Sigara

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
ThE_MaFFicK
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ThE_MaFFicK »

bende baþlamak istiorum baþlasammý acaba?

Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

ebnce böle b, dellk yapamsan ii olur biz bırakmanın yollarını arıyoruz ve sigaranın en iğrenç yanlarından biri çok feci öksürtmesi ve balgam olayı çok kötü bi durum yane bence sigaraya başlamaya değmezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz(BİZ BIRAKMAYA ÇALIŞORZ BURDAAAA) :007

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

antidepresan yazdı:arkadslar bu illeti bırakmak mümkün mü biri bana da anltsın yaw bırakamıyorum ben ya da bırakmak mı istemiyorum bilmiyorummmmmm???????????? :drug
bırakmak için bırakmayı denemelisin.aklına sigara gelirse farklı şeylerle uğraş.yanında sigara içerlerse kalk git o ortamlardan ya da o ortamda sigara içenlerle dalga geç.psikolojik olarak kendini hazırla.

Kullanıcı avatarı
Catatonia
Üye
Üye

Mesaj gönderen Catatonia »

sigara içmem içeni de sevmem fln :P ama cidden sigaradan nefret ederim ve başlamayıda düşnmüorum ama nargileye bayılırm :-D tmm biliorum enteresanım :P

high_hopes
Üye
Üye

Mesaj gönderen high_hopes »

ThE_MaFFicK yazdı:bende baþlamak istiorum baþlasammý acaba?
ya kesinlikle baþlama ilk baþlarda ben de öleydim arkadaþlarla ortam oldu içtim bi iki kere ilk baþlarda ne yalan söyliyim baya güzel gidiyo böle baþýn dönüyo fln zevk alýyosun yok ya diyodum ben baðýmlý fln olmam arada bi içerim.ama o arada birler baya fazlalaþtý ve þimdi de hic bi zevk vermiyo içince.canýn içmek istiyo sonra içiyosun zevk almýyosun ben nie içiyorum diyosun sonra aradan biraz zmn geçiyo bu sefer tekrar ayný þey yok kötü biþey hiç baþlama

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

''sigara candır '' diye bir söz vardı zamanında.aman siz başlamayın.bırakın gitsin.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

ya sigara deilde nargileyi merak ediorm :D ama daa zararlıymış sanırım
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Papi yazdı:ya sigara deilde nargileyi merak ediorm :D ama daa zararlıymış sanırım
zararlı olan tombekidir...aromalı nargilelerde bir sorun yok...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Catatonia
Üye
Üye

jonnathan yazdı:
Papi yazdı:ya sigara deilde nargileyi merak ediorm :D ama daa zararlıymış sanırım

aa zaralı diil mi :o diolardı 1 nargile bilemem kaç sigaraya bedel fln die :P

ya nargile çok güsel bişey ya tadı kokusu verdiği his fln çok bağımlılıkta yapmıo daha ne olsun :D deneyin derim ama kötü örnek de olmiim şimdi :-D gerçi zararlı diilmiş az önce öğrendiim üzere

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

Catatonia yazdı:
jonnathan yazdı:

aa zaralı diil mi.diolardı 1 nargile bilemem kaç sigaraya bedel fln die .

ya nargile çok güsel bişey ya tadı kokusu verdiği his fln çok bağımlılıkta yapmıo daha ne olsun.deneyin derim ama kötü örnek de olmiim şimdi. gerçi zararlı diilmiş az önce öğrendiim üzere
bende bilmem kaç sigaraya bedel die duymuştum.bağımlılık yapmıosa iyi :D gider o gider :010
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

tabikdie zararlı ama soylendigi gibi 50 sigara kadar degil..o dedigim gibi aromasız olan tombeki icin gecerli...siz yinede icinize cekmeyin :)

Kullanıcı avatarı
Catatonia
Üye
Üye

içine çekmeyince ne güzelliği war ki =P

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

jonnathan yazdı:tabikdie zararlı ama soylendigi gibi 50 sigara kadar degil..o dedigim gibi aromasız olan tombeki icin gecerli...siz yinede icinize cekmeyin :)
+1...

50 sigara ??? yok artık...
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PUNKY_SPuTniK »

bağımlı olmadığın halde içiorum bu aralar ama paket almam....
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!
www.mahlukat.com punk webzine

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

jonnathan yazdı:tabikdie zararlı ama soylendigi gibi 50 sigara kadar degil..o dedigim gibi aromasız olan tombeki icin gecerli...siz yinede icinize cekmeyin :)
yok çekemem zaten.gitmez..beceremiorm da :-D aslında en iyisi ;) tombeki ne? :018 cahilim bu konularda ya :oops:

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Papi yazdı:
yok çekemem zaten.gitmez..beceremiorm da :-D aslında en iyisi ;) tombeki ne? :018 cahilim bu konularda ya :oops:
nargilenin orijinal hali aromasızı...konu nerelere geldi,daha fazla bilgi icin atınız o.m :p

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

jonnathan yazdı:
Papi yazdı:
yok çekemem zaten.gitmez..beceremiorm da aslında en iyisi tombeki ne? :018 cahilim bu konularda ya :oops:
nargilenin orijinal hali aromasızı...konu nerelere geldi,daha fazla bilgi icin atınız o.m :p
himm..saol :006 bunuda öğrenmiş oldm :010

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Yeni sigara paketleri

Resim

Resim

Resim

Resim
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

şahane :)
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

Sigara Sağlığa Zararlı okuyun içmeyin konuda kapansın...
† ßaris bili©i †

Kilitli