Çocukken gerçek sandığınız salakça şeyler..

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
Forrestgump
Üye
Üye

Çocukken gerçek sandığınız salakça şeyler..

Mesaj gönderen Forrestgump »

Ben küçükken filmlerde ölen insanların gerçekten öldüğünü sanıyodum..
" ya bi film için ölmeye değermi???? " falan diyodum..
Bide 1000 liranın üstündeki Mevlana yı Allah sanıyodum..

Tabi büyüyünce anladımki o yaşlarda otistizm hareketinin öncü isimlerinden biriymişim:))))))))))

Kullanıcı avatarı
darkcry
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkcry »

ben küçükkenpeluş oyuncaklardan korkardım onları yaramazlık yapıp lanetlenmiş çocuklar zannederdim :022

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

ben karagöz ve hacivatı gerçek sanırdım ve asla evde izlettirmezdim
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

ya o paranın üstündeki Mevlana resmini ben de Allah sanardım demek sadece ben deilmişim öyle bi yanılgıya düşen.bide yıkanmadan bir meyveyi yersek o an zehirlenip ölüceğimizi sanardım bu yanılgımdan çok uzun bir yolculukta dayımın dayanamayıp yolda aldıımız elmalardan bitane yedikden sonra benim ağlayarak ölmesini beklediim ama dayıma hiçbirşey olmadığını gördüğüm gün kurtulmuştum :010

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

ben televizyondaki dizilerde oynayanları televizyonun icinde falan sanardım. hatta bi ara televizyon icin tamirci cagırmıstık ve ben sevincten cıldırmıstım tanjuyu gorecem diye :D
betterman.

lp_fefurkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen lp_fefurkan »

ya ben özellikle bişeyi gerçek zannetmezdim ama şu casperdan çok korkuodum gelipte beni öldürcek die(bi kere rüyamda beni yere atmıştı ölmüştüm :010 )ama aslında çok tatlı bişeymiş casper sonradan anladım!!! :013

Kullanıcı avatarı
merve
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve »

küçükken palyoçaların küçük çocukları yediğini zannederdim bide sabah ezanında çok korkardım nedense :018

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

ben hayaletlerin gerçek olduğunu zannediyordum ve çok korkardım hoş korkum hala geçmiş diil bu seferde ölülerin dirileceğinden korkuyorum :016 olması imkansız ama bazen aklıma gelince korkuyorum
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

ben zeki müreni ananem yaslarda bir teyze, micheal jackson'ı da bayan sanırdım...

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

balkona her çıkışımda balkonun beni düşürmek için herşeyi yapabilecek bi canavar olduğunu sanardım ....hala da sanmaktayım azcık da olsa
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

suluboya fırçalarının insan saçıdan yapıldığını sanırdım(neyden yapılıyo ki onlar :roll: ) neyse bide Çeşme'nin çeşme gibi olduğunu, insanların oraya su içmek için gittiklerini zannediyodum :oops:
in the hopes of creating a horrible zombie..

Kullanıcı avatarı
deep_dark
Üye
Üye

Mesaj gönderen deep_dark »

uzaylıların bnm odamda yaşadığını sanıodum

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

korku filmi çok izliyordum belki ondan yatakta yatarken bir elin arkamdan cıkıp beni yakalacağını sanırdım

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

esperanza yazdı:ben televizyondaki dizilerde oynayanları televizyonun icinde falan sanardım. hatta bi ara televizyon icin tamirci cagırmıstık ve ben sevincten cıldırmıstım tanjuyu gorecem diye :D

ben de!!hatta bi ara televizyonun camını filan cıkarmaya kalkmistim ne salakmısım ya :022

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

drexler yazdı:
esperanza yazdı:ben televizyondaki dizilerde oynayanları televizyonun icinde falan sanardım. hatta bi ara televizyon icin tamirci cagırmıstık ve ben sevincten cıldırmıstım tanjuyu gorecem diye :D

ben de!!hatta bi ara televizyonun camını filan cıkarmaya kalkmistim ne salakmısım ya :022

tabi boyle seylerde hayal kırıklıgı da fazla oluyo :)

ben bir de biz uyuduktan sonra evde baskalarının yasadıgını sanardım bi aralar. mesela yatarken kıyafetlerimi dagınık koyardım. bi bakardım sabaha toplanmıs! baskası giyip oyle koymus sanardım tabi. nerden bileyim annemin sabah uyanınca onları topladıgını :D
betterman.

