lan terbiyesizlik yapma!

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

gerçek müslüman adam öyle mi yapar? ne kadar dindar olduğu da aşikar bu kimselerin bence.. fıs yani
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

abi bu hrf v bunun gbler olduktan sonraa ..şuna bak yaa harbii uyuz oldumm :007
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen si_keremcem »

hadi bakalım seçim yaklaşıyo.hayırlısı allahtan.
ben at siqtim kavun siqtim milangaza incir diktim çöp tenekesinde doğdum armut yedim cırcır oldum senden başka benden başka ondan başka bundan başka şundan başka biri oldum

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

adamlar işi ticarileştirmişler ya seçim zamanı etraf pazara dönüo mitinglerde yemek daıtanlar mı ararsın konser verdirenler mi giyim yuardımı vs yapanlar mı..tabii dini istismar edenleri de unutmamk lasım..eer bu seçimlerdede bunlar kazanırsa vay halimize...bize yeni temiz kanlar lazım bu siyaset kokusmus...

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

ben olmuşum başbakan banane a.q... siz tartışın nereye gidiyosa sözleriniz boshhhh boshhhh

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

ex88 yazdı:ben olmuşum başbakan banane a.q... siz tartışın nereye gidiyosa sözleriniz boshhhh boshhhh

herkes senin gibi düşünse biz milletçe bir zikim ilerleyemeyız farkındasın dimi?belki bunun tartısılıcak yeri burası diildir ama paylasım sozkonsuysa yerın mekanın ne önemi varr??
en azından bos kafalarla ben kurtarcam memleketı diyenlerden diiliz..bi seylere tepki verebılırozz...yapma ya bu kadar duyarsız olunmaz...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

dimebagdarrell yazdı:hadi bakalım seçim yaklaşıyo.hayırlısı allahtan.
ne degisecek?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

yine abuk subuk hrfler geçicek yne aynı şelerrr::::

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

aman yaaaa

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

çok saçma bi konu bu adamı kahire bile almican bişi yaptıı yok zten

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: aman yaaaa

Mesaj gönderen tipitip »

nodoubt_16 yazdı:çok saçma bi konu bu adamı kahire bile almican bişi yaptıı yok zten

yine göze batmaya başladın haberin olsun :013
___burma burma bıyıklarım tarkan seni ayıklarım :))

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

çiftçi de aynı karşılığı verseydi lan terbiyesizlik yapma dediğinde
lan terbiyesizlik yapma deseydi nasıl olurdu acep
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
desperateengel
Üye
Üye

Mesaj gönderen desperateengel »

bence o adam çok yobaz bu sözlerindende belli zaten asılterbiyesiz kendisi daha kiminle nasıl konuşucağını bilmiyor kim çıkardı onu buralara kadar yaaaa :007

Kullanıcı avatarı
zemre87
Üye
Üye

Mesaj gönderen zemre87 »

TuGBiSH yazdı:bayadır haberleri ve gazeteleri takip etmıorum okuyunca dehsete kapıldım nedir bu ya..memleket ne olduğunu nerden geldiğini unutmus "lan"'lı konusmalara varacak derece terbiyesiz maganda ve seriyatcı ruhlu insanların eline düşmüş yaa...yazzııkk allahsızlığın bu kadarı ya o adamı oralara getiren mıllet !o çifçiler! onun hakeret ettiği anaları! bide dinden imandan söz ederler...türkiyede siyaset hiçpir niteliği ve vasfı olmayan 2 kitap okuyup dunyayı cözzdüm sanan örümcek kafalı adamların elinde maalesef..nolcak bu halimiz hiç bılmıorum...

bu sölerin sahibi ne kadar biliyo kendini merak ediyorum....asil siz biraz okuyup onun bunun sözüyle dünyayi cözmüs gibi görünüyorsunz...seriat ne biliyo musunz?? Osmanlı'nın Yeniçerileri "Şeriat isterük!" diye ayaklanırken, gerçekte istedikleri şeyin ne kadar cahiliyseler, Cumhuriyet'in Yeniçerileri de "Kahrolsun Şeriat!"diye koro halinde tempo tutarken, düşmanı oldukları şeyin o kadar cahiliydiler.
'örümcek kafali adamlar....'siz örümcek kafali diilsiniz ama unutmayin dünyanizda biraz oyalandiktan sonra kabul etmediginiz ve kitabini vasifsiz buldugunuz islam'in cenaze töreniyle bu dünyayi terkedeceksiniz....
bu kan kokan coğrafya, bu çığlıklar senindir
bu gözü yaşlı tarih, hıçkırıklar senindir
yeryüzünde çiğnenen bütün haklar senindir
yıllardır uygarlıktan sana hep enkaz kaldı
ufka bir bak kardeşim inkılaba az kaldı

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

desperateengel yazdı:bence o adam çok yobaz bu sözlerindende belli zaten asılterbiyesiz kendisi daha kiminle nasıl konuşucağını bilmiyor kim çıkardı onu buralara kadar yaaaa :007

hehe +1
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

iTRaMaRaK
Üye
Üye

Mesaj gönderen iTRaMaRaK »

