Keşke...

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

Rock_N yazdı:
GiMLiStorM yazdı:keşke kar durmasaydıda tutsaydı...off evin önüne kurardım bi barikat...geçenlerin aazına aazına atardım toplarımı bee...bütün cephaneyi boşaltırdım vallaa...!!!!
keşkeeeeee!!!keşkeeeeee!!!!
ok ok ... sen dam kantırcısın..yaşayarak bile oynuosun gaza gelipte şehre vahşet saçmadaa 4-4 kuşanıptaa :P
pohahahahaha!!!!ne güldüm bee :-D
olm kantırcıyız ezelden..-de bunun kantırla pek alakası yok...dşnsene geçenlerden birinin azının ortasına POF!! die patlatıveriosun kartopunu :-D
büyük,küçük,genç,yaşlı...herkz denemeli bunu... :-D :-D
*GO!!!GO!!!GO!!!
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

ehheh.abi güüzel fantezide..bu işin sonunda bi güzel de dayak yemek var.. : '' hehehe..bak bey çocuk ne güzelde hayatta cs nin uygulamasını yapıyorda insanların ağzına ağzına kar dopu atıyo'' demez herhalde..neehahahha

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

GiMLiStorM yazdı:
Rock_N yazdı:
GiMLiStorM yazdı:keşke kar durmasaydıda tutsaydı...off evin önüne kurardım bi barikat...geçenlerin aazına aazına atardım toplarımı bee...bütün cephaneyi boşaltırdım vallaa...!!!!
keşkeeeeee!!!keşkeeeeee!!!!
ok ok ... sen dam kantırcısın..yaşayarak bile oynuosun gaza gelipte şehre vahşet saçmadaa 4-4 kuşanıptaa :P
pohahahahaha!!!!ne güldüm bee :-D
olm kantırcıyız ezelden..-de bunun kantırla pek alakası yok...dşnsene geçenlerden birinin azının ortasına POF!! die patlatıveriosun kartopunu :-D
büyük,küçük,genç,yaşlı...herkz denemeli bunu... :-D
*GO!!!GO!!!GO!!!
hemde tek mermide headshot...süper olurdu..!! :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

biri cs mi dedii puaaa kantırrrrr laa ben bayılıommm..
gerçeğe uygulasakk keşke neler olur :P 8)
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

KoRn_eR yazdı:ehheh.abi güüzel fantezide..bu işin sonunda bi güzel de dayak yemek var.. : '' hehehe..bak bey çocuk ne güzelde hayatta cs nin uygulamasını yapıyorda insanların ağzına ağzına kar dopu atıyo'' demez herhalde..neehahahha
olm gülü seven dikenine katlanır :-D 8)
*okey..let's go!!

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

system_ yazdı:biri cs mi dedii puaaa kantırrrrr laa ben bayılıommm..
gerçeğe uygulasakk keşke neler olur :P 8)
sen anlarsın canımm cs den ya... sen ewinde yemek yapp havlukenarı kanaviçe filann örr elinin hamuruylaya karışma erkeklerin işine :D

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rock_N yazdı:
gerçeğe uygulasakk keşke neler olur
sen anlarsın canımm cs den ya... sen ewinde yemek yapp havlukenarı kanaviçe filann örr elinin hamuruylaya karışma erkeklerin işine
bi insan yarılır yarılırda bu kadar mı yarılır :-D :-D :-D :-D :-D

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

keşkee....furiouswish iin foto galerisindennn fotosuu silinmseydii...forumm bi çıtırııın fotosundann mahruum kaldıı... :021 göz zewkimii hangii foto tamamlıyycak şimdi..neese bendee senin foton yerinee aynadaa mıçıma bakarım artık..arada fark yok saten :-D :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Rock_N yazdı:
gerçeğe uygulasakk keşke neler olur )
sen anlarsın canımm cs den ya... sen ewinde yemek yapp havlukenarı kanaviçe filann örr elinin hamuruylaya karışma erkeklerin işine
hade lahn mnyakk sen kendine bak :-D lahn çeyizim hazır damat adayı bulunn :005

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

system_ yazdı:
Rock_N yazdı:
gerçeğe uygulasakk keşke neler olur )
hade lahn mnyakk sen kendine bak :-D lahn çeyizim hazır damat adayı bulunn :005
damat adayımı...olm sendee ne yanar dönersin yaaa :-D iki gün önce aşık deilmiydiiin senn!!! :006 hazır iştyee daa n damatt adayıı...hee ama ben 7 gocalıı gürbüzmüü mürbüzmüü hürbüzmüü neese iştee ondan olcemm idosann o başka... :-D

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

keşke bu forum gerizekalılardan temizlense... her girdiğimde aynı lafları, aynı kişileri, aynı muhabbetleri görmekten bıktım. amaan neyse, eğlensinler gençler aralarında...
betterman.

