Türk Nazi Birliği

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

İyide böyle bir konuda kürtleri neden örnek göstermekdesiniz ? Amacınız nedir ? Onlarda bu ülkenin en asli unsurlarından bir tanesidir ayrıca tarihten gelen bir kardeşliğimiz bir birliğimiz var kalleşlik de diyen çıkar elbet saygı duyarım.

Örneklerinizi bence daha dikkatli seçin o zaman biride cıkar derki hitler yahudileri katletti Atatürk ise ermeni soykırımı yaptı yani uzar gider. Ortada büyük muazzam bir yanlıs var söz konusu insan burada katledilen insan zaruri haller dısında böyle insani katliyamları tasnif eden kişilerin insanlıgından şüphe duyarım !
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

ben yalnızca bir terör örgütüne soykırım olamayacağını, soykırımın soya yapılabileceğini söyledim. konuyu saptırmak gibi bir amacım yok.
betterman.

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

layne yazdı:ben yalnızca bir terör örgütüne soykırım olamayacağını, soykırımın soya yapılabileceğini söyledim. konuyu saptırmak gibi bir amacım yok.
Ben onu anladım hatta inceden tebessüm ettirdi bana .. Ben genel olarak yazdım oke :P
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Sadeceucnokta yazdı:İyide böyle bir konuda kürtleri neden örnek göstermekdesiniz ? Amacınız nedir ? Onlarda bu ülkenin en asli unsurlarından bir tanesidir ayrıca tarihten gelen bir kardeşliğimiz bir birliğimiz var kalleşlik de diyen çıkar elbet saygı duyarım.

Örneklerinizi bence daha dikkatli seçin o zaman biride cıkar derki hitler yahudileri katletti Atatürk ise ermeni soykırımı yaptı yani uzar gider. Ortada büyük muazzam bir yanlıs var söz konusu insan burada katledilen insan zaruri haller dısında böyle insani katliyamları tasnif eden kişilerin insanlıgından şüphe duyarım !
Uzun zamandır yazmıyordum ama okuyunca bunu gülme krizine girmemle yazmam bir oldu

Atatürk ermeni soykırımı yaptırdı? Hem de İttihak ve Terakki partisi ülkeyi yönetirken? Atatürk'le arası pekte iyi olmayan Enver Paşa ve tayfası yönetimde söz sahibiyken.. Neyse ben bisey demiyorum..

Ermeni soykırımını yaptıran Enver Paşadır. Daha sonra 1. dünya savaşından sonra alman denizaltısıyla kaçarken de içişlerindeki bütün belgeleri yakarak zaten yeterince kanıtlamıştır bunu.

İyi okuyalım, tarihi çaptırmayalım, okuduğumuzu da anlayalım

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

veronique yazdı:
Sadeceucnokta yazdı:İyide böyle bir konuda kürtleri neden örnek göstermekdesiniz ? Amacınız nedir ? Onlarda bu ülkenin en asli unsurlarından bir tanesidir ayrıca tarihten gelen bir kardeşliğimiz bir birliğimiz var kalleşlik de diyen çıkar elbet saygı duyarım.

Uzun zamandır yazmıyordum ama okuyunca bunu gülme krizine girmemle yazmam bir oldu

Atatürk ermeni soykırımı yaptırdı? Hem de İttihak ve Terakki partisi ülkeyi yönetirken? Atatürk'le arası pekte iyi olmayan Enver Paşa ve tayfası yönetimde söz sahibiyken.. Neyse ben bisey demiyorum..

Ermeni soykırımını yaptıran Enver Paşadır. Daha sonra 1. dünya savaşından sonra alman denizaltısıyla kaçarken de içişlerindeki bütün belgeleri yakarak zaten yeterince kanıtlamıştır bunu.

gözlüklerini takmadan okudun sanırım yada okumak istedigin gibi okudun ben orda misal verdim hayali bir sey biriside cıkıp böyle der dedim misal..
Sende beni güldürdün tesekkür ederim.. Ama senin durumuna düsmeyi istemezdim
"biride cıkar derki hitler yahudileri katletti (ise) Atatürk ise ermeni soykırımı yaptı (der) yani uzar gider " ise ve der i eklemeyi unutmusum herkes sevdigi seyleri korur ona söz gelmesini istemez bu manada söylediğim söz budur .. Valla ipe götürürsünüz siz adamı .. Haydin size ii yanlıs anlamalar ..

