Türk Nazi Birliği

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Türk Nazi Birliği

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

http://www.turknazibirligi.com/forum/sh ... .php?t=127

biri bunnara akil fikir versin.
rocker005 üyesinin yazdiklarini ilk okudugumda bi kahkaha attim, sonra migdem bulandi.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

valla ben hayatını okudum va hayranımda hitlere doğru olduğunu tam olarak bilemeyeceğim ama bu adamlar gibi adamlar az gelir kıymetini bilmek lazım bence
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

hitler gibi nasyonel herife nasil hayranlik duyuyosun ;a;iorum hocam.katliam yapmis kopek daha ne yapsin.bizimde uc kurusluk milliyetciyiz diyip gecinen beyni basmayan kurusluk etmeyen heriflerde gelsin hitleri ovsun olcak is deil..aklim almio...ayrica hayatindanda etkilencek bisi yok bi pskopatin pesinden milyonlar kosmus milyonlar olmus yazik yaw....
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

tek pesinden kosmus olanlar degil, onun tarafindan yok yere katliam edilmesi söz konusu ya?! o türk nazi birliginden bi almanyaya gelsinler, naziler onlari kucaklayarak mi karsilayacak, yoksa gözlerini kaslarini patlatarak mi?!

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hitleri seviyorum yaptıklarınıda beğeniyorum sonuna kadarda arkasında olurdum eğer bu zamanlar böyle bir hareket olsaydı ayrıca herkes istediği kişiye hayranlık duyabilir ve bunu da herkes bir biçimde sorabilir ama üç kuruşluk beyinler diyerek değil sakin bence!
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

hitlerin yahudilere yaptigi seylere oncelerde aciyarak isyan ederdim. ama artik hak ettiklerini biliyorum ve gram üzülmüyorum. hitler hakkinda bir cok kitap okudum ve film lerini izledim. "ben milliyetciyim" diyen herkesin nazileri/hitleri tasvip etmesi gerektigine inaniyorum. günümüzde yahudilerin muslumanlara/turklere neler yaptigi a$ikar ortadadir.

motorhead
Üye
Üye

Mesaj gönderen motorhead »

kendi düşünceni benimsemeyenleri katletmek insanı hayvandan ayıran değerlerdende arınmak demektir bence hitlerin birlik olmak konusundaki düşünceleri iyi hoş ama tek millet olarak değil tüm dünya insanları olarak birleşilmeli enternasyonal olarak... :010
En son motorhead tarafından 05 Şub 2008 13:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
i dont know why but i hate this fucking life

motorhead
Üye
Üye

Mesaj gönderen motorhead »

murti yazdı:hitler gibi nasyonel herife nasil hayranlik duyuyosun ;a;iorum hocam.katliam yapmis kopek daha ne yapsin.bizimde uc kurusluk milliyetciyiz diyip gecinen beyni basmayan kurusluk etmeyen heriflerde gelsin hitleri ovsun olcak is deil..aklim almio...ayrica hayatindanda etkilencek bisi yok bi pskopatin pesinden milyonlar kosmus milyonlar olmus yazik yaw....

öyle deme herif çok iyi örgütlenmiş milyonların beynini yıkamış...örgütlenme biçimi kusursuz kendi bile inanmış söylediklerine..
i dont know why but i hate this fucking life

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Trimpot yazdı:hitlerin yahudilere yaptigi seylere oncelerde aciyarak isyan ederdim. ama artik hak ettiklerini biliyorum ve gram üzülmüyorum. hitler hakkinda bir cok kitap okudum ve film lerini izledim. "ben milliyetciyim" diyen herkesin nazileri/hitleri tasvip etmesi gerektigine inaniyorum. günümüzde yahudilerin muslumanlara/turklere neler yaptigi a$ikar ortadadir.
bunu nasil böyle genellendirebiliyorsun?!

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Sonuc ne olursa olsun ırkı ne olursa olsun bir insanın canına kıymak kadar vahset verici birsey olamaz ..

