Avril Lavigne

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Rejected
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Rejected »

eğer bu zibidi punk'sa ben de zenciyim abi bu kadar basit

punk deyince sex pistols offspring gibi elemanlar sayılırken ne avril'i ya tikkylerin covers giymiş gitar çalan versiyonu

ewet arkın dediği gibi mcdonalds punk'ı

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

tuana2 yazdı:ya avrılı bende dınlıodum bı aralar ama deymezmıs!!!!!!!!!!!!! sadece goruntusu tatlı! makyajla tabıkı de!zaten gozlerı lensss!boy desen o da yok!!! ses bılgısayarla duzeltılıoo!!!daha ne diiiim yaaaa!!! heryerınden kusur akıyoo!coverlerı .... zaten!!neyse avrıl dınlencek en son kısı!!!!!!!

neee gözleri lens mi???yuhhh bende pek safım yaaaaa :009

Kullanıcı avatarı
amacsizkedi
Üye
Üye

Mesaj gönderen amacsizkedi »

converse giymiş gitar çalamayan versiyonu desek daha doğru olur rejected kardeşim doğru muyum?? :010

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Resim

:005

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

biraz önce eve geldim dergilere bakıyım dedim cosmopolitanın kapağında taş gibi bi hatun assolist kıyafeti ile kapak olmuş .daha dikkatli bakınca avril olduğunu anladım ya buda britney gibi oldu masum kız çocugu havalarından sexy sürtük havalarına doğru kayıyo ben bu kızın sonunu iyi görmüyorum millet. :023

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

lonly arkadaşcıımn üstndeki... kocaman fotooraftaki hortlak avrilmı?? :016

yoksa ben sadece benzettmmi??? :010

cık cık cık.....
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

ben o fotoyu görmedim yaaa.taş kelimesini geri alıyorum.zaten gözleride lensmiş!!!!

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

o fotoğraf ne öyle ya???
o nasıl çıktı ki o halde dışarıya?
:023 :008
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Sadece Avril ile sınırlı değil bu fotolar... Bir çok "aaaaah aman, ben seni yerim" denilen hatun kişilerin makyajsız (No-Make) fotoğrafları mevcut..

Buyurun avril ablamızın bahsi konu geçen sitede yayınlanan son fotoğrafı:

Resim

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

İçimde kalmasın, bir bomba daha :)

Resim

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

işte makyaj denen şey böyle bişey.. demekki neymiş dış görünüş önemli değilmiş hala müziğe bakmak gerekiyomuş :006 bu arada sadece avril değil piyasadaki pek cok insan (kadın erkek ayırt etmiyorum) normal hayatlarında birer hortlak olabiliyolar :013
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
amacsizkedi
Üye
Üye

Mesaj gönderen amacsizkedi »

:010 ulann avril mıydı o!?ıyyyyyyyyyy

Kullanıcı avatarı
darkcry
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkcry »

yaa harbiden aptalmışım bi tip olarak arasıra beğeniyordum meğerse kız fondoten ve pudra dan oluşuyomuş :016

Kullanıcı avatarı
tuana2
Üye
Üye

Mesaj gönderen tuana2 »

slm!ya o fotolar ciddi çok kotu! ben onun oral sex yaparkenkı bı foto sunu gormustum iğrendım ya gerçi özel yasantısı benı alakadar etmez ama tiksindım bi an!!! ya aslında haklısınız muziği ilgilendırir ama gorunuste bi o kadar onemlı! muzigindede kayda değer bisi yok bence!! SİZCE???? dokuluo yaaa!!!!! bi dergide okumustum masum kız ayaklarina yatıodu :005 tabı noldu bozulmaya yuz tuttu!! sonu hıç mı hıç iiii diiiil!!!!! :023
ayna küresel..goruntuye aldanmaaa...!!!!

littlegothic
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen littlegothic »

avril haha küçük şeytan o ne öle yaa kızda ses desen ses yok fizik desen o da yok bi tek tarzı var o da dış görünüşünde yane müzikle alaksı yok...ama gene de helal olsun 20 yaşında ve olduğu yere bak kızın...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

littlegothic yazdı:avril haha küçük şeytan o ne öle yaa kızda ses desen ses yok fizik desen o da yok bi tek tarzı var o da dış görünüşünde yane müzikle alaksı yok...ama gene de helal olsun 20 yaşında ve olduğu yere bak kızın...
bence helal falan olmasın,onu oraya getirenlere lanet olsun ama neyse,bir sure sonra o da "eskiler" kısmındaki yerini alacaktır...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yuuhh beee!!!! abi bu makyözlerde nası bi gayret var anlamadımmm!!!! yok ya.. bnce sihirli bi deynekleri var.. özellkle avril gibi yaşayan hortlakları o sayede bu hale getriolar... başka çözümü yok yaneee..... :010
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

littlegothic
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen littlegothic »

jonnathan yazdı:
littlegothic yazdı:avril haha küçük şeytan o ne öle yaa kızda ses desen ses yok fizik desen o da yok bi tek tarzı var o da dış görünüşünde yane müzikle alaksı yok...ama gene de helal olsun 20 yaşında ve olduğu yere bak kızın...
bence helal falan olmasın,onu oraya getirenlere lanet olsun ama neyse,bir sure sonra o da "eskiler" kısmındaki yerini alacaktır...

o da doğru böle çabuk parlayanların ömrü uzun olmuo zaten...
This tragic future

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

mtv'nin ihtiyacı var onlara zaten mtv duyulsun istedi diye biz burda bugun onu konusuyoruz...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

evet gündemde konusulması gerek isimlere ihtiyacı var kanalların.. magazine malolmus gereksiz bi insan bence.. gittikce de etkisini yitiriyo zaten dinleyiciler üzerinde bi süre sonra cok adı duyulmaz gibi geliyo bana..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ne diim iiki albümünü korsan almışım... arada bi işe yarıo cnm bu korsanlar... :018

lp_fefurkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen lp_fefurkan »

Herkese katılıorum çünkü ztn aynı şeyler konuşuluo belli ztn gel sen bi şarkı söle demiş mtv o da söylemişşş!!!ya amma çok taklitleri çıktı şu ana johnson mudur bi de aslee simpson mudur nedirr öle bişilerrr!!!!neden rock adı altında pop yapıolar??? :007

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

evet dehşet verici :)

UnFoRGiVeN05
Üye
Üye

Mesaj gönderen UnFoRGiVeN05 »

sevmiyorum.punk biLe oLamaz bu kızın tarzı.ne oLduğu beLirsiz bişi işte :017
AkıLLı oLup dünyanın kahrını çekiceğine deLi oL dünya senin kahrını çeksin ..!

Kullanıcı avatarı
heavenly_damnation
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen heavenly_damnation »

kendimi bulduum how does it feel sarkisinin seslendireni sirin kiz.artik büyümüs ve o eski asi genc triplerinden cikip hanimcik olmus gibi bi hali var.yeni tarzini takdir ediorum...

Kilitli