ve turkiyede yasıyosan, bu gibi adamlara katlandın, katlanıyosun, katlanıcaksın...bu adamı buraya getirende halk yani bizizdir!!!burda kızıcak solenicek bisey yok halk kendisini bunun yonetmesini istemistir o da yonetmektedir...
Eğerr bu ülkede demokrasi varsa buna kızmak sölenmekde benim hakkımdırr ve bunu heryerdede çekinmeden sölerim sölüorumda işte burda bazı şeylerda daha var ama neysee halkın dışındada isteyenler olmuştur bu ülkeyi yönetmesini onların katkılarınıda unutmamak gerek

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

MuHoS yazdı:
goqhan yazdı:eger demokrasiyle yonetiliosan ve turkiyede yasıyosan, bu gibi adamlara katlandın, katlanıyosun, katlanıcaksın...bu adamı buraya getirende halk yani bizizdir!!!burda kızıcak solenicek bisey yok halk kendisini bunun yonetmesini istemistir o da yonetmektedir...
Eğerr bu ülkede demokrasi varsa buna kızmak sölenmekde benim hakkımdırr ve bunu heryerdede çekinmeden sölerim sölüorumda işte burda bazı şeylerda daha var ama neysee halkın dışındada isteyenler olmuştur bu ülkeyi yönetmesini onların katkılarınıda unutmamak gerek
tam olarak hatırlamıyorum tahmini halkın yuzde 34'u bu adımı, oyu gecerli sayılanların da yaklasık yuzde 40'ı bu adamın yonetimini istemistir.demokraside halkın cogunlugu ne istiosa o olur der ve olay burda en azından bes sene icin biter.

benim burda ki elestirmse; senin bu adama oy verenlerle aynı topraklarda yasadıgına ve aynı dili konustugun hayret etmendir.yani bu ulkede seriyatla da sosyalizmle de yonetilmek istiyenler vardır, olucaktırda.bu kadar dogal biseydir ki.

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

oy kullanbileceklerin % 8o civarında bi katılım oldu ki buda bence buda düşük bi rakam % 2o lik büyük bi kayıp varr yani %8o içindeki % 34 lük bi pay aldı tam olarakk halkın coğunluğu aldık diyemeyiz benceee

işte benimde anlamadığım yada anlamak istemediğimm nokta bu yönelmelerr ve Atatürkün Cumhuriyetindeki bu tür sapmaları başta şeriat olmak üzere çok doğal karşılamamız tepki göstermemiz kabullenemizz..

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

ben alatamıyoda olabilirim, anlamıyoda olabilirim...

tabiykide kendi gorusunu savunup, kendi dogrularına cekmek isticeksin insanları, bunuda savuna bildigin kadar savunup tepkini dile getiriceksin.ama onları kabullenmemene, dıslamana ben anlam veremedim.cunku onlarında dogru yonetim anlayısları bu, yani seriyat! iyiye, güzele bu sekilde ulasıcaklarını dusunuyolar.bana gore yalnısta olsa bi dusuncesi olan(dusunen)herkeze saygı gosteririm.

eminim seninde benim kadar bu konuda konusmak istedigin, solemek istedigin seyler vardır.fakat hem bu sekilde anlasabilmemiz zor hemde baslık uygun degil:)

Kullanıcı avatarı
uplife
Üye
Üye

Mesaj gönderen uplife »

oy hakkını kullanmayıp bu ülkeye bu adam nasıl başbakan olur diyenler de ayrı bi konu...hakkını almayı bilmiyosan eleştirmeye de hakkın yoktur..hakkını kullanıp da bu at gözlüklü şahsiyeti başa getiriyosan da allah sana tez zamanda akıl fikir versin ne diyim..

