Avril Lavigne

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Sorj
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sorj »

queenseleN yazdı:
Lord_Of_Darkness yazdı:
trabrock yazdı:chop sueye bu kadar sıçılabilirdi
+ ne kadar yazcam bilmiyom ne kadar istyosanız o kadar koyun + yı walla chop suey çöpçü kralı olmus walla :P
989528528797+
Auhaha bendende okadar :-D :003
bide sonunu dinleseniz be? Ne diyorlar diye?
Bende pek anlayamadım ama herhalde dalga geçtiğini falan söylüyorlar gülüyorlar çunki.

Siz harbi harbi ciddi okuduğunu sandınız onu? Bence gayet güzel okudu.Güldüm baya bi.Gülerek okuyor millette zaten anlamış ondan bağırıyor heeeyy falan diye.Bence görünüş bakımından, müzik bakımından güzel.Pop rock yapıyor bu arada pop değil.Sadece laf atmak için mesaj yazıyorsunuz.
O Hop hop ali top ali.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

amerikan kolej piçi müziği işte..tanımlama budur..kalkıpta bana " ayy ne kadar dar bakıyosuun" diyen olur şimdi..varsın desin..gülmem bile götümle..
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

yok kanka arkandayım destekliyorum :wink:
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

:wink:
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
CagatayRn
Üye
Üye

Mesaj gönderen CagatayRn »

Şarkılarını bilmem ama kendi güzel :)

Kullanıcı avatarı
new_king
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen new_king »

g.tümle gülüyom.o bişi diil system in chop suey şarkısını da batırmış kaltak

Sorj
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sorj »

Götünüzlemi dinliyorsunuz siz chop suey i ya????
O Hop hop ali top ali.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

ne yani sence iyi mi coverlamıs?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

ıykk avril ıykkkk nefertinde ötesindeee bugün mp3 doldurtmaya gittim bi kız gökhan özeniavril,tiziano yu aynı cdye doldurttu iıykkk :023
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Sorj
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sorj »

jonnathan yazdı:ne yani sence iyi mi coverlamıs?
Sorunda burda.Şarkı geyiğine söylüyor.Siz ciddiye almışsınız.

Bence fena değil bi kız vokale göre.Yırtınması cok hoşuma gitti şahsen.Belkide Guano apes ci olduğum için hoşuma gitmiştir bilmemki?
O Hop hop ali top ali.

Kullanıcı avatarı
pLayhard
Üye
Üye
İletişim:

avriL

Mesaj gönderen pLayhard »

aVriL deyince akan suLar durur... !!! aşKım bnm oOOO ;)

Kullanıcı avatarı
yagmur_3
Üye
Üye

Re: avriL

Mesaj gönderen yagmur_3 »

pLayhard yazdı:aVriL deyince akan suLar durur... !!! aşKım bnm oOOO ;)
siteden uzaklaştırılman temennisiyle playhard.....!

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

sevmiormmm btnn - ynlerr onda
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
pLayhard
Üye
Üye
İletişim:

siteden uzaklaştırılman temennisiyle playhard.....!

Mesaj gönderen pLayhard »

Korkutuosunn beniiii böle şeyler sölemee :PPPP ....favori sözlerimden biri bu bakalım bilcenmii siee...

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: siteden uzaklaştırılman temennisiyle playhard.....!

Mesaj gönderen c.o.b »

pLayhard yazdı:Korkutuosunn beniiii böle şeyler sölemee :PPPP ....favori sözlerimden biri bu bakalım bilcenmii siee...
+1

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

burdaki kızlar sakın avrili kıskanıyo olmasın he :P

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

Aaa Avril System Of A Down un Chup Suey parçasını coverlamış Nihohoohh dinleyen varmı bu kadar komik olabileceğini tahmin etmemiştim :-D :-D :-D :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

INFLaMeS yazdı:Aaa Avril System Of A Down un Chup Suey parçasını coverlamış Nihohoohh dinleyen varmı bu kadar komik olabileceğini tahmin etmemiştim :-D :-D :-D :-D
aa!!.. dinlemediiiiiiiimm!!... çok merak ettim wallahi..... ee.. buarada... avrilin cenazesi noolmuş??.... o şarkıdan sonra hayatta kalabilceini pek düşünmüorum... yazık parça parça olmuştr bi tarafları... pekde gençti...!! :P
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