İyi okuyalım, okuduğumuzu da anlayalım

Ermeni soykırımından söz edeceksen bilgilerini paylasacaksan da orada forumda ilgili baslıgımız muhakkak vardır .. Burda basit show yapmana gerek yok !

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Irkçılığın her türlüsü bir ''sapkınlıktır''.Bide başımızda Türk-Nazi birliğiğimiz eksikti diye düşünmekteydim kaç zamandır.Allah akıl fikir versin..

Olay Hittler'e kaymışsa benimde iki üç yorumum olacak bu konuda.Yahudi soykırımını desteklediğim,nasyolist sapkınlığını desteklemediğim bir liderdir.
Yahudilerin çarptırdıkları dinlerinde yani şuan inandıkları şey'de ''diğerleri'' gözüyle baktıkları tüm insanlık hayvan değerindedir.Bence Şuan ki yahudilik hakkında biraz
bilgi sahibi olduktan sonra doğru yorumlar yapalım.

Ayrıca Ermeni soykırımı denen saçmalığı hala öne sürenleri,örnekleyenleri görünce şaşırıyorum.Diaspora ermenilerinin bi taraflarını yırtarak Türkiye'den ne koparırız düşüncesiyle gündemde tuttuğu bu saçmalığı konuşmaya değer görmüyorum artık.
Atatürk soykırım yapmaz,yaptırmaz.Bundan emin olacak kadar Atatürk''ü tanımayan gençliğimizi gördükçede acıyorum gerçekten...

Bide teröriste soykırım yapılmaz.Çünkü soykırım bir ırk'a yapılır,zehirli akreplerin soyunu kurutmaya yönelik her hareket bir önlemdir dünya için..
İster pkk ister el kaide...Terör ve teröristin soyu kurutulana kadar atılan her adım buram buram şeref ve namus kokar bence.
Türk ve Kürt halkları yüzyıllardır kardeştir,pkk ve dtp adlı köpek yapılanmaları bu kardeşliği bitiremez.
Haininin ırkı,inancı olmaz.Sadece belasını bulunca çürüyecek bir leşi olur !
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

wolfali yazdı:Irkçılığın her türlüsü bir ''sapkınlıktır''.Bide başımızda Türk-Nazi birliğiğimiz eksikti diye düşünmekteydim kaç zamandır.Allah akıl fikir versin..

Olay Hittler'e kaymışsa benimde iki üç yorumum olacak bu konuda.Yahudi soykırımını desteklediğim,nasyolist sapkınlığını desteklemediğim bir liderdir.
Yahudilerin çarptırdıkları dinlerinde yani şuan inandıkları şey'de ''diğerleri'' gözüyle baktıkları tüm insanlık hayvan değerindedir.Bence Şuan ki yahudilik hakkında biraz
bilgi sahibi olduktan sonra doğru yorumlar yapalım.

Ayrıca Ermeni soykırımı denen saçmalığı hala öne sürenleri,örnekleyenleri görünce şaşırıyorum.Diaspora ermenilerinin bi taraflarını yırtarak Türkiye'den ne koparırız düşüncesiyle gündemde tuttuğu bu saçmalığı konuşmaya değer görmüyorum artık.
Atatürk soykırım yapmaz,yaptırmaz.Bundan emin olacak kadar Atatürk''ü tanımayan gençliğimizi gördükçede acıyorum gerçekten...

Bide teröriste soykırım yapılmaz.Çünkü soykırım bir ırk'a yapılır,zehirli akreplerin soyunu kurutmaya yönelik her hareket bir önlemdir dünya için..
İster pkk ister el kaide...Terör ve teröristin soyu kurutulana kadar atılan her adım buram buram şeref ve namus kokar bence.
Türk ve Kürt halkları yüzyıllardır kardeştir,pkk ve dtp adlı köpek yapılanmaları bu kardeşliği bitiremez.
Haininin ırkı,inancı olmaz.Sadece belasını bulunca çürüyecek bir leşi olur !
+1 yalnız eklemem gerekn birşey var...ilk yazdıgım yazıdan beri hiçbir türlü katliamı savunmuyorum yahudiler her ne kadar müslümanlığa göre lanetlenmiş olsada,diğer dinlere hayvan gözü ile baksalar bile,,ölen masum insanlar var orda.....yaşlısı var, özellikle soykırımda çocuklarda öldürülüyor malesef bu nedenle hiç bir türlü katliamı kabul edemem ve edilmezde zaten.....