El_Fuego
Üye
Üye

Mesaj gönderen El_Fuego »

La fontein karakterlerine kafayı takmıştım... ve gece yolculuklarında ayın bizimle birlikte geldiğini sanıyodum...

chichi
Üye
Üye

Mesaj gönderen chichi »

zeki müreni kadın sanardım..oyuncak ayılarımın ve ördeklerimin gece üşüdüüünü düşünüp yatmadan önce onnarında üstünü örterdim.. :lol:

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

anasınıfında sürekli söylediğimiz tekerleme yüzünden aydedenin gece evimize gelip tavuk bırakabileceğini zannederdim :010
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
hayat_gk3
Üye
Üye

Mesaj gönderen hayat_gk3 »

sol omzumda şeytan, sağ omzumda melek olduğunu sandığım için sol omzumu döverdim hep.. sonradan 2sinin de melek olduğunu öğrenince sol omzumu büyük bi şefkatle okşamaya, sevmeye başlamıştım :010 ah şu çizgi filmler yok mu!!! hepsi onların yüzünden :010

Kullanıcı avatarı
ber888
Üye
Üye

Mesaj gönderen ber888 »

ben küçükken sütü hiç sevmezdim.onun içn de çukulataların ambalajlarında ki süt resmini AYRAN zannederdim.ve büyük bi afiyetle yerdim... :018
Karanlıkta yürüyen bir gölgeyim aslında insanlar geçer yanımdan ama hatırlamazlar adımı bir daha

Kullanıcı avatarı
lamskywalker
Üye
Üye

Mesaj gönderen lamskywalker »

bana bi kere tanrı her şeyi görür demişlerdi.nasıl olurda her yer de herşeyi görür diye düşünmüştüm.sonra izlediğim çizgi filmlerden birinde astronot gördüm ve tanrının her yerde uçan bir sür astronotu olduğunu düşündüm.tabi biz onları göremiyorduk.sanırım bu iş bi kaç yıl dan fazla sürdü.şimdiyse ne tanrı beni görüyo ne ben onu.ben onsuz mutluyum o bensiz.

Kullanıcı avatarı
zoemrewy
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen zoemrewy »

Küçükken Hep ,Kendimi takip eden biri olduðunu sanýrdým, Hatta evin içinde karanlýktan falan geçerken elimde býçakla giderdim... :018

Kullanıcı avatarı
ground
Üye
Üye

Mesaj gönderen ground »

soğuk havalarda dondurma yemek istediğim zamanlar annem beni hep kandırırdı soğukta dondurmanın içinde kurt olur yenmez diye tabi ben inanmayıp dondurmayıca dalıyodum ama annem o kadar komplike çalışmış ki bizim mahalledeki dondurmacıyıda kafaya almış oda onay veriyodu tabi benim bütün dondurma hayallerim suya düşüyodu:) ama ne zaman ki öle bişey olmadığını öğrendim çocukluğumda yemediğim dondurmaların acısını çıkarttım :D

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

ben küçükken sabahları uyanınca yüzümü yıkiim die gece fareler yüzüne iş...miş onun için git yıka deiolardı bende madem ewde fare war nie yakalmıolar die sorup duruodum kendime :018
bide klipleri her seferinde tekrar tekrar çekilo zannederdim aynı hareketleri nası her seferinde,aynı yerde yapabiliolar die düşünürdüm :018
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

sezrade
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen sezrade »

dostLuk.....

cocukken boLe bısey var sanar herkese sevgıyLe yakLasırdım..
haLa kurtuLamadım sevgıyLe yakLasma huyundan ama artık dostLuk dıye bırsey olmadıgını bıLıyorum...

Kilitli