INFLaMeS yazdı:Aaa Avril System Of A Down un Chup Suey parçasını coverlamış Nihohoohh dinleyen varmı bu kadar komik olabileceğini tahmin etmemiştim :-D :-D :-D :-D
gizli bi özenti o
onun bunun şarkılarını cover layıp bak ben sğlam hatunum edasıyla gezinmekten başka bişi yaptıı yok :!:

Kullanıcı avatarı
quelle
Üye
Üye

Mesaj gönderen quelle »

awrili kýsmanmakmý özentinin önde gideni o bea :023
her klibinde elinde bi gitarý war bakýn ben gitar çalabiliorum dermiþ gibi :x

Kullanıcı avatarı
vardenfell
Üye
Üye

Mesaj gönderen vardenfell »

Kardeþ Sana biþi dicem ben Lp yi cok iyi bilirim cou zamanda amerikada ki konserlerine gittim ancak þunu bilki hiç bi konseri Avril Lavigne kadar zevkli gecmio... O kýzý Gördügünde dünyadaki tüm stresinden kurtuluosun... Asla Linkin Park Avril Kadar olamaz... :002 Ancak Avrili de In Flmes Slipknot Dream Theater Dimmu Borgir gibi asýl metallerle karýþtýrmamak lazým :010 Lp Tekno euhe Bi tane dj yi var öle plak mlak götürüo iþi Gerci Ben Death Metalciyim ama olsun burnumu sokayým dedim :015
En son vardenfell tarafından 29 Kas 2005 01:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
vardenfell
Üye
Üye

Chop

Mesaj gönderen vardenfell »

bide þu chop suey iþine de nokta koyalým orda avril zaten o þarkýyý coverlasaydý bi tane acustic gitar alýp bagýrmazdý... siz sadece onun sesini duydunuz vidyosu bende var . konserinde acustic gitarý alýp calmaya baþlýo.. Ha dersinizki yinede olmamýþ Metallicadan coverlediði bir cok parca var Özellikle Fueli dinlerseniz görürsünüz ozaman... Nobodys home þarkýsýnýda hiç biþeye deðiþmem :-D

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

vardenfell yazdı:Kardeş Sana bişi dicem ben Lp yi cok iyi bilirim cou zamanda amerikada ki konserlerine gittim ancak şunu bilki hiç bi konseri Avril Lavigne kadar zevkli gecmio... O kızı Gördügünde dünyadaki tüm stresinden kurtuluosun... Asla Linkin Park Avril Kadar olamaz... :002 Ancak Avrili de In Flmes Slipknot Dream Theater Dimmu Borgir gibi asıl metallerle karıştırmamak lazım :010 Lp Tekno euhe Bi tane dj yi var öle plak mlak götürüo işi Gerci Ben Death Metalciyim ama olsun burnumu sokayım dedim :015
Ya ben Lp yi de sevmem ki walla onların en şahane konseri diye adlandırdıkları Meksika konserlerini de dinledim ya o adamlarda birşey var şarkıya girişleri çok iyi ama sonradan zıjıyorlar abi ya vokal şarkıya girior ritmi yüksek şarkı birden ritim düşürüyor sadece söz olmadığı yerlerde tekrar ritim yükselior çok iğrenç bi olay ki orada izleyici kitlesine de baktığımızda adamlar ne yapacaklarını şaşırıyorlar :D avril in cover konusu da zaten geyik olsun die idi ama avril'i beğenmiyorum ben demiyorum yok özenti yok öyle yok boyle zaten ben eletirmiyorum da sonuçta system of a down un yaptığı chop suey parçasını söyleyiş tarzı orda çıkan ses cok deli bi ses beni kopardı orda anında head bang yapmaya basladım hayatımda bu kadar kopmamıstım :-D :-D :-D :-D gülmekten katıldım resmen.. :002 :002 :002 :002

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

hay allahım!!... nedir bu LP-avril kıyaslaması yaa....??.... allaalllaaa... hakkaten adamı hasta edersiniz haa!!....
avrili seviosan onda daha çok eğlenmen doaldr.... allaallaaaa....!!!
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

angel_of_the_hell yazdı:hay allahım!!... nedir bu LP-avril kıyaslaması yaa....??.... allaalllaaa... hakkaten adamı hasta edersiniz haa!!....
avrili seviosan onda daha çok eğlenmen doaldr.... allaallaaaa....!!!
+100998768855 :010 avril kdr grksz insan yk ya nsl gıcık sevmem dinlemem cici kızz ayy :-D şarkyı da btrmışş hayattan soğudum neyine güveniosn da yrumluosun pehh :P :-D :003
The burden is mine... alone

Kilitli