lan terbiyesizlik yapma!

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
iTRaMaRaK
Üye
Üye

lan terbiyesizlik yapma!

Mesaj gönderen iTRaMaRaK »

Resim

HALKINA KÜLHANBEY, IMF VE KAPITALIS EFENDILERINE USAK TAYIP

Bilindiği gibi, partisinin mersin merkez ilçe teşkilatı 2. olağan kongresi'ne katılmak için edip buran spor salonu'na gelen başbakan erdoğan, kemal öncel (50) adlı bir çiftçinin protestosuyla karşılaştı.

çiftçi, başbakan otomobilinden indiği sırada "sayın başbakanım, bu çiftçinin hali ne olacak, anamızı ağlattınız" diye bağırdı. polislerin müdahale ettiği çiftçi, "öldük, bittik sayın başbakanım" diyerek bağırmaya devam etti.

başbakan erdoğan, polislerin uzaklaştırmaya çalıştığı çiftçinin yanına getirilmesini istedi.

başbakan recep tayyip erdoğan ve çiftçi kemal öncel arasında geçen tartışma kameralara şu şekilde yansıdı:

başbakan: böyle bağırılmaz ki, terbiyesizlik yapma
kemal öncel: terbiyesizlik yapmıyorum. lütfen bana hakaret etmeyin
başbakan: artistlik yapma
kemal öncel: artistlik yapmıyorum, ben sanatçı değilim
başbakan: iyi bir sanatçısın
kemal öncel: tarım bakanımızın anayasayı ihlal ettiğini biliyor musunuz?
başbakan: lan terbiyesizlik yapma.
kemal öncel: lan mı?
başbakan: evet
kemal öncel: lan mı? canın sağ olsun
başbakan: şu anda çiftçiye ne verildiğinin farkında mısın?
kemal öncel: ne zaman?
başbakan: şimdi
kemal öncel: benim mahsulüm öldükten sonra mı? 2 senedir anamız ağlıyor
başbakan: hadi ananı al git buradan

+ "Köylü milletin efendisidir." M.K Atatürk

- lan terbiyesizlik yapma! r.t erdoğan ...
En son iTRaMaRaK tarafından 13 Şub 2006 16:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

bu herften nefret ediorummm :007
The burden is mine... alone

iTRaMaRaK
Üye
Üye

system_ yazdı:bu herften nefret ediorummm :007

+ ne tesadüf bende

Kullanıcı avatarı
kurukafa
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kurukafa »

RTE, o vatandaşa "Lan, ananı al da git, terbiyesizlik yapma" diyeceğine;

* AB ve yaltakçılarına dese ya?

* Bölücü-Kürtçü takımına dese ya?

* Bizi bölmeye çalışanlara dese ya?

* Hz. Muhammed'e hakaret eden faşistlere dese ya?

Bunların ne mal olduğu belliydi zaten...
"Üzerimize kılıç çekilmedikçe, ülkemize saldırılmadıkça, milletimiz cefa çekmedikçe, bizden kimseye zarar gelmez."

Sepulchral
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Sepulchral »

Kanýmca üzücü olan Türkiye Cumhuriyeti baþbakan'ýnýn bir çiftçiye hezeyan içinde kurduðu argo cümleler deðildir... Evet o da üzücüdür, ama süper üzücü deðildir... Niye süper üzücü deðildir?.. Çünkü recep tayyip erdogan'ýn üslubu her kesimin malumudur... Yine iyi tutmus aðzýný, ben daha aðýr laflar beklerdim kendisinden, olmamýþ...

Üzücü olan baþbakan'ýn bu tavrýný dahi toplumumuzda destekleyen kesimlerin varlýðýdýr... Aslýnda akp seçmenleri diyelim de rahatlayalým.. Aydýn kesimi beðenirsiniz, beðenmezsiniz, ama bu adamlar kýçlarýný yýrttý yýllarca, sað siyasetin zararlarýný, sað seçmenin liderlerini bakýþ açýlarýný ellerinden geldiðince anlattýlar, anlamamýþýz ki, hala recep tayyip erdoðan'ý eleþtiriyoruz... Bir defa da ben anlatmaya çalýþayým küfürsüz, zira konu hassas kýçýmda patlamasýn yazdýðým yazý...

Efendim bu adam gergin bir adam, niye gergin?.. Hayatý boyunca kendilerine haksýzlýk yapýldýðýný düþündüðü için gergin, þu anda kendini hayatý boyunca ezik bir psikoloji ile ifade etmiþ, kendini tutamamýþ, ''camiler kýþlamýz, minareler süngümüz'' diyen bir insan baþbakan olmuþ... Eski lideri de severdi mazlum edebiyatýný, ''kanlý mý gelecegiz, kansýz mý'' beyanatý da ustasýna aittir, iyi bilir.. Bu adama ülkeyi yönetmesi için kim vekalet verdi?.. Ben vermedim, siz?.. Yüksek ihtimal bir çoðunuz da vermedi?.. E kim kardeþim bu %42?

