Sevgilisinden Ayrılanlar Kulübü

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

sewgilimden ayrılmadım ama din yüzünden çok sorun yaşıyoruz :( böyle giderse ilişkinin sonu olmucak gibi :(
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

keşke derdimiz din olsaydı......... :cry:
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

vaga_bond yazdı:keşke derdimiz din olsaydı......... :cry:
ya kendi dışımızdaki olaylar yüzünden sorun yaşamak daha zor..
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
bzk87
Üye
Üye

Mesaj gönderen bzk87 »

kardeþim ne alakasý vardýý benim tanýdýðým bir çift var oðlan benim kanka ve biri sünni biri alevi ama çok mutlular birbirlerine çok saygý duyuyolar iþte buda sevgilerini katlýyor iþin sýrrý bu sevmek ve saygý duymak.. gerisi yalan herkesin din i kendine kardeþim din bireysel dir toplumsal deil idrrr

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bzk87 yazdı:kardeşim ne alakası vardıı benim tanıdığım bir çift var oğlan benim kanka ve biri sünni biri alevi ama çok mutlular birbirlerine çok saygı duyuyolar işte buda sevgilerini katlıyor işin sırrı bu sevmek ve saygı duymak.. gerisi yalan herkesin din i kendine kardeşim din bireysel dir toplumsal deil idrrr
bizimkiside aynı işte yaaa sorun bizde değil anlatmak istediğim.. annesine benden bahsetmiş sünni olduğum için annesi kıza durmadan ayrıl ondan falan dior.. tabiki o yüzden ayrılmıoruz ama ewde durmadan üzülcek.. ya bana göre çok saçma bi sebep.. benim dediğim sorun ilerde çıkıcak olan sorun çünkü ciddi bakıoruz olaya ve ailesinin taviz vermeye niyeti yok gibi

Kullanıcı avatarı
bzk87
Üye
Üye

Mesaj gönderen bzk87 »

kardeþim bu þekilde bu sorunlarý yaþamýþ ve baþarýp atlatýp evlenmiþ insalar bol. bak sana bir tavsiye eðer bir birinize gerçekten seviyorsanýz. eðer partnerin in seni gerçekten sevdiðine inanýyorsan onu karþýna al ve sürekli olarak birbirinizi seveceðinize büyük saygý duyacaðýnýza dair söz verinn olumm aþk kolay bulunmuyor benim gibi her gece göz yaþý dökeceðine yanii ....

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

eyw..saol.. zaman göstericek herşeyi zaten...

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

bu zamanda alewi sunni tartı$ması war hala he..helal walla..benim kuzenim bir alewiyle ewli..ama hicbir sorun yok..sorun yapan ananem felan oldu da onu kim takar..kimse problem etmedi..gayet te mükemmel bi insan walla..bu dewirde bu kafalar war hala he ilqinc..

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

diorum ya keşke tek derdim inanç olsaydı :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Whisperwind
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Whisperwind »

vaga_bond yazdı:diorum ya keşke tek derdim inanç olsaydı :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Bu dünya insanın inanç denen şeyi yitirmesine neden oluyor. Gerçekten bazı şeylere inancımın azaldığını hissediyorum.
Glaciers melting in the dead of night and the superstars sucked into the supermassive...

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

ben ayrilali 2haftaya yakin oldu.onu istemeden cook uzdum :( arada ozluyorum ya :020 ama sevmedikten sora napiimki..... :018
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
bzk87
Üye
Üye

Mesaj gönderen bzk87 »

Whisperwind yazdı:
vaga_bond yazdı:diorum ya keþke tek derdim inanç olsaydý :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Bu dünya insanýn inanç denen þeyi yitirmesine neden oluyor. Gerçekten bazý þeylere inancýmýn azaldýðýný hissediyorum.

katýlýyorum ama belkide beni ayakta tutan inançlarýmdýr. Hayatta tutan

Kullanıcı avatarı
KaRaMaRTi
Üye
Üye

Mesaj gönderen KaRaMaRTi »

Arkadaşlar kulubümüz için kagıt mendil alacagız aglayan aglayana valla ben yetiştiremiyorum sizde biras yardım etseniz kişi başı 1 YTL yeter yoksa klubü kapatacagım benimde maddi durumum yok ...

