Dök içini rahatla..

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
morrrr
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen morrrr »

ya bn çook dertliym hayatmda hiçbşy ii gitmio...bırakp gitmek istiorm herşeyi

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

:006 aynenn çok çalışmamm gerek çoookk
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

Rock_N yazdı:
gokchee yazdı:
rahibe_teresa yazdı:içimde kalan şeyler olmuş.. bn biraz daha boşaltıyım en iisi.... :007 bn galiba bu turuncuya hala aşığım.... :oops: sanem söölemişti .. ve gercektende ööle oldu.. bu arada bn bide dersaneden birindn hoşlanıorum :oops: ama bunu dersaneden bi kişi bile bilmio..... :cry:
o zaman aşık diilsin bence.aşık olsan başkasından falan hoşlanmazsın,takıntı haline gelmiş olabilir.geçer o da ya,boşveeerrr..
nasıl aşık olunuo bana bi anlatsana yaww! :006 bende olmak istiorum olmuo ama daha güsel bi kız görünce diretc ona atlıoyorumm :P

neden aşık olamıyorummm...!! :( :005
ya acıkcası nasıl aşık olduumu bnde bilmiorum ... :016 oluverio işte ama artık ona asık diildğim ALPER den hoşlanıorum sanırım.. öörensin hereks yaa.. ama oda o kdr tatlı bakmasın :oops: :oops: :oops: ya bi de tam dersaneden cıkıodum bub bana ööle bi süre bakıp "bakışlarım/n yetmio" dedi... :016
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

tek derdiniz aşk olsun kardeşlerim...

Kullanıcı avatarı
pistoff
Üye
Üye

Mesaj gönderen pistoff »

bıktım artık insanların hoşgörüsüzlüğünden :007
YeNiDeN DoĞuP GeLSeM...

Kullanıcı avatarı
pistoff
Üye
Üye

Mesaj gönderen pistoff »

rahat bıraksınlar artık beni :(
YeNiDeN DoĞuP GeLSeM...

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

şuraya bi başlasam var ya scroll down yapmaktan sabahlarsınız :023
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

SamotH yazdı:şuraya bi başlasam var ya scroll down yapmaktan sabahlarsınız :023
Sen başla okuyacak birileri çıkar merak etme..:D

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

arkadaşlar kızıp duruyo duygusal diilim die
olamıyorum kardeşim gelmein üstüme odunum ben :-D :003
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

vaga_bond yazdı:arkadaşlar kızıp duruyo duygusal diilim die
olamıyorum kardeşim gelmein üstüme odunum ben :-D :003
al bi tane daa bendennn heheheeeeh bende lamıorum yaaa gülüorum duygusla bi muabbete girince boq var sankii kaç kız kaçırdım bu yğsdenn hehheehh :-D bütün duygusallın içine zıçıom kızda kaçıo haliyleee heheheheheee :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Rock_N yazdı:
vaga_bond yazdı:arkadaşlar kızıp duruyo duygusal diilim die
olamıyorum kardeşim gelmein üstüme odunum ben
al bi tane daa bendennn heheheeeeh bende lamıorum yaaa gülüorum duygusla bi muabbete girince boq var sankii kaç kız kaçırdım bu yğsdenn hehheehh bütün duygusallın içine zıçıom kızda kaçıo haliyleee heheheheheee :-D
snn gbi odunn çıbıldakk bi artziii km napsınn bee ehehehe :P :-D ya kmya yazsılımm süperr geçtii 8)