Kim biliyor musunuz?.. Bu seçmenin tamamýna yakýný; olmayan bir türban sorununu büyüten, bu konu üzerinden dinine dil uzatýldýðýný sanan cahil cühela bir kesim... Al sana %42... Þimdi bu cahil kesimden siz ''aman, aman, koskoca baþbakan ne didi? ne kadar ayýp'' demesini mi bekliyorsunuz?.. Hayýr efendim, ben duyuyorum akdeniz'in kahvelerinde taþaklarýný karýþtýrarak kahvede oturup ''hele hele, ne de güzel didi, aðzýný öpem'' diyenleri...

Recep tayyip erdoðan bu kesimin kahramanýdýr... Siktir de çekse alkýþlarlar, darbe yapýp iktidara gelse de alkýþlarlar... Çünkü recep tayyip erdoðan’ýn en büyük silahý maneviyattýr... Bizim halkýmýz çok sever maneviyatý.. Hala çanakkale savaþýný ermiþlerin kazandýðýný düþünecek kadar salak, insanlarýn kapýlarýný bir gün önceden iþaretleyerek ertesi gün cami çýkýþý bu insanlarý öldürecek kadar acýmasýz bir halkýn lideridir kendileri... Az bile demiþtir...

Güzel olan, estetik olan, sevgi unsuru barýndýran her þey ama her þey bu kitlenin tepkisini mýknatýs gibi üzerine çeker, yakarlar, yýkarlar... Gurur duyarlar bununla üstelik, ve hepsinin üstüne de mazlum edebiyatý çekerler... Bu adama ne haklýlýðý anlatacaksýnýz?.. Ýyi olmuþ çiftçiye, aðzýnýn ortasýna sümsük yeseydi tam olacaktý...
Maybe life an illusion!

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

bunu diyen sunlarıda dedi:

*elhamdülillah şeriatçıyız. (21.11.1994 milliyet)
*yılbaşına karşıyım. (19.12.1994 sabah)
*ben tekkeye değil dergaha gittim. (22.1.1997 gözcü)
*ata'ya saygı duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok. (12.5.1994hürriyet)
*10 kasım'da yaygara kopartıldı. (14.11.1994 hürriyet)
*ıçki yasaklansın. (1.5.1996 hürriyet)
*ıstanbul'u medine yapacağız. (akis)
*bütün okullar ımam hatip yapılacak.(17.9.1994 cumhuriyet)
*ben ıstanbul'un imamıyım. (8.1.1995 hürriyet)
*mayo reklamı şehvet sömürüsüdür. (6.3.1996 hürriyet)
*milli piyango zulümdur. (29.9.1994 hürriyet)
*taksim'deki caminin temelini inşallah atacağız.(1.7.1994)
*cumhurbaşkanı'nın imam hatipli olacağı günler yakındır.(5.2.1996 akit)
*sarık operasyonu çok komik. (15.5.1995 sabah)
*yeşil (kaldırım rengi) medeniyettir. (25.6.1994)
*ben meclis'in dua ile açılmasındanyanayım. (8.1.1996 milliyet)
*ımamlar da nikah kıysın. (9.5.1995 milliyet)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

alla için siyaset karıştırmayın şu frouma sinir etmeyin beni

forever anarchy!!!!!!!

Kullanıcı avatarı
THE_ROCK
Üye
Üye

Mesaj gönderen THE_ROCK »

kurukafa yazdı:RTE, o vatandaþa "Lan, ananý al da git, terbiyesizlik yapma" diyeceðine;

* AB ve yaltakçýlarýna dese ya?

* Bölücü-Kürtçü takýmýna dese ya?

* Bizi bölmeye çalýþanlara dese ya?

* Hz. Muhammed'e hakaret eden faþistlere dese ya?

Bunlarýn ne mal olduðu belliydi zaten...

bu dediklerini yapmak için yürek lazým bunlarda onun zerresi bile yok
HAYATIMI YAÞANABÝLÝR KILMAK ÝÇÝN UÐRUNDA ÖLEBÝLECEÐÝM BÝRÞEY ARIYORUM

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

o adam hiç olmassa çiftçiyim dio nerden geldiini nerde olduunu biliyo ama başbakan(üzülerek diorum) nerden geldiini unutmuş sanırım.çok aşalık bi kelime.bi başbakan halktan birine bu şekilde konuşuyosa halk birbiriyle nası konuşsun?
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen si_keremcem »

başta başbakanın sonra onu oraya seçenlerin ....
ayrıca okulumuzun din bilgisi hocasının.....bugün bize başbakanı savundu o şuursuz adam.....
hepsinin a.q
ben at siqtim kavun siqtim milangaza incir diktim çöp tenekesinde doğdum armut yedim cırcır oldum senden başka benden başka ondan başka bundan başka şundan başka biri oldum