Ya o kadar sinirliyim ki ne yazacagımı bilemiyorum ya :x

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

aynn hbrlerde fln da çıktıı şerefsz heffff :007 :007

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

zemre87 yazdı:
TuGBiSH yazdı:bayadır haberleri ve gazeteleri takip etmıorum okuyunca dehsete kapıldım nedir bu ya..memleket ne olduğunu nerden geldiğini unutmus "lan"'lı konusmalara varacak derece terbiyesiz maganda ve seriyatcı ruhlu insanların eline düşmüş yaa...yazzııkk allahsızlığın bu kadarı ya o adamı oralara getiren mıllet !o çifçiler! onun hakeret ettiği anaları! bide dinden imandan söz ederler...türkiyede siyaset hiçpir niteliği ve vasfı olmayan 2 kitap okuyup dunyayı cözzdüm sanan örümcek kafalı adamların elinde maalesef..nolcak bu halimiz hiç bılmıorum...

bu sölerin sahibi ne kadar biliyo kendini merak ediyorum....asil siz biraz okuyup onun bunun sözüyle dünyayi cözmüs gibi görünüyorsunz...seriat ne biliyo musunz?? Osmanlı'nın Yeniçerileri "Şeriat isterük!" diye ayaklanırken, gerçekte istedikleri şeyin ne kadar cahiliyseler, Cumhuriyet'in Yeniçerileri de "Kahrolsun Şeriat!"diye koro halinde tempo tutarken, düşmanı oldukları şeyin o kadar cahiliydiler.
'örümcek kafali adamlar....'siz örümcek kafali diilsiniz ama unutmayin dünyanizda biraz oyalandiktan sonra kabul etmediginiz ve kitabini vasifsiz buldugunuz islam'in cenaze töreniyle bu dünyayi terkedeceksiniz....

kusura bakmayın ama ben kimseyi hedef alarak bir yazı yazmadım.devletın basına gecmiş bir kimsenın kalkıpta bu kadar cirkin ve sevıyesız konusmaya hakkı yok.onlar bızım oylarımızla buraya geldiyse bu oylara saygı duymayı bılmeli.kusura bakmayın ama ben hukuk okuyorum ve ne dinin ne iktisadi çıkarların siyasette rol oynamasını uygun bulmuyorum.kişisel görüşlere saygı duymanızı beklerdim bende muslumanım ancak bunu hayatımın hiçbir evresinde malzeme yapmam!!!

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

Gerginliğe gerek yoqqqqqqq :006
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

destinyofrock yazdı:Gerginliğe gerek yoqqqqqqq :006

iide burda kişisel görüşlere saygı duyulmıcaksa hakarete varan szler sarfedilecekse baslarım ben böle işe beee..yazdığım seyleri kafasıan göre yorumlams vatandas ..alalal... :023

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

TuGBiSH yazdı:

iide burda kişisel görüşlere saygı duyulmıcaksa hakarete varan szler sarfedilecekse baslarım ben böle işe beee..yazdığım seyleri kafasıan göre yorumlams vatandas ..alalal... :023

şşŞşşŞ sakin arkadaşlar ok sakinnn lütfen tmm...

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

TuGBiSH yazdı:

yaw bak ok anlıorumda orda allahsızlık faln dediin zaman bu sözleri sarfettin gurubu tutan bitakım insanların hedefi olman normal gibi gelio bana ama arkadaşın çıkışıda bu olmamalıydıı bu normal bi tepkiydi ama ben farklı bi tepki vermesini tercih ederdm

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

tipitip yazdı:
TuGBiSH yazdı:

yaw bak ok anlıorumda orda allahsızlık faln dediin zaman bu sözleri sarfettin gurubu tutan bitakım insanların hedefi olman normal gibi gelio bana ama arkadaşın çıkışıda bu olmamalıydıı bu normal bi tepkiydi ama ben farklı bi tepki vermesini tercih ederdm

kişisel görüşlere saygım var ben o düşünceyi savunan insanlara saygı duyuorum benm allahsızlıkla sucladıım davranıs seklıydı kişiler diil yanlıs anlasılmasın...nesee konuyu kapadım..uyarılarınız için teskür.. :oops:

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

TuGBiSH yazdı:
tipitip yazdı:
TuGBiSH yazdı:

kişisel görüşlere saygım var ben o düşünceyi savunan insanlara saygı duyuorum benm allahsızlıkla sucladıım davranıs seklıydı kişiler diil yanlıs anlasılmasın...nesee konuyu kapadım..uyarılarınız için teskür.. :oops:

Herzaman ni dimek

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

destinyofrock yazdı:
TuGBiSH yazdı:
tipitip yazdı:
TuGBiSH yazdı:

Herzaman ni dimek

iki taraf birbirini yanlış anlamış olur bööle şeylerrr sevgililer günü bugün üzmeyin birbirinizii

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

evet ben bir musluman olarak islam'ın cenaze toreniyle bu dunyayı terk edicem...Ama bu demek degildir ki ben seriata sıcak bakmalıyım...yanılmıyorsam anlatmaya calıstıgın buydu?
sleeping with the earth my dying bride

Kilitli