Sözü gecen sitedeki arkadasın yorumuda cok cahilce idi ..
En son Sadeceucnokta tarafından 08 Şub 2008 17:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

karpuz_agaci yazdı:
Trimpot yazdı:hitlerin yahudilere yaptigi seylere oncelerde aciyarak isyan ederdim. ama artik hak ettiklerini biliyorum ve gram üzülmüyorum. hitler hakkinda bir cok kitap okudum ve film lerini izledim. "ben milliyetciyim" diyen herkesin nazileri/hitleri tasvip etmesi gerektigine inaniyorum. günümüzde yahudilerin muslumanlara/turklere neler yaptigi a$ikar ortadadir.
bunu nasil böyle genellendirebiliyorsun?!

katliamin iysi yada kotusu yoktur..kabul ediyorum zamaninda yahudiler almanya icin tehtid olabilir hadi oldurdun ama katliam da cocuklarda olduruluo...katliamin iyisi yada kotusu yoktur.katliam katliamdir...her ne kadar yahudiler demiyorum israil katliam yapsada yahudilere yikmak ne kadar dogru bilinmez eger katliamdan haz duyan yahudi varsada Allah belasini versin derim.....hitlerin zamaninda guclu hale gelmesinin sebebi ise almanlarin cogunun zamaninda irkci zihniyetine sahip olmasidir..bunu korukleyen hitler olmustur....sonuc olarak yazik olmus o kadar insana...

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

bloodline666 yazdı:hitleri seviyorum yaptıklarınıda beğeniyorum sonuna kadarda arkasında olurdum eğer bu zamanlar böyle bir hareket olsaydı ayrıca herkes istediği kişiye hayranlık duyabilir ve bunu da herkes bir biçimde sorabilir ama üç kuruşluk beyinler diyerek değil sakin bence!
açıkçası ben de katılıyorum sana. herzaman savundum bunu adam ileriyi görmüş de yapmış bazı şeyleri, son yıllarda en nefret ettiğiniz/ettiğimiz olayları onlar yapmadı mı nihayetinde?varolmaması gereken bi kitle bunlar ve şuanda aslında bana kalırsa ülkemizde de "belli" bi kesime uygulanması gereken bi hareket bu.
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

vaga_bond yazdı:
bloodline666 yazdı:hitleri seviyorum yaptıklarınıda beğeniyorum sonuna kadarda arkasında olurdum eğer bu zamanlar böyle bir hareket olsaydı ayrıca herkes istediği kişiye hayranlık duyabilir ve bunu da herkes bir biçimde sorabilir ama üç kuruşluk beyinler diyerek değil sakin bence!
açıkçası ben de katılıyorum sana. herzaman savundum bunu adam ileriyi görmüş de yapmış bazı şeyleri, son yıllarda en nefret ettiğiniz/ettiğimiz olayları onlar yapmadı mı nihayetinde?varolmaması gereken bi kitle bunlar ve şuanda aslında bana kalırsa ülkemizde de "belli" bi kesime uygulanması gereken bi hareket bu.
daha önceden uygulanması gerekirdi ama olmadı yapmadılar ama şimdi bize bizim insanlarımıza almanyada neo naziler tarafından uygulanmaya başlandı ama bizim ülkemizde şimdi türban krizi var onunla ilgileniyoruz oradakilerin ne hali varsa görsün gibi birşey oldu başbakanın yaptıkları cıkıp adam gibi bir açıklama bile yapma cesaretini göstermedi

Frey
Üye
Üye

Mesaj gönderen Frey »

Demek ki ilerde... filistinliler mesela bi katliam yapsa misal.. o zaman da yahudiler bu filistinlilere ne güzel şeyler yapmışlar dersin..hatta süper insanlar bu yahudiler felan....
ex baddua

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Frey yazdı:
Demek ki ilerde... filistinliler mesela bi katliam yapsa misal.. o zaman da yahudiler bu filistinlilere ne güzel şeyler yapmışlar dersin..hatta süper insanlar bu yahudiler felan....
Sanirim yanlis anladin yazdigimi. Yazdigim seyin yahudileri destekleyici birsey oldugunumu anladin nedir? Sen nasil bu kaniya vardin anlayamadim dogrusu?