Kullanıcı avatarı
HoBaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen HoBaa »

adam mmeğer çiftçi değilmiş.

sindarin
Üye
Üye

Mesaj gönderen sindarin »

Bilirsiniz ki terbiye 40 yaþýndan sonra kazanýlan biþey diildir...tayyipin ne kadar terbiyeli oldugunu(!) biz biliriz...2-3 yýldýr adam tutuyordu kendini ve bi noktada patladý özüne döndü....bi de kötüye giden turkiyenin hali sinirlerini bozmuþ olacak ki artýk aklý mantýgý,kafasý çalýþamaz olmuþ....napalým %40 küsür halk istio demek bu herifi buyursunlar.....

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

evet özüne döndü..hayvan herif..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

HoBaa yazdı:adam mmeğer çiftçi değilmiş.

neyciymiş
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
dilan90
Üye
Üye

Mesaj gönderen dilan90 »

[quote="kurukafa"]RTE, o vatandaşa "Lan, ananı al da git, terbiyesizlik yapma" diyeceğine;

quote]bi dk yaa!!bu dediğin sadece bölücü olan kürtleredir umarım!!yoksa kim kimi kovuyo??kürtler de binyılı aşkın süredir bu topraklarda yaşıyo..sırf benim bildiğim bi sürü devlet var ama tarih kitaplarında bahsedilmez pek..en basitinden nemrutun tarihini açın okuyun bi...
ben şok oldum okuyunca bu haberi..hatta dersanedeydim ve postadan okudum onun için inanmadım yalandır diye ama bi baktım ki herkes budan bahsediyo..hala çok şaşkınım..gerçi bu devleti kimler kimler yönetti..bu kadar da şaşırmamak lazım...

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

dilan90 yazdı:
kurukafa yazdı:RTE, o vatandaşa "Lan, ananı al da git, terbiyesizlik yapma" diyeceğine;

quote]bi dk yaa!!bu dediğin sadece bölücü olan kürtleredir umarım!!yoksa kim kimi kovuyo??kürtler de binyılı aşkın süredir bu topraklarda yaşıyo..sırf benim bildiğim bi sürü devlet var ama tarih kitaplarında bahsedilmez pek..en basitinden nemrutun tarihini açın okuyun bi...
ben şok oldum okuyunca bu haberi..hatta dersanedeydim ve postadan okudum onun için inanmadım yalandır diye ama bi baktım ki herkes budan bahsediyo..hala çok şaşkınım..gerçi bu devleti kimler kimler yönetti..bu kadar da şaşırmamak lazım...

evet malesef bin yılı aşkın bi süredir bu topraklarda yaşıyolar.ve hiçbirinin bu ülkeye faydası yok tam tersi zararı var.şimdilik bu böyle....neyse konu bu diil sanırım.konumuz başbakanın yaptığı dallamalık....
ben at siqtim kavun siqtim milangaza incir diktim çöp tenekesinde doğdum armut yedim cırcır oldum senden başka benden başka ondan başka bundan başka şundan başka biri oldum

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

ex88 yazdı:alla için siyaset karıştırmayın şu frouma sinir etmeyin beni

forever anarchy!!!!!!!

valla siyasetin yeri burasi diil..siyaset kariştirmayalim

ama ayıp etmiş haaaa!!
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

iTRaMaRaK
Üye
Üye

dimebagdarrell yazdı:
dilan90 yazdı:
kurukafa yazdı:RTE, o vatandaşa "Lan, ananı al da git, terbiyesizlik yapma" diyeceğine;

evet malesef bin yılı aşkın bi süredir bu topraklarda yaşıyolar.ve hiçbirinin bu ülkeye faydası yok tam tersi zararı var.şimdilik bu böyle....neyse konu bu diil sanırım.konumuz başbakanın yaptığı dallamalık....

Bilmiyorsan bir boku git mektebinde oku gel dimebagdarrell senin gibi örümcek kafalılar sayesinde ülke bu hale geldi .

Kullanıcı avatarı
ground
Üye
Üye

Mesaj gönderen ground »

bence çok ayıp etti onu bu mevkiye getiren biziz ve çok daha fazla saygı hakkettiğimizi düşünüyorum ve burdan onu kınıyorum
Hiç ölümü diledin mi?

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

iTRaMaRaK yazdı:
dimebagdarrell yazdı:
dilan90 yazdı:

Bilmiyorsan bir boku git mektebinde oku gel dimebagdarrell senin gibi örümcek kafalılar sayesinde ülke bu hale geldi .

