13 Kasım 2005 - Ankara Buluşması I

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

shekeep yazdı:zuhahahahahaha fotolar mükemmel ben az ama öz durdum :P gerçi daaa çok durmak isterdim ama olmadı :( ama bundan sonra nooolcak rocktr ankaradakilerle sinemaya gidecek olmaz mı bence bunun devamı gelmeli? :002

sanıyorum ki bu konu hakkında ::: ben dolaşmak için çıktığımda ciddi ciddi konuşulmuş.. ::: ben bu fikre bayıldım.. hattaaaaaa.. shekeepp.. sen bu sefer organize ediceksin.. di mi.. saw filminde beni eken insan :D
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

oldukça iyi geçmiş gibi görünüyo buluşma angel herzamanki gibi zarif ve ürkek çıkmış sanki :010 bloody de beklediğimden yine oldun çıkmış :010 neyse umarım rocktrnin bütün buluşmaları bukadar cafcaflı geçer elinize sağlık muhteşem 2li :010 :wink:
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

_blindside
Üye
Üye

Mesaj gönderen _blindside »

biz de resimlere yetiniyoruz....

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

theHeLL yazdı:oldukça iyi geçmiş gibi görünüyo buluşma angel herzamanki gibi zarif ve ürkek çıkmış sanki :010 bloody de beklediğimden yine oldun çıkmış :010 neyse umarım rocktrnin bütün buluşmaları bukadar cafcaflı geçer elinize sağlık muhteşem 2li :010 :wink:

zarifi anladımda.... :010 ... ürkek derken ne dmk istedin onu anlamadım.. iimi??.. kötümü?? :-D .. walla şimdi nası bi kişiliksek... neye elimizi atsak güzel oluo yaa... :-D :P .. darısı başınıza *theHeLL*cim...
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

theHeLL yazdı:oldukça iyi geçmiş gibi görünüyo buluşma angel herzamanki gibi zarif ve ürkek çıkmış sanki :010 bloody de beklediğimden yine oldun çıkmış :010 neyse umarım rocktrnin bütün buluşmaları bukadar cafcaflı geçer elinize sağlık muhteşem 2li :010 :wink:

nasıl yani beklediğimden yine oldun .. :D
*Saklaban*

_blindside
Üye
Üye

oldun olgun olsa gerek. benim aklıma o geldi. şimdi klaveyey bakıyorum hmmm arada sadece f tuşu var. büyük ihtimalle olgundur.

Kullanıcı avatarı
shekeep
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shekeep »

sanıyorum ki bu konu hakkında ::: ben dolaşmak için çıktığımda ciddi ciddi konuşulmuş.. ::: ben bu fikre bayıldım.. hattaaaaaa.. shekeepp.. sen bu sefer organize ediceksin.. di mi.. saw filminde beni eken insan :D[/quote]

ben bu organize işini üstlenemem sevmem bölee şeyleri ne biliim ilk buluşma gayet iiydi organize yapanlar başarılıydılar bayaa bence yine aynı elemanlat yapsın bana katılanlar el kaldırsın kabul edilmiştir :-D
çok gezen papuç b*k getirir!..

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

damga.. ad soyad imza mühür istiyorum... hemen...
*Saklaban*

Kullanıcı avatarı
shekeep
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shekeep »

bloodyhead yazdı:damga.. ad soyad imza mühür istiyorum... hemen...

bu ne yaaaa
çok gezen papuç b*k getirir!..

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

shekeep yazdı:
bloodyhead yazdı:damga.. ad soyad imza mühür istiyorum... hemen...

bu ne yaaaa

böyle bundan sonra :P

tamam tamam.. angella ayarlarıs yine.. ;)
*Saklaban*

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

bu buluşmanın da bir rezalete dönüşmemesini sağladığı için sanemi gerçekten tebrik ediyorum...
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

SamotH yazdı:bu buluşmanın da bir rezalete dönüşmemesini sağladığı için sanemi gerçekten tebrik ediyorum...

senin önünde ben saygıyla eğilirim hocam
*Saklaban*

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

gerek yok,sen zaten yeterince büyük olduğunu gösterdin...
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

SamotH yazdı:gerek yok,sen zaten yeterince büyük olduğunu gösterdin...

+999..99
Even the smallest person can change the course of the future...