Frey
Üye
Üye

Mesaj gönderen Frey »

Trimpot yazdı:
Frey yazdı:
Sanirim yanlis anladin yazdigimi. Yazdigim seyin yahudileri destekleyici birsey oldugunumu anladin nedir? Sen nasil bu kaniya vardin anlayamadim dogrusu?
Devrik bi cümle oldu heralde..
demek istediğim geçmişte hitlerin yediği boku şimdi yahudiler yiyo diye hitleri haklı çıkarıyosun ilerde filistinliler bu boku yedimmi bu seferde yahudilermi haklı çıkacak... yani keşke yahudiler filistinlerin köküne kibrit mi çaksaydı diceksin
ex baddua

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bu forumda böyle tepkileri hic beklemiyodum. aslinda bu toplumda düsünce denilmeyecek düsüncelerin gelistigini göstermek ve uyarmak istedim.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

keşke hitler gelsede israil askerlerini katletse asıl sorun orda başlıo ve mezapotamyta üzerinde hayalleri olan ve bu hayllarii uğruna yaşlıyı kladını çocugu öldürenlere katliam yapılsa ona bişi demem hatta gönüllü giderim katliam yapmaya..ama sonuçta almanyada polonyada ve çoğu ülkede yaşlısı kadını özellikle çocuklar katledildi..o zamanın kafatasçı askerleride zevkine adam vurma,aa bu kız güzelmiş,ona tecavüz etme...bana göre hitlerin ne yaptıgı iş,nede düşünceleri kabul edilebilir....bir ülkeye saldırmak için,kendi askerini öldürten adamdan ne beklenir.....!...

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

murti yazdı:katliam yapılsa ona bişi demem hatta gönüllü giderim katliam yapmaya..ama sonuçta almanyada polonyada ve çoğu ülkede

buyur kardesim seni kimse tutmuyo. katliam et bakalim neye yarayacak. bu dünya katiamla mi katliamdan kurtulacak.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Frey yazdı:
Trimpot yazdı:
Frey yazdı: Demek ki ilerde... filistinliler mesela bi katliam yapsa misal.. o zaman da yahudiler bu filistinlilere ne güzel şeyler yapmışlar dersin..hatta süper insanlar bu yahudiler felan....
Devrik bi cümle oldu heralde..
demek istediğim geçmişte hitlerin yediği boku şimdi yahudiler yiyo diye hitleri haklı çıkarıyosun ilerde filistinliler bu boku yedimmi bu seferde yahudilermi haklı çıkacak... yani keşke yahudiler filistinlerin köküne kibrit mi çaksaydı diceksin
can dundar gibi devrik cumle kurmayi seviyorum. evet ne var?

Yahudilerin Türklere verdigi zarari göz önünde tutarak boyle birsey dedim. Bunu hitler degil herhangi biri yapsaydi yine tebrik eder, hatta gider elini öperdim.

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bunu ciddi ciddi düsündügüne inanamiyorum.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

karpuz_agaci yazdı:bunu ciddi ciddi düsündügüne inanamiyorum.
Demek ki Naziler pkk'ya soykirim uygulasa üzülüp aglayacaksiniz. Tebrik ediyorum. Böyle ince düsünceli vatandaslarimiz sayesinde bu haldeyiz zaten. Oralarda Türkiye'nin hali cok güzel görünüyor sanirim.

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

evet üzülürüm. kimse soy kirimi/katledilmeyi hakketmez.
ben buralarda oldugum icin ordan kopuk oldugumun anlamina gelmez.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

karpuz_agaci yazdı:evet üzülürüm.
ben de bunu duymak istiyordum.
tesekkur ederim.
bu konuda daha fazla bisey soylemiyorum.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

Trimpot yazdı:
karpuz_agaci yazdı:bunu ciddi ciddi düsündügüne inanamiyorum.
Demek ki Naziler pkk'ya soykirim uygulasa üzülüp aglayacaksiniz. Tebrik ediyorum. Böyle ince düsünceli vatandaslarimiz sayesinde bu haldeyiz zaten. Oralarda Türkiye'nin hali cok güzel görünüyor sanirim.
iyi de pkk'ya soykırım uygulanamaz ki. pkk bir soy değildir. eğer naziler tüm kürtlere bir soykırıma girişirse bunun karşısında olurum elbette.

hitler içinse, bir hayalin peşinden onca insanı sürükleyebilmesi ve hayalin gerçek olabileceğine körü körüne inandırabilmesi bende hep hayranlık uyandırmıştır; yahudileri ve çingeneleri kazanlara atması veya avrupa'nın anasını bellemesi değil.
betterman.