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

uplife yazdı:oy hakkını kullanmayıp bu ülkeye bu adam nasıl başbakan olur diyenler de ayrı bi konu...hakkını almayı bilmiyosan eleştirmeye de hakkın yoktur..hakkını kullanıp da bu at gözlüklü şahsiyeti başa getiriyosan da allah sana tez zamanda akıl fikir versin ne diyim..
sonuna kadar haklısın.lütfen herkes oy kullansın ve tepki için gerekeni yapıp sandık başına gidelim.Bu akp devrilmezse topraklarda satılır,daha neler neler yapılır.TÜRKİYE asla iran olmayacak! :007

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

İstanbul'da önemli bir arazi daha Araplara gitti... Hayırlısı olsun... Tayyip'e hemşehri geldi...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

yakında teokratik bi devlet olucaz zaten gidişat bunu gösteriyor
ben hala "napalım oy verilecek bi parti yok, en iyisi şimdiki hükümet" diyenleri anlamıyorum.. neresi iyi? nesi iyi? alın işte "iyi insan, iyi başbakan!"
Lasciate mi cantare

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

whatsername yazdı:ben hala "napalım oy verilecek bi parti yok, en iyisi şimdiki hükümet" diyenleri anlamıyorum.. neresi iyi? nesi iyi? alın işte "iyi insan, iyi başbakan!"
Birde oyunu boş kullanan, hatta kullanmayanlar var...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

AKP Türk halkının siyasetten uzaklaştığı, tüm partilerin aynı olduğunu düşündüğü bir dönemde bir de bunu deneyelim mantığıyla oy verdiği bir partidir. AKP kayıtlı seçmenin %35inin oyunu almıştır ancak oy kullanmayanlar da düşünüldüğünde bu oran % 25tir. yani AKP %25 oyla meclisin %65ini ele geçirmiştir ve istediği her türlü yasayı çıkarabilmektedir. demokrasi bu mudur? çoğunluğun istediği herkes için doğru mudur?
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

jonnathan yazdı:
whatsername yazdı:ben hala "napalım oy verilecek bi parti yok, en iyisi şimdiki hükümet" diyenleri anlamıyorum.. neresi iyi? nesi iyi? alın işte "iyi insan, iyi başbakan!"
Birde oyunu boş kullanan, hatta kullanmayanlar var...
kullanmayanlara bisey diyemem fakat bos kullanmakta bi tepki cesididir

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Haklısın ama ne yazık ki bu dönem tepki dönemi değil. En azından kendi fikrim bu.

Kullanıcı avatarı
lanetdusler
Üye
Üye

Mesaj gönderen lanetdusler »

bu hükümet türkiyeyi sata sata ne hale getirdi atamız ve arkadsları ne zorluklarla bu ülkeyi kurtardılar bu ş..rrfssızlerr parayla satıolar
adamlar savş-aşla alamadılar parayla başbakanımız dediğimiz ş..fsizden alıor

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

http://rapidshare.com/files/22297397/cu ... n.pps.html
Bu sözleri söyledi mi söylemedi mi tartışılır ama bugün TV'ye çıkıp bunları söylese hiç şaşırmam.

Kullanıcı avatarı
sonyaratuk
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sonyaratuk »

iran yönetimi istiyorum ben nedeni çok basit Amerikaya kafa tutan tek ülke diyebiliriz...

Kullanıcı avatarı
Giuseppe
Üye
Üye

Mesaj gönderen Giuseppe »

laiklik düşmanı,vatan haini...youtube da egemenlik kayıtsız şartsız allahındır dediği videoları war...isleyin ne mal olduğunu görün...
#Oyun bitince şah da ,piyon da aynı kutuya konur#

marenastrum
Üye
Üye

Mesaj gönderen marenastrum »

insanların artık büyük bir kısmı uyandı bunuda en büyük kanıt cumhuriyet mitingleridir.artık büyük bi kesim tehlikenin farkında..umarım bu seçimlerde insanlar meydanlardaki kararlılığını gösterir ve oy kullanırr....

motorhead
Üye
Üye

Mesaj gönderen motorhead »

çok basit bu adam bop un türkiye elçisi amacı türkiyeyi bölmek türkü kürde düşman etmek bukadar basit ! aldanmayalım kutuplaşmyalım abd nn oyunlarına gelmeyelim !!!
i dont know why but i hate this fucking life