Avril Lavigne

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
amacsizkedi
Üye
Üye

Mesaj gönderen amacsizkedi »

teşekkür ederim her zaman :D

Kullanıcı avatarı
lechuim
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen lechuim »

bence bi bayan olarak takdir edilmesi gereken biri ..sevsende sevmesende..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

amacsizkedi yazdı:hayatımda gördüğüm en tırt kız tek kelimeyle.böyle ayağına converse leri geçirip,siyah makyaj yapıp eline de kaykay alıp aaa ben punk çıyımmm yaneeee diye etrafta takılan,yurdum özenti kızlarının bir numaralı idolü olan,ve k.çma benzeyen bir embesil.bu kadar.
saygılarımla.

işte duyarlı bir vatandaş :wink: :)
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

amacsizkedi yazdı:hayatımda gördüğüm en tırt kız tek kelimeyle.böyle ayağına converse leri geçirip,siyah makyaj yapıp eline de kaykay alıp aaa ben punk çıyımmm yaneeee diye etrafta takılan,yurdum özenti kızlarının bir numaralı idolü olan,ve k.çma benzeyen bir embesil.bu kadar.
saygılarımla.

bi zamanlar complicated ı dinlediim içn utandım kendmden :oops: .. haklısın... :wink:
:P :P .. bu kdr güzel bi betmleme.. vay be!!.. gözümde bile canlandı yani... :P :P .. tebrikler...

Kullanıcı avatarı
darkcry
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkcry »

angel_of_the_hell yazdı:
saygılarımla.

bi zamanlar complicated ı dinlediim içn utandım kendmden :oops: .. haklısın... :wink:
:P :P .. bu kdr güzel bi betmleme.. vay be!!.. gözümde bile canlandı yani... :P :P .. tebrikler...
evet evt katılıyorum avril sürtüğünden leğenleryetişmiyor itici pis karı :P

indream
Üye
Üye

Mesaj gönderen indream »

[quote="amacsizkedi"]hayatımda gördüğüm en tırt kız tek kelimeyle.böyle ayağına converse leri geçirip,siyah makyaj yapıp eline de kaykay alıp aaa ben punk çıyımmm yaneeee diye etrafta takılan,yurdum özenti kızlarının bir numaralı idolü olan,ve k.çma benzeyen bir embesil.bu kadar.
saygılarımla.[/quote]bu çok iyiydi güzel yazmışsın avrıl nedir sorusuna artık bu tanımı yazarız

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

:P :P :P :P ....

Kullanıcı avatarı
amacsizkedi
Üye
Üye

tekrar teşekkür ediyorum kardeşlerim cidden bundan sonra bu tanımı yaparız avril ı sorarlarsa. beni siz yarattınız :P

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Adam bir söz soyledi , forumda ilah olacak neredeyse 8)
Konuyu dağıtmadan devam arkadaşlar.

Kullanıcı avatarı
willow_rosenberg
Üye
Üye

Mesaj gönderen willow_rosenberg »

casey yazdı:
willow_rosenberg yazdı:
rockERman yazdı:Avril in sesinin o kadar da kötü değil bence. britney le karşılaştırılacak kadar da boş şarkılar yapmıyo.cover ları kötü söylüyo o doğru.ama yine de dinlenebilir.

iii de britney le niye kıyaslıyosun ki ztn. tarzları farklı ztn.o kızın en büyük talihsizliği o maymunla kıyaslanmasırıdr bence.
hangisi maymun? renk ve biçim itibariyle baslıgın sahibi gibi geldi bana, ama asıl kastedeilen kimdir bilemedim?

maymun=britney'dir .yannış anlamayın.

bu arada o he wasn't ne ya:)abi cidden berbat.
bana arkadaşlarım kısaca "bi saniye gider misin özel bişey konuşucaz" derler.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sevgili amaçsızkedi arkadaşcıımızn sevgili poposuna benzeyen hatunumz "fall to pieces" die bi single yayımlamş.. bakalım bunun klibi neye benzeyecek??(b.k??) :P

Kullanıcı avatarı
amacsizkedi
Üye
Üye

bence çocuk parkına gitsin.sence angel_of_the_hell kardeşim?? :twisted: :lol:

