Avril Lavigne

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

geçenlerde under my skin albümünü yine dinledim evet biraz mtv maymunu ama 2. albümünde çok sevdiğim parçaları hala bıkmadan dinledğimi farkettim
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
SoPoR_AeTeRNuS
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SoPoR_AeTeRNuS »

Hoþ hatun ama bu kýz ne kadar punkcý yada rockcýysa bende o kadar arabeskciyim :P .
Anarchy Up Your Ass !!!

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

SoPoR_AeTeRNuS yazdı:Hoş hatun ama bu kız ne kadar punkcı yada rockcıysa bende o kadar arabeskciyim :P .
:-D :-D bu da iimşşş
The burden is mine... alone

high_hopes
Üye
Üye

Mesaj gönderen high_hopes »

aynen yaw punk fln ne alaka avril le :007 :007

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

avril lavigne sux
o kizin yaptigi tarzin rock- veya punkla ne alakasi var?..
yani dinleyenlere de birsey demiyorum, ama bence pop biciminde birseyler yapiyor..

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

karpuz_agaci yazdı:avril lavigne sux
o kizin yaptigi tarzin rock- veya punkla ne alakasi var?..
yani dinleyenlere de birsey demiyorum, ama bence pop biciminde birseyler yapiyor..

ya rockın geniş yelpazesinde belki yer bulabilir ama punk ne alaka onu anlamadım? avril lavigne pnuk yapıyor diyen ya punk bilmiyordur ya da punk dinlememiştir. içinde biraz punk barındıran birşey dinleyen birisi avril lavigne'e anti-punk bile diyebilir...
betterman.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Bu boyalı kokana hala inatla yaşıyormu?
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

213 yazdı:Bu boyalı kokana hala inatla yaşıyormu?

walla can çekişircesine yaptıı coverlardan sonra hala yaşıo olmasına bnmde aklım ermio!!.... :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

angel_of_the_hell yazdı:

walla can çekişircesine yaptıı coverlardan sonra hala yaşıo olmasına bnmde aklım ermio!!.... :-D

güsel hatun ama..! yani tv "mute" ye alınıp klipleri izlenebilir de biras daha açık giyinsee daa ii olurr.... içimdeki sapık ruh dışarı çıkıo yinee :-D

Kullanıcı avatarı
sekerim
Üye
Üye

Mesaj gönderen sekerim »

lp ile avril karsýlastýrmak yanlýs bý kere ýkýsýde ayrý yerlerde ýkýsýnýde dýnlemem ama bence avrýl nese dýnleyenler var bence avrýlýn alakasu býle yaok ne rock nede punk ýle nse bence ýksýde kotuu.... :023

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

nobody's home şarkısının bi yerlerde çekilmiş canlı kayıtları dinlenilebilir bence.
betterman.

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Rock_N yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:

walla can çekişircesine yaptıı coverlardan sonra hala yaşıo olmasına bnmde aklım ermio!!....

güsel hatun ama..! yani tv "mute" ye alınıp klipleri izlenebilir de biras daha açık giyinsee daa ii olurr.... içimdeki sapık ruh dışarı çıkıo yinee :-D
o ruh hiçç gtmioo kii :-D nese ta aman gerekszz birii 8 syfa blee etmzz bncee ama dynmypp yazıoruzz iştee :-D
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

esperanza yazdı:nobody's home şarkısının bi yerlerde çekilmiş canlı kayıtları dinlenilebilir bence.

ya aslında şaşkına döndüüm bi mesele var... şimdi ben bi kere mtvde bu hatunun diary gbi bişii vardı.. bööle tayfaca sokaklarda sürtüolardı.. ellerinde gitar metroda sokakta şarkı söölüodu.. ve o zmn gayet kayıtlardaki gbiydi sesi.. detone fln olmuodu hiç... garip...!!... bu hatunun kıçı sadece kendi şarkılarına mı yetio yoksa??... coverları kaldıramıo... :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

angel_of_the_hell yazdı:
esperanza yazdı:nobody's home şarkısının bi yerlerde çekilmiş canlı kayıtları dinlenilebilir bence.

ya aslında şaşkına döndüüm bi mesele var... şimdi ben bi kere mtvde bu hatunun diary gbi bişii vardı.. bööle tayfaca sokaklarda sürtüolardı.. ellerinde gitar metroda sokakta şarkı söölüodu.. ve o zmn gayet kayıtlardaki gbiydi sesi.. detone fln olmuodu hiç... garip...!!... bu hatunun kıçı sadece kendi şarkılarına mı yetio yoksa??... coverları kaldıramıo... :-D

bence sesi güzel. eğitimini de aldı diye biliyorum. ama bişeyleri beceremiyor. ne olduğunu bilmiyorum ama birşeyler eksik sanki.
betterman.

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

"boyali kokana"....muhahaaaa...gercekten tam avrile uyuyor...

dreamshower
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen dreamshower »

makyassaL bi maymundur kendisi rock yaptığını sanıo

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

Mesaj gönderen Finduilas »

akustik versiyonnu arkim yollamıştı normaldede dinllmm ama soad ın chop suey coverını dinleyince üç gün yataktan kalkamadım sesi bilgisayardan geçirilio alıo dış görünüşü punk die kızn albümünü rock punk nedir bilmeyenler dinle babam dinle herşey dış görünüşle olsaydı zaty dılşşıda köty lşimdi kıskanıon fln dersinz ben zaty liv tylerı kıskanıom puah nese makyajsız haly desen ayrı mokluk sesi desen ayrı mokluk ne üretiyo ne bişey yapıo oh walla söle ses pcden geçirilsin bary utansında gidip soadın coverını yapmasın tğh kalıbına snn emi nerde punk ..

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

dreamshower yazdı:mak
yassaL bi maymundur kendisi rock yaptığını sanıo

+1000000000000000000000
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
safkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen safkan »

ben de başta avril i sewerdim iyiydi hoş kızdı falan ama sonra kız birden kudurdu.şarkıları hoş ama kendisi piyasa.üstelik makyözü gerçekten süper makyajlar yapıyo :-D avril ın bi makyajsız halini görün ondan sonra avril hakkındaki fikirlerinizi bi daha gözden geçirin. : :003

walkon
Üye
Üye

Mesaj gönderen walkon »

tanıdıgım ve bugüne kadar dinlediğim en güzel şarkıcı ve en güzel şarkılar da ona ait

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

walkon yazdı:tanıdıgım ve bugüne kadar dinlediğim en güzel şarkıcı ve en güzel şarkılar da ona ait

avril şarkı mı sölüüo :016 ve de bugüne kdara dinlediin en güsel şarkı(!)lar ondaysa ne diim artık

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

walkon yazdı:tanıdıgım ve bugüne kadar dinlediğim en güzel şarkıcı ve en güzel şarkılar da ona ait

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

Finduilas yazdı:

adam şarkı dinlememiş..!!

Kullanıcı avatarı
sliver
Üye
Üye

Mesaj gönderen sliver »

balgam yazdı:
Finduilas yazdı:

ne???nasıl ya???

abi avril mı en iyi şarkıcı???

yuuuh!!! :evil: :evil: :evil:
....freedom is only a hallucination that waits at the edge of the places you go when you dream...

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

sliver yazdı:
balgam yazdı:
Finduilas yazdı:

ne???nasıl ya???

abi avril mı en iyi şarkıcı???

yuuuh!!! :evil: :evil: :evil:
demi bu kargaşaya bi soon bıktım üe oldum rock siteleride avrıl topici görmekten :010 :007

Kilitli