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya banada arklar cok aaladıım için ve cok cabuk asık olabilme yeteneine sahip olduum için ve bi kerede bu aşklar yüzünden mutlu olamadıım için vede her aşkın bası mutlu olsada yine üzülen taraf bn olduum için bana kızıolar.. artık olmıcam diorum yine oluorum... :oops: :( ama neden bn yaa.. bnm ne sucun varda asık oluorum vede asık olduum halde bni sevmediklerini sööleenlerin hepsi sonradan gelip bn seni o zamanda seviodum halada seviorum diolar.. nden :cry: zamanında söölesenizde bn mutlu olsam olmaz mı yani.. hadi sonradan sööledin neden tam sevgilim olduu zaman söölüosun bunu. bana acı cektirmek hoşunuza mı gidio yaa. asıksanız zamanında söölein abi yaa.. sonradan gelip söölemein :cry:

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

rahibe_teresa yazdı:herşeyi uzun uzun anlatıcam ve rahatlıycam.. baslıorum.. bn bi cocua asıktım ama bu yalova'da oturuodu.. sacları turuncuydu :-D neyse bu cocukta bana asıktı ve bz cıkıoduk.. bunun coook yakın bi ark.ı vardı hatta en ii dostu. adıda tugce.. kız sarışının teki...bn de sarışınlar boktur sarkısını cok seviorum falan bu yüzdn bayaa bi kavga etmiştim.. neyse biz daha önce iki kez ayrıldık bu turuncuyla ve iki ayrılma sebebimizde o tugce denilen kızdı.. yaklaşık 1-2 hafta önce biz kesin olarak ayrıldık.. bu turuncuyla... ve yine sebebin altında o tugce yatıodu.. her zamn olduu gibi.. bu kız daha öncede bizi ayırma girişimlerinde bulunmuştu zaten.. hatta bu turuncunun bndn önceki sevgilisinden ayrılma sebebide bu tugceymiş... ve bugun öörendiim bi hbre göre bu tugce bizim turuncuya küçüklüünden beri aşıkmış!!!! ve orta okuldayken falan sürekli asılıomuş bu turuncuya tabi turuncu buna o gözle bakmıomuş. en ii dostu olarak bakıomuş.. bu süre içerisinde bu tugce hiç kimseyle cıkmamış. cünkü turuncuya asık!!! ve turuncu ne kdr kızla cıktıysa hepsini ayırmış... ask bu yaa.. neyse sonunda biz ayrıldıktan 4-5 gün sonra bu tugce turuncuya asık oldunu bi şekilde söölüo ve turuncuda ona asık oldunu söölüo. ama turuncuunun ona olan askı son 3-4 gün içerisinde gelişio ve bu tugceyle bizim turuncu cıkmaya baslıolar.. ve bu tugce bnmle nerde konuşsa bana bi yolunu buluo ve turuncuyla sevgili olduklarını ima ederek ve bnm sarışınlar boktur dememin acısını cıkararak bna laf sokmaya calışıo... ama bn bunlara aldırıo muyum? hyr aldırmıorum.. onlara mutluluklar dior ve bi köşeye çekiliorum.. .......... ........... ............. ............. ohh be rahatladm.. eer glişmler olrsa içimde kalmaması için bn yine burda olr ve anlatır rahatlarm..
şookk şşookkk şşoookkk.... turuncu ve bok sarışn tugce ayrıldılar.. henüz sebebi bilinmemekte ama elbet bi gün nedeni öörenilcek ama ne zaman? bunun cvbı bi dahaki bölümde... :-D

Kullanıcı avatarı
ossurganotu
Üye
Üye

Mesaj gönderen ossurganotu »

yafs býktým artýk metro boþluðundan adamalar çýkýooo yaaa korku filmi gibi
millet o kdar alýþtýki takmýoo bilee
çýkarsa çýksýn dioooo
yafs kafayý yiiçem geçen gün adamýn biri düþmüþ millet hiç tepki göstretmiooo
herif yukarýya dooru çýkmaya baþladý yaw ayyaðýmdan tuttu
abooooooooooooooooow dedim nooluuoooo? :(
ödüm b*kuma karþtý yaw
insan bi haber werir abla bi el uzatsana diee ne o öleee
alla aallla :(

Sepulchral
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Sepulchral »