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

Mesaj gönderen ScarTissue »

Papi yazdı:ben ayrilali 2haftaya yakin oldu.onu istemeden cook uzdum :( arada ozluyorum ya :020 ama sevmedikten sora napiimki..... :018
bende dün ayrıldım seviodum ama aşık diildim hani böle aşık olunca kör olursun ya hiçbi kötü yönünü görmessin işte değildim aşık ama o aşıktı üzdüm onu çok ama napimm geleceği yoktu ilşkinin of of
Scar tissue that I wish you saw, Sarcastic mister know it all, Close your eyes and I'll kiss you 'cause, With the birds I'll share, With the birds I'll share, This lonely view

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

selam millet neyazıkki ben de bu klube yaklaşık bi ay önceden gönülen katılmıştım resmileştireyim diye yazıyorum benim olay tamamen aldatma üztüne kurulu ama nedense kendim sütten çıkmış ak kaşık olabilcek kadar az hata ve çok sevgiyle bağlanmıştım yinede k.çına tekmeyei de yiyen keleğe de getirilen terk edilen de ben oldum anlamıyorum neden bu kadar çok güvenip sevdiğimiz kişiler bu tür şeyleri çok yapıo hele ki karşı tarafın onu körkütük sevdiğini ve ilerisi için oldukça umutlu adımlar attığını bile bile? yalvarırım bilen varsa cevap versin bana ya terk edilen taraf iptal olup 1 ay boyunca dünya ile bağlantısını kesiyo ama diğer taraf yani terk eden gününü gün ediyo bunun neresi adil ve aslında hatanın gramı bile olmayan terk edilen neden bütün bu ikilem ve çelişki dolu dipsiz kuyulara baş aşağı dalmalı veya bu kimin hakkı olmalı? sanırım saçmaladım kusura bakma yın tekrar merhaba ben de artık bu klüpteyim ve galiba hayatımın sonuna kadar sürecek bu klüpte bulunuş nedenim..!! :cry:
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

ben beş dakka önce ayrıldım...

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

ben de öle gibi bi şey...

iiyim ama şimdi ...
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

valla ben de iyiyim bi iki gün geçsin... öle hissederim giren kazığın acısını heralde..ama şimdi iyiyim hayret....

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

karamartı...baba bende üye oluom bu klübe...aidatlar yakında..ok :grin: :015
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

hahhahhaaa... tüm yazdıklarım silinmiş.. bu konuda ne kdr bunalım olduumu okuyamıcaksınzzz!!!!....
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

yaaa nie yarama basıyonuzke yane :cry:
yaf unutamıorum hayatta ilk defa birini
ki ben ayran gönüllülüğüyle tanınan bi arkadaştım
şaka maka özledim ben yaaa :020
umarım okumaz bunu çünkü o unuttuumu hatta bi yerime bile takmadıımı düşünüo :010
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
bassofadown
Üye
Üye

Mesaj gönderen bassofadown »

bu kulübe hiç bi şekilde üye olmamak dileiyle..
En son bassofadown tarafından 21 Eyl 2005 20:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
... sobe _ b@ss ...

Kullanıcı avatarı
dr_ayse
Üye
Üye

Mesaj gönderen dr_ayse »

ben de ayrıldım ama ılıskım bıtmıs deıl sadece o yurt dısında okuyo ben burda yaaa bıdahakı gelısıne tam 4 ay war we hala yolda ama ben sımdıden onu delı gıbı ozledım askım senı sevıyorumm yaa :020 :020 :020 :cry: :cry:
abı anlamadım ben bu ısı 19 yıldır bekledıgım ınsanı buldumm ama dunyanın dıer ucundaaa offf offf aşk fedakarlık ıstıo arkadaslarrrr we bu cok zor cok acılı :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

sen ağlamaaya devam et ne diim :D

Kullanıcı avatarı
fidelio
Üye
Üye

Mesaj gönderen fidelio »

başka şehirde okuyor ve gitti... bu kadar basit! kabullenmek birkaç günü aldı ama hayat da devam ediyor...
The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...

Kilitli