seçim olsa kime oy verirdiniz?

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...

seçim olsa kime oy verirdiniz?

akp
2
3%
chp
18
30%
dyp
0
Oy yok
mhp
2
3%
dsp
2
3%
dehap
2
3%
tkp
10
17%
liberal parti
3
5%
kararsız
5
8%
boş bırakırım
16
27%

Toplam oy: 60

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

A_SeX_PisToL yazdı:genç parti olaydıı :002
(bok! bok veririm!!)
muhahaha :-D mhpye bende verjem seninkinden ama :-D
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
pLayhard
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pLayhard »

Hiç birine vermezzdimmm ! ...

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

hiç birine cunku hıc bırını gozum tutmuyo :-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
kYbaN
Üye
Üye

Mesaj gönderen kYbaN »

oy kullanmasdım bu ulkeyi yonetecek adam yok,aslında ben warımda neyse :010

ThE_MaFFicK
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ThE_MaFFicK »

ben boþ býrakýrdým :D

Kullanıcı avatarı
nightt
Üye
Üye

Mesaj gönderen nightt »

kurukafa yazdı:
Deja-Vu yazdı:
kurukafa yazdı: Katılıyorum.
Tabi, bir zamanlar Apo ile enseye tokat göze parmak resim çekinen Perinçek'in partisi Kemalist devrimin rotasında, tabi tabi... Bir an için attığı ulusalcı mesajlarla "Ne oldu bu adama da doğru yolu buldu?" diye şaşırmıştım ama geçenlerde "Türk diye bir ırk yoktur." diye ağzından kaçırıverdi. Kazara bu Kürtçüye oy veren milliyetçiler olursa vay halimize. Bu herifin Apo'dan bir farkı yok.
Rica ediyorum 'enseye tokat göze parmak resim çekinen' ve 'kürtçüye oy veren milliyetçiler olursa vay halimize' gibi bayatlamış kalıpları bırak.
Gazeteci sıfatıyla Öcalan'la görüşen insanların sayısından haberin var?
mı?
Ayrıyeten Öcalan'ın mahkeme tutanaklarından Doğu Perinçek'le ilgili bölümleri şöyle bir bak. ya da bu da yetmiyorsa Perinçek'in yazdığı 'Öcalan'la görüşme' lkitabına bir göz at da ordan burdan duyduğun piskolojik savaş malzemelerine kanmamış olda gerçek kaynaklardan bilgiye ulaşmış ol.
Ayrıca 'Türk diye bir ırk yoktur' lafı. Gazteler böyle manşet yaptı. Ama olay şs dur. Atatürk'ün harika bir lafı vardır. Bugün ihtiyacımız olan bir laf. 'Türkiye Cumhuriyetini kuran Türkiye halkına Türk milleti denir.' Türk milleti hakkında en iyi tanım budur. Anadolu topraklarında yaşayan halkların türk milletini oluşturduğunu Atatürk böyle ifade ediyor. Burdaki siyasi bağdan bahsediyor. Irksal bağdan değil. Mesele bundan ibaret. Başa kafana takılan seylerde varsa buraya yaz konuşalım uzun uzun
Bayatlamış kalıp mı dedin? Al bak:

Resim

Resim

Ha Kürtçülerin partisine oy vermişsin, ha bu ne olduğu belli olmayan şerefsize... Hiç fark yok arada.

Gazeteci sıfatıyla Apo şerefsiziyle görüşenlerden de haberim var. Merak etmeyesin, herşeyden haberim vardır benim. Fatih Altaylı'sından Mehmet Ali Birand'ına, Güneri Civaoğlu'na kadar hepsinin ne mal olduğu ortada zaten.

Ayrıca Doğu Perinçek denen vatandaşın eski kitaplarına bak, şimdiki kitaplarına bak; meydanlarda attıkları nutuklara da bir bak, sonra ağzından kaçırdıklarına da bir bak...

Son zamanlarda yükselen Türk Milliyetçiliğinden payını almak isteyen bir şerefsizdir bu adam. Ama payını alacak tabi: Babayı...

"Başa kafana takılan seylerde varsa buraya yaz konuşalım uzun uzun" demişsin ama ben zaten politikanın içindeyim. Senin öğrenmek istediğin birşey varsa özelden mesaj at.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ırkçı biri değildi tabi. Ama;

A- Siyasi varlıkta birlik
B- Dil birliği
C- Yurt Birliği
D- Irk ve menşe birliği
E- Tarihi karabet
F- Ahlaki karabet

konusundan bahsetmiştir. Ayrıca hem Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü diline dolayıp hem de Doğu Perinçek gibi bir Kürtçüyü savunuyorsun ya... Yazık... Başka birşey demiyorum...
seni tebrik ediyorum.bi ara kendimi politika durağı nda falan sandım.gercekten güzel arastırma ve yazı
kill you..

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

bu başlıkta kendimi "size ne?!" demekten alı koyamıorm :P
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
nightt
Üye
Üye

Mesaj gönderen nightt »

ankette dsp ye oy veren 2 kişiden biriyim.ne kadar ecevit olmasa da.ailece ecevit sempatizanı olarak ona oy verirdik ki hala oyle.adamı indirmek için az da ugrasmadılar..
kill you..

Kullanıcı avatarı
zevida
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen zevida »

trp ye verirdim (türk rock partisi) hehehe ama ne gzl olurdu öle bi parti olsadı :-D

Kullanıcı avatarı
miss_wallace
Üye
Üye

Mesaj gönderen miss_wallace »

zevida yazdı:trp ye verirdim (türk rock partisi) hehehe ama ne gzl olurdu öle bi parti olsadý :-D

harbidn manyaq olurdu yha kesn ona oy werrdm :-D

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Kaynatmayın konuyu !
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

akpyle dehap basa bas gidiyor,cok ilginc...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
dark_berna
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen dark_berna »

ben hiç birine oy vermezdim... boş bırakmak en iyisi hepsi boş insanalr...

