Sanal Aþk

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

türkçe finalinde kompozisyon konusuydu... :(
En son r1g0r tarafından 05 Tem 2006 23:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Netten yatmak beni aşar tabe sanal sexe karşıyız :)

Neyse yanlış anlamadık herhalde ama bu kadar olduğunu ilk kez duyuyorum...

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

işte ben buna gülerim :-D

sadece abazalar için geçerli bu sanal aşk filan.
komik ya :-D
sanaldan aşk mı olurmuş
saçma sapan salakça

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

balgam yazdı:ben inanmıorum,çünkü çoğu arkadaşım hüsrana uradı ve de bi kere bendede oldu bu artık inanmıorum çou kişi normalinin zor bulurken nette zor be abi :015
nihahah diene bak :-D :023 yarıldmmm

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Sanal aşkı bırak dünyada aşk diye birşey varmı tartışılır... :005

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

Mehzk yazdı:Sanal aşkı bırak dünyada aşk diye birşey varmı tartışılır... :005

ewt ya
+10 :boredom

Kullanıcı avatarı
sumuklubalgam
Üye
Üye

Mesaj gönderen sumuklubalgam »

in_ven yazdı:
balgam yazdı:ben inanmıorum,çünkü çoğu arkadaşım hüsrana uradı ve de bi kere bendede oldu bu artık inanmıorum çou kişi normalinin zor bulurken nette zor be abi :015
nihahah diene bak :-D :023 yarıldmmm
bnde..bitti kızım..bnden geçtii..baya bi anlattım jnm o durumu..gel msne sanada anlattim(:

Kullanıcı avatarı
sumuklubalgam
Üye
Üye

Şimdi;
İlk önce ne kadar gereksiz olduğunu anlamak için yaşamak gerekli..Benim gibi etraftaki örneklere bakıp "Aaaa..Olabiliyormuş.."diyip atılabilirsiniz..Belli bir süre eğlenirsiniz konuşursunuz hatta bi bakarsınız telefonunuz da 2 günde kontör bile kalmamış..Ve hatta buluşadabilrsiniz..Ama zamanla mesafelerin de getirdiği(sadece mesafe değil önemli olan) ve gün geçtikçe zorlalşan ilişki bir yerde tıkanır..Başlamadan önce baktığınız örneklere ve de ellerinize bakarsınız kalan;0..Belki siz bu 0'ı yaşarken yanınızdan nice güzelllikler nice insanlar çıkar,ama giden gitmiştir..He istisnalar reeLe dökenler yok mu var..Ama herşey o istisnadikler gibi değil.. Çünkü bazen zamanın vs getirdiği şeylerle kendinizi bile sorgulama aşamasına gelebiliyorsunuz..Ama dediğim gibi bi kere yaşamanız ne kadar da gereksiz olduğu anlamanıza yeticektir..

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

benlen herifim istinayız... :P
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

walla malesef böle bişi var.. allah düşürmesin ne diim! :<
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

Kullanıcı avatarı
sumuklubalgam
Üye
Üye

morjan yazdı:benlen herifim istinayız... :P
ölesiniz jnm..seferek isliorus..(:
Fındıklı burak..snn ne derdin var..anat güzin ablaya (bana yıhyııh)

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

...lubalgam :D akşam akşam midem bulandı...

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

bütün aşklar olmuş zaten sanal oyüzden nerden geldiği önmeli deel aşkın
ister hayattan ister netten yeterki yürekten olsun yüreten o yeter :002
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

MuHoS yazdı:bütün aşklar olmuş zaten sanal oyüzden nerden geldiği önmeli deel aşkın
evet de abi nerdeeeee

anarchist-
Üye
Üye

Mesaj gönderen anarchist- »

a$k yoktur,sarı$ınlar boktur... :014
ne sanalı gerçei yok bee

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

sumuklubalgam yazdı:
morjan yazdı:benlen herifim istinayız... :P
ölesiniz jnm..seferek isliorus..(:
Fındıklı burak..snn ne derdin var..anat güzin ablaya (bana yıhyııh)
lan sanal aşk muhabbetlerinden benmde varda.. zoka yemiş haliyleyim ama.. nese :003
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

r1g0r yazdı:
MuHoS yazdı:bütün aşklar olmuş zaten sanal oyüzden nerden geldiği önmeli deel aşkın
evet de abi nerdeeeee
nerdeeeeeymiş???
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

bloodyhead yazdı:
r1g0r yazdı:
evet de abi nerdeeeee
nerdeeeeeymiş???
işte ben de onu diorum nerde

Pois0nGirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pois0nGirL »

Şu durumda zaten artık realden tanışma diye birşey kalmadı. Etrafınıza bir baksanıza, arkadaşlarınızın çoğu sanaldan ve buluştuğunuz yer genellikle net ..Ben de aşık oldum sanaldan, tanıştık, görüştük. Mühim olan yer değildir ki, onun seni bulmasıdır.

Sonucuna katlanma derken inanın kötü sonuçlar doğurabiliyor. Dostumun başına gelen olayı kısaca özet geçmek istiyorum.

