seçim olsa kime oy verirdiniz?

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...

seçim olsa kime oy verirdiniz?

akp
2
3%
chp
18
30%
dyp
0
Oy yok
mhp
2
3%
dsp
2
3%
dehap
2
3%
tkp
10
17%
liberal parti
3
5%
kararsız
5
8%
boş bırakırım
16
27%

Toplam oy: 60

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Erken seçim yokmuşmuş diyor RTE
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
Catatonia
Üye
Üye

Mesaj gönderen Catatonia »

şöyle bi bakıorum bu ülkeyi adam gibi yönetick kmse yok ama madem bu ülkenin bi bireyisin bi parçasısın oy vermek snn yükümlülüğün ve boş oy verrsen ülkedeki bilinçsiz kısım akp gbi bi partiyi seçer o yzden kötülern iyisine oy vermek en mantıklısı ki bn öyle ypıcam..

Kullanıcı avatarı
savasharock
Üye
Üye
İletişim:

milliyetçilik

Mesaj gönderen savasharock »

kurukafa yazdı:
Deja-Vu yazdı:KURUKAFA demiş ki. Ayrıca hem Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü diline dolayıp hem de Doğu Perinçek gibi bir Kürtçüyü savunuyorsun ya... Yazık... Başka birşey demiyorum...

yalnızca buna bir cevabım olacak. Kürtçü olduğu için mi bölücü terör örgütleri tarafından Doğu anadolu'da ve güneydoğu da 10 nun üzerine İP yönetici kadrosu öldürüldü.

Ve şunu da söyliyim Yükselen ulusalığa yamanmaya çalışıyor diyorsun. 68 yılından beri Türk bayrakları ve ataürk posterleryle yürüyen tek sol örgüttür. ve 'Kemalist Devrim' isimli kitabının ilk basımı 1974 dür. Bu kitabı tavsiye ederim. Bilimsel çalışmalarda bir çok defa bu kitaba gönderme yapılmıştır.

bir atma söz konusu olcaksa bile lütfen seviyesi olsun
Arkadaş, amacını bilmiyorum ama adamın Apo şerefsizi ile bir sürü fotoğrafı var. Bununla ilgili bir sürü söylemi var. Türk Askeri'nin aleyhine yazılmış kitapları var. Sen daha neden bahsediyorsun?

Doğu Anadolu'da ve Güneydoğu Anadolu'da 10'un üzerinde İP'li öldürülmüşmüş... Ona bakarsan PKK'lılar da birbirini öldürüyor. Birkaç İP'linin Doğu Anadolu'da ve Güneydoğu Anadolu'da öldürülmesi Doğu Perinçek adlı kansız herifi ATATÜRKÇÜ mü yapıyor? Bu nasıl bir mantıktır?

Katılıyorum: Bir atma seviyesi olacaksa destekli olsun. 30.000 kişinin katili şerefsiz Apo ile çekindiği resimler bile Doğu Perinçek denen densizin ne mal olduğunu ispat ediyor. Başka birşey demeye gerek dahi yok aslında.
A_SeX_PisToL yazdı:
Deja-Vu yazdı:Seçim olsa oyumu İşçi Partisi'ne veririm. Bugün Türkiye'nin ihtiyacı Kemalist devrim rotasına girmek. Bu programı uygulayacak tek parti de İşçi Partisi.
işçi partisi tkp ile birleşti sanırım..
ben tkp ye veririm..yani özenti bi komünist falan değilim çok şey okudum bunla alakalı..bence doğru dürüst uygulanabilecek bi komünizm tüm halkın refahı için gerekli bişi..bunu da sağlayabilcek en popüler parti tkp..
Komünizmi savunmak ve Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün yolundan gitmek ha? Atatürk, komünizm için ne demiş bak bakalım: "Şurası unutulmamalıdır ki; Türk aleminin en büyük düşmanı komünistliktir. Her görüldüğü yerde ezilmelidir." Tatlı su Atatürkçüleri sizi... Zaten bu ülkede din de sömürülür, milliyetçilik de sömürülür, Atatürkçülük de sömürülür.
unutmasın ki sevgili arkadaşımız ATATÜRK milliyetçilerin bayrağında bile sembolize ettiği OSMANLI İMPARATORLUĞUNU yıkarak halkın daya iyi yerlere gelmesi için BİR NEVİ SOSYALİZM yoluna gelmiştir KOMÜNİZM ANCAK ANARŞİZMLE BİRLEŞTİĞİ ZAMAN TEHLİKE VERİCİ SİNYALLER OLUŞUR ÇÜNKÜ İKİSİDE ZIT KAVRAMLARDIR....

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

o piti piti yapçam hangi parti denk gelirse... :-D
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PUNKY_SPuTniK »

kendime :D
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!
www.mahlukat.com punk webzine

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

jonnathan yazdı:kesinlikle bos atmam onu biliyorum...
+1

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Valla ülkedeki tüm siyasi partilerin hali ortada kim başa gelirse gelsin avrupa birliği ayrıca Imf ile ugrasacak .. Bende uzun uzun düşünüyorum bazende arkadaslara soruyorum yahu kime oy verecez die ? Bunca kişinin ahını almakta var sonucta ben akp yi iktidara getiren seçmenlere beddua ediyorum .. Valla önümüzde 1.5 yıl var yeni olusumlar olursa düşünmek lazım bu arada ağustosta erken seçim var diyorlar .. Büyük ihtimallede olacak bu erken seçim.. Bekleyelimde görelim .. Ama sağ partilere benden ve çevremdekilerden oy çıkmaz ..

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

ne komüniste ne dinciye ortadaki bir partiye :010

''NE SAĞ NE SOL ÖNCE VATAN!!''sloganı olan bir partiye :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

o zaman düşüncesiz bi partiye vermen gerekiyo...çünkü 2 düşünce den başka bişi yokki düşünecek biri kendi milletini savunuyo diğeri tüm insanları falan işte

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

ex yazdı:o zaman düşüncesiz bi partiye vermen gerekiyo...çünkü 2 düşünce den başka bişi yokki düşünecek biri kendi milletini savunuyo diğeri tüm insanları falan işte
tüm insanlar bizi düşünüyomu ki biz onları düşünelim.türkiye'yi gerçekten düşünen bir partiye atacam oyumu bulursam tabi :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

wolfali yazdı:
ex yazdı:o zaman düşüncesiz bi partiye vermen gerekiyo...çünkü 2 düşünce den başka bişi yokki düşünecek biri kendi milletini savunuyo diğeri tüm insanları falan işte
tüm insanlar bizi düşünüyomu ki biz onları düşünelim.türkiye'yi gerçekten düşünen bir partiye atacam oyumu bulursam tabi :P
6 sene sonraki seçimde sanırım o zamana kadar ben adaylıgımı koymuş olurum merak etme :013

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

Seçim olacağı zaman konuşuruz bu konuyu ... Gereksiz.
† ßaris bili©i †

Kilitli