Dök içini rahatla..

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen laciwert »

yaww neyse sana söyliycek laf bulamıorum...
Your Song Of Eternity Has Lost Its Meaning

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

susmamak uuruna saçmalamaya devam etmezsin umarım... çnkü şimdi çıkmam gerekio ve gözüm arkada kalsın istemiorum...naapiim elimde diil.. merak ediorum bu sefer ne saçmalamışsın die..
ayrıca herşeyden önce burası bi rock müzik sitesi ve bunun dışında konularla siteye meşgul etmemen ii olr. :006
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

aman çok saol tavsiyelerin için kaçsan bencede çok ii olur yeterince laf yeter zaten sorularıma yanıt verebilseydin belki azda olsa bi çözüm noktasına gidebilirdik... bu arada arkdandan konuşacak kimsede değilimm ben yazdımı yazdım arkdamdan konuşulduğu için geldim ve kimsenin arkasndanda konuşacak değilim .

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

olmadı rahibecim yine olmadı..... :006
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

sen ortaya atlamasan olmaz sankii senlede bi kanıya vardık zannediorum biraz ge yazdık diee dewam ediorum zannetmeyin hakkımda bişe yazılmadığı sürece bi bok yazıcak değilim...

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

angel_of_the_hell yazdı:olmadı rahibecim yine olmadı..... :006

bitteriim nolmuş burdaaa yaww dövüşmü varrr tabiii tartışma varsaa sende burdasın şaşırmadmm hiiiç heheheehh :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

Rock_N yazdı:

bitteriim nolmuş burdaaa yaww dövüşmü varrr tabiii tartışma varsaa sende burdasın şaşırmadmm hiiiç heheheehh :-D

sorma cnm ya... son söz için yapılan kıvırmalar işte... ben ortaya atlamzsam olmaz walla..... :-D :-D

ayrıca sırf sennle bi tartışmaya grdik die kişilere itafen attım postların altında kndini araman anlamsız...
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

angel_of_the_hell yazdı:
Rock_N yazdı:

sorma cnm ya... son söz için yapılan kıvırmalar işte... ben ortaya atlamzsam olmaz walla..... :-D

ayrıca sırf sennle bi tartışmaya grdik die kişilere itafen attım postların altında kndini araman anlamsız...

hala konuşuo yaaa koca karı çenesi mübareqqqq hehehh öpüorum janemmcim ben çekiliorum siz dewam kaldıııs yerdenn tartışmaya..en son n demiştii o küfürmü etmişti n öle bişidi galiba ben öle hatırlıorumm (kızıştıriim biras) hehehh :P

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

birader bizde küfür olmaz şimdi ayıp ettin laf sokarım iğnelerim ama küfür etmem o akdarda değil...

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

laciwert yazdı:birader bizde küfür olmaz şimdi ayıp ettin laf sokarım iğnelerim ama küfür etmem o akdarda değil...

bu gecelik bu kadar ben kaçar...bence peq laf yarışına girme angel la ..yada gir sen bilirsinn ama 1000-0 geriden başlıcan söliiim...bol şans sana..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

buyrun size son soz...su kavgalarınızıda ozel mesaj yoluyla veya msnden edin artık...
sleeping with the earth my dying bride

Kilitli