Keşke...

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
KaRaKKeDi
Üye
Üye

Mesaj gönderen KaRaKKeDi »

Keske "kadınlar ne ister " filmiinde olduğu gibi bende erkeklerin düşüncelerini okuyabilsem..

İyice cozuturdum o zaman da ha.. Düşünsene herif kafada ne fantaziler kuruo belki.. sen hapsini öğrenip bi tokat patlatıp gidiosun "ben seni gerçekten sevmiştim" replikleri arasında.. (o tokat patlatmayı hep yapmak istemişimdir.. bi gün yapcam :-D )
Herif tabi dumur.. Ne dedim ben şimdi diye kalıyo..

eheuheuhhe.. ne güzel olurdu bea..
Yamuk prenses, kedi cüceler.. masken düşsün herkes görsün seni.. kendin gibi!

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

KaRaKKeDi yazdı:Keske "kadınlar ne ister " filmiinde olduğu gibi bende erkeklerin düşüncelerini okuyabilsem..

İyice cozuturdum o zaman da ha.. Düşünsene herif kafada ne fantaziler kuruo belki.. sen hapsini öğrenip bi tokat patlatıp gidiosun "ben seni gerçekten sevmiştim" replikleri arasında.. (o tokat patlatmayı hep yapmak istemişimdir.. bi gün yapcam :-D )
Herif tabi dumur.. Ne dedim ben şimdi diye kalıyo..

eheuheuhhe.. ne güzel olurdu bea..
Bence onlar okusaydı daha iyi olurdu düşünsene ben karşımdaki hakkında neler düşünüyorum beynimdne geçiyo oda öğreniyo heralde ilk yapıcağı bahırarak beni sevdini sölemek olurdu nihahahahahhahah...!
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

keşke ona söyleyebilseydimm (yoksa bu başka bi forumdamıydı yaa :-D )
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

MuHoS yazdı:keşke ona söyleyebilseydimm (yoksa bu başka bi forumdamıydı yaa :-D )
GeL gEl sennnnnn benim topiğe gel hahahhaah oraya yaz oke kafan karışmasın nihahahhaha;) :006
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

Kullanıcı avatarı
Deja-Vu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Deja-Vu »

Keşke pilot olabilseydim.(diğer tercih kurtuluş savaşında subay olsaydım)
keşke hayatımda ilk aşık olduğum bir kızla ömür boyu yasasaydım.
aklıma geldikçe devam...
İnsanların insanları değil yalnızca eşyaları yönettiği bir toplum için...

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

keşkeeee şu lanet okuluuu yazmasaydımmmmmmmmmmmm!! :007

Kullanıcı avatarı
Deja-Vu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Deja-Vu »

iyi hatırlattın okul meselesini keşke...
İnsanların insanları değil yalnızca eşyaları yönettiği bir toplum için...

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

TuGBiSH yazdı:keşkeeee şu lanet okuluuu yazmasaydımmmmmmmmmmmm!! :007
hangi lanett okulll.. :006

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

dokuz eylüll hukuuuuuuuuuuuuuukkk ııyyhhh... :x

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

TuGBiSH yazdı:dokuz eylüll hukuuuuuuuuuuuuuukkk ııyyhhh... :x
aaaaaa :016 hangi kampüsüüü...hangii bölümüü...fena deildirrr 9 eylüll..!! bi ömrğm geçtiii 9 eylüldee...okul olarak 1 yıl ama cafelerden çıkkmasdık hiiiç....bucadamısıınnn..9 çeşmelerde filan mıı..¿ :006

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

Rock_N yazdı:
aaaaaa :016 hangi kampüsüüü...hangii bölümüü...fena deildirrr 9 eylüll..!! bi ömrğm geçtiii 9 eylüldee...okul olarak 1 yıl ama cafelerden çıkkmasdık hiiiç....bucadamısıınnn..9 çeşmelerde filan mıı..¿ :006
dokuzçeşmelerdeimmm..iirenc yaaa...neresi guselll hukukta okuorum bide ıyyhh saten kampus demeye bin sahit...insan bornovada oturunca buca cok kötüü geliooo bi üniv için...

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

TuGBiSH yazdı:
Rock_N yazdı:
dokuzçeşmelerdeimmm..iirenc yaaa...neresi guselll hukukta okuorum bide ıyyhh saten kampus demeye bin sahit...insan bornovada oturunca buca cok kötüü geliooo bi üniv için...
yaa tabii bornovaa ünv mekanııı..da bornowada bayıo bi süre soraa..küçük-büyük park...eee başka...yoook...ege kampüsü bornovadan daa güselll bence.bucada doğup büyümeyenn anlamas bucaayı tabiii :010 festival zamanı güsel olurr...as sabret bişi kalmadı satenn...güseldiir bucaaa güseldirr...bok sürdürmemde hiiiç bucayaa ama tavsiyee ediiim şirinyer sewgi yoluna filan inme..kıro house dırda biras.. :010

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

Rock_N yazdı:
TuGBiSH yazdı:
Rock_N yazdı: aaaaaa :016 hangi kampüsüüü...hangii bölümüü...fena deildirrr 9 eylüll..!! bi ömrğm geçtiii 9 eylüldee...okul olarak 1 yıl ama cafelerden çıkkmasdık hiiiç....bucadamısıınnn..9 çeşmelerde filan mıı..¿ :006
yaa tabii bornovaa ünv mekanııı..da bornowada bayıo bi süre soraa..küçük-büyük park...eee başka...yoook...ege kampüsü bornovadan daa güselll bence.bucada doğup büyümeyenn anlamas bucaayı tabiii :010 festival zamanı güsel olurr...as sabret bişi kalmadı satenn...güseldiir bucaaa güseldirr...bok sürdürmemde hiiiç bucayaa ama tavsiyee ediiim şirinyer sewgi yoluna filan inme..kıro house dırda biras.. :010
yaw ben bucaya hiç ısınamadım ya bornovaya süper demıorum ama en azından yolda raat yürüorummm..bizim okulun orasııı kıro kaynıooooo ııyyhh..hasan ağa parkından gecebılene askolsun saten