Tanışıyorlar, buluşuyorlari, anlaşıp ilişkiye başlıyorlar. Daha sonra aradan 3 ay geçiyo hızlı ama. Evlenme teklif ediyor arkadaşıma. Arkadaşımda sevdiğinden kabul ediyor ama zaman olduğunu söylüyor. Bu çocuğun bir kaç yalanını yakalıyor ve uzaklaşıyor. ZAmanla soğuyor, ayrılmak istediğini söylüyor yalanlarından güveni kalmıyor çünkü. Çocuk kabullenemiyor, delirip, çıldırıyor. Kıza akla hayale gelmeyecek tehditlerde bulunuyor. "seni kaçırırım, her türlü pisliği yaparım" diye. Kızın ailesine mesajlar atıyor. Kızınızı kaçırırm peşini bırakmıcam diye. Kız çok kötü günler yaşıyor tabii. Meğerse çocuk yıllardır psikiyatri gözetimi altında ilaçlı tedavi gören bir manyakmış. Kız bunu sonradan öğreniyor. AMa ucuz kurtuluyor.

Bu netten olduğundan değil, ama inanın internette ki kişilerin %50 sorunludur. KAfalarını kaldırmazlar netin başından. HAyatları olmuştur artık. ZAmanla psikolojileri bozulur ve bu hale gelirler. Sizde bu raddeye gelmemek için hemen güvenmeyin, dikkat etmek gerek ..
Resim
нєρ 10υη 100üη∂єη αηηє

Pois0nGirL
Üye
Üye

Sevdadan sevdaya inan fark var :sleep
Resim
нєρ 10υη 100üη∂єη αηηє

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Pois0nGirL yazdı:Şu durumda zaten artık realden tanışma diye birşey kalmadı. Etrafınıza bir baksanıza, arkadaşlarınızın çoğu sanaldan ve buluştuğunuz yer genellikle net ..Ben de aşık oldum sanaldan, tanıştık, görüştük. Mühim olan yer değildir ki, onun seni bulmasıdır.

Sonucuna katlanma derken inanın kötü sonuçlar doğurabiliyor. Dostumun başına gelen olayı kısaca özet geçmek istiyorum.

Tanışıyorlar, buluşuyorlari, anlaşıp ilişkiye başlıyorlar. Daha sonra aradan 3 ay geçiyo hızlı ama. Evlenme teklif ediyor arkadaşıma. Arkadaşımda sevdiğinden kabul ediyor ama zaman olduğunu söylüyor. Bu çocuğun bir kaç yalanını yakalıyor ve uzaklaşıyor. ZAmanla soğuyor, ayrılmak istediğini söylüyor yalanlarından güveni kalmıyor çünkü. Çocuk kabullenemiyor, delirip, çıldırıyor. Kıza akla hayale gelmeyecek tehditlerde bulunuyor. "seni kaçırırım, her türlü pisliği yaparım" diye. Kızın ailesine mesajlar atıyor. Kızınızı kaçırırm peşini bırakmıcam diye. Kız çok kötü günler yaşıyor tabii. Meğerse çocuk yıllardır psikiyatri gözetimi altında ilaçlı tedavi gören bir manyakmış. Kız bunu sonradan öğreniyor. AMa ucuz kurtuluyor.

Bu netten olduğundan değil, ama inanın internette ki kişilerin %50 sorunludur. KAfalarını kaldırmazlar netin başından. HAyatları olmuştur artık. ZAmanla psikolojileri bozulur ve bu hale gelirler. Sizde bu raddeye gelmemek için hemen güvenmeyin, dikkat etmek gerek ..
iyi de herkes birbirinden korkucak şimdi... ben bile korkmaya başladım

Pois0nGirL
Üye
Üye

r1g0r yazdı:
Pois0nGirL yazdı:Şu durumda zaten artık realden tanışma diye birşey kalmadı. Etrafınıza bir baksanıza, arkadaşlarınızın çoğu sanaldan ve buluştuğunuz yer genellikle net ..Ben de aşık oldum sanaldan, tanıştık, görüştük. Mühim olan yer değildir ki, onun seni bulmasıdır.

iyi de herkes birbirinden korkucak şimdi... ben bile korkmaya başladım
Dikkatli olmaları için yazdım bu arkadaşımın başına gelenleri böyleleri de var yani bunu söyulemek istedimö. O yüzden damarına basın, kaldıramayacağı birşey yapın ki, ne mal olduğu çıkar ortaya ;)
Resim
нєρ 10υη 100üη∂єη αηηє

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

r1g0r yazdı:
bloodyhead yazdı:
r1g0r yazdı: evet de abi nerdeeeee
nerdeeeeeymiş???
işte ben de onu diorum nerde

henüz bende tam olarak bulamasamda buaralarda biyerde olması lazım :P ya bulursanız banada ayırın bi taneee :-D
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

bulduğumda kaybetmekte üstüme yoktur da ((:: düzgün cvplayamasam..

ya siz siz olun ne sanal ne reel aşk daima gelir geçer ama birlikte olduğunuz insana aşktan fazlasını verebiliyorsanız ve o da size verebiliyorsa dostluğunu ve aşkını o zaman kaybedilmez vazgeçilmezdir o..
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Pois0nGirL yazdı:
Sevdadan sevdaya inan fark var :sleep
Haklısın, genel olarak sevgi,saygı,hoşgörü kavramları sağlam olan çiftleri(nadir olurlar) ayrı tutmak lazım...
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kilitli