Ankara Buluşması II

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
shekeep
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shekeep »

bloodyhead yazdı:o satıcı dicek kişi benim sanırım...

ETTİİİİİ DÖÖÖÖRRRRRTTTTTT.... eksi 3 dicem:::

tamam baştan alıyorumm

İLK DEFAAAA satıyorsun.. AFERİN SANA...

ben bu seferde sattıgıma inanmıyorum diinki cumartesi ya da pazr buluşalım geliim ama şubatta olmaz ve bölee bi söz verdiimide hatırlamıyorum onun için satmış sayılmam neseee size ii eglenceler gerçi daaa buraya bayaa bi yazı yazılır :-D
çok gezen papuç b*k getirir!..

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

cem olmaz seninde gelbilceğin bigün buluışuruz ocak ayı içerisinde...valla ben seninde gelmeni istyorum...subattada başka bi buluşma yaparız
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

shekeep yazdı:
bloodyhead yazdı:o satıcı dicek kişi benim sanırım...

ETTİİİİİ DÖÖÖÖRRRRRTTTTTT.... eksi 3 dicem:::

tamam baştan alıyorumm

İLK DEFAAAA satıyorsun.. AFERİN SANA...

ben bu seferde sattıgıma inanmıyorum diinki cumartesi ya da pazr buluşalım geliim ama şubatta olmaz ve bölee bi söz verdiimide hatırlamıyorum onun için satmış sayılmam neseee size ii eglenceler gerçi daaa buraya bayaa bi yazı yazılır :-D

ya ceeemm....!! adamı hasta etme yaa... ne o ööle "bni bırakın siz kendi canınızı kurtarın..." hesaaabı??... çok mu film izledin cnm??... :-D :P .. olmaz.. hem bn o zmn kime ne ısmarlıcam??..... :006
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
shekeep
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shekeep »

ehuehuehuehu ben çok mutlu oldum :-D ve tabiki biraz utandım :oops: ozaman bunu şerefine bira içcem şimdi gerçi birazdan ders çalışmam gerek oma olsun :003 nesee bigün ayarlarız toplanırız yaparız soldan soldan koparız falan filan işte :P bu arada birayı unutmadım işmiş kadar oldum çok saol angel

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hemende şımarır..... :-D...
buarada ne birası beah?? :023 ... dersini çalış dersini......
ay aklıma şey geldi.. bnm dersnaeden bi arkadaş.. direksiyon sınavına girmeden önce arkadaşlarla bi güzel demlenmiş.. ööle girmiş sınava.. ve geçmiişş!!... :-D .. ama cemcim.. sende sınavlarından demlenerek geçceini düşünüosan yanılıosun cnm... otur uslu uslu çalış..... bak bana... ne güsel çalışıom..... :013 .............. :015
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

güzel güzel çalışan insan angel!!!ne işin var senin burda derse marş :007 :007

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sıkıldım yaa.. napiim.... aa... :oops: :oops: ..... sen yrn kaçta gelion onu söle bakiim... bzmkileri rahatça gösterebilceim bi ortam şekllendrmeye çalışıom kafamda... :-D

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

işte tam çıkışını 15.40....hadi millet bihterin dersane çıkışında bi buluşma yapalım :P :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hehehee.... ne güsel olur walla... :-D ... hep birlkte bzmkilerle maç yaparız.... wooww... :002 .. yalnız brz fazla kalcaksın evdekiler merak etmesnler haa... ona göre.... :010

Kullanıcı avatarı
shekeep
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shekeep »

evet dershanenin açık adresini alalım ozaman :-D yarın rocktr ara buluşması :-D dikkat içkilirdir 11 yaşından küçükler gelemez :P

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tmm hmn veriorum... elvankent otobüsüne biniosunuz.. sonra biletçi abiye "abi bizi gimsa duraında uyandrrmsn??" diosunuz.. sonra uyanıosunuz... iniosunuz gimsanın orda.. sonra etrafınıza şööle bi bakıosunuz... ana!! o da ne??... kocaman bi levha *A......K dersaneleri* die.. kendi çapımda sansür girdim... reklam olmasın die.. :-D ... 15:40da dersanenn önnde olun... kızılaydan en fazla 1saat en az 50-55 dakka tutar yol... ona göre.... :006

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

shekeep yazdı:ehuehuehuehu ben çok mutlu oldum :-D ve tabiki biraz utandım :oops: ozaman bunu şerefine bira içcem şimdi gerçi birazdan ders çalışmam gerek oma olsun :003 nesee bigün ayarlarız toplanırız yaparız soldan soldan koparız falan filan işte :P bu arada birayı unutmadım işmiş kadar oldum çok saol angel

şımartmayın şunu bea.. :D tamam yahu cem sensiz eğlencesi olmasss... bi de nette olduğu kadar neşeli kişiliğini göstersen buluşmalarda.. :R

2.buluşma::: ocak son haftası??
3.buluşma:::11 veya 12 şubat nasıl??
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
shekeep
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shekeep »

şımartmayın şunu bea.. :D tamam yahu cem sensiz eğlencesi olmasss... bi de nette olduğu kadar neşeli kişiliğini göstersen buluşmalarda.. :R

2.buluşma::: ocak son haftası??
3.buluşma:::11 veya 12 şubat nasıl??

mmmmm olmadı siz en isii bensiz buluşun benim 16 ocakta finallerim başlıyoo ve ben geçen dönemi tekrar ettiim için bu dönemde kalmak istemiyorm üsgünüm :(

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

yahu yapmaaa :(
*Saklaban*

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ceeemm!!.... adamı hasta etmee.....!!... sen sööle bakiim... uygun olduun zmn aralıını bi.......