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

walla yakında "ben çok şilin, tatlı, aynı zamnda aykırı bi punkçıım!!" olayını millete yutturmak için onu bile yapar o bee!!! haklısın kardeşim... bencede... :P

Kullanıcı avatarı
amacsizkedi
Üye
Üye

avril vb. tipler bence bu işi adamakıllı yapan kişilere büyük saygısızlık yapıyolar.punk olmak bunların yaptığı gb ortalıkta cool cool gezmek mi yani?insanlar buna gönüllerini vermişler.bi şekilde tutunmuşlar bu işe.ama yeni türeyen yeni yetme ergen tripleriyle ortaya çıkan bikaç zıptıkçı bunu çok farklı bi boyuta taşıdı.insanlar artık müziği bıraktı farklı,cool olan herşey onlara daha çekici gelmeye başladı.arada da müzik yok oldu.ve tüm bunlara biraz da mtv denen saçmalık neden oldu.
işte arada çok az bi topluluk gerçekten punk müziği benimseyenler kaldı. :cry: onlarada burdan saygı ve sevgilerimi gönderiyorum.

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

213 yazdı:bu hatunda Punksa artik :roll:
Yeni Dünyanin punklari iste..mc donalds punklari

+1 :)
in the hopes of creating a horrible zombie..

Kullanıcı avatarı
amacsizkedi
Üye
Üye

:P

Kullanıcı avatarı
wampire58
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

O BENİM HARİKAM

Mesaj gönderen wampire58 »

HERKESE MERHABA BU KONUYU AÇAN VE CEVAP YAZAN HERKESE TEŞEKKÜRLER BEN AVRİL HASTASIYIM O BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ O TAM BİR ROCKCU NU SEVİYORUM HERKESE TEŞEKKÜRLER
[SAPIK ZİHNİYET- SİTEDEN UZAKLAŞTIRILMA NEDENİDİR]

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

başlık açarak istemeden iyilik etmişim meğerse... ben manyağı falan değilim hoş dedim o kadar.. yok takılmam ben böyle şeylere.. seven de pek kişi yokmuş gördüğüm kadarıyla ben onu merak etmiştim
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

lp_fefurkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen lp_fefurkan »

nee punk mı????avril punk mı????
neyse bu kız konserinin birinde green day den bi şarkı söylemeye ÇALIŞMAYA ÇALIŞMIŞŞyine de zıçmışşşş!!!!ne punkı yaaawgüleyim bariiii

BLUESea
Üye
Üye

Mesaj gönderen BLUESea »

zaten yanlış işle ugraşıo müzikle değilde sinemayla uğraşsa daha iyi olurdu bence çünkü çok tattlı bi hatun bütüngün ona bakabilirim ama bütüngün dinleyemem şahsen :D

Kullanıcı avatarı
amacsizkedi
Üye
Üye

bence sinemaya da atlamamalı direk ölmeli çünkü herşeyin bokunu çıkarıyo.olayları saptırmakta üstüne tanımam..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya niye insanlar durmadan birilerini yada bişileri kullanarak yükselmeye çaılışıo yaa!!! birisi patladımı herşey onun üstüne kuruluo biranda...!! geçen sene "nane nane!!" die inleyen herif gibi.... :008

Kullanıcı avatarı
tuana2
Üye
Üye

Mesaj gönderen tuana2 »

ya avrılı bende dınlıodum bı aralar ama deymezmıs!!!!!!!!!!!!! sadece goruntusu tatlı! makyajla tabıkı de!zaten gozlerı lensss!boy desen o da yok!!! ses bılgısayarla duzeltılıoo!!!daha ne diiiim yaaaa!!! heryerınden kusur akıyoo!coverlerı .... zaten!!neyse avrıl dınlencek en son kısı!!!!!!!
ayna küresel..goruntuye aldanmaaa...!!!!

Kullanıcı avatarı
amacsizkedi
Üye
Üye

ya sen makyaj dan falan bahsediyosun da yok boymuş kıyafetmişş ne alaka yani müzik önemli olan..??

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

işte bu konuda söz konusu avril lavigne olsa bile savunma yaparım.. önemli olan müziktir (gerci o da yok şahsiyette ama) o dış görünüşünü kullanıyo o ayrı mesele..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kilitli