ermeni soykırımındada ermenilerin katliamı üzerine halkın savunma göstermelerine katliam diyorlarsa YUUH diyorum yani...türkiyeden milyardolar koparmak için kıçlarını yırtıyorlar başka çabaları yok,gerçi sözüm bütün ermenilere deil,ermeni soykırımı var diyen ve türklere düşmanlık duyan insancıklara......
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

veronique yazdı:

Ermeni soykırımını yaptıran Enver Paşa'mıydı ? Yani Türkler ermenilere soykırım uyguladı diyorsun sen ya da ben konunun gelişini anlayamadım,umarım anlayamamışımdır (:

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

hitlerden ermeni soykırımına (sözde) nasıl geldiniz?? yok yani enver pasa yaptırdı demen de ayrı bi Olay burada tarih bilgisi iyi olmayan biraz daha arastırıp yazsın derim ben...
Hitlere gelince saygı duyarım Cünkü bu kadar insanı örgutleyebilmek inandırmak kolay birsey degil gercekten degil...biraz bilen okuyan ve filmler/videolar izleyen varsa insanların onun konusmaların nasıl da takıldıgını bileceklerdir... amma ve lakin Soykırım yapılmasına kesinlikle hoşgörü ile bakmıyorum...cunkü saf bir ırk yaratmak ugruna bukadar tantana bukadar kan gereksizdi... he baska bi konu olarak da madem basladın soykırıma bitirseydin diye de dusunmuyor degilim trimpot un dedigi gibi yahudilerin hallerine önceleri uzulurdum ama suan hakkedecek bi topluluk olduklarının farkındayız hepimiz yaptıkları ve yapacakları ortada...
yinede Hitlerin yahudi katliamını hepimiz abartılarıyla biliyoruz...baskalarının yorumlarından okuyoruz... bunları da göz ardı etmemeli...
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

Kullanıcı avatarı
VeNuSgRaCe
Üye
Üye

Mesaj gönderen VeNuSgRaCe »

hayal dediğiniz, arkasından kitleleri sürüklemiş ne güzel dediğiniz, takdir ediyorum böyle bir ırkın yok edilmesine katkıda bulundular dediğiniz yaratıklar insan katlettiler. kim karar veriyo kimin yaşayacağına kimin katledileceğine. bir insanın inandığı şeyler yüzünden başka insanları gaz odasına tıkmasını, sabun yapmasını, tecavüz edip öldürmesini nasıl haklı buluyor olabilirsiniz? o zaman dünyada hiç kimse kalmasın ne de olsa herkes başka bir şeye inanıyor. birileri hristiyan, birileri yahudi birileri müslüman vs vs. Ne demek bu yahudiler şöyle kötü böyle kötü gebersinler yaşamasınlar?? bir sürü müslümanı görmüyor musunuz? bağnazlıkları yüzünden el ele gezenleri, alkol alanları, öpüşenleri bıçaklayıp öldürüyorlar. birisi elinde silahla üniversiteye giriyor öğrencilerin üstüne ateş açıyor. kitle katliamı yapmaktan cidden hoşlanan bir kesim de kesinlikle müslüman kesimdir. birisi kalkıp müslümanlara ölüm dediğinde çılgına dönersiniz, kendiniz yahudi soykırımını haklı çıkarmaya çalışırsınız. ölen, katledilen insanlardan bahsediyoruz burda. o zaman şu siyah bu kızıl saçlı bu hristiyan herkes ölsün. nolcak ki bu şekilde. tahammülsüzlüğün sınırları zorlanıyor artık.