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

dark_berna yazdı:ben hiç birine oy vermezdim... boş bırakmak en iyisi hepsi boş insanalr...
İyi güzel diyorsunda boş bırakmak çözüm değil ki ..
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
sallangac
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sallangac »

bn en güçlü muhalaefet paritisne wercem akpnin karşısına kimçıkarsa bnce oy verilecek parti yom türkiyede

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

sallangac yazdı:bn en güçlü muhalaefet paritisne wercem akpnin karşısına kimçıkarsa bnce oy verilecek parti yom türkiyede
ozaman da sadece akpye nefretten Türkiye'yi bölme amaçlı bile olsa herhangibi partiye de atabilirsin oyunu...bence kendi düşünceni benimseyen son sıradaki partiye oy vermen,düşüncesiyle örtüşmediğin ama sırf akp karşıtı ve anamuhalefet olduğu için sevdiğin bi partiye oy atmandan daha mantıklıdır..
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

şu anda ap hadepten daha tehlikeli geliyor bana çünkü akpnin ne yapacağını hiç kimse bilmiyor ama hadepin daha doğrusu yandaşlarını amaçları belli alanen ne olduklarını veya nasıl bir türkiye!! isitedikleri belli ama akp te bu deği al işte yobaz güleninde af cıkardılar istedikleri olmaya başladı yavaş yavaş adamlar işlerini biliyorlar helal olsun milet te onlara oy atıyor yazık şehin önünde eğilen el etek öpen adamlardan bu kadar başbakan bakan olur
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

cem uzana vercem a.q saten batmýþýz daa da batalým...battý balýk yan gider misali...bide cem uzanýn eli deysin..
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

endoplazmikjan yazdı:cem uzana vercem a.q saten batmışız daa da batalım...battı balık yan gider misali...bide cem uzanın eli deysin..
bu günlerini ararsın söylemediler deme :006
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

bloodline666 yazdı:
endoplazmikjan yazdı:cem uzana vercem a.q saten batmışız daa da batalım...battı balık yan gider misali...bide cem uzanın eli deysin..
bu günlerini ararsın söylemediler deme :006
+1
sleeping with the earth my dying bride

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

türkiye'de sadece siyaset yapan bir parti olduğunu düşünmüyorum. her partinin farklı amaçları var. seçim sistemindeki büyük sorun çok daha büyük sorunlara yol açıyor. ayrıca partilerde tepedeki ismin partileri demir yumruk gibi yönetmesi bana oldukça aptalca geliyor. parti içi demokrasinin sağlanamadığı bir ülkede nasıl partiler arası demokrasi sağlanabilir ki? fikir olarak chp diyebilirim ama deniz baykal ayrılmadan kesinlikle chp'ye oy atmam. onun yerine gelebilecek kaliteli bir isim ülkede birçok şeyi değiştirebilir.

keşke ecevit genç ve zinde olsaydı demek istiyorum ama onun da son yıllarda dsp'yi yönetme şekli kral-kraliçe ve halkı gibi oldu. yine de bi siyaset adamı olarak ecevit'e saygı duyuyorum, kendisinin en güçsüz olduğunun düşünüldüğü anda bile söyledikleri doğru çıktı...
betterman.

Kullanıcı avatarı
sallangac
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sallangac »

theHeLL yazdı:
sallangac yazdı:bn en güçlü muhalaefet paritisne wercem akpnin karşısına kimçıkarsa bnce oy verilecek parti yom türkiyede
ozaman da sadece akpye nefretten Türkiye'yi bölme amaçlı bile olsa herhangibi partiye de atabilirsin oyunu...bence kendi düşünceni benimseyen son sıradaki partiye oy vermen,düşüncesiyle örtüşmediğin ama sırf akp karşıtı ve anamuhalefet olduğu için sevdiğin bi partiye oy atmandan daha mantıklıdır..
hiçbiri bnm görüşüme uymuyo zaten onuniçin onları yazdım çünkü hiçbir partiye veya liderine güvenmiyorum,oyu yakmaktansa şu an memnunolmaıdım durum için kullanırım,şu an üç aşşağı beş yukarı bütün liderler aynı zaten,hepsi koltuksevdasnda ve hortumlama derdnde

Kullanıcı avatarı
orphanedland_x
Üye
Üye

Mesaj gönderen orphanedland_x »

Boş oy atmak bence cok sacma..
bi kere bu ülkede yaşıyosanız buraya iyi weya kötü bi etkiniz olması gerekiyo..
ben Baykal olmasa chp ye werirdim su anda bilmiom secim günü düsünürüz acelesi yok :o
6 Hafta önceki düşüncelerimi hala daha sürdürmemi bekliyorlar...Eğer öyle olursa kölesi olmaz mıyım düşüncemin...

Kullanıcı avatarı
lidyamaya
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen lidyamaya »

komünist partiye

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

orphanedland_x yazdı:Boş oy atmak bence cok sacma..
bi kere bu ülkede yaşıyosanız buraya iyi weya kötü bi etkiniz olması gerekiyo..
ben Baykal olmasa chp ye werirdim su anda bilmiom secim günü düsünürüz acelesi yok :o
verdiğin oylar bu ülke için büyük bir tehlike kime verirsen ver ama en azından vermessen gönül rahatlığıyla uyursun

Kilitli