:drug

Kullanıcı avatarı
kurukafa
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kurukafa »

dilan90 yazdı:bi dk yaa!!bu dediğin sadece bölücü olan kürtleredir umarım!!yoksa kim kimi kovuyo??kürtler de binyılı aşkın süredir bu topraklarda yaşıyo..sırf benim bildiğim bi sürü devlet var ama tarih kitaplarında bahsedilmez pek..en basitinden nemrutun tarihini açın okuyun bi...

:023

1- Lafı "poposundan" anlamayın, bir kez daha ve düzgünce okuyun.

2- Dikkat ederseniz, lafım sadece bölücülük ve ırkçılık yapan Kürtçüleredir. Tüm Kürtlere genelleyemem. "Solculuk" ve "insan hakları" ayağında, ırkçılık yapılıyor bu ülkede. "Ben Kürt'üm" diyene birşey yok ama "Ben Türk'üm" diyen faşist oluyor. Ne olursa olsun, ben Türk'üm ve bundan gurur duyuyorum. Milliyetçiyim ama faşist değilim. Faşizmin her türlüsüne de karşıyım.

3- Umarım anlatabilmişimdir...
"Üzerimize kılıç çekilmedikçe, ülkemize saldırılmadıkça, milletimiz cefa çekmedikçe, bizden kimseye zarar gelmez."

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

bu admı seçmekleee .... :023 gerçi oy fln vermedilerde ya kayseride o güldenn herf blmm kaç tne babasına vırt zırt açmış nerden gelioo bu paranın bollupuu nefret ediorum akpden :007 :007
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

kurukafa yazdı:
dilan90 yazdı:bi dk yaa!!bu dediğin sadece bölücü olan kürtleredir umarım!!yoksa kim kimi kovuyo??kürtler de binyılı aşkın süredir bu topraklarda yaşıyo..sırf benim bildiğim bi sürü devlet var ama tarih kitaplarında bahsedilmez pek..en basitinden nemrutun tarihini açın okuyun bi...

:023

1- Lafı "poposundan" anlamayın, bir kez daha ve düzgünce okuyun.

2- Dikkat ederseniz, lafım sadece bölücülük ve ırkçılık yapan Kürtçüleredir. Tüm Kürtlere genelleyemem. "Solculuk" ve "insan hakları" ayağında, ırkçılık yapılıyor bu ülkede. "Ben Kürt'üm" diyene birşey yok ama "Ben Türk'üm" diyen faşist oluyor. Ne olursa olsun, ben Türk'üm ve bundan gurur duyuyorum. Milliyetçiyim ama faşist değilim. Faşizmin her türlüsüne de karşıyım.

3- Umarım anlatabilmişimdir...

+1 ben anladım

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

jonnathan yazdı:bunu diyen sunlarıda dedi:

*elhamdülillah şeriatçıyız. (21.11.1994 milliyet)
*yılbaşına karşıyım. (19.12.1994 sabah)
*ben tekkeye değil dergaha gittim. (22.1.1997 gözcü)
*ata'ya saygı duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok. (12.5.1994hürriyet)
*10 kasım'da yaygara kopartıldı. (14.11.1994 hürriyet)
*ıçki yasaklansın. (1.5.1996 hürriyet)
*ıstanbul'u medine yapacağız. (akis)
*bütün okullar ımam hatip yapılacak.(17.9.1994 cumhuriyet)
*ben ıstanbul'un imamıyım. (8.1.1995 hürriyet)
*mayo reklamı şehvet sömürüsüdür. (6.3.1996 hürriyet)
*milli piyango zulümdur. (29.9.1994 hürriyet)
*taksim'deki caminin temelini inşallah atacağız.(1.7.1994)
*cumhurbaşkanı'nın imam hatipli olacağı günler yakındır.(5.2.1996 akit)
*sarık operasyonu çok komik. (15.5.1995 sabah)
*yeşil (kaldırım rengi) medeniyettir. (25.6.1994)
*ben meclis'in dua ile açılmasındanyanayım. (8.1.1996 milliyet)
*ımamlar da nikah kıysın. (9.5.1995 milliyet)

göz göre göre batıyoruz ya neyse...
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

bayadır haberleri ve gazeteleri takip etmıorum okuyunca dehsete kapıldım nedir bu ya..memleket ne olduğunu nerden geldiğini unutmus "lan"'lı konusmalara varacak derece terbiyesiz maganda ve seriyatcı ruhlu insanların eline düşmüş yaa...yazzııkk allahsızlığın bu kadarı ya o adamı oralara getiren mıllet !o çifçiler! onun hakeret ettiği anaları! bide dinden imandan söz ederler...türkiyede siyaset hiçpir niteliği ve vasfı olmayan 2 kitap okuyup dunyayı cözzdüm sanan örümcek kafalı adamların elinde maalesef..nolcak bu halimiz hiç bılmıorum...

Kilitli