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

exactly???
*Saklaban*

Kullanıcı avatarı
shekeep
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shekeep »

benim için bu hafta sonu uygundu ama ölee herkesin gelebileceğini pek sanmıyorum gerek yok ben 3. buluşmada olabilirim tabi zaman uyarsa..

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

bööle kndimi kötü hssettim şmdi yaa...izmirden glckler için şbatta yapılıo blşma,ve gelemeynler olcak bu yzden...intaar etsem ben,blşma ocakta yapılsa...nası?
Even the smallest person can change the course of the future...

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

KOCAMAN BİR 64 yapıcam şuraya..

(samoth'a 'saygılar'la :R ...)

arkadaşlar.. cemin gelmesini isteriz.. ama şöyle bir şey var ki kime sorduysam şubat ayının ilk iki haftası buluşma için en uygun zaman diyorlar.. cem istisnadır... gelmesini elbette isterim.. benim bi önyargım varmış gibi algılanmasın ama.. bir kaç hafta içinde ardarda iki buluşma yapılması diğer üyelere ayrıca saygısızlık olur.. çünkü ailesinin iznine bağlı olan üyeler de var.. ki ailesi böyle bir durumda garip karşılayabilir..

üzgünüm kusura bakmayın ama 2. ve 3. buluşmanın aynı anda olmasına karşı deilim ama böyle olursa da niteliğini kaybeder gibi geliyor..

ayrıca çağım olay sende bitmiyor.. ziya da gelecek:::
+tekrar belirtiyorum ki herkesin olmasını ben de çok isterim.. yanlış anlamayın lütfen.. ama taş çatlasa 3 üye için ocakta buluşma yapılmasını yadırgıyorum...
*Saklaban*

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

selam ey ahalii
ne güzel buluşalım tabe..
yuppiii
heyooo
ve daha niceleri...
:014
:013

Kullanıcı avatarı
VeNuSgRaCe
Üye
Üye

Mesaj gönderen VeNuSgRaCe »

şimdi bi dakka bnden de bi 64 gelmesine az kaldı...
neden her buluşmada bi olay çıkıo bu sitede ya? şurda bulunan bi kaç çk sevdiim üye adına konuşmak istiorm. her ne kadar bunu söylemekten üzüntü duysam da gerçekten topluluk olarak bi şey yapılması çk güç bi site topluluuna sahip burası...
şimdi oturuorz konuşuorz tarih belirlemeye çalışıorz noluo tabe ki bi tarihin herkese uymasını beklemek abukluk olur. ama buluşma tarihini bir kişiye göre ayarlamaya çalışmak abukluk ötesi bişi olr.

ve çağım saçmalama bi intihar et de kafana s.... cenabet ol e mi!!! seni burda bekleyen deli bi kız var biliosn onun için bi portakal reçeli bi sen deerini bil :P

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

yoo hayır.. ankara buluşması böyle deil.. bu insanları seviyorum.. ve birbirimizi seviyoruz ankarada::: bu sefer de düzgün bir buluşma olacak!!!

lütfen...
*Saklaban*

Kullanıcı avatarı
shekeep
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shekeep »

ben şimdi sanki kendimi kötü çocukmuş gibi hissettim ben gelemiyorum die buluşmayın filan demedim ki sadece zamanım uymuyoo gelemiyorum bundan daha basit ne olabilir ki jayır konu başka yerlere gidicek ondan korkuyorum

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

ya ne alaka şimdi bu sitede bişey olmuyo ayklarına yatılıyo...cemin gelmesini isterdik olmassa bi buluşma daha olur dioduk..olmadı.cem çıktı isyanları falanmı oynadı...burda abuk bişey yapan yok...kimse yanlışda anlaşılmıyo..ve çağımın şaka yaptığıda bariz ortada...sanki birileri çıkmış 'neee şubattmı buluşma imkanı yok izin vermeyiz kavga çıkarırız' demişte bu açıklamalar yapılma gereği duyuluyor...
sanemcim asla öle bişey düşünülmez kaygında olmasın...izmirden gelicek olan arkdaşlarla olan buluşmada biz ceminde olmasını isterdik ama olmadı malesef...olmayan bi gerginliği varmış gibi göstermeylim allh aşkına

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

tamam ben abartıyorum.. kapatıldı konu :R :oops:

napiim yani heyecan yaptım şunun şurasında :P
*Saklaban*

Kilitli