_blindside
Üye
Üye

+9999.... :010

_blindside
Üye
Üye

hatta hiç bi insan onun kadar büyük olamaz.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

ki sanem insanı zaten ayaküstü bile hadi buluşalım bi yarım saat bi saat dolanırız diyen bi insandır kendisinde bu konuda büyük bi potansiyel var :010 :003
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

heheh.. sonra shekeep gelmişti..

puhahaha.. güzel gündü ama..

rahibem de gelicekti ama evdeymiş o yine sinir damarı tutmuş.. evden çıkmamış.. gelemem dedi..

dier ahaliden de ses çıkmayınca gelenler gelsin ben büyük dost kitapevi önünde oturucam tüm gün dedim.. gelenler geldi işte :)

bi ara rocktrın nadiren giren nete giren üyeleri uğradı yanımıza.. o kadarla kaldık ... orda oturmak da ayrı bi keyifti ama ..
*Saklaban*

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

hatırladıım kadarıyla bunalım havaları yaratıodum yine kendime.. iirenc gecen bi sınavdan cıkıp kendimi sabahın 12 inde ewe atmıştım :016 ama o gün olanların ayrıntılarını bloodyhead saolsun kendi acısından bolbol anlatmıştı.... :P :-D
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

rahibe_teresa yazdı:hatırladıım kadarıyla bunalım havaları yaratıodum yine kendime.. iirenc gecen bi sınavdan cıkıp kendimi sabahın 12 inde ewe atmıştım :016 ama o gün olanların ayrıntılarını bloodyhead saolsun kendi acısından bolbol anlatmıştı.... :P :-D

kendi açımdan önemliydi sanki o an.. açıkçası bencillik yaptım.. kafam bozmuştu o gün.. ve sinir harbi içinde herkese msj attım buluşmak içn.. kafayı yicektim o gece çünkü..

mesaja da yarın şu saatten sonra bilmem kaça kadar büyük dost kitap evi önünde olucam falan diye yazdım..
kntr bitince .. çiğdeme atamadım msj.. dershanede olduğunu umuyodum.. dershaneye gittim çiğdemi bulmak için.. ama tam dershaneden çıkıyodum ki hocalara yakalandım.. nereye sanem diye..

biraz azarlandım çünkü dersim vardı.. selviyi söyledim arkadaşım şurda bekliyo diye.. ben gidicem haber verip gelicem dedim.. bi parça yalan olmuştu haliyle..

selviyle buluşmak için giderken dostun önüne..
sabahın köründe çiğdeme kızılaydan telefon ettim hadi gel diye.. gelemeyeceğini söyledi..

ben selviyle buluştum.. bi iki dertleştik desem yeridir.. ama adam gibi konuşamadık:: derken arkadaşlar geldiler..(rocktrdaki nicklerini unuttum)
onlarla bi şeyler yemeye gittik..

ordan çıkıp dostun önüne geldik yine.. cem bey daha yeni uyanmış saat nerdeyse 3buçuk olmuş::: onu bekledik.. o da geldi ilk defa koyu renkler giyinmiş bi şekilde ::
biraz dostun önünde bu iki insan sigara içti.. ben de tabi biras zor durdum ama durdum işte yanlarında .. (iyi halt ettiniz ::: )
ordan kalkıp cem bizi adını unuttuğum bi cafeye götürdü.. sahiden güzel yerdi.. çay vs içtik fazla duramadık derken kalkıp evlere dağıldık..

gün böleydi işte.. kaçamak rocktr toplantısı oldu..

jonathan'a söleyince sizden buluşmalarınız için para toplıcam demişti :P
şşştttt... sölemices bundan sonra.. :Dsonra rocktr ı buluşma mekanı diye mi kullanıosunuz derler .. :R

şaka tabi.. SAOL ROCKTR...
*Saklaban*

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tabi bize son anda gelen teklifleri mesafe çokluundan dolayı deerlendiremioruz maalesef..... dersanemde o tarafda olmayınca hiçbi bahane yaratamıorum gidebilmek içn..... bide böle ballandıra ballandıra anlatıolar *kaçamak rocktr toplantısı* şeklinde.... o yüzdende KÜSMÜK!!!! :x :x :x ....
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

angel_of_the_hell yazdı:tabi bize son anda gelen teklifleri mesafe çokluundan dolayı deerlendiremioruz maalesef..... dersanemde o tarafda olmayınca hiçbi bahane yaratamıorum gidebilmek içn..... bide böle ballandıra ballandıra anlatıolar *kaçamak rocktr toplantısı* şeklinde.... o yüzdende KÜSMÜK!!!! :x :x :x ....

canımmmm.. tamam yahu seninle ayrı bi buluşma olucak.. özel davetlerleeeeee :P sen kameralara hareket çekmeden geçmez ki buluşmalar...
*Saklaban*

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yok kızım şimdi yaacılııa gerek yok :023 .... ben anladım anlayacımı......!!!! :(

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

bikaç hafta sonra alakasız olucak ama angelım meleğim ben bi de lonely le karsılasmıstım mesrutiyette seni de yakalarım bi ara :-D
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ühüüüü........ bu günleridemi görcektim... beni brz zor yakalırsın peripellam... benm sürtüüm mekanlar ortak diil maalesef.... :(

Kilitli