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

hişşt çaktırmaaa :P :oops:

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

esperanza yazdı:keşke bu forum gerizekalılardan temizlense... her girdiğimde aynı lafları, aynı kişileri, aynı muhabbetleri görmekten bıktım. amaan neyse, eğlensinler gençler aralarında...
esperensa...yukarda bi çarpı işareti varya eer ikspi kullanıosan kırmızıı renktee...işteeeo düğmeyee bi kere tıkarsannn bu muabbetlerii ve aynı kişileri görüpp sinir olmaktann kurtulurusun..bi tavsşye sadeceee oke :006

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen si_keremcem »

keşke ders diye bişi olmasa.okul olsun ama ders olmasın A.Q
ben at siqtim kavun siqtim milangaza incir diktim çöp tenekesinde doğdum armut yedim cırcır oldum senden başka benden başka ondan başka bundan başka şundan başka biri oldum

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

Rock_N yazdı:
esperanza yazdı:keşke bu forum gerizekalılardan temizlense... her girdiğimde aynı lafları, aynı kişileri, aynı muhabbetleri görmekten bıktım. amaan neyse, eğlensinler gençler aralarında...
esperensa...yukarda bi çarpı işareti varya eer ikspi kullanıosan kırmızıı renktee...işteeeo düğmeyee bi kere tıkarsannn bu muabbetlerii ve aynı kişileri görüpp sinir olmaktann kurtulurusun..bi tavsşye sadeceee oke :006
ya sev ya terket olayı mı yani?
betterman.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Rock_N yazdı:
onun yerine sen msn kullanmayı akıl etsen?sen kimsin ki insanları siteden kovuyorsun?kimse senin sacmalıklarını okumak zorunda degil...
sleeping with the earth my dying bride

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

e ben bu laftan sonra .. hiç ama hiç bi şekilde yazmıcam derim esperanza.. sahiden bozuldum...

bu kadar şikayetçi olanlar gayet rahat belirtebilirler ve konuşmamızı kesebilirler.. ya da uyarabilirler -güzel- bir dille..

yok ama efendim.. verdiimiz raaatsızlıktan ötürü özür dileriz.. ve rica ederiz siz de yazın bol bol da bu site durağan hale gelmesin.. değil mi..
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

bloodyhead yazdı:e ben bu laftan sonra .. hiç ama hiç bi şekilde yazmıcam derim esperanza.. sahiden bozuldum...

bu kadar şikayetçi olanlar gayet rahat belirtebilirler ve konuşmamızı kesebilirler.. ya da uyarabilirler -güzel- bir dille..

yok ama efendim.. verdiimiz raaatsızlıktan ötürü özür dileriz.. ve rica ederiz siz de yazın bol bol da bu site durağan hale gelmesin.. değil mi..
+++++1223456....no cmmnt :006

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

esperanza yazdı:
Rock_N yazdı:
ya sev ya terket olayı mı yani?

Keşke biribirimizi yemiyip gül gibi yşayıp gitsek,Keşkeee hergün bayram olsa :-D (delimiyim neyim yoksa)
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

bloodyhead yazdı:e ben bu laftan sonra .. hiç ama hiç bi şekilde yazmıcam derim esperanza.. sahiden bozuldum...

hiç yazmamak? bu olmadı işte. ben bu siteye uzun süredir giriyorum. son 1-2 aya kadar önceki mesajda belirttiğim tarz bir düşüncem de yoktu. forumdur sonuçta, konu gözetilmeksizin geyik yapılabilir. ama 1-2 aydır hakkaten eşşeğin ... su kaçtı. isteyen istediği gibi takılır, sitede benim bir yetkim yok. ama msn muhabbeti görmekten (her başlıkta) artık bıktım. benimki sadece bir "keşke"ydi. amacım tartışmak değil, o yüzden lütfen anlamaya çalışın. teşekkürler.
betterman.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

keşke bazı şeyler karışık hale gelmese.. çevremdekilerin ne düşündüğünü anlamaya çalışmak zor geliyo bazen.. açıklık istiyorum..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

keşke bu topiği hiç açmasaydın bak şimdi keşkelerim geldi aklıma
ama keşke lafındanda NEFRET EDERİM

humuluslupulus
Üye
Üye

Mesaj gönderen humuluslupulus »

keşke onunla bu kadar uğraşmamın tek sebebinin onu dostum olarak geri kazanmak deil de BENİM olarak kazanmak istediimi suratına deli gibi bağırıp kaçabilsem buralardan :cry: :!: :cry: :!:
imitasyonlar aslını yaşatırrrrrrrrr!!!!!!!!

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

keşke burağa hiç aşık olmasaydım,keşke hiç keşke demseydi m :tease
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

keşkeee rock müzik yaskalansaaa...bisdeki öenminii anlasakk..bide bişilerii gizli gizli yapmanın heyacanıı olsa içimisdeee hehehh :010

Kilitli