Kullanıcı avatarı
VeNuSgRaCe
Üye
Üye

hayal dediğiniz, arkasından kitleleri sürüklemiş ne güzel dediğiniz, takdir ediyorum böyle bir ırkın yok edilmesine katkıda bulundular dediğiniz yaratıklar insan katlettiler. kim karar veriyo kimin yaşayacağına kimin katledileceğine. bir insanın inandığı şeyler yüzünden başka insanları gaz odasına tıkmasını, sabun yapmasını, tecavüz edip öldürmesini nasıl haklı buluyor olabilirsiniz? o zaman dünyada hiç kimse kalmasın ne de olsa herkes başka bir şeye inanıyor. birileri hristiyan, birileri yahudi birileri müslüman vs vs. Ne demek bu yahudiler şöyle kötü böyle kötü gebersinler yaşamasınlar?? bir sürü müslümanı görmüyor musunuz? bağnazlıkları yüzünden el ele gezenleri, alkol alanları, öpüşenleri bıçaklayıp öldürüyorlar. birisi elinde silahla üniversiteye giriyor öğrencilerin üstüne ateş açıyor. kitle katliamı yapmaktan cidden hoşlanan bir kesim de kesinlikle müslüman kesimdir. birisi kalkıp müslümanlara ölüm dediğinde çılgına dönersiniz, kendiniz yahudi soykırımını haklı çıkarmaya çalışırsınız. ölen, katledilen insanlardan bahsediyoruz burda. o zaman şu siyah bu kızıl saçlı bu hristiyan herkes ölsün. nolcak ki bu şekilde. tahammülsüzlüğün sınırları zorlanıyor artık.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

VeNuSgRaCe yazdı:hayal dediğiniz, arkasından kitleleri sürüklemiş ne güzel dediğiniz, takdir ediyorum böyle bir ırkın yok edilmesine katkıda bulundular dediğiniz yaratıklar insan katlettiler. kim karar veriyo kimin yaşayacağına kimin katledileceğine. bir insanın inandığı şeyler yüzünden başka insanları gaz odasına tıkmasını, sabun yapmasını, tecavüz edip öldürmesini nasıl haklı buluyor olabilirsiniz? o zaman dünyada hiç kimse kalmasın ne de olsa herkes başka bir şeye inanıyor. birileri hristiyan, birileri yahudi birileri müslüman vs vs. Ne demek bu yahudiler şöyle kötü böyle kötü gebersinler yaşamasınlar?? bir sürü müslümanı görmüyor musunuz? bağnazlıkları yüzünden el ele gezenleri, alkol alanları, öpüşenleri bıçaklayıp öldürüyorlar. birisi elinde silahla üniversiteye giriyor öğrencilerin üstüne ateş açıyor. kitle katliamı yapmaktan cidden hoşlanan bir kesim de kesinlikle müslüman kesimdir. birisi kalkıp müslümanlara ölüm dediğinde çılgına dönersiniz, kendiniz yahudi soykırımını haklı çıkarmaya çalışırsınız. ölen, katledilen insanlardan bahsediyoruz burda. o zaman şu siyah bu kızıl saçlı bu hristiyan herkes ölsün. nolcak ki bu şekilde. tahammülsüzlüğün sınırları zorlanıyor artık.
hayal konusuna sanırım ben değinmiştim, o noktayı aydınlatayım; cümlemde aynen
hitler içinse, bir hayalin peşinden onca insanı sürükleyebilmesi ve hayalin gerçek olabileceğine körü körüne inandırabilmesi bende hep hayranlık uyandırmıştır; yahudileri ve çingeneleri kazanlara atması veya avrupa'nın anasını bellemesi değil.

şeklinde belirtmişim. yani tekrar edeyim, ben koca bir ırkı peşinden sürükleyebilmenin, bu etkiyi yaratabilmenin zorluğundayım. üstelik de böyle bir şey için sürükleyebilmek...
betterman.