Cep telefonu bayisinden aldýðým, kutusunda ithalatçýnýn ismi ve kaþesi bulunan, garantili ve faturasýnda imei numarasý yazan yani kdv'sidir, gümrük vergisidir, özel iletiþim vergisidir, ebesinin damý vergisidir bütün vergileri yatýrýlmýþ telefonuma kayýtdýþý diye mesaj gelmesiyle bugün sinir krizine girdim... Çocuktum ama hatýrlýyorum, büyüklerim bir yerlere gidip böyle rengarenk, ben diyim fon kartonu, siz diyin turnusol kaðýdý þeklinde kuponlara iþlenen trt bandrolu daha doðrusu bandrol ücreti yatýrýyordu... Okumam yazmam yoktu zannýmca o zaman, fizik kimya dersleri de almamýþtým... O itibarla kýrmýzýmtrak olan o turnusolun asitlere dokununca ne renk olup olmayacaðýný düþünmemiþtim hiç... Tabii þimdi kitle iletiþim araçlarýnýn ebadý deðiþti, bir kýsmý cebimize girdi... Girmiþ ama oturmamýþ olduðunu düþünüyor olsalar gerek ki dokanýyorlar o merete... Televizyonlarýn arkasýna bandrol etiketi yapýþtýrýrlardý (kayýtlý olduðu ispat olsun diye), benzerini cep telefonlarýnýn üstüne isterim... Ha bir de telefonumun kayýt altýnda olduðunu ispat eder dekontun kýrmýzý turnusol kaðýdýn üzerine basýlmasýný istiyorum... Ýþiycem bakalým maviye dönücek mi?
Maybe life an illusion!

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

rahibe_teresa yazdı:
rahibe_teresa yazdı:herşeyi uzun uzun anlatıcam ve rahatlıycam.. baslıorum.. bn bi cocua asıktım ama bu yalova'da oturuodu.. sacları turuncuydu :-D neyse bu cocukta bana asıktı ve bz cıkıoduk.. bunun coook yakın bi ark.ı vardı hatta en ii dostu. adıda tugce.. kız sarışının teki...bn de sarışınlar boktur sarkısını cok seviorum falan bu yüzdn bayaa bi kavga etmiştim.. neyse biz daha önce iki kez ayrıldık bu turuncuyla ve iki ayrılma sebebimizde o tugce denilen kızdı.. yaklaşık 1-2 hafta önce biz kesin olarak ayrıldık.. bu turuncuyla... ve yine sebebin altında o tugce yatıodu.. her zamn olduu gibi.. bu kız daha öncede bizi ayırma girişimlerinde bulunmuştu zaten.. hatta bu turuncunun bndn önceki sevgilisinden ayrılma sebebide bu tugceymiş... ve bugun öörendiim bi hbre göre bu tugce bizim turuncuya küçüklüünden beri aşıkmış!!!! ve orta okuldayken falan sürekli asılıomuş bu turuncuya tabi turuncu buna o gözle bakmıomuş. en ii dostu olarak bakıomuş.. bu süre içerisinde bu tugce hiç kimseyle cıkmamış. cünkü turuncuya asık!!! ve turuncu ne kdr kızla cıktıysa hepsini ayırmış... ask bu yaa.. neyse sonunda biz ayrıldıktan 4-5 gün sonra bu tugce turuncuya asık oldunu bi şekilde söölüo ve turuncuda ona asık oldunu söölüo. ama turuncuunun ona olan askı son 3-4 gün içerisinde gelişio ve bu tugceyle bizim turuncu cıkmaya baslıolar.. ve bu tugce bnmle nerde konuşsa bana bi yolunu buluo ve turuncuyla sevgili olduklarını ima ederek ve bnm sarışınlar boktur dememin acısını cıkararak bna laf sokmaya calışıo... ama bn bunlara aldırıo muyum? hyr aldırmıorum.. onlara mutluluklar dior ve bi köşeye çekiliorum.. .......... ........... ............. ............. ohh be rahatladm.. eer glişmler olrsa içimde kalmaması için bn yine burda olr ve anlatır rahatlarm..
şookk şşookkk şşoookkk.... turuncu ve bok sarışn tugce ayrıldılar.. henüz sebebi bilinmemekte ama elbet bi gün nedeni öörenilcek ama ne zaman? bunun cvbı bi dahaki bölümde... :-D
bi şok şok şok daha!!!! tugce hüseyin e asık olmadıını hüseyin in kendisine asık olduunu ve bu yüzdn ayrıldıklarını ark. olmanın daha ii olduuna karar verdiklerini sööledi!!!

