Avril Lavigne

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

arkadaşlarla bugün mtv icon-metalica yı tekrar bi izliyelim dedik...ya o kızın ne işi vardı orda ya berbat etti o güzelim şarkıyı..
uuuuuuuuhhhhh yeahhhhhhhaaa :help

Kullanıcı avatarı
heavenly_damnation
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen heavenly_damnation »

ama knocking on heavens door u cok güsel sölemis hakkini yemielim...:)

Kullanıcı avatarı
selenay
Üye
Üye

Mesaj gönderen selenay »

ya ilk çıktıında hos kız demiştimde...sonradan britneyden farkı olmadını anlamam zor olmadı :010

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

arvil lavigne nişanlandı...20 yaşındaki şarkıcı kanadalı rock grubu sum41'in
solisti deryck whibley (25) ile nişanlanmışş.
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

Kullanıcı avatarı
BeTRaYeD_FooL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen BeTRaYeD_FooL »

selenay yazdı:ya ilk çıktıında hos kız demiştimde...sonradan britneyden farkı olmadını anlamam zor olmadı :010
+1 :016
...The blood still runs but the wounds will heal and leave scars of remembrance...

Kullanıcı avatarı
kulutas62
Üye
Üye

Mesaj gönderen kulutas62 »

KIZ ÇOK HOŞ BENCE HERKES AVRİL'I KISKANIYO KIZ GÜZEL DE MÜZİK YAPIYO....

Kullanıcı avatarı
selenay
Üye
Üye

Mesaj gönderen selenay »

kulutas62 yazdı:KIZ ÇOK HOŞ BENCE HERKES AVRİL'I KISKANIYO KIZ GÜZEL DE MÜZİK YAPIYO....

kızın güzelliğine dicek bişeyimiz yok... kız güzel... ama her güzel iyi müzik yapıyo die bişi yok...

PeLinbeCk
Üye
Üye

Mesaj gönderen PeLinbeCk »

=) hehe evet dooru herkes avrili kıskanıo! =PPP ne alaka ya! Yaptıığına rock dmek de inannın bu söz kadar absürd!

endistime
Üye
Üye

Mesaj gönderen endistime »

bende sewmiyorm bu kısı ama kabul edin bazı şarkıları güsell..
losing grip, ım with u... :roll: [/u]

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

kulutas62 yazdı:KIZ ÇOK HOŞ BENCE HERKES AVRİL'I KISKANIYO KIZ GÜZEL DE MÜZİK YAPIYO....

kız güzel mi :023 geçmiş sayfalarda onun sadece pudra ve fondoten den ibaret bi güzellik olduunu görmedin herhalde..
ama bende ım with you ve losing grip şarkılarını hala severek dinlerim

Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen venice_queen »

evet biz hep kıskanırız zaten...öle kıskancızdırki :!:
makyajsız haline bi göz at istersen...kusara bakmayın ama kız biyerlerime benziyo... :!: :!:
yaşaM diye birşey yok...unutMak diye birşey yok!!!

Kullanıcı avatarı
Pessimist
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pessimist »

Bu zamana kadar hic dinlemedigim anca tv de felan klibini izledigim 0-5 yas grubuna hitap eden bir hatun. Onuda birak basta müzigi kulaga hos gelen ama 2. dinleyisimde abidik bubidik züheyla modunda takildiklarini anladigim bide bunun üstüne SOAD in chop shuey sini coverliyim derken bitaraflarini kökünden yirtmis beni gülmekten kirip geciren insanlar toplulugu.(nasil bir coverdir o allahimm) Hayir güzel kiz müzigi biraksin mankenlik yapsin en azindan derdim eskiden valla resmi gördüm sok oldum hatun fondotenden meydana geliomus gözünü sevdigimin kosmetik endüstrisi bee neler yapiolar ... :-)
...uçan kuslari, ölü düsleri severim...http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/izle, düsün ve buna karsi bisiyler yap..

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

çokmu hoş dalgamı geçiyorsun yoksa etrafına bakmıyormusun ya bırakın neresi güzel görmedin galiba makyajsız halini gözleride lens belki bilmiyorsundur sen yukardaki resimleri gör sonra konuş istersen eğer beğenmiyorum diye kıskanmakla nitelendiriyorsan bırakırım öyle bilirsin ama öyle olmadığının herkes farkında
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

Kullanıcı avatarı
BeTRaYeD_FooL
Üye
Üye
İletişim:

Britney gibi görüntümü değil müziğimi satmak istiyorum diyen punk (!!?) kızımızın lens gözleri,boya kutusuna batmış suratı ve en son (o nefret ettiği britney gibi) sarıya boyalı saçlarıyla popülerliğini kazanma yolundaki savaşını,sahte tavırlarını kutluyorum!!!! Hoş,ortada gerçekten bahsettiği gibi "müzik" denen bi ürün olsa ve herşey bunun için olsa ama nerdeeee...İşte bu yüzden avril adındaki hatunun bu kategoride yer almasını "müzik yapan" insanlara bi saygısızlık olarak görüyorum. :007 Güzelliğine gelince güzel tabi ama makyajlı hali :-D (Bunun da müziğe katkısı nedir siz düşünün..)
...The blood still runs but the wounds will heal and leave scars of remembrance...

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

chop sueye bu kadar sıçılabilirdi

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

abi varya ne kıskanmak ne kıskanmak..herkes işi gücü bıraktı Avril nasıl kıskanılır onun derdine düştü.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

walla fotoları gördüm şok oldum... :016
o ne öle bea.. ünlülerin hepsinin (yani genelde çoğunun) makjaj güzeli olduu düşüncemi iyice pekiştirmiş oldum

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

yapmayın..kızın içi güzeldir aaaaa
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

213 yazdı:yapmayın..kızın içi güzeldir aaaaa

ha ha.. tabi zaten biz hem içini kıskanıyoruz hem dışını allah kahretsin ya...
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

allah değil ben kahredicem onu

Kullanıcı avatarı
BeTRaYeD_FooL
Üye
Üye
İletişim:

hayır,senden önce ben!!! :007 :evil: adını bile görmeye tahammül edemiyorum ya yazdıkça yazasım gelio.. :008

fake_smiles
Üye
Üye

Mesaj gönderen fake_smiles »

muhaha wallahi resimlere bittim zaten müzik denilen şey de ortada.. hala bu kızı nası seviyorlar anlamıyorum hehe

Kullanıcı avatarı
RainbowInTheDark
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen RainbowInTheDark »

bende devil's horns yaptığını zannederek böle feci pank bi edayla kaldırımda otururken kurt kafası ( mhp'nin el hareketi ) yaparken bi resmini bulmuştum bi ara.

tek izlediim klibi complicated. çok güzel klip. LSD nin etkileri altında birinin halisünasyonlarını çok güzel anlatmış.
oh we will pray, it's alright...

esraa
Üye
Üye

Mesaj gönderen esraa »

bana hiç samimi gelmiyor.sanki kendisi bi robotmuş yapmışlar bi program yüklemişler kendisine o da oynuyo işte..

Sorj
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sorj »

Kedi uzanamadığı ciğere... :P

Bence gayet güzel.Slow şarkıları çok güzel.Zevk meselesi. :005 lol ne alakaysa bu smiley..

Kilitli