Kullanıcı avatarı
Cirdan
Üye
Üye

Mesaj gönderen Cirdan »

Bu başlığa yazılanları tek tek okudum, okudukça bi yandan güldüm, bi yandan acıdım, ne diim. Şahsen faşistinden zeki, çevik vede az biraz kültürlü olanını severim. hem tarihten çakmazsınız, hem siyasetten anlamazsınız, sosyolojinin ne oluğunun ayırdına varmazsınız, bare insan olun be kardeşim. İşin insani boyutunu venusgrace gayet güzel biçimde yazmış, milletede iyi ayar vermiş. evet kardeşim pkk lı bi terörist öldüğünde bile üzülmek gerekir, tabii insansanız.çünkü bir insan ölmüştür ve hiç kimse doğuştan katil değildir, masum bir bebeğin aşağılık bir katile dönüşmesi sadece onun suçu değildir.acaba o pkklı teröristler,doğuda sefillik içinde değilde,istanbulda düzgün bir ailede doğsaydı,şık bir yaşamları olsaydı terörist olurlar mıydı? sorunun cevabı belli, ha yeri gelmişken.geçenlerde 80 darbesi zamanı ikir suçundan hapse atılan biriyle yapılan bir röportaj vardı.hapisteyken türlü işkencelerden geçmiş, en beteride, bi lağım çukuruna atılmasıymış. tüm ağzı bok dolmuş ve o iğrenç tad günler geçmesine rağmen ağzında kalmış, en sonunda o tada dayanamadığı için tek tek kendi dişlerini sökmüş. ve "işkencelerden sonra dağa çıkabilme şansım olsa bende çıkardım" die anlatıodu o günlerini.demek ki neymiş, hiçbirşey sebepsiz değilmiş,kimse elinde kalaşnikofla doğmuomuş.masum birinden, bir katil yaratılmasına üzülmek gerekiomuş.
bu arada venusgrace ede tek bir noktada itirazım var.islamiyetteki en büyük günah insan öldürmektir.onu bunu katleden, şerii rejimlerle idare edilen ülkeler müslüman değil "islamı kıçından anlamış, cehalet abidesi, zeka kıtlığı çeken, etrafta bali koklamış gibi dolanan yobaz ordusudur"

Batıda artık karşı görüşlere hoşnutsuz tavır takınanlara anında faşist yaftası yapıştırılır, insanları sabun köpüğü yapan türden faşizme büyük bir hayranlıkla şapka çıkarıp, boğazları patlayıncaya kadar alkışlayanlara ne denir bilemiyorum, hoş, bişey demeyede gerek yok böylelerine ağzımızla gülmemek lazım.

Kullanıcı avatarı
ToTenkopf
Üye
Üye

Mesaj gönderen ToTenkopf »

Yahudilere yapılan zulumler olmasaydı bugun onların emrinde olurduk ki o kadr zulme ragmen tum ekonomi nerdeyse onlarda amerika onalrın elinde bence hak ettiler diyemeyiz ama iyi,ki yapılmış demketen kendimi nedense bi türlü alamıyorum hitlere gelince saygı duyulcak bir dahiydi ama sonlara dogru aklını yütürüp sapıtmasaydı.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Offf off offf, feci bir site bu. üyelerin geneli zaten nasyonalsosyalist black metal gruplarını dinleyip nazi olmaya karar veren ve sürekli bir arayış içinde bulunan, hiçbir uğraş alanı bulunmayan gençler. halbuki yurt dışında bunların daha orijinalleri var, ne bileyim blood&honour grupları falan, onlara üye olsunlar. bir de bunların izmir buluşması var ki "kürt istemiyoruz" gibisinden bir pankart hazırlamışlar. ilk kez mayhem dinliyorsanız böyle örneklerin var olduğunu bilerek girmeli gençlerimiz : )

Kullanıcı avatarı
VeNuSgRaCe
Üye
Üye

Valla en büyük eksi insanların kulaktan dolma bilgileri gerçek bilgi zannetmesi. misal "amerika yahudilerin elinde". amerika'da en çok ezilen toplumlardan bir tanesi yahudilerdir. her ne kadar dışarda desteklenseler de, yahudiler amerikan politikasında sadece piyon olarak kullanılır. protestan yaşamın en önemli özelliklerinden biri anti-yahudi programıdır zaten. hitler'e dahi deme işi de kişiden kişiye değişir. vahşi-cani/deli-şuursuz kavramlarının bende hitler deyince ilk olarak aklıma gelen kelimelerden olması gibi.