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

ya ben cok mutsuzum :cry: :cry: :cry:

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

Papi yazdı:ya ben cok mutsuzum :cry: :cry: :cry:
mutluluk çubuğu kullanbelki işe yarar :-D

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya bugun metroda dersaneden cıkmış ewe gelirken bişi cok dikkatimi cekti ve yapmak istedim.. iki gündr metroyu inceliorumda.. demetevler ve yenimahalle durakları arası metro hiç dışarı cıkmıo sürekli yer altından gidio.. (gerci durakları yanlış hatırlamış olabilrim yrn tekrar bakıcam..) metronun gitti rayların biraz yukarısında yan tarafta bi kaldırım gibi bişi var. bi insanın sıabilecei genişlikte ve yükseklikte.. ve o kaldırım hiç bitmio... bigün o yere gizlice gecip o yerden iki durak arasını yürümei düşünorum.. eğer havalandırma varsa sorun diil ama eğer yoksa ölüp giderim... bi gün bunu yapıcam ve yürüücem orayı. ama yürümedn önce son bi kez daha kontrol edicem yolu.. hangi duraklar oldunu hangi tarafta old. vs. ve zamanının geldiini düşündüüm zaman yürüücem.. :oops:

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

:010 dershneden ardlarr bgnn yokk buaralrr brzz gerlmşş yk şöle yok bölee bzmklerle kavga ettkk off ya canımm istemioo iştee zorla mıı çalışmak zrndymmm bliorumm ama istemioo

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

aaaaaaaaaaaaaaah, ah......
nedir bu cektiklerim.....

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

Rock_N yazdı:
Papi yazdı:ya ben cok mutsuzum :cry: :cry: :cry:
yazdini yeni gordum.mutluluk cubuğuna gerek yok anam :P düzeldim kendi kendime ..

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

Papi yazdı:
Rock_N yazdı:
Papi yazdı:ya ben cok mutsuzum quote]

yazdini yeni gordum.mutluluk cubuğuna gerek yok anam :P düzeldim kendi kendime ..
düzeldiysen ne mutlu sana da bi deneseydin çubuğudaaa :P ben denedim kesin çözüm mutsuzluğaa ama biras acıtıooo :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Rock_N yazdı:
Papi yazdı:
Rock_N yazdı: yazdini yeni gordum.mutluluk cubuğuna gerek yok anam :P düzeldim kendi kendime ..
düzeldiysen ne mutlu sana da bi deneseydin çubuğudaaa ben denedim kesin çözüm mutsuzluğaa ama biras acıtıooo :-D
manyakk yaa :-D çubukmuşş pauahahha

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

system_ yazdı:
Rock_N yazdı:
Papi yazdı: düzeldiysen ne mutlu sana da bi deneseydin çubuğudaaa ben denedim kesin çözüm mutsuzluğaa ama biras acıtıooo :-D
manyakk yaa :-D çubukmuşş pauahahha
olm ne gülüon işe yarıoo...çubuu sokuosunnn 5 dk duruo öle ama sakın oturmaa sakat şeyler olabilirr :P 5 dk sonraa dewamlı güsel mutlu bi insan oluosunnn heheeh :-D

Kilitli