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

TuGBiSH yazdı:
Rock_N yazdı:
TuGBiSH yazdı: dokuzçeşmelerdeimmm..iirenc yaaa...neresi guselll hukukta okuorum bide ıyyhh saten kampus demeye bin sahit...insan bornovada oturunca buca cok kötüü geliooo bi üniv için...
yaw ben bucaya hiç ısınamadım ya bornovaya süper demıorum ama en azından yolda raat yürüorummm..bizim okulun orasııı kıro kaynıooooo ııyyhh..hasan ağa parkından gecebılene askolsun saten
hasanağa parkındann mıı...tek başınaaaa...sakın deneme deriiiim (: kundura+beyaz çorap cenneti orasııı...gerçii zamanındaa bendee çimlerde oturup az içmedim ordaa n yalan söliiiim :P yaa boşwerr bucayıı bornovayıı....go to alsancakk...go to oze bar...!

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

ooze'un suyu cıktı artık ya ...ben cok sıkıldım ordan yenı mekanlar acıldı kesfe cıkmak lasım:)...dungeon dekorasyon deişikliği yaptı..sardunyayda yenı pi içki servisi basladı vs vs :P...

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

TuGBiSH yazdı:ooze'un suyu cıktı artık ya ...ben cok sıkıldım ordan yenı mekanlar acıldı kesfe cıkmak lasım:)...dungeon dekorasyon deişikliği yaptı..sardunyayda yenı pi içki servisi basladı vs vs :P...
ciddimisiin yaa...çok uzak kaldııım çoooook...eski ozee neidi yaa...sağlam gruplar çıakrdı filann..kurban ıkıoduu..özlem tekin..şebo..dumann filann...satyen oze ve dungeon..bide ben kıbrıs şeitlerindeki cafe-barlara doyamasım...bişi sorcamm kıbrıs şeitlerinde hala comfort kundura broşürleri daıtıkıomuuu...hatırlıomusunn? sewincin önünde filann..?*

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

Rock_N yazdı:
TuGBiSH yazdı:ooze'un suyu cıktı artık ya ...ben cok sıkıldım ordan yenı mekanlar acıldı kesfe cıkmak lasım:)...dungeon dekorasyon deişikliği yaptı..sardunyayda yenı pi içki servisi basladı vs vs :P...
ciddimisiin yaa...çok uzak kaldııım çoooook...eski ozee neidi yaa...sağlam gruplar çıakrdı filann..kurban ıkıoduu..özlem tekin..şebo..dumann filann...satyen oze ve dungeon..bide ben kıbrıs şeitlerindeki cafe-barlara doyamasım...bişi sorcamm kıbrıs şeitlerinde hala comfort kundura broşürleri daıtıkıomuuu...hatırlıomusunn? sewincin önünde filann..?*
puhaaaaa evett hemde broşürler aynııı hehe:):):)...ya hala o sölediğin gruplar konser verioo ama 15gunde birrr....

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

TuGBiSH yazdı:
Rock_N yazdı:
TuGBiSH yazdı:ooze'un suyu cıktı artık ya ...ben cok sıkıldım ordan yenı mekanlar acıldı kesfe cıkmak lasım:)...dungeon deorasyon deişikliği yaptı..sardunyayda yenı pi içki servisi basladı vs vs ...
puhaaaaa evett hemde broşürler aynııı hehe:):):)...ya hala o sölediğin gruplar konser verioo ama 15gunde birrr....
sana bişi sölimmii...o broşürlerii taaaaaam 1 yaz daıttıım...hemdee sewincin önünde..yani bisiiim karşılşamama oranımıss çook düşükk...ama ben paso kaytarıodum tabiii 6 saatin 2 saati daıtıodum belqiii en son kaytarırken yakalandım tabii hihi... :-D hehehehh n günlerdi yaaa..efkarlandıımm... :015

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

keşke şimdi çişim geldii için tualete gitmek zorunda kalmasaydım... :007

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

keşke sabahın 9una sınav koymasalar da uykumu alsam.

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

keşke sesim çookkk güsel olsa...!!
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
dmnlik
Üye
Üye

Mesaj gönderen dmnlik »

keske bole okulların acık oldugu bı donemde dogsaydım.Allahım ya dogmusum agustosta .anaokuluna gıderken herkes dogum gununu okulda kutlar hedıye alırdım mıllete.ama bana kımse hedıye almıodukı.benım dogum gunumde okullar kapalı. :007 ıcımde dert oldu bu ya 18 olmusum yavas yavas sonuma yaklasırken bıle bu ıcımde kaldı.keske keske okullar agustosta da acık olsaydııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı... :( :( :(
sımdı ıkı sehır arasında mekık dokuyorum...

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen laciwert »

balgam yazdı:keşke sesim çookkk güsel olsa...!!

gel bizim guruba vocal oll sesini denielimm :)
Your Song Of Eternity Has Lost Its Meaning

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

keşke bi biraz sakin olsam bn bu sinirle fazla yaşamam walla
herşeye patlaaan biri görüntüsü çizmek irenç bi duygu
kimsee tawsir etmem

Kullanıcı avatarı
annabel_lee