Karşılıksız AşK

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
siyah_suen
Üye
Üye

Mesaj gönderen siyah_suen »

KARŞILIKSIZ AŞK MI DENDİ offf herkesin dili yanmıştır ama bazen boyutlarının çok üstüne gittiği karşılıksız aşklar da yaşanır hiç biri için ölümeği düşündünüzmü hemde duygularınızın karşlığını bulamadığınız biri için belkide bu ve fazlasını yaşayarak büyük bir aşk kurbanı oldum diebilirim ama ne olduu herzamanki gibi uzun bi süre sora unutuldu 4. sene sonunda hayatımdaki yeri çok azaldı ama şu var onu gördüğüm ilk yerde eminim kikendimi tekrardan unutup hayatımı ona adıycam o yüzdende karşılaşmak İSTEMEDİĞİM BİR AŞK OLARAK HAYATIMDA KALMALIIIII :003

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Gerçekçi olup gerçeğe göre hareket etmeyi seçiyorum...Zaman değerlidir benim için boyle köhne bi duygu için zamanımı harcayamam...Yanlız harcayanada karışmam :)

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

siyah_suen yazdı:KARŞILIKSIZ AŞK MI DENDİ offf herkesin dili yanmıştır ama bazen boyutlarının çok üstüne gittiği karşılıksız aşklar da yaşanır hiç biri için ölümeği düşündünüzmü hemde duygularınızın karşlığını bulamadığınız biri için belkide bu ve fazlasını yaşayarak büyük bir aşk kurbanı oldum diebilirim ama ne olduu herzamanki gibi uzun bi süre sora unutuldu 4. sene sonunda hayatımdaki yeri çok azaldı ama şu var onu gördüğüm ilk yerde eminim kikendimi tekrardan unutup hayatımı ona adıycam o yüzdende karşılaşmak İSTEMEDİĞİM BİR AŞK OLARAK HAYATIMDA KALMALIIIII :003
işte buna içerim şimdiiii :015 ama bi karşılasamdı fena olamzdı çok mrk ediorummm :oops:
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

anarchist-
Üye
Üye

Mesaj gönderen anarchist- »

platonik a$ktan nefret ediypRum!!!! :002 :003

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

ya war ya çok kötü biþey..
allah kimseye wermesin..

allahtan öle bi derdim yok :015

Pois0nGirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pois0nGirL »

Hepimiz bunu yaşadık, yaşıyoruz. Farkına varmasakta ..

Karşımızdakine sormadan seviyoruz, daha sonra ona, onu sevdiğimizi söylüyoruz onun bizi sevmeme ihtimalini dahi düşünmeden. Karşılık beklemeden seviyoruz aslında ama farkında olmuyoruz. Paylaştığımızda bu yolda ya onunla ya da éhayıré cevabını kullanarak onsuz bir sevgi yaşıyoruz ..Karşılıksız ..
Resim
нєρ 10υη 100üη∂єη αηηє

Kullanıcı avatarı
addo
Üye
Üye

Mesaj gönderen addo »

karşılıksız aşk kesinlikle diger aşklardan daha saf ve daha gerçektir. sewdigi insanı karşılık beklemeden sewenler gerçek aşkı yaşarlar bence .çünkü her ne olursa olsun onu tüm kötü yanlarıyla seweriz . ama karşılıklı olsaydı sürekli bazı kötü yanlarını yüzüne wururuz belki düzelir die. ve bu aşkta uzun ömürlü degildir . gerçekten sewenler bazı şeyleri görmezden gelebilenlerdir black-eye
bildigim birşey warsa hiç birşey bilmedigimdir.....

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

henz hiç yaasamadm anasınıfnda ble sefdgm cocukla cıkmıstık nası cıkmaysa o bhcede dondrma yerdk :-D
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

addo yazdı:karşılıksız aşk kesinlikle diger aşklardan daha saf ve daha gerçektir. sewdigi insanı karşılık beklemeden sewenler gerçek aşkı yaşarlar bence .çünkü her ne olursa olsun onu tüm kötü yanlarıyla seweriz . ama karşılıklı olsaydı sürekli bazı kötü yanlarını yüzüne wururuz belki düzelir die. ve bu aşkta uzun ömürlü degildir . gerçekten sewenler bazı şeyleri görmezden gelebilenlerdir black-eye
ben bunu ayakta alkışlarım

keşke şöyle damarından bi karşılıksız yaşasam ya :005
umut doğurmak için, hayatla seviştim

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

addo yazdı:karşılıksız aşk kesinlikle diger aşklardan daha saf ve daha gerçektir. sewdigi insanı karşılık beklemeden sewenler gerçek aşkı yaşarlar bence .çünkü her ne olursa olsun onu tüm kötü yanlarıyla seweriz . ama karşılıklı olsaydı sürekli bazı kötü yanlarını yüzüne wururuz belki düzelir die. ve bu aşkta uzun ömürlü degildir . gerçekten sewenler bazı şeyleri görmezden gelebilenlerdir black-eye
güsel demişsn de karsılıksz olnıda bi yere kdr ztn aşk naparsan yap bitio elnde oln bişi deil yha baımlıklık yada alısknlık oluo ha krsılık bulmussn ha bulmamssn bnce pek bşi deişmio yne btio ikisndede hayal kırıklıgı var evt saflıgı tartısılır ama ynedee acı sarı hüznler snii bırakmıoo :oops: :(
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

criticize
Üye
Üye

Mesaj gönderen criticize »

winona ryder , onu sevdiğimi biliomu acaba :oops:
hissetmiştir belki türkiyede beni seven bi salak var falan demiştir :P demişmidir :020
karşıyaka alsancak vapuru

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

bu hayattaki en berbat duyguların başındadır kendisi..bi insanın hayatının içine etmeyi başarabilir :(

Kilitli