Kullanıcı avatarı
VeNuSgRaCe
Üye
Üye

Valla en büyük eksi insanların kulaktan dolma bilgileri gerçek bilgi zannetmesi. misal "amerika yahudilerin elinde". amerika'da en çok ezilen toplumlardan bir tanesi yahudilerdir. her ne kadar dışarda desteklenseler de, yahudiler amerikan politikasında sadece piyon olarak kullanılır. protestan yaşamın en önemli özelliklerinden biri anti-yahudi programıdır zaten. hitler'e dahi deme işi de kişiden kişiye değişir. vahşi-cani/deli-şuursuz kavramlarının bende hitler deyince ilk olarak aklıma gelen kelimelerden olması gibi.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

VeNuSgRaCe yazdı:Valla en büyük eksi insanların kulaktan dolma bilgileri gerçek bilgi zannetmesi. misal "amerika yahudilerin elinde". amerika'da en çok ezilen toplumlardan bir tanesi yahudilerdir. her ne kadar dışarda desteklenseler de, yahudiler amerikan politikasında sadece piyon olarak kullanılır. protestan yaşamın en önemli özelliklerinden biri anti-yahudi programıdır zaten. hitler'e dahi deme işi de kişiden kişiye değişir. vahşi-cani/deli-şuursuz kavramlarının bende hitler deyince ilk olarak aklıma gelen kelimelerden olması gibi.
Amerika'da piyasaya şekil verenlerin tümü yahudi nedense.Kim kimin elinde belli değil demek ki...

Kullanıcı avatarı
VeNuSgRaCe
Üye
Üye

dışarda görünenle içerde olanlar tabii ki farklı..

Kullanıcı avatarı
Luthienn
Üye
Üye

Mesaj gönderen Luthienn »

Yazılanları bende adını benim gibi Tolkien'in orta dünyasındaki bir karakterden alan Cirdan gibi, hem gülerek hem acıyarak okudum. hakikaten faşistinde zekisi ve kültürlüsüyle uğraşılır. bu başlığa yazan nazi taraftarı, pek çapsız faşolarla uğraşmaya değmez.

az buçuk tarihten çaksalar, az biraz okusalar kurt vonnegut'un ikinci dünya savaşında müttefiklerin ne haltlar karıştırdığını tefrika ettiği yazılarından işlerine gelen kısımları örnek gösterirlerdi. Müttefiklerin, Berlin’e duhul ettikten sonra ne kıyımlar yaptıklarından, ‘Sizi faşizmden kurtardık’ ayağına ne cinayetler işlediklerinden bahsederlerdi. "asıl soykırım budur, bi bizim yaptığımızı görüyorsunuz, ya ötekiler, ya pek sevgili liberaller" demeye getirirlerdi. Yada putin örneğini verirlerdi, "adam ülkedeki en ufak muhalif sesi bile kıstı, minnacık bir eleştiri getiren herkesi öldürttü, putin karşıtı yaklaşık 36 gazeteci katledildi, faşizmin allahını yapıo herif ama bakın rusya nasılda güçlenior" falan derlerdi.

Ha tabii, biz gene gülerdik, ağızlarının payını verirdik. Başta Hitler olmak üzere bütün faşistlerin nasıl ahmak vede budala olduklarını gözlerine sokardık. ama en azından az biraz tarih okuduklarına, en azından 'tartışma kabiliyetlerinin' azda olsa olduğuna kanaat getirirdik. ama bu devirde çaplı faşistte kalmadı maalesef.

Kullanıcı avatarı
Jawbreaker
Üye
Üye

Mesaj gönderen Jawbreaker »

Sitenin sahibi ve kurucusu olan HergerTheJoyous lakaplı Ömer denen özentiyi tanımıştım zamanında, ciddiye alınacak bir oluşum değil, ergenlerin Hitler' i legalize etmek için Atatürk' e hayran olduğunu falan iddia ettiği, fikirlerini ve ideolojilerini savunabilmek için hiçbir argüman geliştiremediği, haha doğrusu bunu yapacak iq ortalamasının son derece altında olduğu bir ortam.

Gülün, geçin.

Bu arada tekrardan selamlar herkese, eskiler daha iyi bilir beni gerçi. Bi bakayım dedim ortalıkta neler olmuş bitmiş diye.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

12 eylül Amerikan faşist darbesiyle yok edilen siyasi ve fikirsel örgütlenmeler günümüzde bu tipleri doğurdu.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..